Czy nie jest za mały?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 paź 2008, 23:13

ministerPL pisze:ja mam np 19 cm ale grubosci nakretki wody żywiec zdrój 1,5l gazowanej.

Ale że niby pchałeś do tej butli, czy jak? <hahaha>
Krzych(TenTyp) pisze:bo i tak jest rozciągliwa.

I o to chodzi, i dlatego nie gada się na ten temat :D
I witaj Krzychu, Mordo jedna <browar>
Krzych(TenTyp) pisze:Choć istnieją wyjątki od reguły.

I tych babek trzymaj się ;DD
Krzych(TenTyp) pisze:I żaden nie jest taki jak trzeba

E tam, to pewnie wymówka, bo jakby ów penis miał zasobny portfel, to pasowałby zapewne 8) Oczywiście wtedy, gdy pomyśleć kategoriami pań mierzących siusiory <pijak>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 25 paź 2008, 23:56

Mona pisze:I o to chodzi, i dlatego nie gada się na ten temat :D

Siemka siemka 8)
To też nie powinno się gadać o pindolu?

Mona pisze:I tych babek trzymaj się ;DD

Jak sie znajdzie to się podłącze, tak czy inaczej jeszcze nie dopracowałem się jeszcze do tego stopnia żeby mój dżordż nie był głównym atutem <pijak>

Mona pisze:E tam, to pewnie wymówka, bo jakby ów penis miał zasobny portfel, to pasowałby zapewne 8) Oczywiście wtedy, gdy pomyśleć kategoriami pań mierzących siusiory <pijak>


Nawet jeżeli taka pożądna kobitka nie myśli w kategoriach "pań metrycznych", to i tak nie skalane doświadczeniem polecą na status/statut społeczny. Zresztą w rozmowach poukładane przytakują tym koleżankom które dominują więc bardzo mało argumentów przemawia za tym że tak na prawdę mażenia się ziszczą na widok przeciętnego (normalnego) rumaka. <browar>
Weźmy za pewnik że wszystkie gdzieś tam w mrzonkach o lepszym świecie chcą mieć chociaż jedno traumatyczne przeżycie z tym związane :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: ministerPL » 26 paź 2008, 10:15

do tej butli nie ale do butli od... frugo <banan>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 paź 2008, 13:43

Krzych(TenTyp) pisze:I żaden nie jest taki jak trzeba, bidulki cierpią na niewystarczającą ilość pały


A to normalka, wszystko naokolo jest zle i mnie nie zadowala, a ja biedna, taka idealna.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 paź 2008, 13:46

Zaczynacie od tematu odbiegać <cisza>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 paź 2008, 14:21

Krzych(TenTyp) pisze: Kogo obchodzi kształt głębokość szerokość cipki ? To tważ już się bardziej liczy. Zresztą ciężko jest zdefiniować rozmiar cipki, nawet zapuszczając się w najdalsze rejony bo i tak jest rozciągliwa.

Mnie obchodzi ! a co ...! tak jak musi mi sie podobac twarz nogi dłonie to jeszcze biust i CIPKA !! takie to dziwne ??
rozciagliwa ...wlasnie , ale na miły Bóg nie kurczliwa !! kapito !! [:D]


Krzych(TenTyp) pisze:No właśnie to kobiety mają manię na tym punkcie, wszystko musi być perfect, penis cycki pupa waga itp. Choć istnieją wyjątki od reguły.

Jasne ...mozesz tez nazwac wyjatkiem od reguły kobietę która potrzebuje sexu raz na miesiac , albo na dwa tygodnie. A taką to potrzebuje 3 razy w tygodniu , albo i codziennie !! nimfomanka ... Wiec nie o manie tu chodzi !! a o potrzeby, preferencje itd. Bo inaczej to zaraz mozesz napisac tekst - co te kobiety chcą od grubego faceta ! przeciez nie tusza sie liczy ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 26 paź 2008, 14:43

Andrew pisze:wlasnie , ale na miły Bóg nie kurczliwa


Jak nie kurczliwa to musi trenować oj trenować :D My sie z tymi naszymi sprzętami natrenujemy a one co?! Mysle ze od tego lenistwa im się w cipkach poluźnia :D

Andrew pisze:Bo inaczej to zaraz mozesz napisac tekst - co te kobiety chcą od grubego faceta ! przeciez nie tusza sie liczy ...


