Jak kobiety/dziewyczyny pojmujecie nasze dziewictwo? :>

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Jak kobiety/dziewyczyny pojmujecie nasze dziewictwo? :>

Postautor: kurek » 28 gru 2004, 02:06

jest to kontrtemat
ciekawi mnie jak dziewczyny pojmujecie to ze chlopak jest prawiczkiem
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 28 gru 2004, 04:07

Opinie są podobno bardzo nie przychylne :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 28 gru 2004, 07:13

Podobno ? :|. Ja tu sie spotkalme z takimi samymi opiniami jak w temacie jak faceci pojmuja dziewictwo pan ... a ktorych jest wiecej ktorych mniej ... tu o dziwo wiekszosc pan woli doswiadczonych partnerow ;]. Panowie wola dziewice ... indywidualna sprawa kazdego ... jak dla mnie to kobiety wola doswiadczonych facetow zeby ten pierwszy raz "mniej bolal" ? byl "fajnieszy" ;> pozatym dziewczeta wczesniej zaczynaja wspolzycie ... dlaczego ... jak dlamnie to z powodu iz biora sie za starszych facetow ... ;> ktorzy sa juz po itp ... i to oni "nie na sile" w jakims stopniu naklaniaja ;> do wspolzycia ... gdyby byla odwrotna sytuacja .... i to panie szukaly by mlodszych a faceci starszych (czyli gdyby to faceci rozwijali sie o to podobno 2 lata szybciej niz kobiety) bo wtedy panowie mieli by te doswiadczone ... ktore by naklanialy itp ^^^ ;]
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 28 gru 2004, 08:48

Jak się dwie zielone osoby do czegoś zabierają, to tylko kupa śmiechu może być z tego - i to jest odpowiedź. A jak ktoś zakochany, to mu i tak lata, czy on/ona to robił/-a, czy nie. No chyba że panowie wolą miłość warunkową: jak niedziewica, to do widzenia, bo już Cię nie kocham.
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 28 gru 2004, 08:51

jak niedziewica, to do widzenia, bo już Cię nie kocham.

ale bzdura :D
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 28 gru 2004, 08:55

Cytat:
jak niedziewica, to do widzenia, bo już Cię nie kocham.

ale bzdura
Bzdura to to jest, ale jak czytam wypowiedzi co poniektórych, to wydaje mi się, że bywa prawdziwa :(
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 28 gru 2004, 09:06

#mrt masz jakies ale do wszystkich facetow. Jasne ze sa tacy ale oni sa zupelnie niedojrzali i tyle. Ja mysle ze dziewczynie wszystko jedno czy prawiczek przynajmniej jesli ma < 20 lat . Potem to chyba woli lewiczka :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 28 gru 2004, 09:14

#mrt masz jakies ale do wszystkich facetow.
A wiesz, że im starsza jestem, tym więcej "ale" mam do Was? Może dlatego, że staję się tolerancyjna w stosunku do rzeczy, które kiedyś były dla mnie nie do pomyślenia (np. legalizacja związków homoseksualnych), a w stosunku do innych moja krytyczność wzrosła do maksimum i jestem bezlitosna :D
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 28 gru 2004, 09:20

mrt pisze:
Cytat:
jak niedziewica, to do widzenia, bo już Cię nie kocham.

ale bzdura
Bzdura to to jest, ale jak czytam wypowiedzi co poniektórych, to wydaje mi się, że bywa prawdziwa :(


mrt nie wszyscy panowie sa tacy
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 gru 2004, 09:28

Hyhy pisze:#mrt masz jakies ale do wszystkich facetow. Jasne ze sa tacy ale oni sa zupelnie niedojrzali i tyle. Ja mysle ze dziewczynie wszystko jedno czy prawiczek przynajmniej jesli ma < 20 lat . Potem to chyba woli lewiczka :D


TAAAAAK !! Ty to jestes dojrzały ....akurat .. ????skoro nazywasz dziewczynę ktora ma ochote na dyskotece na sex ...dziwką !! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 28 gru 2004, 10:05

Mi to nie przeszkadza
Awatar użytkownika
Misio
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 05 mar 2004, 16:21
Płeć:

Postautor: Misio » 28 gru 2004, 10:40

Nasze dziewictwo...hmm wydaje mi sie ze jeśli kobieta jest dziewica to również by chciała by jej partner był prawiczkiem, a to dlatego ze i dla niego i dla niej jest to cos nowego i mimo jakiej kolwik wpadki i nie chodzi mi tu u ciaże, tylko jakąs głupote,powiedzmy nie umie wsadzic członka do pochwy....bo to tez nie jets takie proste za pierwszym razem jak by sie mogło wydawać ;-). Jeśli zas chodzi o sytuacje w której kobieta sie juz wczesniej kochała, to jasne ze chciała by miec partnera który juz to robił z oczywistym powodów, jakby nie było chciałaby miec faceta doswiadczonego który prawi ze bedzie w siódmym niebie, a z prawiczkiem to jest takie bładzenie.

Wszystko zalezy od sytuacji itd, ale ogólnie rzecz biorąc to jesli kobieta jest dziewica to niby jest jakas cnotka nie wydymka albo cos takiego, tak sie utarlo i nikt na to nic nie poradzi, ale jak to facet jest prawiczkiem to kobiety uważaja ze to jest SŁODKIE ! :-)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 28 gru 2004, 10:51

Nasze dziewictwo...hmm wydaje mi sie ze jeśli kobieta jest dziewica to również by chciała by jej partner był prawiczkiem, a to dlatego ze i dla niego i dla niej jest to cos nowego i mimo jakiej kolwik wpadki i nie chodzi mi tu u ciaże, tylko jakąs głupote,powiedzmy nie umie wsadzic członka do pochwy....bo to tez nie jets takie proste za pierwszym razem jak by sie mogło wydawać . Jeśli zas chodzi o sytuacje w której kobieta sie juz wczesniej kochała, to jasne ze chciała by miec partnera który juz to robił z oczywistym powodów, jakby nie było chciałaby miec faceta doswiadczonego który prawi ze bedzie w siódmym niebie, a z prawiczkiem to jest takie bładzenie.

Wszystko zalezy od sytuacji itd, ale ogólnie rzecz biorąc to jesli kobieta jest dziewica to niby jest jakas cnotka nie wydymka albo cos takiego, tak sie utarlo i nikt na to nic nie poradzi, ale jak to facet jest prawiczkiem to kobiety uważaja ze to jest SŁODKIE !
Nie zgadzam się z ani jednym zdaniem tej koncepcji.
Awatar użytkownika
Raffi
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 gru 2004, 09:56
Skąd: Zza rogu ;-)
Płeć:

Postautor: Raffi » 28 gru 2004, 12:08

Hmm... króko... moim zdaniem doświadczone wolą doświadczonych, by nie musieć gościa oprowadzić za rękę by było fajnie... niedoświadczone wolą chyba niedoświadczonych, by nie mieć jakiejś tremy czy cuś, że gościa nie zadowoli ;-) Choć tak naprawdę to temat jest duuużo głębszy i zalezy chyba od konkretnej osoby, charakteru, temperamentu, religijności i tysiąca innych bzdur i nie ma jednoznacznej odpowiedzi, że takiej a takiewczynie to się podoba doświadczony, a innej to prawiczek :-)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 gru 2004, 12:15

Co kto woli to indywidualna sprawa kazdego ! pierwszy raz jest zapamietywany podobnao na zawsze , wiec dobrze by było by było dobrze , wiec chyab wolą doswiadczonego , ale to tylko One wiedzą ! ja wybrał bym doswiadczoną !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 gru 2004, 12:24

ja mialem jak dotad jedna partnerke i zdaje sobie sprawe z tego ze casanova to ja nie jestem... dlatego w sumie to chcialbym sie czegos nauczyc od starszej kobiety... :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 28 gru 2004, 12:28

ja wole doswiadczonego. zarowno na pierwszy raz wolalam, jak i teraz. nie mam talentu pedagogicznego i zero cierpliwosci :P
ale to pewnie wynika z tego, ze zawsze bylam ze starszymi facetami.
chociaz wydaje mi sie, ze to mogloby byc nawet wiazace, gdy dwie osoby zaczynaja razem wchodzic w swiat seksu.
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 28 gru 2004, 13:46

Są starsze dojrzałe kobiety ktore lubia wlasnie mlodych chlopcow , niedoswiadczonych jeszcze ,a szczegolnie prawiczkow. Z tego co mi wiadomo to duzo jest takich kobiet :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 gru 2004, 13:51

no wlasnie tylko w tym sek ze nie jestem prawiczkiem ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 28 gru 2004, 15:05

charlie81 pisze:no wlasnie tylko w tym sek ze nie jestem prawiczkiem ;)


Zadko kiedy życie układa sie task jakbysmy tego chcieli ;)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 gru 2004, 15:10

mariusz pisze:
charlie81 pisze:no wlasnie tylko w tym sek ze nie jestem prawiczkiem ;)


Zadko kiedy życie układa sie task jakbysmy tego chcieli ;)


Nie no Mariusz - ja nie zaluje... :564:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 28 gru 2004, 15:25

charlie81 pisze:
mariusz pisze:
charlie81 pisze:no wlasnie tylko w tym sek ze nie jestem prawiczkiem ;)


Zadko kiedy życie układa sie task jakbysmy tego chcieli ;)


Nie no Mariusz - ja nie zaluje... :564:



To dobrze ;)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 28 gru 2004, 16:02

mrt pisze:Jak się dwie zielone osoby do czegoś zabierają, to tylko kupa śmiechu może być z tego - i to jest odpowiedź. A jak ktoś zakochany, to mu i tak lata, czy on/ona to robił/-a, czy nie.

U mnie to się nie potwierdziło. Bo oboje byliśmy zieloni i wcale się uczuciowo nie kochaliśmy, po prostu chcięliśmy uprawiać sex i koniec :) i nie było wcele kupy śmiechu, a wręcz przeciwnie było fajnie :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 28 gru 2004, 16:53

A moja opinia w tym temacie jest taka, że nie ważne czy jest prawiczkiem czy nie ważne aby było nam dobrze. Jeżeli kogoś kocham to wtedy nie musi być doświadczony w tych sprawach bo przecież doświadczenia można się nauczyć. Zresztą raczej dziwne byłoby mi przestanie kogoś kochać lub zmiane uczucia do tej osoby pod wpływem tego czy jest prawiczkiem czy nie.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 28 gru 2004, 19:01

buehehehs...
trinity->doswiadczenia nie mozna sie nauczyc ale mozna je zdobyc
calkowicie sie z tym zgadzam
(szczegolnie ze naleze do ludzi ktorzy szybko sie ucza :P )

MRT->moze cos wiecej a nie tylko nie zgadzam sie

zakladajac ten topic myslalem o czyms innym
kcialem sie po prostu dowiedziec co dziewczyny myslicie o prawiczkach
(thx trinty)
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 28 gru 2004, 21:23

Misio pisze:Nasze dziewictwo...hmm wydaje mi sie ze jeśli kobieta jest dziewica to również by chciała by jej partner był prawiczkiem, a to dlatego ze i dla niego i dla niej jest to cos nowego i mimo jakiej kolwik wpadki i nie chodzi mi tu u ciaże, tylko jakąs głupote,powiedzmy nie umie wsadzic członka do pochwy....bo to tez nie jets takie proste za pierwszym razem jak by sie mogło wydawać ;-).


U mnie tak właśnie jest i musze sie z tą opinią zgodzić .......
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Annihilator
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2004, 13:16
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Postautor: Annihilator » 28 gru 2004, 21:32

Ja w życiu nie pokocham kobiety, która nie jest dziewicą.
Awatar użytkownika
Raffi
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 gru 2004, 09:56
Skąd: Zza rogu ;-)
Płeć:

Postautor: Raffi » 28 gru 2004, 21:38

Annihilator pisze:Ja w życiu nie pokocham kobiety, która nie jest dziewicą.



Daj Boze żebyś za kilka lat nie musiał odszczekać tych słów. Nie to bym Ci źle życzył, ale jak się naprawdę kocha to się chyba na takie duperele nie patrzy i jest się w stanie to zcierpieć. Też jestem przeciwnikiem przypadkowych łóżek, a do tego jestem prawiczkiem i fajnie by było, gdybym mógł się uczyć seksu jednocześnie z moją Dziewczyną, ale jak się okaże że Ta Jedyna byłąby już doświadczona, to na pewno bym Jej nie rzucił z tego powodu ;-)
Annihilator
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2004, 13:16
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Postautor: Annihilator » 28 gru 2004, 21:41

Raffi pisze:Daj Boze żebyś za kilka lat nie musiał odszczekać tych słów. Nie to bym Ci źle życzył, ale jak się naprawdę kocha to się chyba na takie duperele nie patrzy i jest się w stanie to zcierpieć. Też jestem przeciwnikiem przypadkowych łóżek, a do tego jestem prawiczkiem i fajnie by było, gdybym mógł się uczyć seksu jednocześnie z moją Dziewczyną, ale jak się okaże że Ta Jedyna byłąby już doświadczona, to na pewno bym Jej nie rzucił z tego powodu ;-)

No widzisz, ja bym rzucił od razu, bo mam twarde zasady, jestem świadom nawet tego, że przez owe zasady, nie znajdę żadnej, ale cóż - takie życie. :)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 28 gru 2004, 21:48

Annihilator pisze:Ja w życiu nie pokocham kobiety, która nie jest dziewicą.

:551: Tzn. że gdyby miała dokładnie TO, czego szukasz i w 100% Ci się podobała, nie wiązałbyś się z nią tylko dlatego bo nie jest dziewicą?? A czy miłość w ogóle wybiera??
No... chyba że przede wszystkim Ci zależy żeby nie była doświadczona, a wszystko inne jest na dalszym planie :/
No ale to już jest dla mnie troszkę dziwne...

Ja nic nie mam do prawiczków. Wręcz przeciwnie. Aż tak bardzo to mi nie zależy, żeby to doświadczenie miał - może dlatego, że sama jeszcze nie jestem aż tak wyuczona. A wspólne odkrywanie czegoś nowego to dla mnie sama przyjemność... :) Jak jedna strona wie, z czym co się je, a druga nie, to mogą pojawić się małe kompleksy (w sensie: "nie dam mu/jej tego czego oczekuje").


W ogóle to nie rozumiem jak coś takiego jak dziewictwo/prawictwo może decydować o wartości człowieka. Dla mnie to żadna miara.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2004, 15:12 przez ptaszek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 452 gości