Czy nie jest za mały?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 04 maja 2005, 19:08

12 się spokojnie zmieści i pewnie jeszcze miejsce zostanie, 20 może już nie ale to zależy od głebokości pochwy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 maja 2005, 20:22

He he !! jeszcze nie spotkałem kobiety zebym nie wsadził sobie do konca , a mam wiecej niz 12 ,jak i zadnej bulu nie narobiłem wsadzajac go całego , <aniolek2> za to w wielu przypadkach brakowało centymetrów <banan> <banan> <banan> wiec wszystko zalezy od tego na jaką sie parterkę trafi
wiec spokojnie , jak widać po wypowiedziach Pan! miescisz sie w normie , wiec jest dobrze , gorzej bo był tu taki co miał 9 cm ...to dopiero problem , ale gdyby dobrze poszukać to i on by znalazł kogos ! dla siebie , <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 04 maja 2005, 21:06

A jest jakis sposob na zwiekszenie obwodu, jakies cwiczenia albo cos?:D Moze koksem go karmic? :D Nie to ze mam kompleksty tak pytam na przyszlosc :) A w ogóle to czy Twoj czlonek jeszcze nie urosnie?:) bo mi sie zdaje ze moze sie zmieni? Tak jak facet ma 20 lat, a 25 i w czasie tych 5 lat nabiera masy i robi sie potezniejszy(zazwyczaj) w barach i ogolnie tak samo moze byc z fiutkiem :D ale tego to ci nie powiem dzis tylko za 5 lat :) stary nie martw sie i pamietaj ze jak kobieta bedzie cie tam dotykala raczka swoja piekna :D to on sie zrobi wiekszy jeszcze niz sam sobie robisz dobrze, bo to nie twoj dotyk i inaczej na niego reagujesz... Zreszta moze seksuolog na ten temat cos byt powiedzial bo w sumie wzwod to zatrzymanie krwi w czlonku, a wiec byc moze sa na to sposoby aby byl mocniejsszy ? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 04 maja 2005, 21:53

Są rózne ćwiczenia w internecie. Polegaja na rozszeżaniu ciał jamistych poprzez rozgrzewanie członka ciepłymi (wręcz goracymi!) okładami i wtłaczaniu na siłe krwi co ma rozszerzyc ciała jamiste i w efekcie powiekszyc członek. Czytałem opinie męszczyzn którzy to stosowali i odniesli ponoć niezłe rezultaty, ale jak pomyślę o "gotowaniu kiełbaski" w goracej wodzie to podziekuje - wole miec małego :P. Pozatym uważam, że takie zabiegi mogą powodować kłopoty ze wzwodem, a lepiej miec małego ale twardego , niz dużego flaka ;).
Wiele osób porusza kwestie uczucia wypełnienia u kobiet. Czy jest to dla was naprawdę tak ważne panie, i wpływa tak mocno na wasze doznania?
bowiem wszystko jest dobrze jak jest dobrze , póki nie ma checi spróbowania z innym , moze tu i chodzi z wiekszym ?

Andrew poruszył tu dość kłopotliwa kwestię. Gdy wyobrazam sobie, że moja ukochana mogła by pujść do łóżka z innym (z ciekawości lub np. pod namowa koleżanek które mówią ze z wiekszym może byc jej lepiej) to robi mi sie słabo :/ A jesli stwierdziłaby nadodatek, że inny gość jest dla niej lepszym partnerem tylko z powodu większego przyrodzenia to juz wogle załamka :/ Wiem, że to bardzo pesymistyczna wizja, jednak prawdopodobna biorac pod uwage na do czego sa zdolne coniektóre współczesne kobiety - seksualne frustratki polujące na orgazm ( z zaznaczeniem na "coniektóre", żeby mi sie tu czasem miłe i świetne dziewczyny niepoobrażały ;))
Przemierzając otchłań internetu znalazłem na pewnym forum temat założony przez niejakiego Andrzeja, 24-latka z penisem o długosci 10 cm w wzwodzie i o takim samym obwodzie. Pisał że miał 4 dziewczyny i każda zapewniała go, że go kocha... w momęcie gdy zaczynali współzycie panienki uciekały od niego ze śmiechem (jedna z nich była nawet dziewicą). Należało by zadać czy dla niektórych kobiet istnieje wogle miłość, czy po prostu jest to zwykła zwierzęca potrzeba seksu - tyle, że ładniej i subtelniej nazwana. Tak czy inaczej przypadek Andrzeja spowodował we mnie 2 uczucia: z jednej strony doła, że moge byc potraktowany podobnie, z drugiej lekkie pocieszenie, że jednak zawsze mogło byc gorzej.
Tak jak facet ma 20 lat, a 25 i w czasie tych 5 lat nabiera masy i robi sie potezniejszy(zazwyczaj) w barach i ogolnie tak samo moze byc z fiutkiem

Tez o tym myślałem, że może mi nieco urosnąć ale to raczej mało prawdopodobne z biologicznego punktu widzenia. Dojżewam raczej normalnie, poziom testosteronu mam dość wysoki więc nadziei na więcej w przyszłości sobie nie robię, chociaż kto wie...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 04 maja 2005, 21:56

Tak okładaj go dalej ;D Tylko zebyś chłopaka nie zamaltretował na śmierć, bo wtedy to ci sie nie przyda na za wiele ;D
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 maja 2005, 22:11

Malec a nie pomyslales o swoim penisie jako o najlepszej rzeczy jaka Cie spotkala. Moze wlasnei po nim poznasz czy kobita Cie na prawde kocha czy zalezy jej tylko na zwierzecym seksie :) <aniolek2>
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 04 maja 2005, 22:16

Yasmine pisze:Malec a nie pomyslales o swoim penisie jako o najlepszej rzeczy jaka Cie spotkala.


Moze raczej najlepsza jaka masz. Takrze dbaj o nia!!
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 04 maja 2005, 22:19

Yasmine pisze:Malec a nie pomyslales o swoim penisie jako o najlepszej rzeczy jaka Cie spotkala. Moze wlasnei po nim poznasz czy kobita Cie na prawde kocha czy zalezy jej tylko na zwierzecym seksie :) <aniolek2>

Tez o tym myslałem, ale jednak jak każdemu facetowi zależy mi na tym by dac kochanej kobiecie pełnie szcześcia (tego w łózku również) i wolałbym, żeby rozmiary mnie nieograniczały.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 maja 2005, 22:21

Wiesz co ja tam wole mniejszego a zeby mogl w miare dlugo niz duzego zeby po 2 minutach koniec byl :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 04 maja 2005, 22:28

Yasmine pisze:Wiesz co ja tam wole mniejszego a zeby mogl w miare dlugo niz duzego zeby po 2 minutach koniec byl :)


Czy długosc ma jakis związek z czasem??
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 04 maja 2005, 22:29

Yasmine pisze:Wiesz co ja tam wole mniejszego a zeby mogl w miare dlugo niz duzego zeby po 2 minutach koniec byl :)

A najlepiej dużego i żeby mógł dłużej ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 maja 2005, 22:32

mariusz pisze:Czy długosc ma jakis związek z czasem??

Hehe no nie ma
ale majac do wyboru wole tego pierwszego :)

malec pisze:A najlepiej dużego i żeby mógł dłużej

Malec jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :)
Awatar użytkownika
SANCHEZ
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 lis 2004, 18:35
Skąd: z otchłani
Płeć:

Postautor: SANCHEZ » 05 maja 2005, 00:20

Tak czytam ten wątek i myślę sobie, że co niektórzy to chyba większych problemów nie mają ;). Malec słuchaj - tak się składa, że mam mniej więcej podobne wymiary do Twoich i jeszcze żadnej dziewczynie, z którą dochodziło do czegoś więcej nie sprawiało to kłopotu. Żadna mnie nie wyśmiała, żadna z takiego powodu zostawić nie chciała, nigdy też nie miałem problemów w łóżku, a bynajmniej one nie dawały mi tego odczuć. Nie wiem, może trafiałem na takie, dla których liczy się coś więcej niż tylko rozmiar. Akurat teraz moja obecna dziewczyna jest dziewicą, tak więc nie wiem jak to będzie w przyszłości, ale podejrzewam, że też nienajgorzej. Na razie mam ten komfort, bo moja dziewczyna nie ma mnie z kim porównać ;). Widzisz, moim zdaniem wszystko zależy od podejścia do sprawy. Ja nigdy nie miałem kompleksów na punkcie małego penisa, bo nigdy mi do głowy nie przyszło żebym musiał tylko samym penisem imponować dziewczynie, bo widzę w sobie inne cechy, które mogą kobiety zainteresować i to się sprawdzało (tylko nie pomyślcie że jestem jakimś narcyzem). Nie wiem co mogę tu jeszcze poradzić, chyba tylko tyle żebyś był sobą i nie przesadzał z myśleniem o tym co będzie. Tylko w ten sposób nabierzesz pewności siebie. I absolutnie nie czytaj żadnych książek, poradników i innych pierdół, bo to moim zdaniem lekkie przegięcie. Pomyśl raczej najpierw o dziewczynie, a potem jak już tu ktoś pisał wszystko potoczy się naturalnie. Powodzenia!
Ostatnio zmieniony 05 maja 2005, 00:22 przez SANCHEZ, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 maja 2005, 00:20

A Wy tu dalej o peniskach :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 05 maja 2005, 00:27

Szto gawari pa ruski ???
Załączniki
ikea.gif
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 06 maja 2005, 16:29

SANCHEZ pisze:Tak czytam ten wątek i myślę sobie, że co niektórzy to chyba większych problemów nie mają ;). Malec słuchaj - tak się składa, że mam mniej więcej podobne wymiary do Twoich i jeszcze żadnej dziewczynie, z którą dochodziło do czegoś więcej nie sprawiało to kłopotu. Żadna mnie nie wyśmiała, żadna z takiego powodu zostawić nie chciała, nigdy też nie miałem problemów w łóżku, a bynajmniej one nie dawały mi tego odczuć. Nie wiem, może trafiałem na takie, dla których liczy się coś więcej niż tylko rozmiar. Akurat teraz moja obecna dziewczyna jest dziewicą, tak więc nie wiem jak to będzie w przyszłości, ale podejrzewam, że też nienajgorzej. Na razie mam ten komfort, bo moja dziewczyna nie ma mnie z kim porównać ;). Widzisz, moim zdaniem wszystko zależy od podejścia do sprawy. Ja nigdy nie miałem kompleksów na punkcie małego penisa, bo nigdy mi do głowy nie przyszło żebym musiał tylko samym penisem imponować dziewczynie, bo widzę w sobie inne cechy, które mogą kobiety zainteresować i to się sprawdzało (tylko nie pomyślcie że jestem jakimś narcyzem). Nie wiem co mogę tu jeszcze poradzić, chyba tylko tyle żebyś był sobą i nie przesadzał z myśleniem o tym co będzie. Tylko w ten sposób nabierzesz pewności siebie. I absolutnie nie czytaj żadnych książek, poradników i innych pierdół, bo to moim zdaniem lekkie przegięcie. Pomyśl raczej najpierw o dziewczynie, a potem jak już tu ktoś pisał wszystko potoczy się naturalnie. Powodzenia!

Dzięki za wypowiedź. Podniosła mnie nieco na duchu.
Ja tez nigdy nie miałem kompleksów na punkcie wielkości swojego członka, bo nawet niewiedziałem ile mierzy ;) Zawsze uwazałem się za osobe wartościową , a z wyglądu całkiem atrakcyjną (chociaz niejedna kobieta mi powiedziała, że nienadaje sie na chłopaka bo zamały jestem) Jednak ta akcja z dziewczyną jaka zdażyła się mojemu koledze spowodowała u mnie obawy. Zresztą nie jest to odosobniony przypadek i naczytałem się wielu listów do seksuologów, od gości których dziewczyna wyśmiała za rozmiary 10-13 a nawet więcej. Zaczynam dochodzic do wniosku, że to wina oczekiwań seksualnych tych kobiet. Pomyśli sobie taka, że jak ją taki duży przepcha to ma zapewniony orgazm i pełnię satysfakcji z seksu. Ja uważam, że mojej kobiecie będzie ze mną dobrze w łózku (na innych płaszczyznach życia również ;)) bo będe dawał z siebie wszystko by dogodzić jej pod każdym względem i mogę jej sprawić przyjemność nawet bez rozpinania rozporka. Pozatym mysle, żę jeżeli faktycznie by jej na mnie zależało to pare cm w te czy we wte niepowinno jej robic różnicy. Ewentualne niedociągnięcia w budowie anatomicznej będę się starał nadrabiać pozycjami. Problem niestety może się pojawic jeśli tarfiłbym na dziewczyne ze zbyt duża pochwą. Wtedy niestety trzeba przeprowadzić szczerą rozmowe, co jest dla niej istotniejsze w związku: czy intensywne doznania podczas penetracji, czy ciepło i uczucie jakie jej zapewniam. Jesli wybierze intensywniejsze doznania to niech szuka sobie jakiegos lepiej wyposazonego, jej sprawa. Ja chcę stworzyć związek oparty nie tylko na seksie, lecz przedewszystkim na miłości, więc jesli wybierze doznania seksualne to znaczy, że po prostu źle dobraliśmy się pod względem charakterów i oczekiwań. Ja będę dalej szukał romantycznej idealistki(ciężkie zadanie przedemną), a ona bedzie szukała sobie ponadprzeciętnego penisa (każdy ma jakis cel w życiu ;))
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 06 maja 2005, 22:43

jak bedziesz mial forda focusa to tez cie moze dziewczyna wysmiac ze nie masz BMW seri 5 :P
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Czekyt
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 04 maja 2005, 13:17
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Czekyt » 12 maja 2005, 20:22

ja mam obwód= 13.3 długość 14.00. Chyba mi jeszcze urośnie bo napletek jeszcze mi nie rozciąga się cały podczas wzwodu. to mało? siema
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 maja 2005, 20:23

W zupełnoci wystarczy !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 12 maja 2005, 20:37

13.3 , 14,00
suwmiarka mierzyl czy jak ? :D
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 12 maja 2005, 20:51

Chyba śrubą mikrometryczną :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Czekyt
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 04 maja 2005, 13:17
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Czekyt » 12 maja 2005, 21:23

hehehe miało być 13.5 i 14 tak mi sie napisalo no ;)

[ Dodano: 2005-05-12, 21:25 ]
aha i tak szczerze dziewczyny - lepiej jakby byl 17 długości i 15 szerokości? :)
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 13 maja 2005, 00:54

malec pisze:Ja chcę stworzyć związek oparty nie tylko na seksie, lecz przedewszystkim na miłości, więc jesli wybierze doznania seksualne to znaczy, że po prostu źle dobraliśmy się pod względem charakterów i oczekiwań. Ja będę dalej szukał romantycznej idealistki(ciężkie zadanie przedemną), a ona bedzie szukała sobie ponadprzeciętnego penisa (każdy ma jakis cel w życiu ;))

widze malec ze chodzi ci o to samo co mi w zwiazku.
tyle ze czasem o tym zapominam i mysle o tym ze przez 5 miesiecy bycia razem nie doszlismy do lozka, potem mysle o tym ze jak juz tam dojdziemy to moge cos spier****
ale wtedy po prostu mysle ze ja kocham i przyjdzie nasz czas :) i nie przejmuje sie heh
Pozdro!
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 13 maja 2005, 00:57

lepiej maly niz......
Załączniki
0190.jpg
:)
0190.jpg (9.54 KiB) Przejrzano 9676 razy
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 13 maja 2005, 07:06

mi sie obilo o uszy cos o gosciu ktory mdlal podczas wzwodu z powodu odtlenienia mozgu 8)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 13 maja 2005, 08:33

Imperator pisze:Chyba śrubą mikrometryczną :D


sruba to moze sobie srednice zmierzyc pod warunkiem ze ma niegrubszego od palca
a dlugosci ni huhu

widzial ty kiedy srube mikrometryczna ?
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
hasenik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2005, 06:15
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: hasenik » 15 maja 2005, 08:13

NIE LICZY SIE DLUGOŚĆ PRZYRODZENIA TYLKO JAKOS PIERDO***** JUZ TO TU NAPISAL JA JA TO TYLKO POTWIERDZAM
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 maja 2005, 17:33

Jako facet nie mozesz tego potwierdzic a i pewne minimum musi byc zachowane , małym //////!!! to se mozesz w noscie podłubać ! i kazda kobieta Ci to powie ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Tomcio23
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 01 lut 2005, 00:25
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: Tomcio23 » 15 maja 2005, 17:49

ja mam dł ok.14 cm,w zeszłym roku kochałem sie po raz pierwszy,nie ukrywam ze mam male kompleksy ale teraz jestem z dziewczyna,kochamy sie bardzo i jest bardzo zadowolona z seksu ze mna,miala przede mna 3 partnerów co niewatpliwie troche mnie stresowało ale juz jest ok i ciesze sie pelnia seksu,i staje jak na zawołanie8) moja rada : kochaj sie z kims kogo kochasz bo jakas bezwzgledna "nowoczesna kobieta czytajaca brukowce" i zadajaca sie z jakimis rozmanierowanymi ci..ami moze aczkolwiek nie sadze coś bzdurnego wypalić i wtedy nie dojdzie do ciebie ze to nie prawda itd tylko dopiero sobie wbijesz do glowy a potem to juz ciezko sie przelamac.pozdrawiam
malec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:21
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: malec » 15 maja 2005, 18:00

Tomcio23 pisze:ja mam dł ok.14 cm,w zeszłym roku kochałem sie po raz pierwszy,nie ukrywam ze mam male kompleksy ale teraz jestem z dziewczyna,kochamy sie bardzo i jest bardzo zadowolona z seksu ze mna,miala przede mna 3 partnerów co niewatpliwie troche mnie stresowało ale juz jest ok i ciesze sie pelnia seksu,i staje jak na zawołanie8) moja rada : kochaj sie z kims kogo kochasz bo jakas bezwzgledna "nowoczesna kobieta czytajaca brukowce" i zadajaca sie z jakimis rozmanierowanymi ci..ami moze aczkolwiek nie sadze coś bzdurnego wypalić i wtedy nie dojdzie do ciebie ze to nie prawda itd tylko dopiero sobie wbijesz do glowy a potem to juz ciezko sie przelamac.pozdrawiam

No tak, nigdy niemiałem zamiaru kochać się z pierwsza lepszą, ale to, że dziewczyna będzie ze mną długo niegwarantuje mi, że rozmiar nei ma dla niej znaczenia. Czytałem wiele listów do seksuologów od facetów, których kobiety porzuciły bo mieli penisa 10-13 cm. Twoja dziewczyna może cieszyć się seksem bo masz zupełnie normalne wymiary. W moim przypadku boję się, że może odczuć jakiś niedosyt z powodu niedoboru centymetrów.
Jako facet nie mozesz tego potwierdzic a i pewne minimum musi byc zachowane , małym //////!!! to se mozesz w noscie podłubać ! i kazda kobieta Ci to powie !

Tylko jakie jest to minimum wg. kobiet które znasz Andrew?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości