Dziewictwo

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Dziewictwo

Postautor: Alamakota » 05 lip 2011, 13:35

Pewnie o dziewictwie już tematów trochę jest, ale nie chce mi się szukać, plus, nie chodzi dokładnie o dziewictwo, a o komentarz do artykułu.

http://agnieszka.com.pl/jak_sprawdzic_dziewictwo.htm

Serio?
Na tej stronie? Takie rzeczy?

Ja wyczuwam sarkazm i ironię tego artykułu, ale obawiam się, że są one zbyt subtelne dla całej rzeszy czytelników i ktoś może to potraktować serio...

Nie wspominając, że po takim portalu spodziewałabym się szerszej dysputy w temacie "czy to w ogóle jest istotne, czy ktoś jest dziewicą czy nie".

I kiedy dziewczyna dziewicą przestaje być (polecam film 'Chasing Amy' i dyskusje na ten temat).

Meh.

Edit: stos literówek. Musicie wybaczyć, brak przyzwyczajenia do nowej klawiatury, plus moje naturalne roztrzepanie tworzą mieszankę wybuchową. Normalnie nie jestem analfabetką:)
Ostatnio zmieniony 05 lip 2011, 16:00 przez Alamakota, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lip 2011, 15:28

Rany julek co za pierdoły tam wypisują [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 05 lip 2011, 15:59

Andrew pisze:Rany julek co za pierdoły tam wypisują [:D]


Taaa, a te teksty o "runie", myślę są z czasów, kiedy za mąż wydawano 12latki. Wtedy jasne, że miały jasne, drobne włoski (albo ich brak), a potem z wiekiem ciemniały i się mierziły, i ot, ktoś wpadł na taki wniosek. Geniusz :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lip 2011, 17:58

Nie taki geniusz bo jeszcze troche i wsrod 12 latek znaleazc dziewice bedzie wyzwaniem.
A w ogole to wiadomo ze artykul jest przerysowany i bardziej to zbior historycznych zabobonow i przesadow. A jak ktos musi miec to napisane doslownie bo inaczej pomysli ze to tak na serio to moim zdaniem jego problem. Ja nie z tych co uwazaja ze koniecznym jest pisanie na oleju silniowym "nie nadaje sie do spozycia".
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 05 lip 2011, 18:14

Maverick pisze:Nie taki geniusz bo jeszcze troche i wsrod 12 latek znaleazc dziewice bedzie wyzwaniem.
A w ogole to wiadomo ze artykul jest przerysowany i bardziej to zbior historycznych zabobonow i przesadow. A jak ktos musi miec to napisane doslownie bo inaczej pomysli ze to tak na serio to moim zdaniem jego problem. Ja nie z tych co uwazaja ze koniecznym jest pisanie na oleju silniowym "nie nadaje sie do spozycia".


Granica jest cienka :)

Denerwują mnie napisy ostrzegawcze na wszystkim (po co oszukiwać naturalną selekcję?:), ale jednak czasem są niezbędne.

No a ten artykuł mnie... lekko powalił. I jak nietrudno znaleźć ironięw historycznych opisach, tak już całą idea wagi dziewcitwa mogła by być lepiej wyjaśniona - po takim serwisie bym się tego spodziewała, w końcu nie jest to kącik humoresek i ciekawostek :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lip 2011, 21:13

Alamakota pisze:całą idea wagi dziewcitwa mogła by być lepiej wyjaśniona
Wlasnie nigdy nie rozumialem tej idei.To tak jakby szczycic sie gra w brydza z partnerem co nigdy o tej grze nie slyszal. Lepiej szak miec doswiadczenie niz go nie miec. Chyba ze kogos podnieca myslenie o tym ze jego penis jest pierwszym w cipce tej dziewczyny. Dla mnie to chore.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 lip 2011, 22:42

Maverick pisze:Wlasnie nigdy nie rozumialem tej idei

Ależ wiesz Ty doskonale, że tak myślą neandertale.

Alamakota pisze:Normalnie nie jestem analfabetką:)
Normalnie pewnie też widzisz z jakim dystansem został napisany ów art i że nie ma się czym oburzać. W takim sensie, że to art zupełnie w klimacie i na poziomie tego wortalu.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 06 lip 2011, 10:21

shaman pisze:
Maverick pisze:Wlasnie nigdy nie rozumialem tej idei

Ależ wiesz Ty doskonale, że tak myślą neandertale.


Znowu, w dawnych czasachto jeszcze jakiś sens miało. Brak antykoncepcji. Kobieta nieruszana _napewno_ nie jest jeszcze w ciąży z kimś innym, i _raczej_ nie ma żadnego syfa. Niektórzy po prostu nie nadążają za zmianami w świecie i trzymają się nadal starych przyzwyczajeń.

Przypomniał mi się taki "kawał" :))

Żona gotuje mężowi obiad. Mąż patrzy, a ta kobita bierze kurczaka, obcina skrzydełka, zupełnie dobre, i wywala je do kosza. Męża to zaintrygowało, więc spytał:
"Dlaczego wyrzucasz całkowicie dobre kawałi mięsa?"
"Moja mama tak robiła."

Facetowi to nie starczyło. Udał się do mamy małżonki, zadaje to samo pytanie i dostaje tą samą odpowiedź: "Moja mama tak robiła". Kompletnie już skonfudowany udaje się do babki małżonki, opowiada całą historię i zadaje to samo pytanie. No ca starsza kobieta odpowiada:
"Wiesz, dlaczego Twoja żona tak robi - nie mam pojęcia. U nas piekarnik był za mały i się cały kurczak nie mieścił".

Tada :)


shaman pisze:
Alamakota pisze:Normalnie nie jestem analfabetką:)
Normalnie pewnie też widzisz z jakim dystansem został napisany ów art i że nie ma się czym oburzać. W takim sensie, że to art zupełnie w klimacie i na poziomie tego wortalu.


Po prosty mi opadło wszystko jak go przeczytałam. Forum ponoć zamiera, to chyba nowe tematy - nawet durne - nie zaszkodą, hm? :)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 06 lip 2011, 19:27

Alamakota pisze:nowe tematy - nawet durne - nie zaszkodą, hm?
Wszystko co durne szkodzi -_-
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 06 lip 2011, 22:32

shaman pisze:
Alamakota pisze:nowe tematy - nawet durne - nie zaszkodą, hm?
Wszystko co durne szkodzi -_-


No to cześć czołem.
Nie ma to jak zniechęcać do jakichkolwiek dyskuji :)
piotrus1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:33
Skąd: wielkopolska
Płeć:

dziewictwo

Postautor: piotrus1 » 05 paź 2011, 09:02

Pytanie do dziewczyn:

Czy popieracie dziewictwo i seks dopiero po ślubie ?
Czy gdybyście miały możliwość cofnięcia czasu to czy zostawiłybyście dziewictwo na dużo późniejszy czas ??
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2011, 09:46

Nie udzielam swojego poparcia kawałkowi do niczego nie potrzebnej błony.

Uprawianie seksu dopiero po slubie to jak proszenie sie o niedopasowanie seksualne. Seks jest bardzo ważnym elementem życie, jednym z ważniejszych w związku. Jeśli ludzie nie dobiorą sie pod względem seksualnym to zacznie sie psuć, zaczną sie frustracje. Zresztą ja sobie nie wyobrażam nie pragnąc kogoś z kim chce być, nie wyobrażam sobie pragnąc kogos i nic z tym nie zrobić.

Dziewictwo straciłam ze świetnym facetem, seks był całkiem fajny. Nie cofnęłabym czasu.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 paź 2011, 11:14

piotrus1 pisze:Czy popieracie dziewictwo i seks dopiero po ślubie ?
Jestem absolutnym przeciwnikiem takiego podejścia. To ciemnota i głupota.
piotrus1 pisze:Czy gdybyście miały możliwość cofnięcia czasu to czy zostawiłybyście dziewictwo na dużo późniejszy czas ??
Nie sądzę.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 paź 2011, 14:46

piotrus1 pisze:Czy popieracie dziewictwo i seks dopiero po ślubie ?

Jeżeli komuś pasuje, nie będę mu się w światopogląd wtrącać.
Ale to zdecydowanie nie dla mnie. Powiedzmy, że pociąga mnie facet, ochota na niego mnie rozpiera, on patrzy na mnie pożądliwie i brałby mnie tu i teraz, a jeszcze na przykład dodatkowo kochamy się i uwielbiamy... Nie widzę żadnego powodu, dla którego obie strony miałyby się katować narzuconą wstrzemięźliwością, zamiast dawać sobie radość, szczęście i przyjemność.

piotrus1 pisze:Czy gdybyście miały możliwość cofnięcia czasu to czy zostawiłybyście dziewictwo na dużo późniejszy czas

Nie.
Ale mogłabym przesunąć na wcześniej trochę <diabel>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 paź 2011, 15:33

gdyby dane było mi sie cofnac w czasie i znowu bym był młody, dopiero bym szalał.
[:D]
Tyle , ze pewne sprawy wiem dopiero dzis , dopiero dzis mam smiałosc ktorej mi brakowało za młodu . fakt jerst taki , ze kobiety chcą tak samo sexu jak faceci , tyle , z e młodzi o tym nie wiedza i nie umią podejsc do kobiety by dostac to co chca !
Kobita sama nie da <zakochany> trzeba ja do tego zaprosić i trzeba wiedziec jak .
Zatem ... mozesz miec kazdą, tą z duzym libido i temperamentem - to tylko kwestia czasu i sposobu - jesli nie jestes garbaty , brudny , chamski itd.
jestes zawsze o krok przed kobietą . <piwko>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości