Jeden partner na stałe czy wielu partnerów?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
MarianoItaliano
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2011, 18:30
Skąd: Wawa i okolice
Płeć:

Jeden partner na stałe czy wielu partnerów?

Postautor: MarianoItaliano » 27 kwie 2011, 19:19

Witam wszystkich.
To mój pierwszy post na tym forum, choć przeglądam je już od dłuższego czasu.

Pytanie, które mnie ostatnio nurtuje jak w temacie...
Panie/Panowie czy wolicie częste zmiany partnerów i nowe doświadczenia sexualne z tym związane czy też wolicie próbować, doświadczać i poznawać się nawzajem z jednym stałym partnerem? Jakie są plusy i minusy jednego i drugiego trybu życia?
Awatar użytkownika
smierdzigeba
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 cze 2010, 21:25
Skąd: liberty city
Płeć:

Postautor: smierdzigeba » 27 kwie 2011, 22:32

1.jak ma sie jednego partnera na stałe to jest po prostu normalnie i wszystko jest dobrze pod warunkiem że do siebie pasują.
2.jak ma sie wielu partnerów to to już aż tak za dobrze nie jest szczególnie partnerowie sexualni,wtedy ma sie opinie latawicy,dziwki bądz dziwkarza,i tak w ogóle to tak nie po biblijnemu jest.Ale tak na zdrowy rozsądek trzeba pomyśleć jak traktujemy płeć przeciwną czy jako ZABAWKI czy po prostu szukamy miłości.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 28 kwie 2011, 01:55

MarianoItaliano pisze: wolicie częste zmiany partnerów i nowe doświadczenia sexualne z tym związane czy też wolicie próbować, doświadczać i poznawać się nawzajem z jednym stałym partnerem? Jakie są plusy i minusy jednego i drugiego trybu życia?

Pytanie zakłada ograniczanie się poprzez narzucanie samemu sobie jakiegoś stylu życia. Po cóż miałbym robić taką głupotę?

Uprawiam seks z tymi, które miłuję.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2011, 01:55 przez shaman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 kwie 2011, 17:01

smierdzigeba pisze: trzeba pomyśleć jak traktujemy płeć przeciwną czy jako ZABAWKI czy po prostu szukamy miłości.

A wiesz, że jest coś jeszcze pomiędzy bawieniem się kimś a miłością.

Nie chciałabym mieć w życiu tylko jednego partnera. Chciałabym by mój obecny był tym na całe życie
Awatar użytkownika
*marzyciel*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:21
Skąd: ze snu
Płeć:

Postautor: *marzyciel* » 29 kwie 2011, 13:41

ja wolę jednego partnera. zarwania bolą, bo się przywiązuję do człowieka a zazwyczaj jak z kimś jestem, to przeważnie jestem zakochana :) potem długo muszę dochodzić do siebie psychicznie i nie chce mi się poznawać nowych ludzi. kontakty seksualne też wolę już po jakimś czasie związku, początki są dla mnie zawsze trudne :/
Przyjaciel to ten kto przychodzi, gdy inni wychodzą
filigranowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 kwie 2011, 15:08
Skąd: Gryfice
Płeć:

Postautor: filigranowa » 28 cze 2011, 11:09

Wychodzę z założenia, że z setką osób człowiek przeżyje setkę przygód, z jedną natomiast może ich przeżyć milion. Jednak nie zmienia to faktu, że im bardziej człowiek doświadczony to lepiej wie czego chce, a czego nie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 cze 2011, 11:22

filigranowa z tego co piszesz wynika, e lubisz się doświadczać, ale z jednym czy z wieloma ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 cze 2011, 13:36

Ja ... nie chciał bym jesc całe zycie tylko paczków, które uwielbiam , są wszak i inne smakołyki Błedem było by nie poznanie ich smaku . [:D] [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 29 cze 2011, 01:27

Andrew pisze:Błedem było by nie poznanie ich smaku . [:D] [:D]

Niewybaczalnym wręcz.

Pewnie, że doświadczony wie lepiej, czego chce. Nie widzę jednak sensu doświadczać już po tym jak dokonam wyboru właśnie tego, którego chcę. Z nudów?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 cze 2011, 09:02

Nemezis pisze:Niewybaczalnym wręcz.

Pewnie, że doświadczony wie lepiej, czego chce. Nie widzę jednak sensu doświadczać już po tym jak dokonam wyboru właśnie tego, którego chcę. Z nudów?

doswiadczenie tu nie ma żadnego znaczenia , zwyczajnie pisze co myslę - Ja !
Faceci (byc moze nie wszyscy) sa jednak troche inni od kobiet , to tak troche jak w przypadku kobiet - ubrania - widzisz ładną bluzkę, kupujesz [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 29 cze 2011, 12:51

Andrew, obym zawsze omijała szerokim łukiem takich jak Ty :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 cze 2011, 15:23

Nemezis pisze:Andrew, obym zawsze omijała szerokim łukiem takich jak Ty :)

ale dlaczego ? napisałas cos czego nie przemyslałaś snujac jakies domysły.
Nie znasz mnie - oceniasz po tym co pisze, a to źle !
Czy ja mam kochanki ? nie ! poza jedną od x lat ktorej jestem wierny - dlaczego ? odpowiedz jest prosta , jest owym paczkiem ktory z wszystkich smakołyków lubie najbardziej . To po co mi próbowac cos innego jak smak ów czegos innego mozliwy do wyobrazenia ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
blue_star
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 04 maja 2011, 12:37
Skąd: Szczytno
Płeć:

Postautor: blue_star » 18 sie 2011, 12:34

Andrew fajnie z tego wybrnąłeś.. Ja jestem zdania że owego "smakołyku" szuka się tak długo jak nie znajdzie się tego idealnego.. Ja również znalazłam i nie mam zamiaru zmieniać i próbować już innych ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości