Za czesto?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Slick Rick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2012, 11:58
Skąd: ŁódĹş
Płeć:

Za czesto?

Postautor: Slick Rick » 27 lip 2012, 19:32

Mam 22lata.
Trudno mi utrzymac pelen wzwod.

Bylem z tym u urologa. Wymacal mnie, stwierdzil ze fizycznie jest wszystko ok.
Dodal ze moj problem wynika z tego pewnie iz tak czesto sypiam ze swoja partnerka (przyznalem sie ze codziennie lub co drugi dzien).

Czy to moze byc prawda?
Jakos nie chce mi sie wierzyc. Faktycznie czasami odpoczynek kilkudniowy mi pomaga, ale co z tego. I tak zazwyczaj robimy to w jednej pozycji, a zbyt dlugie zakladanie prezerwatywy grozi koncem wzwodu.

Serce chce ale penis nie moze ;-)

Szukalem przyczyn na wlasna reke - skoro nie sa fizyczne, to albo psychika albo... Zbyt czesta masturbacja (ktora PODOBNO nie szkodzi, jasne).

Kiedys bawilem sie sam ze soba raz dziennie, rzadko bywal dzien bez tego.

Teraz nie robie tego wcale (0) ale i tak nie pomaga.

Gdzie lezy problem?
I czy to w ogole jest problem?

Zazwyczaj udaje sie wejsc do pochwy, w koncu udaje nam sie ale to loteria, czesto trzeba sie mocno nameczyc.

Wizyta u seksuologa konieczna?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lip 2012, 00:04

Slick Rick pisze:Wizyta u seksuologa konieczna?
Zmien pozycje, wprowadz urozmaicenie albo w ostatecznosci zmien partnerke.

200zł sie nalezy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Za czesto?

Postautor: Andrew » 28 lip 2012, 09:58

Slick Rick pisze:
Bylem z tym u urologa. Wymacal mnie, stwierdzil ze fizycznie jest wszystko ok.
Dodal ze moj problem wynika z tego pewnie iz tak czesto sypiam ze swoja partnerka (przyznalem sie ze codziennie lub co drugi dzien).

Zabrzmi to troche jak chwalenie , ale trudno .... w twoim wieku sex miewałem po minimum 3 razy dziennie i to codziennie . Dzis majac 47 lat nadal mam sex codziennie i takich problemów nie mam , ale !! to ja !..... Byc moze jest tak , ze ty jednak musisz miec przerwy w uprawianiu sexu , w co ja jednak nie wierze , ze to o to chodzi. Sądzę , ze problem moze lezec w psychice , albo w tzw polaryzacji miedzy Tobą a Twą paertnerką . Zakładanie prezerwatywy zawsze w mym młodszym wieku konczyło sie utratą wzwodu , do dzis nie wiem dlaczego sie tak działo , dzis jest lepiej w tej kwesti , ale w wieku lat 23 zawsze załozenie prezerwatywy konczyło wzwód :) nie wiem dlaczego .:)

Slick Rick pisze:
albo... Zbyt czesta masturbacja (ktora PODOBNO nie szkodzi, jasne).

nie sądze by to było problemem , juz raczj to ze organ nie uzywany zanika , ale .... rózni ludzie u różnych moze byc różnie .


Slick Rick pisze:
Gdzie lezy problem?
I czy to w ogole jest problem?

Nie - nie ma problemu , po prostu moze byc tak , ze chcesz wiecej niz organizm twój da radę - pewnych rzeczy nie przeskoczysz ! rozni ludzie .
Slick Rick pisze:
Zazwyczaj udaje sie wejsc do pochwy, w koncu udaje nam sie ale to loteria, czesto trzeba sie mocno nameczyc.

tak jest z kazdą partnerką ? podczas masturbacji wzwód jest cały czas ?
Ostatnio zmieniony 28 lip 2012, 10:01 przez Andrew, łącznie zmieniany 4 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Slick Rick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2012, 11:58
Skąd: ŁódĹş
Płeć:

Postautor: Slick Rick » 28 lip 2012, 15:10

Nie brzmi to jak chwalenie sie, domyslam sie ze norma lezy wyzej niz moje mozliwosci.

Nie wiem jak z innymi bo wczesniej mialem tylko jedną i tylko raz.
Ta ktora mam jest starsza o 5lat i troche bardziej doswiadczona ode mnie. Bardzo mi sie podoba.
Co prawda nigdy nie miala tego tak czesto jak ze mna ale i tak wie ze ze mna cos nie tak.
Dajemy rade, jestesmy razem rok ale ja nie chce lezec ponizej normy :-(

Jak sie masturbuje to wszystko jest ok.
Jak ona bierze go w rece tez ;-)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 28 lip 2012, 16:33

Za dużo myślisz o normach. Kochaj się tak często jak chcesz, z takimi efektami na jakie pozwala Ci organizm i ciesz się tym. Seks jest od cieszenia się nim, a nie od cieszenia się nim tak jak każe telewizja.
Slick Rick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2012, 11:58
Skąd: ŁódĹş
Płeć:

Postautor: Slick Rick » 28 lip 2012, 20:13

Masz 100% racji.

Jednak boli mnie to, ze... Ona nie powie mi tego wprost, ale uwaza mnie za kiepskiego.
Czuje sie z tym zle.
Jest ze mna bo mnie kocha, ale gdybym mial byc tylko jej kochankiem, to by ze mna nie byla.
Czuje sie prawie jak kaleka.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lip 2012, 01:09

Olej to. Facet moze i 10 razy w ciagu dnia. Kazdy. Wiesz w czym twkwi sekret? Za kazdym razem z inna.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 29 lip 2012, 01:14

Pieprzysz trzy po trzy. Gdyby powiedziała Ci wprost, że jesteś do niczego, to przyleciał byś na forum z tematem jaką to wspaniale szczerą kobietę znalazłeś? Nie traktuj jej ani siebie jak dziecka.

Dzieci w Afryce jeść nie mają o bzykanku nie wspominając, nie zachowuj się jak p1pka z problemami z czapy. Ogranić mtv.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 lip 2012, 01:16

Bzykanko akurat maja.
Slick Rick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2012, 11:58
Skąd: ŁódĹş
Płeć:

Postautor: Slick Rick » 29 lip 2012, 06:47

To ciekawe ze nie uwazacie tego za problem. Moze dlatego ze wy takiego nie macie ;-)

Ja jednak przejde sie do tego seksuologa, najwyzej powie mi to co wy i zostawie u niego pieniadze ;P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2012, 09:09

zedrze z ciebie pieniądze ! [:D] bedzie dążył do ponownych twych wizyt .
Ludzka psychika jest niesamowita ! przykład ;
bedac z kochanką pewną 6 miesiecy ani razu nie udało nam sie mimo prób współzyć. Jednak po powrocie z takiej randki do domu sex normalnie funkcjonował i to nie raz . Kobieta owa istna pieknosc w moim mniemaniu - jednak sex sie zawsze nie udawał (brak wzwodu , a jak sie pojawił to klapnoł po włozeniu ) [:D]
I taką to oto przypadłosc miałem ja ! ja co to z sexem niegdy nie mial problemu . To swiadczy o tym , ze kazdego moze spotkac niemoc wynikajaca raczej z psychiki niz z fizycznej niemoznosci . Głowa do góry , to sie moze zmienic u ciebie z czasem .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 lip 2012, 19:18

Ja tak na ogol mam za kazdym razem z nowa kobieta. Potrzebuje ze dwa trzy razy by sie czuc bardziej komfortowo. Czasem to i tak nic nie daje bo jak sie w trakcie zirytuje nieudolnymi ruchami dziewczyny to dupa jest i tyle ;)
milano
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2012, 07:50
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: milano » 21 wrz 2012, 07:25

wydaje mi sie ze powinniście troche urozmaicić seks o inne pozycje lub gadzety, pieszczoty może to dla ciebie za mało juz teraz 8)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości