agnieszka.com.pl • Jak seks wyglądać winien...
Strona 1 z 1

Jak seks wyglądać winien...

: 13 kwie 2012, 13:51
autor: churchill
Witam wszystkich gorąco ;)

Jesteśmy z moją kobietą młodą parą, od niedawna zaczęliśmy współżycie ;)

Na wszelkich stronach, materiałach, artykułach pisze się, że aby seks był udany najpierw mężczyzna powinien pieścić oralnie swoją kobietę, zająć się jej "myszką", a nawet najpierw doprowadzić do orgazmu łechtaczkowego, a dopiero potem w nią wejść.

Czy naprawdę każdy stosunek musi wyglądać właśnie tak, że trzeba doprowadzić jej łechtaczkę do wrzenia a dopiero potem przejść do stosunku? Czy to nie jest zbyt przewidywalne i schematyczne, że za każdym razem trzeba schodzić coraz niżej i długo pieścić jej "muszelkę"? Nie mam nic przeciwko, ale nie chcę, aby moja kobieta myślała, że naczytałem się jakichś poradników i teraz w pierwszej kolejności doprowadzam ją oralnie do orgazmu, a dopiero potem w nią wchodzę.

Stąd mam do Was pytanie, jak to ma wyglądać? Czy za każdym razem trzeba poddać się temu schematowi czy np. gra wstępna może obejść się bez zabawy z jej łechtaczką?

Mam też pytanie, czy uzyskanie orgazmu łechtaczkowego, a zaraz potem wejście w nią nie sprawi jej bólu lub nie zniechęci ją do dalszego seksu?

Pozdrawiam wszystkich ;)

: 13 kwie 2012, 13:58
autor: Andrew
Ty zmien lektury <diabel> coś ty sie naczytał ? [:D]
Jak zadowolisz kobiete przed sobą , przed zanim w nia wejdziesz , stracisz to co najcenniejsze , potem to juz tylko (w wielu przypadkach) mozesz sobie isc do łazienki sam sobie dobrze zrobic <hahaha>
kobiete masz doprowadzic do stanu chcenia , pozadania słowem , gestem , czynem - reszta juz jest prosta - bo po takim udanym czymś - sama ona che , a jak kobieta chce ! [:D] to muzyka gra wysmienicie .

Ty najpierw sie zajmij innymi czesciami ciała kobiety , a nie łechtaczką

: 13 kwie 2012, 16:54
autor: ksiezycowka
churchill, z tymi zabawami to tylko przy początkujących czy słabo rozgrzanych. Rozgrzać kobietę można na wiele sposobów i bardzo często gra wstępna wcale nie jest potrzebna ;)

: 13 kwie 2012, 16:55
autor: ksiezycowka
churchill pisze:Mam też pytanie, czy uzyskanie orgazmu łechtaczkowego, a zaraz potem wejście w nią nie sprawi jej bólu lub nie zniechęci ją do dalszego seksu?
Bólu nie, będzie wilgotniejsza. Z tym, że zaspokojona może więcej nie chcieć i iść spać.

: 13 kwie 2012, 17:53
autor: Maverick
Rob jak uwazasz za sluszne. Bog zadba o trwalosc Waszego zwiazku i jej doznania, skoro sprawil ze czekales z tym az do slubu.

: 13 kwie 2012, 22:18
autor: churchill
Przepraszam, małe sprostowanie :D

Mówiąc młoda para, miałem na myśli, że jesteśmy z sobą od niedawna i jesteśmy młodzi, nie że jesteśmy po ślubie :D

: 14 kwie 2012, 13:59
autor: shaman
Rób tak, jak sam chcesz. Jeśli będzie czegoś potrzebowała, sama Ci powie. Żeby nie wyjść na ignoranta pamiętaj tylko, że jeśli gra wstępna ogranicza się do "a teraz cię zerżnę, moja piękna", to może przydać się żel nawilżający.

Uczcie się siebie od siebie, a nie z poradników.

: 15 kwie 2012, 08:11
autor: Andrew
sama powie .... <hahaha> cóż sorki , ale nie liczył bym aż tak na to !

: 16 kwie 2012, 01:30
autor: Nemezis
churchill pisze:Czy to nie jest zbyt przewidywalne i schematyczne, że za każdym razem trzeba schodzić coraz niżej i długo pieścić jej "muszelkę"?

Tak, to przewidywalne i schematyczne.

W seksie, o ile widzisz zadowolenie drugiej strony, nie powinieneś za bardzo myśleć - lepiej czuć i dać się ponieść. Jeżeli masz problem z wyczuciem swojej kobiety, to rozpal ją troszkę i w ramach zabawy powiedz jej, żeby Tobą kierowała, zupełnie tak jak ona ma na to ochotę.
Tylko guzik Ci to da, jeżeli ona nie ma wyobraźni albo jest za młoda, by wiedzieć co tak naprawdę ją kręci. To jest zasadnicza wada takich "młodych par".

: 16 kwie 2012, 09:47
autor: Andrew
taaaa a i wielu kobietom pozostaje to do starosci [:D]

: 16 kwie 2012, 15:19
autor: shaman
Ok Andrew, my bad, przejęzyczenie. Powie lub pokaże. Nemezis wyjaśniła.

Tak czy owak, jeśli ktoś czyta poradniki albo biegnie z takim problemem na forum, to ja mu wolę ową schematyczność odradzić, po wyczuwam osobowość, którą owe poradniki mogą przygnieść i spowodować poważne niepowodzenia w łóżku.

Jeśli za najważniejszy punkt w seksie ktoś uważa orgazm partnerki i szuka nań poradnika, powinien
- przestać uważać
- przestać szukać
- puknąć się w głowę
- puknąć partnerkę.

: 25 sty 2014, 10:19
autor: Maverick
Kobieta moze wiele razy dojsc.

: 25 sty 2014, 17:00
autor: Nemezis
Mav, odpowiadasz jakiemuś botowi (czy jak to się tam zwie). chocolate7 "zacytował" pierwsze zdanie z drugiego postu w tym temacie - trzeba wywalić to ustrojstwo.

: 26 sty 2014, 01:18
autor: shaman
Nemezis pisze:trzeba wywalić to ustrojstwo
That's what Sarah Connor said.

: 27 sty 2014, 00:53
autor: Maverick
Heh, dobrze sobie i z botem pogadac taki tu ruch ;P

: 28 lut 2014, 11:54
autor: Atb
A jak ma wygladać?:) Chodzi o to by sprawić sobie przyjemność i tyle..
Boty no niestety, forum troche opustoszało..

: 17 lut 2015, 09:52
autor: mariola83
Orgazm lechtaczkowy a potem od razu penetracja może być bardzo przyjemny. W pochwie pojawia się dużo ejakulantu więc nie potrzeba środków nawilżających i jest znacznie łatwiej. NIe musi być za każdym razem oralu. gra wstępna może wyglądać różnie, szukajcie tego co lubicie, czasem tak bardzo pragniecie bliskości że nie potrzeba żadnej gry wstępnej i od razu uprawia się seks. Tu nie ma zasad. To jest przestrzeń kochanków