Kompletny nonsens, zdanie wyrwane z kontekstu w kolejnym poscie precyzuje o co mi loto :D Mi chodzi tylko o to że kobiety mają za duże wymagania, nawet nawet nie wymagania co wyobrażenia. Pamietam tekst mojej ex, po seksie oralnym.
"Faktycznie możesz być zadowolony z tego co masz, ale ja myślałam że będzie gładszy" ;| wtf mam go ściernym potraktować czy jak ?

Dzindzer pisze:Zaczynacie od tematu odbiegać <cisza>


Już o ciepce nie można wtrącić nawet jeżeli się to wiąże z rozmiarami pałki nie ? :P
Ostatnio zmieniony 26 paź 2008, 14:51 przez Krzych(TenTyp), łącznie zmieniany 1 raz.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 paź 2008, 15:01

Krzych(TenTyp) pisze:
Jak nie kurczliwa to musi trenować oj trenować :D My sie z tymi naszymi sprzętami natrenujemy a one co?! Mysle ze od tego lenistwa im się w cipkach poluźnia :D

Bo to nie wygodne ! zamiast sie oddac rozkoszy musi taka Ciagle miesnie spinac by facet był zadowolony, a jak rozmiar odpowiedni to ma spokój ! był bys kobieta wiedziałbyś o co chodzi [:D]

Krzych(TenTyp) pisze:
Mi chodzi tylko o to że kobiety mają za duże wymagania, nawet nawet nie wymagania co wyobrażenia. Pamietam tekst mojej ex, po seksie oralnym.
"Faktycznie możesz być zadowolony z tego co masz, ale ja myślałam że będzie gładszy" ;| wtf mam go ściernym potraktować czy jak ?

E - tam za duze ! ...Kazdy jest wymagajacy, Ty też nie bedziesz zadowolony jak Ci panna bedzie kłodą lezała , chyba , ze to lubisz , wiec skoro Ona chciała gładszego ? co Cie to tak dziwi ?mozesz jedynie ubolewac iż nie mamsz takiego i szukac takiej co jej bedzie taki pasował , albo Ona takiego z szorstkim - po co to chalo ? i ten papier ? <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 26 paź 2008, 20:15

Krzych(TenTyp) pisze:To też nie powinno się gadać o pindolu?

No nie wiem <hmm> Penis jakieś tam granice rozciągliwości posiada, a pochwa potrafi rozciągnąć się do dość dużych rozmarów, jakie potrafi osiągnąć nie jedno rodzące się niemowlę :D
Krzych(TenTyp) pisze:Weźmy za pewnik że wszystkie gdzieś tam w mrzonkach o lepszym świecie chcą mieć chociaż jedno traumatyczne przeżycie z tym związane :D

No tak, jedno w zupełności wystarczy, a wtedy wszelakie marzenia o penisie gigancie zostają zaspokojone 8)
Andrew pisze:i CIPKA

To jest dyskryminacja ;DD
Andrew pisze:rozciagliwa ...wlasnie , ale na miły Bóg nie kurczliwa !! kapito !! [:D]

Jak to, nie kurczliwa? To ma się rozciągnąć i tak zostać? <diabel>
Andrew pisze:był bys kobieta wiedziałbyś o co chodzi [:D]

No ja raczej jestem kobieta, ale za cholerę nie wiem, dlaczego miałabym rozciągać się, ale już nie kurczyć :>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 26 paź 2008, 21:19

Andrew pisze:Bo to nie wygodne ! zamiast sie oddac rozkoszy musi taka Ciagle miesnie spinac by facet był zadowolony, a jak rozmiar odpowiedni to ma spokój ! był bys kobieta wiedziałbyś o co chodzi [:D]


Jeżeli jesteś facetem to nie wiesz co to rozkosz przy dużym gabaycie. Czas żebyśmy my przeciętni doznali różnorodności i doświadczyli prawdziwych wyrafinowanych kochanek które potrafią zaspokoić wszystkie pragnienia :D
To nie wygodne celować w podbrzusze będąc w pozycji klasycznej, lub w innej wystarczy skurcz co pchnięcie i orgazm taki ze potrafi obić plecy. Mówię o pozycji na łyżeczkę.
Coto za niewygoda w zamian za rozkosz ?

Mona pisze:No nie wiem <hmm> Penis jakieś tam granice rozciągliwości posiada, a pochwa potrafi rozciągnąć się do dość dużych rozmarów, jakie potrafi osiągnąć nie jedno rodzące się niemowlę :D


Myślę ze jednak porozmawiamy o panu keglu. I nie chodzi mi tu o płatki :P Przy samych skurczach mięśni kegla jesteśmy my mężczyźni osiągnąć pełny wzwód. Wy potraficie szybciej osiągnąć orgazm. Ej to jednak jest jednak fair play.

Andrew pisze:Ty też nie bedziesz zadowolony jak Ci panna bedzie kłodą lezała , chyba , ze to lubisz ,


Dobieram zachowania do sytuacji, po tych wszystkich podróżach wszystko stało się możliwe przyjacielu. 8) To zabrzmiało trochę za wybujałe. Ale jedno jest pewne, moja koleżanka powiedziała "koniec twojego h*ja mnie nie rozbuja" ale języka na pewno tak jej odpowiedziałem. I myślę ze coś w tym jest, trzeba się odnaleźć w roli kochanka <pijak>

No tak, jedno w zupełności wystarczy, a wtedy wszelakie marzenia o penisie gigancie zostają zaspokojone 8)


Jeżeli to ją rozbudzi seksualnie to pewnie że tak, kobiety mają to do siebie ze kilka lekcji seksu muszą pobrać. Do tego dochodzi tez wiek, z czasem kobieta otwiera się na nowe relacje doznania w przeciwieństwie do mężczyzny który jest zawsze gotowy. W związku tym doświadczony facet jest zawsze wstanie zapewnić dużo frajdy nawet jeżeli jest przeciętnych rozmiarów.

Mona pisze:Andrew napisał/a:
i CIPKA

To jest dyskryminacja ;DD


A co to że cipka i jej rozmiar sie nie liczy to nie ?? <hahaha>

Penis jest niezmienny, cipka tak. Może to jest boska ingerencja w naszą poligamiczność :D
Ostatnio zmieniony 26 paź 2008, 21:30 przez Krzych(TenTyp), łącznie zmieniany 1 raz.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 27 paź 2008, 00:16

Czytam Panowie te wasze posty i szczerze mówiąc lekko nie rozumiem. Mówi wam kobieta (Mona) że rozmiar jeśli jest w granicach normy to nie ma większego znaczenia a wy wiecznie swoje [:D] . Już to raz pisałem i napiszę raz jeszcze - mój najwiekszy palec w dłoni ma niecałe 10 cm długości i jest o ponad o 2/3 cieńszy niż penis a moja kobieta chce odlatywać jak nim dobrze zadziałam ;) a wy mi tu piszecie o rozmiarach.

Moim zdaniem popracujcie nad waszymi relacjami w związku a nie zamartwiajcie się takimi pierdołami - wiadomo nie od dziś że seks najlepiej wychodzi jak nie zastanawiasz się nad jego przebiegiem. Jak kobieta wyrzuca wam pierdoły o rozmiarach to macie zwichniętą relację ze swoją kobietą (albo macie penisa mniejszego niż 12 cm. ) . Jeśli już będzie przeginać to mogę użyczyć dość chamskiego ale niezykle skutecznego tekstu - najgorszym dla kobiety jest facet który jest z nią tylko dlatego że nie mógł znaleźć lepszej - wprawdzie umiejszacie w tym również siebie ale i nadajecie kontekst wypowiedzi że ona również nie jest królewną aby żadać księcia na białym koniu (i z długą lancą <diabel> - neg jej osoby ale neutralizowany negiem własnej - nie ma ideałów ).

Nie ma nic gorszego w związku jak uzależnienie się jednej strony od drugiej i jej przekazanie całego powadzenia (choćby to miało dotyczyć tylko tej dziedziny)

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 paź 2008, 07:37

Pit pisze:Czytam Panowie te wasze posty i szczerze mówiąc lekko nie rozumiem. Mówi wam kobieta (Mona) że rozmiar jeśli jest w granicach normy to nie ma większego znaczenia a wy wiecznie swoje [:D] . Już to raz pisałem i napiszę raz jeszcze - mój najwiekszy palec w dłoni ma niecałe 10 cm długości i jest o ponad o 2/3 cieńszy niż penis a moja kobieta chce odlatywać jak nim dobrze zadziałam ;) a wy mi tu piszecie o rozmiarach.

Wiesz ja tez o tym pisalem ! iz moim paluszkiem kobiete na szyt doprowadze bez problemu , ale co to daje ! Ty tez sobie reką swoją wlasną zrobisz dobrze, a jednak lepiej ci z Kobietą, a Twemu fiutkowi w cipce kobiecej ! wiec nie wyjezdzaj mi tu z tym co pisze (Mona) bo my o róznych sprawach tu piszemy i szkoda, ze tego nie widzisz.

[ Dodano: 2008-10-27, 07:39 ]
Krzych(TenTyp) pisze:
Jeżeli jesteś facetem to nie wiesz co to rozkosz przy dużym gabaycie.

Ja nie pisalem o duzym zadnym gabarycie ! ja pisze cały czas iż rozmiar ma znaczenie , szkoda jednak bo jak widze Wy calkiem o czym innym piszecie .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 27 paź 2008, 11:32

Andrew pisze:Wiesz ja tez o tym pisalem ! iz moim paluszkiem kobiete na szyt doprowadze bez problemu , ale co to daje !

- jeśli potrafisz paluszkiem a sprzętem docelowym nie to chyba potrzebujesz trochę potrenować ;)

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 paź 2008, 11:35

Jest różnica miedzy palcem który się zgina w trzech miejscach a cienkim penisem.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 paź 2008, 11:45

Pit - sarkazm nie na miejscu, bo odebrałes to nie tak jak trzeba ! ja problemów nie mam żadnych !

Do osiagniecia orgazmu, czy satysfakcji kobiecie penis też i potrzebny nie jest, mozna to zrobic oralnie. Tyle... ze wiele kobiet chce cos czuć !! i to nie słabo, a mocno ! i nie dziwota, ze w takim przypadku mówia o rozmiarze.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2008, 11:48 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 paź 2008, 13:04

Andrew pisze:Ja nie pisalem o duzym zadnym gabarycie ! ja pisze cały czas iż rozmiar ma znaczenie , szkoda jednak bo jak widze Wy calkiem o czym innym piszecie .


Nie no ja ciebie nie chcę zrozumieć, po prostu wysuwam kontrargument który związany jest z tym że gabaryt nie jest tak istotny. To własnie wielkość cipki ma znaczenie.
No to jak nie piszesz o gabarycie to o czym piszesz mówiąc o tym ze rozmiar ma znaczenie.
<cisza>

Pit pisze:Mówi wam kobieta (Mona) że rozmiar jeśli jest w granicach normy to nie ma większego znaczenia a wy wiecznie swoje [:D]


Drogi Panie Picie. Ja mówię tylko o tym ze jeżeli kladę się do łóżka z kobietą która ma luźną pochwę to co najmniej powinna potrafić obkurczać ją żeby mieć dobre wrażenia z seksu. A w związku z tematem dobieranie sobie partnera tylko na podstawie rozmiarów penisa nie jest ani rozsądne ani fair.

Pit pisze:najgorszym dla kobiety jest facet który jest z nią tylko dlatego że nie mógł znaleźć lepszej


Muszę przyznać ze to bardzo nieskuteczna obelga. [:D]
I chyba nie ma związku z tym topiciem no chyba że o czymś nie wiem. <regulamin>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 paź 2008, 13:14

Krzych(TenTyp) pisze:po prostu wysuwam kontrargument który związany jest z tym że gabaryt nie jest tak istotny

W większości przypadków nie jest faktycznie istotny. Jednak gdy penis jest bardzo krótki lub cienki to zaczyna mieć znaczenie. Tak samo jak grubiutki jest dostarczycielem większej przyjemności
Krzych(TenTyp) pisze:To własnie wielkość cipki ma znaczenie

A pewnie, że ma.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 paź 2008, 14:40

W większości przypadków nie jest faktycznie istotny. Jednak gdy penis jest bardzo krótki lub cienki to zaczyna mieć znaczenie. Tak samo jak grubiutki jest dostarczycielem większej przyjemności


A ja ... nie chce rozmawiać o ołówkach :D <pijak>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 27 paź 2008, 14:54

Krzych(TenTyp) pisze:Muszę przyznać ze to bardzo nieskuteczna obelga.

- to nie miała być obelga bo i dlaczego miałbym obrażać tu ludzi - to dość drastyczne hasło używane w pewnym środowisku - niestety bardzo prawdziwe

Andrew pisze:Pit - sarkazm nie na miejscu, bo odebrałes to nie tak jak trzeba ! ja problemów nie mam żadnych !

- drobna złośliwość jedynie - nie bierz wszystkiego do siebie [:D] ale na temat jaki lepszy może tak dajmy się wypowiedzieć paniom - jak będzie dyskusja w męskim gronie to będzie tyle racji ile biorących w niej udział <diabel>

Krzych(TenTyp) pisze:dobieranie sobie partnera tylko na podstawie rozmiarów penisa nie jest ani rozsądne ani fair.

- z tym się zgadzam w 100%

Krzych(TenTyp) pisze:Ja mówię tylko o tym ze jeżeli kladę się do łóżka z kobietą która ma luźną pochwę to co najmniej powinna potrafić obkurczać ją żeby mieć dobre wrażenia z seksu

- tworzysz chyba sobie sztuczny problem - przecież wszystko zależy od pozycji - np. łyżeczki - kobieta ze złączonymi nogami - nadal za luźno ? człowieku - jak twój wojownik jest w normalnym rozmiarze a kobieta nie potrafi ukryć wiadra robiąc szpagat (wybaczcie panie <diabel> ) to wszystko się rozbija o pozycję.

Jak lubisz "ciasnotę" to klasyczna z pewnością odpada , jak od tyłu to pani ma mieć złączone nogi , pani na górze - nie typowy jeździec tylko pani przykuca (coś naprawdę ekstra w tym zakresie :) ) itd. itd. - materiałów jest o tym masa - poszukaj i przekonaj swoją panią do takich pozycji a zobaczysz że problem sam zniknie

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 paź 2008, 16:25

Pit pisze:- to nie miała być obelga bo i dlaczego miałbym obrażać tu ludzi - to dość drastyczne hasło używane w pewnym środowisku - niestety bardzo prawdziwe


Nie zrozumieliśmy się ja czerpie z naszego forum dużo wiedzy, która wprowadzam w życie. Nie postrzegam tego co powiedziałeś jako obelżywe wstosunku do mnie lub dokogoś z forum. Tylko zauważyłem ze jest to dość słabe stwierdzenie, i w zasadzie użył bym go w drugą stronę. Bo częsciej jest tak że mężczyzna godzi się na co ma, a nie co mógł by mieć.

Pit pisze:dajmy się wypowiedzieć paniom


Zgadzam się, również poproszę o jakąś analize :P

- tworzysz chyba sobie sztuczny problem - przecież wszystko zależy od pozycji - np. łyżeczki - kobieta ze złączonymi nogami - nadal za luźno ? człowieku - jak twój wojownik jest w normalnym rozmiarze a kobieta nie potrafi ukryć wiadra robiąc szpagat (wybaczcie panie <diabel> ) to wszystko się rozbija o pozycję.


Tak samo jak i dla ciebie dla mnie sztucznym problemem jest mania krótkiego penisa.
Ja tylko pokazuje, przynajmniej się staram jak ja to widzę. W jakich miejscach spotykam i jakie tworzą sie opinie w środowisku damskim na temat penisa. To nie sztuczny problem tylko rodzaj obrony, na same twierdzenie że "kochanek z większym" jest definitywnie wartoscią dodatnią.

Pit pisze:Jak lubisz


Nie lubie, jak jest to niech i tak bedzie, ważne zebym czerpał z wszystkiego radość. Jak było za ciasno było źle bo nie mogliśmy przeżywać pełnej radości ze zbliżenia bo ona odczówała ból mimo że była bardzo podniecona przed penetracją.
A problemu samego w sobie nie ma bo jestem zadowolony z tego co mam i jak tym władam.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 27 paź 2008, 20:18

Dzindzer pisze:Jest różnica miedzy palcem który się zgina w trzech miejscach a cienkim penisem.


Fiutkiem tez trzeba umiec dobrze zamieszac, a nie tylko gora i dol <aniolek> Dlatego ruchy okrezne to moja specjalnosc, choc w obwodzie do najcienszych i tak nie naleze. Lepiej niech kazdy sie na tym skupi, a nei na linijce.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 27 paź 2008, 23:30

A zginać i łamać penisa umiesz? A kręcić całym zgiętym lub tylko zgiętą częścią? Bo ja tak palcem potrafię. Dlatego porównanie penisa do palca jest z d...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 28 paź 2008, 00:08

To do mnie ? Ja nic nie porownuje, bo nawet najbardziej figlarny i powyginany palec nie zrobi tego, co juz nawet przecietny, podkreslam, przecietny penis. A to ze wiekszy moze wiecej, oczywiscie, wszystko co wieksze moze wiecej. Wszystko co wieksze jest lepsze, zawsze znajdzie sie cos wiekszego od duzego itd. i lepszego od dobrego, a nawet bardziej zajebistego od zajebistego. Ale gdzie tu jest jakikilwiek sens ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2008, 07:48

Pit pisze:

- tworzysz chyba sobie sztuczny problem - przecież wszystko zależy od pozycji - np. łyżeczki - kobieta ze złączonymi nogami - nadal za luźno ? człowieku - jak twój wojownik jest w normalnym rozmiarze a kobieta nie potrafi ukryć wiadra robiąc szpagat (wybaczcie panie <diabel> ) to wszystko się rozbija o pozycję.

Nie zgadzam sie ! skad to wziołeś ?
Pit pisze:Jak lubisz "ciasnotę" to klasyczna z pewnością odpad

dlaczego ? bo sugerujesz iż kobieta w nij ma nogi rozłozone ? i co z tego ? cipka ni zrobi sie od tego wni ciasniejsza , ani luzniejsza ! miesnie spinac moze w kazdej pozycji i robiac to zawsze bedzie to dla niej niekomfortowe !
Pit pisze: - materiałów jest o tym masa - poszukaj i przekonaj swoją panią do takich pozycji a zobaczysz że problem sam zniknie

Powiadasz ? a dasz jakąs linkę do nich ? Wiesz ja akurat lubie ciasno , jak i rózne juz kobiety miałem mój rozmiar to normalnosc ! i zadna pozycja nie zmienia ciasnosci cipki dopóki kobieta sama z tym cos nie zrobi , tak wiec np. czy ja wejdze w moją zonę w klasycznej , czy od tyłu , czy też Ona na mnie siadzie , czy też łyzeczka , czy to pozycja stojaca , na krzesle (ooo dawno tak nie było musze wrócić do niej ) [:D] to zawsze jest tak samo ciasną ! Odczucie ciasnosci sie zmienia jedynie od podniecenia kobiety, a co za czym idzie wydzielanego przez nią naturalnego lubrykantu - jego ilosci ! jak i idacym w parze z tym rozluznienia !! i jako ze ja swietym nie jestem , to nie tylko moja zona tak ma ! wiec nie jest jakis wyjatkiem !
A skoro ja lubie ciasno , to i znajda sie kobiety takie same , zas to forum ...ile tu jest kobiet ? a ile jest ich w realnej rzeczywistosci ? jak by nie patrzec i tu sa takie co powiedza, iż ma rozmiar znaczenie. i wcale nie są gorsze takie od tych, co sex mają raz na miesiac , od tych co mają codziennie .
Ostatnio zmieniony 28 paź 2008, 08:08 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 paź 2008, 08:50

TFA pisze:choc w obwodzie do najcienszych i tak nie naleze. Lepiej niech kazdy sie na tym skupi, a nei na linijce.

E tam, ja sie skupiam na rozkoszy i wszelkich innych przyjemnościach.

A zginać i łamać penisa umiesz? A kręcić całym zgiętym lub tylko zgiętą częścią? Bo ja tak palcem potrafię. Dlatego porównanie penisa do palca jest z d...

Dokładniutko to mi chodziło.

TFA pisze:. A to ze wiekszy moze wiecej, oczywiscie, wszystko co wieksze moze wiecej

Gdzieś jest ta granica, kiedy to duże jest już za wielkie

Andrew pisze:miesnie spinac moze w kazdej pozycji i robiac to zawsze bedzie to dla niej niekomfortowe !

Potwierdzam. Napinanie mięśni bywa bardzo fajne, ale gdybym miała tak robić zawsze i cały czas to ja dziękuję
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 28 paź 2008, 10:58

Pit pisze:ale na temat jaki lepszy może tak dajmy się wypowiedzieć paniom

Ale o co znowu chodzi? ;DD
Ooo, babciu! Jeśli mówimy o związku dwojga kochających się ludzi, to wszystko da się zrobić zarówno z penisem-ołówkiem, jak i z penisem-potworem. Zrozumiano?
No :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 28 paź 2008, 11:34

Mona pisze:Ale o co znowu chodzi?

- jeśli tak w kółko o tym trąbią to chyba o kompleksy bo nic innego do głowy mi nie przychodzi

Mona pisze:Jeśli mówimy o związku dwojga kochających się ludzi, to wszystko da się zrobić zarówno z penisem-ołówkiem, jak i z penisem-potworem. Zrozumiano?

- do wszystkich ciągle wyciągających ten temat : DOTARŁO ?? - Macie zdanie dojrzałej i doświadczonej kobiety - czego jeszcze wam potrzeba? Popracujcie nad swoimi kobietami a nie zamartwiajcie się o pierdoły

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2008, 13:40

Pit pisze:
Mona pisze:Jeśli mówimy o związku dwojga kochających się ludzi, to wszystko da się zrobić zarówno z penisem-ołówkiem, jak i z penisem-potworem. Zrozumiano?

- do wszystkich ciągle wyciągających ten temat : DOTARŁO ?? - Macie zdanie dojrzałej i doświadczonej kobiety - czego jeszcze wam potrzeba? Popracujcie nad swoimi kobietami a nie zamartwiajcie się o pierdoły

Pozdrawiam


<hahaha> <hahaha> <hahaha> zaledwie jednej kobiety !! a niech i tu bedzie takich z 5 - to i co z tego ? to tylko znaczy, iz owe Panie tak mają, a nie cała damska populacja !!
Ja bywam na wielu forach od lat i choc fora to nie argument to juz rzeczywistosc to inna bajka ! a w rzeczywistości to juz jest róznie . Tak jak pisalem, jedna moze miec sex na trzy miesiace i wytrzyma, inna juz nie i nie nalezy miec do niej o to pretensji ! to samo z rozmiarem ! kolezanka tak pisze i jest ok - Ona tak ma , ale inne juz tak miec nie muszą ! i ołówka w zaden sposób nie strawią !! jak i wielkiego. Najlepiej jak jest na cacy !! [:D]

[ Dodano: 2008-10-28, 13:46 ]
Pit pisze: Popracujcie nad swoimi kobietami a nie zamartwiajcie się o pierdoły

Pozdrawiam

Ale o co Ci chodzi w tej kwesti ? mnie kazesz pracowac nad moimi kobietami ? w jakiej kwesti ? <aniolek>
jak kupuje buty to moge kupic ciut za duzy i też w nim chodzic bede ! ciut za mały i mimo, iz mnie uwierac bedzie też bede w nim chodził byle by nie za daleko ! [:D] ale jak kupie idealny wrecz szyty na miarę ! to dopiero bedzie wygodny but i w takim obejde cały swiat ! <aniolek>
I nic nie mogę za to , ze Mona ofiarowana butami od kochanego ciut np. za duzym bedzie w nich chodzic bo jest sliczny ! bo sie da chodzić ! bo tylko ciut za duzy ! a i tak nikt o tym nie wie tylko Ona ! a i przykrosci nie robi ukochanemu , ze buciki ciut za duze kupił - powtarzam ciut ! <browar> :*
Bo jak owo " ciut" przeksztalci sie w "o wiele" czy w lewo czy w prawo , to juz bedzie problem ...
Ostatnio zmieniony 28 paź 2008, 13:50 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 28 paź 2008, 15:13

Endriuł, jeśli kobieta spotyka mężczyznę, to nie pyta się jego o rozmiar penisa. Ja piszę o ludziach, którzy kochają się, a nie spotykają się tylko po to, aby kopulować.
Jeśli chodziłoby tylko o seks, to pewnie, że w tym momencie rozmiar byłby najważniejszy, ale jeśli chodzi o życie, to z owym rozmiarem można sobie poradzić, a pod koniec życia i tak pozostanie więcej przyjaźni, aniżeli seksu.
Andrew pisze:jak kupuje buty to moge kupic ciut za duzy i też w nim chodzic bede ! ciut za mały i mimo, iz mnie uwierac bedzie też bede w nim chodził byle by nie za daleko ! ale jak kupie idealny wrecz szyty na miarę ! to dopiero bedzie wygodny but i w takim obejde cały swiat !

Zły przykład :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2008, 18:32

Mona pisze:Endriuł, jeśli kobieta spotyka mężczyznę, to nie pyta się jego o rozmiar penisa. Ja piszę o ludziach, którzy kochają się, a nie spotykają się tylko po to, aby kopulować.
Jeśli chodziłoby tylko o seks, to pewnie, że w tym momencie rozmiar byłby najważniejszy, ale jeśli chodzi o życie, to z owym rozmiarem można sobie poradzić, a pod koniec życia i tak pozostanie więcej przyjaźni, aniżeli seksu.

Ależ ja słonko doskonale o tym wiem ! <aniolek> jednak nie mozna powiedziec, iż rozmiar nie ma znaczenia, bo ma ! Tak samo jak to, ze mozna sie dobrac zle w kwesti temperamentu sadzac iz to też nie ma znaczenia, a potem nas to przerasta.
Bo jeden chce sexu dwa razy w tygodnie, a druga strona raz na 6 mieisiecy. I choc kwestia rozmiaru nie jest az tak wazna jak owe przedstawione przeze mnie róznice w temperamencie, to jednak zawsze jest przyjemniej kiedy rozmiar dla nas jest dobry ... <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości