Napletek w erekcji

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

meriff
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2019, 20:47
Skąd: Śląsk
Płeć:

Napletek w erekcji

Postautor: meriff » 16 gru 2019, 20:50

Hej! Zastanawiam się, czy to ja całe życie żyłem w niewiedzy, czy to mój lekarz gada głupoty.
Byłem ostatnio u urologa z powodu bólu jądra. Lekarz przy okazji zbadał penisa i odsłonił napletek. Zapytał się, czy w erekcji napletek schodzi z żołędzia. No więc mówię, że sam nie schodzi, muszę go zsunąć ręką. Lekarz na to, że to stulejka niepełna i trzeba pomyśleć o zabiegu. Zdurniałem totalnie i kontynuuję, że napletek zsuwam bez problemu, że nie powoduje to żadnego bólu czy problemów z seksem itd. Na to usłyszałem, że zdrowy, prawidłowo funkcjonujący napletek przy erekcji penisa powinien zsuwać się samoistnie, bez żadnej pomocy. Czy tak jest rzeczywiście?! Jak jest u Was (lub Waszych partnerów)?
widlo
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2021, 13:50
Skąd: Zakliczyn
Płeć:

Re: Napletek w erekcji

Postautor: widlo » 29 maja 2021, 16:36

nie jestem pewny, ale to może być prawda, idź jeszcze do jednego lekarza by to sprawdził
https://www.tarnowskiegory.info/kategoria/informacje

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości