Mocne podniecenie - koleżanka.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Iwo_Iwona
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 22 wrz 2009, 18:43
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Iwo_Iwona » 24 wrz 2009, 13:44

Andrew pisze:sek w tym by Panna dała wszystko to by nie warto było skusic sie na owe pociagi [:D]
Odwrotnie zreszta jest tak samo ....
trzeba sie starac , staranie zas musi zostac docenione .


O ciekawe :) Andrew masz rację - jednak rozwiń nieco temat to i może ja skorzystam :)
Wrapped around somebody's finger
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 wrz 2009, 13:45

tu nie ma nic do rozwijania , wszystko jest tak oczywiste , ze nawet nie wiedzial bym co Ci napisac .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Iwo_Iwona
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 22 wrz 2009, 18:43
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Iwo_Iwona » 24 wrz 2009, 13:47

shaman pisze:Efekt nowości czy znudzenia można pokonać skutecznie.

Swoją partnerkę należy podrywać bezustannie, aby nią pozostała. Działa to w obie strony.


Piękne :)

Tylko szkoda że tak się nie da :( Trudno jest naprzykład mnie powrócić do chwil kiedy zabiegałam o mojego...wtedy nie znaliśmy sie wszystko było takie nowe...za każdym rogiem nowa informacja o nim-to było jak odkrywanie - a teraz wiemy o sobie prawie wszystko - dużo - może nawet za dużo - więc chyba tak się nie da...
Wrapped around somebody's finger
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 wrz 2009, 13:48

<hahaha> <hahaha> <hahaha> no i masz to o czym pisałem <browar>
ide sobie .... <przytul>

tylko patrzec jak Ci sie znudzi <diabel>
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2009, 13:49 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Iwo_Iwona
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 22 wrz 2009, 18:43
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Iwo_Iwona » 24 wrz 2009, 13:49

Andrew pisze:tu nie ma nic do rozwijania , wszystko jest tak oczywiste , ze nawet nie wiedzial bym co Ci napisac .


Ahhh tak - więc to oczywista oczywistość :D

Hmmm...dać z siebie wszystko tylko czy dla Nas Kobiet to wszystko to tyle samo ile dla Was Mężczyzn?? :) Czy dla nas i dla was to wszystko jest tym samym??:)
Wrapped around somebody's finger
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 wrz 2009, 13:51

nie no... wszystko to czego on oczekuje i pragnie !! to przeciez oczywiste , to co tobie sie moze wydawac - moze sie okazac , ze za mało !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Iwo_Iwona
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 22 wrz 2009, 18:43
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Iwo_Iwona » 24 wrz 2009, 13:51

Andrew pisze:no tak - tylko pokaz mi kobiete, ktora bedzie swego faceta kokietowac , zabiegac o niego ...a jak juz to jak długo !!?? do pierwszego dziecka ???? <hahaha> a jesli sie i taka znajdzie szybko nalezy ją zamknac w złotek klatce , bo to prawdziwy skarb - który nie istnieje ! dodac muszę "wszystko sie zmienia " i "nic nie trwa wiecznie " zatem - cieszmy sie chwila <browar>


Cała prawda...niestety

[ Dodano: 2009-09-24, 13:53 ]
Andrew pisze:to co tobie sie moze wydawac - moze sie okazac , ze za mało !!


No właśnie - i tu potwierdza się że nasze wszystko nie musi wcale znaczyć to samo co wasze wszystko :)

I powstaje konflikt i z tego są właśnie takie posty jak autora :)
Wrapped around somebody's finger
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 wrz 2009, 14:44

Andrew pisze:ze interesowac go beda inne panny - tu sie nie ma co oszukiwac znaczna wkekszosc populacji mezczyzn tak ma i to do pózniejszego wieku , nie tylko za młodu , sek w tym by Panna dała wszystko to by nie warto było skusic sie na owe pociagi [:D]

Nie tylko faceci tak maja, kobiety też. Ja jestem szczęśliwa z moim facetem, a na widok ładnego męskiego tyłka zawsze sie niemal obliże, kobiecego często też.

Andrew pisze:Odwrotnie zreszta jest tak samo ....

Na całe szczęście tak jest. Życie byłoby smutne gdyby po związaniu sie z kims człowiek tracił wrazliwośc na ludzkie piekno

Andrew pisze:no tak - tylko pokaz mi kobiete, ktora bedzie swego faceta kokietowac , zabiegac o niego ...a jak juz to jak długo !! ?? do pierwszego dziecka ?? ??

Ja juz kokietuje 5 lat. Uwielbiam to robic poza domem, kiedy wiem, ze nie możne sie na mnie rzucić, w restauracji, na spacerze, w sklepie, w pubie. a potem jest bardzo ostro.

Andrew pisze:dodac muszę "wszystko sie zmienia " i "nic nie trwa wiecznie " zatem - cieszmy sie chwila <browar>

Ciesze sie bardzo sie ciesze i wykorzystuje ile sie da

Iwo_Iwona pisze:Tylko szkoda że tak się nie da :(

Nie wiem jak długo sie da, u nas idzie to całkiem ciekawie
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 wrz 2009, 17:03

shaman pisze:Efekt nowości czy znudzenia można pokonać skutecznie.

