Przywiązanie do łóżka

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

janjan20
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2009, 19:08
Skąd: Poznań
Płeć:

Przywiązanie do łóżka

Postautor: janjan20 » 20 lis 2009, 19:14

Witam! Ostatnio moja miłość opowiedziała mi o o swojej najbardziej podniecającej fantazji, mianowicie chciałaby być przywiązana do łóżka, całkowicie unieruchomiona. Chce żebym się z nią droczył i długo nie pozwolił dojść. Co wy na to drogie panie? Czy to powszechna preferencja?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lis 2009, 19:19

janjan20 pisze:Co wy na to drogie panie?

Nic.

janjan20 pisze:Czy to powszechna preferencja?

Z tego co wiem to raczej tak.


Czemu zanim zwiążesz swoją kobietę wypytujesz obce kobiety co o tym myślą ??
Czy to jest istotne ??

Wiesz czego pragnie Twoja kobieta to na co czekasz
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 20 lis 2009, 19:24

Dzindzer pisze:Czemu zanim zwiążesz swoją kobietę wypytujesz obce kobiety co o tym myślą ??
Czy to jest istotne ??

Bo dla autora takie marzenia swojej partnerki to ohydne zboczeństwo? <szczerbaty>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 lis 2009, 20:59

janjan20 pisze:Czy to powszechna preferencja?

A wytłumacz mi, co w tym takiego niezwykłego?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 20 lis 2009, 21:09

Aleście naskoczyły na chłopaka. Normalne pytanie zadał. Wszystkie macie PMS dzisiaj?

Co do tematu - co prawda nie jestem kobietą, ale czuję się kompetentny do udzielenia odpowiedzi napytanie autora: jest to jedna z bardziej pospolitych fantazji kobiet.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Anielka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 101
Rejestracja: 27 gru 2008, 23:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Anielka » 21 lis 2009, 00:05

Zaq pisze:Aleście naskoczyły na chłopaka. Normalne pytanie zadał.

No dokładnie. Normalnie pytanie zadał, więc po prostu najlepiej, w takiej sytuacji, zwyczajnie odpowiedzieć i się nie ekscytować.


Co do pytania autora wątku, myślę, że tą preferencję posiada pewna liczba kobiet, aczkolwiek wahałabym się stwierdzić jednoznacznie, że jest to preferencja powszechna czyli że występuje stosunkowo często.
Ten puchar jest nasz!!! Ten puchar do Lecha należy!!! Nie damy nikomu!!! Nie damy nikomu!!!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 lis 2009, 06:54

janjan20 pisze:Czy to powszechna preferencja?
Tak.
Awatar użytkownika
LuvGeek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2009, 19:19
Skąd: Silent
Płeć:

Postautor: LuvGeek » 21 lis 2009, 10:22

księżycówka pisze:
janjan20 pisze:Czy to powszechna preferencja?
Tak.


+1.
LuvGeek
fernandez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2008, 14:47
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: fernandez » 21 lis 2009, 11:33

tak <pijak>
niczego sobie
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lis 2009, 19:26

Ciekaw jestem jego miny jak sie dowie ze calkiem sporo kobiet fantazjuje o gwalcie :P (ups ;p )
Ostatnio zmieniony 21 lis 2009, 19:26 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 21 lis 2009, 19:39

Maverick pisze:Ciekaw jestem jego miny jak sie dowie ze calkiem sporo kobiet fantazjuje o gwalcie :P (ups ;p )
A tam gwałt... ponoć około 10% kobiet ma fantazje zoofilne. Kiedyś chyba podawałeś tu link do ogromnego tematu na kafeterii, w którym kobiety pisały anonimowo różne swoje tajemnice. Zszokowany byłem ilością kobiet, które mają doświadczenia zoofilne (głównie oral z psem).
Ostatnio zmieniony 21 lis 2009, 19:39 przez Zaq, łącznie zmieniany 1 raz.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
LuvGeek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2009, 19:19
Skąd: Silent
Płeć:

Postautor: LuvGeek » 21 lis 2009, 21:16

Maverick pisze:Ciekaw jestem jego miny jak sie dowie ze calkiem sporo kobiet fantazjuje o gwalcie :P (ups ;p )


To jest to samo. Przywiązanie, gwałt, whatever, wynika
z potrzeby dostrzeżenia w mężczyźnie kogoś silnego
i władczego, a dzisiejsze społeczeństwo może się tylko
jeszcze większemu zniewieścieniu większości facetów.

(Możecie mnie zlinczować za to stwierdzenie. Wiem swoje :) )
LuvGeek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lis 2009, 21:54

W takim razie musze chyba zniewiesciec zeby moja dizewczyna zapragnela byc wiazana ;] Ktos wie jak to zrobic? :P
Ostatnio zmieniony 21 lis 2009, 21:55 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lis 2009, 22:31

Ej ! .. to ja tu pisze o makowych panienkach <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lis 2009, 22:56

Pamietam jak mialem jedna co juz przy pierwszym razie zaczela mowic ze jest moja niewolnica :] Calkiem fajne :) Mam wrazenei ze nie wykorzystalem jej potencjalu <diabel>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lis 2009, 07:24

Maverick pisze:Mam wrazenei ze nie wykorzystalem jej potencjalu
Stanowczo nie wykorzystałeś skoro tak piszesz. Takie to skarb, uwierz :D

Maverick pisze:Ktos wie jak to zrobic?
Czemu Ty swoją dziewczynę do wszystkiego musisz przekonywać? :?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 lis 2009, 21:17

księżycówka pisze:Czemu Ty swoją dziewczynę do wszystkiego musisz przekonywać?
Bo jak ja skulem i nie byla przekonana to mi marudzila ze ja rece bola i wyraznie dawala znac ze jej to nie odpowiada. Wiesz, gdybym jej nie kochal to moze i by mnie to nie obchodzilo, ale tak...
księżycówka pisze:Stanowczo nie wykorzystałeś skoro tak piszesz. Takie to skarb, uwierz
No to zalezy :] Choc skoro jako 16tka tak mowila to majac 19 az strach sie bac ;]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 lis 2009, 22:25

Maverick pisze:Choc skoro jako 16tka tak mowila to majac 19 az strach sie bac ;]
Zależy jak się rozwinęła i czy w ogóle ;)

Maverick pisze:Bo jak ja skulem i nie byla przekonana to mi marudzila ze ja rece bola i wyraznie dawala znac ze jej to nie odpowiada. Wiesz, gdybym jej nie kochal to moze i by mnie to nie obchodzilo, ale tak...
Eh, no tak. Miłość. I właśnie dlatego ja się zakochać nie chciałam. To komplikuje kwestię nawet podstawowych zabaw. :/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 lis 2009, 22:53

księżycówka pisze:Zależy jak się rozwinęła i czy w ogóle
Tez racja. Mysle ze bez odpowiedniego rzewodnika sie jednak nie rozwinela :]
księżycówka pisze:Eh, no tak. Miłość. I właśnie dlatego ja się zakochać nie chciałam. To komplikuje kwestię nawet podstawowych zabaw.
Mam nadzieje ze to zalezy. Od tego co jest miedzy ludzmi. Bo powiem Ci ze wbrew pozorom mozna sobie wowczas na trohe pozwolic. Tylko ze od swieta niestety :/
porcelanowa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2011, 20:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: porcelanowa » 18 kwie 2011, 16:14

To jest jedna z fantazji, którą mam zamiar spełnić w najbliższym czasie :) ja biedna bezbronna, zostawiona na jego łaskę i niełaskę, doprowadzana do obłędu, aż będę musiała prosić, zeby ze mną skończył <rozmarzona>.
W ogóle podnieca mnie przewaga fizyczna mężczyzn i wręcz uwielbiam, kiedy ją wykorzystują... Oczywiśnie nie w brutalny, patologiczny sposób, tylko kręci mnie fakt, że wiem, ze mógłby zrobić mi nawet krzywdę, ale tego nie zrobi :) i to jest takie sexy, kiedy facet wykorzystuje swoją naturalną, samczą dominację, nie tylko w łóżku.
Awatar użytkownika
smierdzigeba
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 cze 2010, 21:25
Skąd: liberty city
Płeć:

Postautor: smierdzigeba » 23 kwie 2011, 19:40

ja też chciałbym laska mi tak zrobiła,i mi zrobi za 2 dni:)
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2011, 22:09 przez smierdzigeba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 20 maja 2011, 11:20

porcelanowa pisze:To jest jedna z fantazji, którą mam zamiar spełnić w najbliższym czasie :) ja biedna bezbronna, zostawiona na jego łaskę i niełaskę, doprowadzana do obłędu, aż będę musiała prosić, zeby ze mną skończył <rozmarzona>.
W ogóle podnieca mnie przewaga fizyczna mężczyzn i wręcz uwielbiam, kiedy ją wykorzystują... Oczywiśnie nie w brutalny, patologiczny sposób, tylko kręci mnie fakt, że wiem, ze mógłby zrobić mi nawet krzywdę, ale tego nie zrobi :) i to jest takie sexy, kiedy facet wykorzystuje swoją naturalną, samczą dominację, nie tylko w łóżku.


Yesssss....
Też zdecydowanie jestem po tej 'uległej' stronie :)

Raz trafił się facet, co się uganiał i uganiał, i jak w końcu byliśmy w łóżku, to pozycja "jestem Twój, rób swoje". Kompletnie mnie rozwalił... Są oczywiście bardziej władcze samice, ale to nie dla mnie :)

Mój partner obecny, na co dzień czuły, opiekuńczy, czasem prawie za słodki, w łóżku zamienia się w demona :) To naprawdę cudowne, kiedy facet potrafi kobietę tak totalnie wziąć, przytrzymać ręce, włosy, trzasnąć w tyłek, a po chwili super delikatnie i z uczuciem cmoknąć w policzek...

I jak ja teraz pracować mam? ;)

Z przywiazywaniem zdecydowanie chcemy spróbować, tylko logistycznie jest ciężko, bo w łóżku nie ma do czego wiązać :/

Ogólnie, tak trochę pseudonaukowo, ponoć te fantazje kobiet o uległości, gwałcie itp, wynikają w dużej mierze z kulturowych blokad. Kobiety często mają obawy przed prawdziwym odczuwaniem przyjemności (wynikające właśnie z kultury oraz religii - że dziwka, że to grzech itp itd), więc kobiety fantazjują o sytuacji, kiedy NIC nie mogą zrobić, sytuacja jest zupełnie niezależna od ich woli, więc w sumie jak już tak jest, to można wreszcie 'odpłynąć' ;)
Awatar użytkownika
blue_star
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 04 maja 2011, 12:37
Skąd: Szczytno
Płeć:

Postautor: blue_star » 18 sie 2011, 12:41

Heh.. Sama chciałabym też czegoś takiego spróbować jak Ty porcelanowa.. tez lubię jak w łóżku to facet ma władzę nie ja.. ;)
zegarmistrz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2012, 14:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: zegarmistrz » 22 lut 2012, 14:13

Hmm, ja miałem kiedyś taka przygodę,że mnie dziewczyna do kaloryfera przywiązała i było czadersko <banan>

[ Dodano: 2012-03-05, 10:56 ]
tak tak to standard ale my faceci też chyba to lubimy :P <banan>
sexyagape
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2012, 12:23
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: sexyagape » 27 gru 2012, 14:00

Też by mi się to marzyło. Kiedyś jeszcze za czasów narzeczeńskich mąż kupił kajdanki pluszowe dla nas ale jeszcze w sumie nie tak do końca z nich skorzystał chociaż wspominałam o tym parę razy.

[ Dodano: 2012-12-27, 14:03 ]
Gdy parę miesięcy temu gdy chciałam rozładować kłótnię pomiędzy nami, to wzięłam te kajdanki i rzuciłam się z nimi na niego. Zabawnie wyszło, bo jestem sporo niższa od męża. Cel swój jednak osiągnęłam - wprowadziłam znowu harmonię między nas.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 08 sty 2013, 23:12

Ja jestem ostatnio bardzo do łóżka przywiązana :))

A tak serio, to w ogóle lubię lekką dominacje ze strony faceta, w każdej formie. Kajdanki niby jakieś mamy, ale tego ani nie ma gdzie zaczepić, a pewnie by się rozsypały w trakcie. Czasem facet po prostu przytrzymuje mi ręce nad głową, albo z tyłu na plecach (jak jest z tyłu:)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 sty 2013, 23:16

kazda lubi [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 08 sty 2013, 23:21

Andrew pisze:kazda lubi [:D]


Generalnie :)
Zdarzają się okazy, co lubią dominować. Albo co lubią raz tak, raz tak.
A ja dominować to czasem mogłam w całej inicjatywie/flircie/podrywie, ale w łóżku nie i koniec. W sumie trochę niestety. Może z czasem mi przyjdzie.

Jak mi się w łóżku trafił taki, co to "mi się oddał" i rób co chcesz, to koszmar dla mnie był.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości