zaciskanie się pochwy podczas zabaw

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

tomektomek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2009, 02:50
Skąd: wlkp
Płeć:

zaciskanie się pochwy podczas zabaw

Postautor: tomektomek » 20 lip 2009, 03:06

Moja kobieta z którą jeszcze nie współżyłem podczas zabaw czy to minety czy palcówki, kiedy już dojdzie do pewnego etapu podniecenia i granicy którą sama określa na 90% orgazmu (którego jeszcze nigdy nie miała) mimowolnie mnie odpycha a jej pochwa się zaciska. Nie umie tego wytłumaczyć i zastanawia się czy coś jest z nią nie tak przez co niepotrzebnie nachodzą ją głupie myśli.

Tak jak wyczytałem na forum, tak poradziłem kobiecie, żeby tak bardzo nie zależało jej na orgazmie i skupiła się na tu i teraz. Mam nadzieje, że zrozumiała ale większym problemem niż jej brak orgazmu jest ta owa granica po przekroczeniu której zabawa się kończy. Próbowałem trochę na siłę ale nic to nie daje. To co odczuwa jak sama mówi, to nie ból tylko nie potrafi ogarnąć tyle przyjemności przez co zaczyna się przed nią bronić. Dla mnie nielogiczne ale nie próbuje logicznie zrozumieć kobiet.

wiec jeszcze raz.

początek ok, najpierw odpowiednie nawilżenie, po jakimś czasie kiedy temperatura się podnosi a poziom jej podniecenia wzrasta zaczyna zaciskać uda, odpychać moje ręce/głowę. Oznaki typu zaciskania w ręce prześcieradła, ładnie mówiąc niekontrolowane ruchy rękami w stronę mojej twarzy (tak między nami to w sumie to lubie, hehe) a potem pochwa się zaciska i game is over.

sprawa trudna, proszę o radę.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2009, 03:06 przez tomektomek, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomasso
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:33
Skąd: somewhere
Płeć:

Postautor: Tomasso » 20 lip 2009, 11:32

Haha :) Moja tuż przed orgazmem mówi: "Nie! Nie!!!!!"
Wiem, że absolutnie nie mogę wtedy przestać.
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 20 lip 2009, 11:43

To że jej mięśnie w tamtej okolicy zaczynaj pracować to normalne. Pieścisz ją paluszkiem więc gdy się zaciska masz utrudnione zadanie. Zawsze możesz wtedy dopieścić łechtaczkę zamiast wsuwać się wgłąb pochwy. Pomyśl sobie jak boskie miałbyś odczucia gdyby tak się zaczęła zaciskać na Twoim członku 8)

Delikatne odruchy ,,odpychania" czy inne nieskoordynowane zachowania to też coś naturalnego. Jeśli chcę by mój skarb naprawdę odleciał to muszę ją mocno trzymać bo zaczyna się wić jak piskorz i lepiej wtedy nie trzymać twarzy w zasięgu jej łokci hehe.
raulduke

Postautor: raulduke » 20 lip 2009, 12:06

Mam to samo i też mówi wtedy, że nie ogarnia tej przyjemności, nie może jej wytrzymać i prosi (czasem błaga lub krzyczy ale nie gniewnie) żebym przestał. A potem kurczowo się do mnie przytula <zakochany> To może wina jej niedoświadczenia: 3-4 stosunki z poprzednimi partnerami, kilkanaście razy petting ze mną i nigdy się nie masturbowała. Razem odkrywamy jej ciało <banan>
tomektomek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2009, 02:50
Skąd: wlkp
Płeć:

Postautor: tomektomek » 20 lip 2009, 20:37

i tutaj staje przed dylematem. Czasem kiedy mówi nie, znaczy tak, czasem kiedy mówi nie, znaczy po prostu nie, a w sprawach seksu chce być dla niej delikatny bo to dziewica, i kiedy mówi nie i prosi żebym przestał to zaczynam się wahać. Zastanawiałem się nad tym czy jej nie związać, myślę, że się na to zgodzi. Nadgarstki i łydki przywiązane do łóżka czymś mocnym mogą jej pomóc, hehe?

Jest jeszcze jedna sprawa, ma wąską pochwę, czy rozciągnięcie jej to trwała i szybka sprawa?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 lip 2009, 23:28

Wiązanie nigdy nie jest złym pomysłem.
Jest jeszcze jedna sprawa, ma wąską pochwę, czy rozciągnięcie jej to trwała i szybka sprawa?
Próbuj. Mocno. ;)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 20 lip 2009, 23:29

księżycówka pisze:Wiązanie nigdy nie jest złym pomysłem.

Albo też rozwarcie rąk i zadarcie koszuli nocnej zębami. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 lip 2009, 23:33

Dokładnie tak! Koszule nocne od tego są ;P
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 20 lip 2009, 23:41

tomektomek pisze:Próbowałem trochę na siłę ale nic to nie daje. To co odczuwa jak sama mówi, to nie ból
tylko nie potrafi ogarnąć tyle przyjemności przez co zaczyna się przed nią bronić. Dla mnie nielogiczne ale nie próbuje logicznie zrozumieć kobiet.

A może problemem jest to, że dla niej przyjemność, rozkosz to coś obcego, złego, bo tak ją "zaprogramowały" różne życzliwe osoby - rodzice, ksiądz, koleżanki z oazy, albo ktoś tam jeszcze. I dla niej obca jest rozkosz - a zatem się tego BOI.
Twoim zadaniem jest przekonać ją do tego, że przyjemność jest przyjemnością i koniec kropka. I nie zawahaj się zębami zadrzeć do góry koszuli nocnej, albo rozchylić majteczki i wbić się jęzorem w jej gorącą, wilgotną cipkę, nie zwracając przy tym uwagi na jej obronne gesty. :]
Oczywiście z wyczuciem! :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2009, 22:45

tomektomek pisze:Jest jeszcze jedna sprawa, ma wąską pochwę, czy rozciągnięcie jej to trwała i szybka sprawa?

ze co ??? co chcesz rozciagnać ? ty ja masz rozluźnić!! a nie rozciagac, jak sie rozluzni sama sie (skoro juz tu uzywacie tego okreslenia) rozciagnie. <mlotek> <mlotek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 lip 2009, 02:31

tomektomek pisze:początek ok, najpierw odpowiednie nawilżenie, po jakimś czasie kiedy temperatura się podnosi a poziom jej podniecenia wzrasta zaczyna zaciskać uda, odpychać moje ręce/głowę. Oznaki typu zaciskania w ręce prześcieradła, ładnie mówiąc niekontrolowane ruchy rękami w stronę mojej twarzy (tak między nami to w sumie to lubie, hehe) a potem pochwa się zaciska i game is over.

sprawa trudna, proszę o radę.
No coz. Jeslibys juz z nia wspolzyl w razie czego, co goraco polecam, to proponuje jej nogi wziasc na ramiona tak by kolana zaginaly sie za Twoimi ramionami, nie wchodzic na wszelki wypadek za gleboko i chwycc ja rekami za poczatek ud. Nie ma bata by wowczas Cie odepchnela.
A przycyzny odpychania moga bc rzone. Sam wybadaj co to. Moze nawyk od masturbacji? Moze poczucie tego ze robi zle? A moze jakies zle wspomnienia z przeszlosci? Diabli wiedza.
tylko_ja
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 01 lis 2008, 15:38
Skąd: nibylandia
Płeć:

Postautor: tylko_ja » 09 sie 2009, 19:08

Moze nawyk od masturbacji?


To akurat bardzo możliwe..
Ostatnio zmieniony 09 sie 2009, 19:15 przez tylko_ja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 21 sie 2009, 16:23

jak sie nie dasz odepchnac to zobaczysz cos ciekawego <evilbat>
qrcze, az nabralem ochoty <aniolek>
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Awatar użytkownika
levizna1
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2009, 13:55
Skąd: mazury
Płeć:

Postautor: levizna1 » 24 sie 2009, 14:01

tak jak mówi zet musisz dać radę [:D]
sexfrancuski69
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2010, 01:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: sexfrancuski69 » 22 mar 2010, 17:23

moja kobieta podczas dochodzenia zawsze mówi stop, ma tak samo jak twoja.. mysle ze to naturalny odruch normalniej kobiety :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 mar 2010, 23:01

ze jak normalnej ? bo ni jak normalnosci tu nie widze
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
peewe
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2010, 16:01
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: peewe » 08 maja 2010, 18:04

elo elo <pejcz>
Teraz coś o zaciskaniu - ale skierowane do panów [:D] . Piszecie o zaciskaniu na końcu - przed orgazmem a ja tu walne o zaciskaniu przed <banan>
Co drodzy panowie uważacie o tzw. "ciasnych" kobietach??
Sama do takich należę i przyznam że nic nie jest tak ekscytującego jak pierwsze wejścia. Pomo mocnego rozgrzania, tuż przed "Wejściem" moja pochwa mocno się zaciska. Pierwsze pchnięcia zawsze bolą, ale przyznam że to bardzo fajne doświadczenie kiedy ukochany w trosce o ciebie głaszcze, całuję i jest baaaardzo czuły i delikatny <zakochany> Pożniej oczywiście wszystko się otwiera i jest osttrrroo <banan>
A jak Wy panowie podchodzicie to tego typu kobiet?? Podnieca was bardziej mocne, pełne pierwsze wejście czy powolne, delikatne stopniowo pogłębiające się??
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 maja 2010, 03:02

Po prostu sie stresujesz lub masz jakies inne opory badz obawy. Dlatego tak jest.
peewe pisze:A jak Wy panowie podchodzicie to tego typu kobiet?? Podnieca was bardziej mocne, pełne pierwsze wejście czy powolne, delikatne stopniowo pogłębiające się??
Zalezy na co mam ochote.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 414 gości