Swoją partnerkę należy podrywać bezustannie, aby nią pozostała. Działa to w obie strony.
LEciales kiedys samolotem? Jest start, lot i ladowanie. Podczas lotu trzeba sie starac aby samolot ciagle sie utrzymal w powietrzu. Nie zmienia to jednak faktu ze start zawsze jest najfaniejszy. Czuc przyspieszenie i oderwanie sie od ziemi. Jak samolot juz leci to rownie dobrze moglby stac na pasie lotniska - takie same emocje.
No chyba zeby boeinga zamienic na jakis sportowy samolocik i zaczac korkociagi wywijac :D Tylko ze nie kazdy samolot to potrafi ;)

Tylko szkoda że tak się nie da Trudno jest naprzykład mnie powrócić do chwil kiedy zabiegałam o mojego...wtedy nie znaliśmy sie wszystko było takie nowe...za każdym rogiem nowa informacja o nim-to było jak odkrywanie - a teraz wiemy o sobie prawie wszystko - dużo - może nawet za dużo - więc chyba tak się nie da...
Nic dziwnego w tym ze zmiana stanu jest bardziej ekscytujaca niz uklad pozostajacy w rownowadze.
Dzindzer pisze:Na całe szczęście tak jest. Życie byłoby smutne gdyby po związaniu sie z kims człowiek tracił wrazliwośc na ludzkie piekno
Dobrze napisane.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 wrz 2009, 18:08

Maverick pisze:Dobrze napisane.

a jakie mozna mieć z tego kozyści. Mam taki sposób, ze piekno innych ludzi pracuje na moja przyjemność.
Kiedy jestem pod wrażeniem kogoś kogo zobaczę to czuje przyjemność z patrzenia, nie raz się erotycznie nakręcam. wtedy wysyłam frywolne smsy facetowi. Po kilku smsach w kiedy się już spotkamy jest ciekawie.

Na mojego R tez to podobnie działa. Jak napatrzy się na jakąś pannę to jest w erotycznym nastroju. A, ze mnie nie zdradza to z kimś te erotyczne napięcie wylądować musi. Jako, ze się dobrze znamy wiemy, widzimy kiedy jesteśmy podnieceni. Nakręcamy się w takich sytuacjach i korzystamy z tego co jest.

Jak pomyślę, ze mogłabym za patrzenie robić awantury zamiast korzystać z tego, ze piękno ludzkie pobudza byłabym chyba jakąś durna we własnych oczach. Zwłaszcza, ze nie da sie sprawić by facet nie widział pięknych kobiet.

Życiem trzeba sie cieszyć i bawić. no i wykorzystywać to co pozornie możne nam byc nieprzychylne na nasza korzyść
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 25 wrz 2009, 01:17

Maverick pisze:shaman napisał/a:
Efekt nowości czy znudzenia można pokonać skutecznie.

Swoją partnerkę należy podrywać bezustannie, aby nią pozostała. Działa to w obie strony.

LEciales kiedys samolotem?
Nie. Chcesz powiedzieć, że dlatego nie mam problemów z życiem wedle powyższej koncepcji?

Maverick pisze:Nic dziwnego w tym ze zmiana stanu jest bardziej ekscytujaca niz uklad pozostajacy w rownowadze.
I tu pies pogrzebany. dla mnie to nie stan równowagi, lot samolotem, start, podróż i lądowanie. Jeśli już się lubujesz w metaforach: to ciągłe dokopywanie się do coraz to bogatszych, piękniejszych i nieskończonych złóż fascynacji drugą osobą.

Poprzeczka wysoka, ale to moja sprawa gdzie ją stawiam. Każdy żyje po swojemu. Mnie w życiu dobrze :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 wrz 2009, 15:32

Tylko pogratulowac. Dla mnie fascynacja albo jest albo jej nie ma. Sam jej nie stworze, nie znajde i nie wymysle.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 25 wrz 2009, 23:57

Maverick pisze:Dla mnie fascynacja albo jest albo jej nie ma. Sam jej nie stworze, nie znajde i nie wymysle.
U mnie tak samo. Bywa płytka, szybko się wypalająca, bywają i głębsze. Do związku potrzebuję wielkiej. Ale ja lubię niuanse, więc co dla mnie nieprzebrane, czasami innych nuży w mig :)
pauza
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 04 lut 2016, 21:38
Skąd: Krajan
Płeć:

Re: Mocne podniecenie - koleżanka.

Postautor: pauza » 20 lis 2021, 03:22

Nie wiem czy temat aktualny, ale moze warto urozmaicić życie erotyczne? jakie wiązanie, dyby, lizanie stópek, cos innego niz zawsze potrafi na nowo wzniecić TO uczucie.
kanina8
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 mar 2019, 09:22
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: Mocne podniecenie - koleżanka.

Postautor: kanina8 » 24 lis 2021, 19:24

Zawsze można zainspirować się ciekawym blogiem. Sama regularnie przeglądam strefanamietnosci.pl i można wielu ciekawych rzeczy się dowiedzieć i wprowadzić to w swoje życie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości