agnieszka.com.pl • Dochodze
Strona 1 z 1

Dochodze

: 23 wrz 2013, 21:11
autor: cr4ftt
Witam, mam pewien problem. Gdy siedzę z dziewczyną no i sie dotykamy (ona nie dotyka mojego członka) mimo to prawdopodobnie dochodze. Bez pieszczot mojego członka, wydziela mi sie pewna substancja jesli tak to mozna wgl nazwac, podejzewam ze to jest sperma. Czy jest to normalne? Ze bez stosunku ani masturbacji dochodze? nie wiem nawet kiedy sie to dzieje bo nie odczuwam zadnej przyjemnosci wtedy.

: 23 wrz 2013, 21:42
autor: Nemezis
Cześć Młody! ;)
Nie, nie "dochodzisz". To się nazywa płyn ejakulacyjny, który wytwarza się przy podnieceniu seksualnym. To jest chyba najnormalniejsza rzecz na świecie, u każdego mężczyzny wytwarza się taki płyn (miałbyś powody, żeby się martwić, gdyby go nie było).

Płyn służy do naturalnego nawilżenia pochwy kobiety - tak, żeby gładko móc w nią wejść (u podnieconej dziewczyny również wytwarza się wtedy śluz, po to, żeby się żadno nie obtarło podczas stosunku). W Twoim płynie mogą znajdować się plemniki, więc lepiej nie próbować bez zabezpieczenia sprawdzać, czy rzeczywiście gładko to wszystko działa ;)

: 23 wrz 2013, 22:41
autor: Maverick
W sumie to on chyba sie nazywa przedejakulacyjny ;) I jest strasznie uciazliwy w mlodym wieku przy dluzszych spotkaniach z dziewczyna bez "konkretow". Wyrosniesz ;)

: 24 wrz 2013, 18:10
autor: cr4ftt
Dziekuje bardzo za rady.A powiedzcie mi jeszcze w ile procentach, tak mniej wiecej oczywiscie, na ta chwile, bylo by bezpieczne wspołzycie z prezerwatywa?

: 24 wrz 2013, 18:25
autor: shaman
cr4ftt pisze:Dziekuje bardzo za rady.A powiedzcie mi jeszcze w ile procentach, tak mniej wiecej oczywiscie, na ta chwile, bylo by bezpieczne wspołzycie z prezerwatywa?
Odpowiedź masz w serwisie, z którego właśnie korzystasz: http://agnieszka.com.pl/antykoncepcja_prezerwatywa.htm

Wskaźnik Pearla dla prezerwatyw to 1-2 (czyli na 100 par korzystających z tej metody przez rok, w 1-2 przypadków pojawi się ciąża. W praktyce z powodu nieprawidłowego założenia gumki lub jej niskiej jakości).

Bzykaj na zdrowie <piwko>