Męski porykiwania podczas seksu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

Męski porykiwania podczas seksu

Postautor: Greyangel » 04 cze 2012, 09:06

Cześć wszystkim. Niedawno zauważyłem bodajże na onecie temat którego tytuł i treść nieco mnie zbulwersowały. Laska pisała że czuła się głęboko zawstydzona gdy jej partner pojękiwał i głośno przeżywał orgazm. Czyli mamy sytuację uzewnętrzniania negatywnych odczuć typu: wstyd, pogarda podczas dobrowolnych i w zasadzie przyjętych za standardowe, czynności seksualnych. Tylko dla tego że ktoś zachował się inaczej niż oczekiwano. Myślałem zawsze że to właśnie ta inność przypadków czyni pożycie unikalnym i w zasadzie jednym z powodów posiadania wielu partnerów seksualnych (mam na myśli ciekawość właśnie tychże przypadków). Ja wiem że być może komentowane były pewnego rodzaju ekstrema. Ale czy jeśli nawet ekstrema (wszak skala indywidualna) to powinny być one wyszydzane ? Jestem ciekaw Waszych opinii.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 cze 2012, 10:32

A jakie to ma znaczenie czy cos powinno czy nie? Nie znajdziesz tutaj prawd obiektywnych i szablonowych wzorcow zachowan idealnych. Zreszta... sam bys sobie wowczas przeczyl.
Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

Postautor: Greyangel » 04 cze 2012, 11:08

Maverick pisze:A jakie to ma znaczenie czy cos powinno czy nie? Nie znajdziesz tutaj prawd obiektywnych i szablonowych wzorcow zachowan idealnych. Zreszta... sam bys sobie wowczas przeczyl.


Nie zrozumieliśmy się. Ja tutaj niczego nie szukam, mam to poukładane i nie pytam też o pomoc. Temat jest dyktowany czystą ciekawością postaw innych użytkowników a jako że odpowiedź "tak", "nie" nie satysfakcjonuje mnie więc nie zrobiłem z tego ankiety. Poza tym pytanie o zachowania mężczyzn bardziej są skierowane ... do kobiet ;). Ale O.K. potraktuję to jako Twoje zdanie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 cze 2012, 11:55

jestem podczs sexu głosny ! nie kontroluje tego - choc to pewnie przesadzone stwierdzenie i lubie tek samo
kłody i lale to mam w sklepie [:D]
Z tej przyczyny uwazam taką ewentualną kobietę nie dla siebie i zmieniam - jest na co <diabel>
Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 11:56 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 04 cze 2012, 12:29

Nie lubię zupełnie cichych facetów. Nie musi być super głośno, ale jakieś odgłosy są dobrym feedbackiem, że dobrze mi idzie =)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 04 cze 2012, 12:30

Greyangel pisze:Tylko dla tego że ktoś zachował się inaczej niż oczekiwano.

Spróbuj bedąc kobietą na przykład nie ogolić pach idąc z kimś do łóżka, a będziesz miał "wstyd i pogardę" w pełnej okazałości :D

Greyangel pisze:Ale czy jeśli nawet ekstrema (wszak skala indywidualna) to powinny być one wyszydzane ?

Ale Ty przenosisz tutaj kwestię niezgrania łóżkowego jednej pary w strefę uogólnień. Bez sensu.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 12:32 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

Postautor: Greyangel » 04 cze 2012, 13:56

Alamakota pisze:Nie lubię zupełnie cichych facetów. Nie musi być super głośno, ale jakieś odgłosy są dobrym feedbackiem, że dobrze mi idzie =)


No właśnie, też mi się wydawało że taki feedback to jednak przydatna sprawa.

Andrew pisze:Z tej przyczyny uwazam taką ewentualną kobietę nie dla siebie i zmieniam - jest na co <diabel>


Oj jest :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 cze 2012, 14:20

pani_minister pisze:Spróbuj bedąc kobietą na przykład nie ogolić pach idąc z kimś do łóżka, a będziesz miał "wstyd i pogardę" w pełnej okazałości :D

mnie tam rajcuja zadbane nieogolone pachy [:D]
jest jeszcze gorzej ze mna - bo mnie zapach potu mojej kobiety (i nie tylko mojej) tez rajcuje ojjjjj! jeszcze jak , ale przyznam nie kazdy pot dla mnie pachnie , wiele z nich smierdzi i kij wie jak to i dlaczego tak jest . <diabel>
Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 14:21 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 cze 2012, 16:31

Andrew pisze:i kij wie jak to i dlaczego tak jest .
Feromony.

Dla mnie odgłosy są normalne - czy są czy ich nie ma.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 cze 2012, 23:57

Greyangel pisze:Nie zrozumieliśmy się. Ja tutaj niczego nie szukam, mam to poukładane i nie pytam też o pomoc. Temat jest dyktowany czystą ciekawością postaw innych użytkowników a jako że odpowiedź "tak", "nie" nie satysfakcjonuje mnie więc nie zrobiłem z tego ankiety. Poza tym pytanie o zachowania mężczyzn bardziej są skierowane ... do kobiet . Ale O.K. potraktuję to jako Twoje zdanie.
To nie pytaj sie co powinno, tylko co lubicie <piwko>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 216 gości