Ogromny problem z wejsciem do pochwy

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Slick Rick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2012, 11:58
Skąd: ŁódĹş
Płeć:

Postautor: Slick Rick » 01 kwie 2012, 15:34

Z tej strony główny zainteresowany.

Udało się! <brawo>


Zdaje się, że pomogło usunięcia podejścia, ukrytego głęboko w psychice.
Może do tej pory podchodziłem do tego jak do zadania które ma dać jej satysfakcje.
Im bardziej bałem się porażki, tym bardziej w nią popadałem.


Dzisiaj budząc się obok niej, bardzo długo się rozgrzewaliśmy.
Sam już byłem tak nakręcony jak nigdy, bałem się eksplozji gdy tylko mnie dotknie poniżej pasa, mimo że problem z przedwczesnym wytryskiem zupełnie mnie nie dotyczy.


Wziąłem ją na siebie i zassało jak trzeba!
Już nie miałem wątpliwości czy i gdzie trafiłem <angry>
Ciekaw jestem czy to faktycznie kwestia podejścia czy może po prostu inny problem, który zniknął niezauważenie, tak samo jak przyszedł.
Mam nadzieję, że to juz przeszłość :)


Dodam, że wsuwając w nią palce przed wszystkim, nie cackałem się, może to też miało jakiś wpływ.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 15:37 przez Slick Rick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 kwie 2012, 16:10

Andrew pisze:Mav - wiesz co to roznica gwałt a stosunek ? prosze cie
Duza, ale chyba wiesz o co mi chodzilo.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 kwie 2012, 21:43

Slick - tak czy siak , ja z tego nic nie kumam - nakreciłas jak gosc z cukrowa watą <hahaha>
Mav- nie, nie wiem ! tym bardziej , ze jak zdazy ci sie dzien u kobiety kiedy bedzie tam sucha , to sam zobaczysz , ze wejscie w nią jest praktycznie nie mozliwe . Mimo , ze wczesniej wchodziłes w nią jak w masło [:D] i choc taki dzien sie zdarza rzadko , a byc moze u innych kobiet i wcale , to jednak burzy tekst , ze bez "smarowania" da sie kogos zgwałcić i to bez bólu wlasnego , jak jego . Ale tez wiele moze zalezec od rozmiaru [:D]
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 21:45 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 kwie 2012, 22:53

Jak bedzie sucha to siegne do szuflady po nawilzacz. W tamtym przykladzie chodzilo mi o pokazanie ze nie ma mozliwosci by facet nie mogl w kobiete wejsc o ile ma normalny wzwod.
A na czym polegal problem autora tematu tez nie mam zielonego pojecia. Psychika? Do wsadzenia w dziurke nie potrzeba psychiki.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 02 kwie 2012, 00:56

Maverick pisze:A na czym polegal problem autora tematu tez nie mam zielonego pojecia. Psychika?

Na to wychodzi. Chyba przeraził się 10-letniego "doświadczenia" partnerki i ewentualnego lepszego poprzednika... Faceci ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 kwie 2012, 19:14

z sztywnym członkiem nikt nie ma problemu , poza pochwicą
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 362 gości