Miłość w jasnym świetle.............

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Karolina23
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 17 sie 2004, 00:26
Płeć:

Miłość w jasnym świetle.............

Postautor: Karolina23 » 18 sie 2004, 01:03

Włączyć czy wyłączyć? ;) Gdy jesteście już w łóżku i sytuacja jest raczej jednoznaczna pojawia się problem - co ze światłem? Zostawić włączone, czy wyłączyć? Wbrew opiniom taki drobiazg stanowi niekiedy istotną przeszkodę do podjęcia współżycia.
Dla mnie zgaszone, półmrok stanowi pewien komfort, możliwość działania w pełnym tego słowa znaczeniu :P Jednak gdy jest zapalone czuje dyskomfort, który jest m.in. spowodowany brakiem akceptacji własnego ciała.

Co o tym sądzicie?

A jak to jest u Was?
Nie będzie przyjacielem kobiety, kto może być jej kochankiem!!!
Adaś
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 17 sie 2004, 13:42
Skąd: Stad:)
Płeć:

Postautor: Adaś » 18 sie 2004, 01:25

Światełko owszem:) ale nie mocne, mogą być jakieś świeczki, lampka nocna. Duże światło odpada:) a w ogóle to jak człowiek ma ciemno przed oczami zmysły się wyostrzają (podobnie jest z apaszka na oczy). Lekki pół-mrok i gra:)
Na Zawsze Razem:)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 sie 2004, 04:40

Jednak gdy jest zapalone czuje dyskomfort, który jest m.in. spowodowany brakiem akceptacji własnego ciała.

A co ci się w nim nie podoba, jakiś wyraźny defekt, a może po prostu wstydzisz się nagości? Bo faceci to przeważnie wzrokowcy i im więcej bodźców działa, tym lepiej.Dla mnie najlepszy sex to właśnie w dzień.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 18 sie 2004, 09:26

jest mi to obojetne, czy to dzień czy noc, więc tak samo reaguje na to, czy światło ma być zapalone, czy też nie, nie wstydz sie wlasnego cialka, musisz je zaakceptowac, Twoj partner wybral Ciebie i to jemu sie podobasz, uwierz mi, ze dla niego jestes piekna ;)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 18 sie 2004, 09:45

Ja jednak wolę półmrok lub mrok. Zapalone zupełnie światło lub światło dzienne wg mnie burzy nastrój. A w lekkim przyciemnieniu nastrój jest taki....intymny....
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 18 sie 2004, 09:55

mnie to jest obojętne,przeważnie kochamy się w dzień aczkolwiek na początku moja Ślicznotka wolała porę wieczorową.Rozmawialiśmy na ten temat i teraz jej również jest to obojętne :) wiadomo kto z kim przystaje na takiego się staje :P
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.
Owidiusz
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 18 sie 2004, 10:21

zdecydowanie przy świetle i na kołderce!!!
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 18 sie 2004, 10:24

ja uwielbiam kochać się późnym wieczorem, najlepiej mi jak zostaję u niego na noc. Świeczki i półmrok działają na mnie niesamowicie :) Sex w dzien przewaznie sprawiał mi nieco mniej przyjemności, nigdy nie zastanawiałam się dlaczego, może wlasnie przez ten brak nastroju bo mam sobie wiele do zarzucenia, ale przecież i tak juz wszystko widział więc się nie krępuję :) No ale czasem to nawet nie zauważam że jest jasno... :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 18 sie 2004, 11:30

ami to nie przeszkadza moze byc w dzien moze byc w nocy mojej panie tez to nie robi znaczenia ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 sie 2004, 11:43

zdecydowanie przy swietle !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 18 sie 2004, 11:59

Ja sie nigdy specjalnie nad tym nie zastanawialem. I jedno i drugie ma swoje pozytywne strony. Karolino nie powinnas sie wstydzic swojego ciala. Dla swojego chlopaka pewnie jestes piekna i on akceptuje Ciebie z kazdymi wadami i zaletami :) Wyluzuj troszke :)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 18 sie 2004, 12:10

wam facetom łato mówić ;)

zdecydowanie półmrok, lubie intymny nastrój.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 18 sie 2004, 12:16

Ja kiedyś obawiałam się światła, ale z moim obecnym facetem jakoś tak było, że wszystko zdarzało się w dzień i po kilku razach się przyzwyczaiłam. Teraz jest mi to już zupełnie obojętne czy jest słońce, czy deszcz, czy zmrok, czy noc... A seks w "plenerze" w dzień jest naprawdę niezły :P
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 18 sie 2004, 12:44

Teoretycznie wszystko jedno ale wole widzieć swoją Panią.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 sie 2004, 12:59

Koniecznie !!!! widziec to jest to !! jak zmienia sie wyraz Twarzy , jak zmieniają sie oczy , jak zachodzą tą delikatną mgielką a co ja tu bede pisał .....juz mi sie chce , a nie ma z kim ! psia krew !!!! :565:

A tak na marginesie zwracaliscie drodzy Panowie własnie na oczy swych Pan podczas ???? jesli nie koniecznie to zróbcie !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
dryncia

Postautor: dryncia » 18 sie 2004, 13:44

Ja wolę wieczorem i w nocy bo mam więcej energii. A jeśli chodzi o oświetlenie to uwielbiam przy świecach, przy takim delikatnym kolorowym świetle. Wtedy podoba mi się nastrój, taki romantyczny, intymny, dla mnie to bardzo podniecające, czuje atmosferę zbliżającego się seksu i nie mogę wytrzymać. Oczywiście to dotyczy takich zaplanowanych sytuacji, jeśli chodzi o szybkie numerki to nie dbam o to, nie ma kiedy. Ale nie lubie przy takim jasnym, ostrym świetle, czuje się wtedy jak wołowinka w hipermarkecie, nie poważnie to dla mnie to psuje nastrój nie jestem wtedy dość podniecona.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 18 sie 2004, 15:56

na samym poczatku strasznie lubilam swiatla lae nie bylo wyobru...musialo byc i oswoilam sie z nim. zdecydowanie lepiej jest gdy istnieje w pomieszczeniu ten zniewalajacy polmrok.
i moi drodzy Panowie..przeciez gdy jest przyciemnione swiatlo rowniez duzo widac...
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 18 sie 2004, 15:59

w swietle jupiterow :D hehehehhe :D ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
greg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2004, 17:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: greg » 18 sie 2004, 16:06

Koniecznie !!!! widziec to jest to !! jak zmienia sie wyraz Twarzy , jak zmieniają sie oczy , jak zachodzą tą delikatną mgielką a co ja tu bede pisał .....juz mi sie chce , a nie ma z kim ! psia krew !!!!

A tak na marginesie zwracaliscie drodzy Panowie własnie na oczy swych Pan podczas ???? jesli nie koniecznie to zróbcie !!


Krzysiu, pewnie, że zwracaliśmy. To jest właśnie jeden z powodów, dla których uwielbiam się kochać przy świetle. Patrzeć jak gra całe ciało kobiety, to naprawdę super rzecz. Oczy bardzo się zmieniają (choć mgły tam nie widziałem :-)), ale różnoradne grymasy twarzy, zmieniające kształt nozdrza (zwróć na to uwagę, działa na wyobraźnię, zaufaj). Dlaczego chować tak piękne przeżycia w mroku nocy ? Nigdy
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 18 sie 2004, 16:07

A ja najbardziej lubię rano. :)
Jak już jest jasno, panuje jednak leciutki półmrok za sprawą zasuniętych zasłon. Tak już mam - jak się budzę i widzę obok moją ukochaną to tak jej pragnę. :):)
Zresztą ona bardzo lubi jak ją delikatnie budzę pieszczotami. Staram się robić jednak delikatnie, tak by czuła, ale jednocześnie nie rozbudziła się od razu. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 18 sie 2004, 16:37

krzys pisze:Koniecznie !!!! widziec to jest to !! jak zmienia sie wyraz Twarzy , jak zmieniają sie oczy , jak zachodzą tą delikatną mgielką a co ja tu bede pisał .....juz mi sie chce , a nie ma z kim ! psia krew !!!! :565:

A tak na marginesie zwracaliscie drodzy Panowie własnie na oczy swych Pan podczas ???? jesli nie koniecznie to zróbcie !!


widze ze zgadzamy sie oboje w tej sprawie, zawsze lubilem obserwowac partnerke jej oczy i cale cialo, wsluchiwac sie w jej oddech ktory staje sie co raz bardziej urywany i szybszy.... grrrrrr.... jutro zobacze sie znią! juz sie nie moge doczekac :P :D
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 18 sie 2004, 16:51

Ja wole zdecydowanie pólmrok. Dlaczego? Bo działa bardziej podniecająco, intymnie i stwarza aurę tajemniczości. Nie obawiam się seksu przy pełnym świetle ale wtedy czegoś mi zwykle brakuje. Już nie ma tej tajemniczości co może być przy półmroku.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 sie 2004, 18:06

Już nie ma tej tajemniczości co może być przy półmroku.

O jakiej tajemniczości tu piszesz? Czyżby nie widział Cię gołą? Myślisz, że działasz na jego wyobraźnię?(zawsze lepsza jest rzeczywistość od wyobraźni). W ten sposób pozbawiasz partnera odbieranie Cię ważnym zmysłem jakim wzrok.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 18 sie 2004, 18:08

a moze jej partner ma bardzo dobry wzrok np jak noktowizor i bardzo szczegolowo wszystko widzi aaaaaa tu cie mam pomyslales o tym :D :D :P hehehehe
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
greg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2004, 17:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: greg » 18 sie 2004, 18:13

a moze jej partner ma bardzo dobry wzrok np jak noktowizor i bardzo szczegolowo wszystko widzi aaaaaa tu cie mam pomyslales o tym hehehehe


O żesz Ty ! PREDATOR !???? :547:
Awatar użytkownika
Karolina23
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 17 sie 2004, 00:26
Płeć:

Postautor: Karolina23 » 18 sie 2004, 18:21

Karolino nie powinnas sie wstydzic swojego ciala. Dla swojego chlopaka pewnie jestes piekna i on akceptuje Ciebie z kazdymi wadami i zaletami Wyluzuj troszke

Spodziewałam się takich odpowiedzi. Ale mi wcale nie chodzi oto. Problem polega na tym, że ja nie akceptuje swojego ciała. Wiem że jemu odpowiada, że pragnie mnie taką jaką jestem, ale ja się sobie nie podobam i to mi przeszkadza, nie chce aby mnie widział w ostrym, jasnym świetle i koniec kropka. Półmrok, przyćmione światło, świeczki itp. mogą być ale nie idelanie ostre, jasne światło.
Dla Was to na pewno idiotyczne, bo nie macie z tym problemu, ale ja niestety mam i niepotrafie sobie z nim poradzić, przełamać się.[/quote]
Ostatnio zmieniony 18 sie 2004, 20:20 przez Karolina23, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie będzie przyjacielem kobiety, kto może być jej kochankiem!!!
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 18 sie 2004, 18:24

greg pisze:O żesz Ty ! PREDATOR !???? :547:

hmm nie jestem wrozka :D ale co to mialo znaczyc ???
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
greg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2004, 17:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: greg » 18 sie 2004, 18:36

On też widział w ciemnościach :-)
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 18 sie 2004, 18:45

ahh sry nie zakapowalem :D :D
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Arouse
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 12 sie 2004, 10:34
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Arouse » 18 sie 2004, 20:41

Tak jest, że każdy facet woli dokładnie widzieć swoją ukochaną, a kobieta, no cóz... do światełka trzeba ją przyzwyczaić.
Wszyscy myślą, że czegoś nie da się zrobić , wtedy pojawia się ten jeden, który o tym nie wie... i to robi.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 418 gości