Defekty urody - a seks

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Anulaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2008, 20:51
Skąd: Katowice
Płeć:

Defekty urody - a seks

Postautor: Anulaaa » 20 wrz 2008, 18:27

Post skierowany głownie dla Panów.
1. Otóż wiecie jakie defekty mają wasze kobiety. Mam tu na myśli: celulit, troche za duzo ciałka, rostepy, jakieś plamy na skórze czy twarzy. Przeszkadza wam to? Moze nawet przestajecie miec ochote na seks?

2. Kobieta powinna byc zawsze zadbana. Ale moze sie zdazyc, ze nie ogolila sie tu czy tam, a wam przyszla ochota na seks. I z nawet nieogolonymi nogami kobiety potrafilibyście sie kochac?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 wrz 2008, 18:36

Może nie jestem Panem, ale nawet kiedy miałam anginę, przetłuszczone włosy, nieogolone nogi i smarkałam koszmarnie itd. mój były miał na mnie ochotę. :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 wrz 2008, 18:36

Anulaaa pisze:celulit
Co to jest? Wszedzie o tym slysze, a nie wiem jak wyglada...
Anulaaa pisze:troche za duzo ciałka
raczej m za malo o jakies 5kg :)
Anulaaa pisze:rostepy, jakieś plamy na skórze czy twarzy
nie stwierdzono

Sa inne rzeczy, glownie zwiazane z cera i cyklem. Nie przeszkadza mi to choc jakby nie bylo to bym nie tesknil ;)
Anulaaa pisze:Kobieta powinna byc zawsze zadbana. Ale moze sie zdazyc, ze nie ogolila sie tu czy tam, a wam przyszla ochota na seks. I z nawet nieogolonymi nogami kobiety potrafilibyście sie kochac?
Nie przeszkadza mi to. dopoki nie ma lasu miedzy nogami to jest ok. A nawet z lasem bym mial ochote na seks. Choc nie na minetke.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 wrz 2008, 18:43

Wszystko zalezy od osoby tak naprawde, od calej otoczki, bez otoczki to mozesz miec nawet najbardziej zadbane cialo na ziemi, a bedziesz nieatrakcyjna. Pewnie zapytasz o jaka otoczke mi chodzi. Wiesz ze sam nie wiem ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Anulaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2008, 20:51
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Anulaaa » 20 wrz 2008, 18:58

Rozumiem o co Ci chodzi ;)
dzieki
Nie możesz zmienić przeszłości, ale przeszłość zawsze powraca, żeby zmienić Ciebie.

Jest w świecie serce, w którym żyjesz...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 20 wrz 2008, 23:42

TFA pisze:od calej otoczki

Nie pierdziel o jakiejś otoczce, tylko nazwij ją. :D

Ekhm... jeśli już się ją nazwie, to reszta to bzdet.
Bo nie żyje/seksi się z rozstępami lub celulitem lub plamami, tylko z mózgiem/człowiekiem, który to posiada. Którego się posiada. Który nas posiada.

Nie wiem, czy więcej jeszcze pisać... w dupie to mam. 8)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 wrz 2008, 13:17

Od kumpla kiedys slyszalam, ze odrzucilo go jak zobaczyl cellulit na kobiecych udach. No coz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 21 wrz 2008, 14:28

Mysiorek pisze:Bo nie żyje/seksi się z rozstępami lub celulitem lub plamami, tylko z mózgiem/człowiekiem, który to posiada. Którego się posiada. Który nas posiada.
Ale pieknie to ujales, niczym kobieta :D
Anulaaa pisze:Otóż wiecie jakie defekty mają wasze kobiety. Mam tu na myśli: celulit, troche za duzo ciałka, rostepy, jakieś plamy na skórze czy twarzy.
straszne :D
Anulaaa pisze:Przeszkadza wam to?
Nie.
Anulaaa pisze:Moze nawet przestajecie miec ochote na seks?
<hahaha>
Kobieta powinna byc zawsze zadbana. Ale moze sie zdazyc, ze nie ogolila sie tu czy tam, a wam przyszla ochota na seks. I z nawet nieogolonymi nogami kobiety potrafilibyście sie kochac?
a jak :D <zakochany>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 wrz 2008, 15:13

Mia pisze:Od kumpla kiedys slyszalam, ze odrzucilo go jak zobaczyl cellulit na kobiecych udach. No coz.


Jesli jest to skrajnie obrzydliwe to chyba nie dziwne. A Ciebie nie odrzuca np. na widok wlosow na plecach u faceta ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 wrz 2008, 18:33

Mysior - w mózgu to ja sie moge zakochac , ale nie uprawiac z nim sex ! tak było w prawdzie na filmie "czlowiek demolka" gdzie do sexu używano specjalnych elektronicznych ustrojstw , jednak ja wolę wymiane płynów ! a ich wlascicielka musi mi sie podobać ! Defekty - wiele ich mnie nie razi, wiele rajcuje itd. Kazdy ma inaczej .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 21 wrz 2008, 18:45

Andrew pisze:a ich wlascicielka musi mi sie podobać !
to tez mysior mial na mysli ale w kontekscie przede wszystkim umyslu. Wiadomo ze sie nie spotykasz z kims kto Cie odrzuca nie:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 wrz 2008, 18:55

Kwestia odbioru tego co kto napisał, ja sie sexsze nie mózgiem i pal licho rozstepy moze jeszcze brak zebów i 100 kg wagi <aniolek> wszystko sie liczy I nie wierze, ze ktos sie podnieci bo intelekt i rozum, musi wystapic zwykłe tez zezwierzecenie , czyli poped płcowy wynikajacy z tego co odbiera wzrok
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 wrz 2008, 19:45

Mam zasadę, że jak mogę na kobietę patrzeć to i mogę się z nią kochać.
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 21 wrz 2008, 21:10

shaman pisze:Mam zasadę, że jak mogę na kobietę patrzeć to i mogę się z nią kochać.

Bardzo dobra zasada !
Cóż, jesteśmy wzrokowcami i tyle.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 21 wrz 2008, 23:21

Dbanie o siebie powinno wynikac z wlasnej potrzeby. Jakies podstawowe rzeczy sa niezbedne, inaczej sobie tego nie wyobrazam: zapach, czystosc, pielegnacja. Nawet moj kot jest wyczesany, wiec dlaczego partner mialby byc skoltuniony i nieobciety tam gdzie trzeba? jak calowac sie z kims, kto ma problemy z uzebieniem?

Tak, mozg na pierwszym miejscu, ale jeszcze musi miec znosna otoczke, a w przypadku kobiet bardziej niz znosna niestety. No i jest roznica w podejsciu do partneru, w zaleznosci z czego wynikaja deficyty. Jesli z choroby, moga wzruszac, wzmacniac, a jesli z zaniedbania, z lenistwa - to we mnie wzbudzalyby niesmak i zmniejszaly szacunek.

U mezczyzn to zalezy od stopnia "rozwoju". Sa tacy co wezma wszystko co sie rusza, sa bardziej wybredni. Mysle, ze mezczyzni pod tym wzgledem sa bardziej zwierzecy.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 21 wrz 2008, 23:24

Miltonia pisze:U mezczyzn to zalezy od stopnia "rozwoju". Sa tacy co wezma wszystko co sie rusza, sa bardziej wybredni. Mysle, ze mezczyzni pod tym wzgledem sa bardziej zwierzecy.

Tak chyba jest aż wstyd się przyznać <fuckoff>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 wrz 2008, 23:31

Miltonia pisze:U mezczyzn to zalezy od stopnia "rozwoju". Sa tacy co wezma wszystko co sie rusza, sa bardziej wybredni. Mysle, ze mezczyzni pod tym wzgledem sa bardziej zwierzecy.
A o jakim stopniu poznania mowimy? Jak juz sie kogos kocha i z nim jest czy dopiero podrywa na dyskotece? Poza tym... badzmy szczerzy. Facet ktory nie bedzie chcial zgrabnej laski tylko dlatego ze ma nie wiadomo jak wgladajacy celulit a wie to dopiero po wyjsciu z imprezy i bedac z nia w domu, czyli jak nie ma alternatywy) lub jak ta zgrabna laska ma lekko niedogolone nogi jest wg mnie dziwny i szczerze mowiac ma zadatki na pedala. Moge byc wybredny jesli chodzi o twarz, figure, wlosy, paznokcie ale reszta to detale. I nawet majac do wboru 20 dziewczyn nie kierowalbym sie ogolonmi nogami tylko figura i cialem a nie ledwo widocznymi wloskami. No inaczej gdyby to byl naprawde busz :D Tu sie zgadzam ;) Jakbm rafil na dizewczyne zarosnieta od d... po pepek to bym mial powaznezachamowania przed robieniem z nia cokolwiek. Obrzydzenie byloby zbyt wielkie i pewnie dalbym jej do reki masznke do golenia i wyslal do lazienki...
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 21 wrz 2008, 23:35

Miłość miłością ale estetyka estetyką.....kobieta jak i mężczyzna musi być zadbany, czysty, pachnący....
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 wrz 2008, 00:45

TFA pisze:Jesli jest to skrajnie obrzydliwe to chyba nie dziwne. A Ciebie nie odrzuca np. na widok wlosow na plecach u faceta ?

Pewnie, ze odrzuca. Ale czy cellulit jest skrajnie obrzydliwy? Myslalam, ze faceci w ogole nie wiedza jak wyglada cellulit, jak rozstepy, po prostu nie zwracaja na to uwagi.

A co do tych nieogolonych nog, to to akurat mnie u kobiet odrzuca. Niezaleznie od dlugosci wloskow, ale ja z odkrytymi nieogolonymi nogami/pachami czy czymkolwiek paradowac nie lubie. Tylko, ze to tez maly schiz. Nienawidze owlosienia, moim partnerom delikatne owlosienie nie przeszkadzalo.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 22 wrz 2008, 00:53

Mia pisze:Pewnie, ze odrzuca. Ale czy cellulit jest skrajnie obrzydliwy? Myslalam, ze faceci w ogole nie wiedza jak wyglada cellulit, jak rozstepy, po prostu nie zwracaja na to uwagi.

Kobiety również nie widzą jak wygląda zużyty bieżnik, dopóki nie jest aż tak zużyty, że i kobieta zauważy.

Czy muszę pisać oczywiste oczywistości?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 wrz 2008, 01:00

To jedna wersja. Druga to przewrazliwienie :> A tacy faceci tez sa.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 22 wrz 2008, 01:03

Anulaaa pisze:Otóż wiecie jakie defekty mają wasze kobiety. Mam tu na myśli: celulit, troche za duzo ciałka, rostepy, jakieś plamy na skórze czy twarzy. Przeszkadza wam to? Moze nawet przestajecie miec ochote na seks?

plamy na twarzy? hmm...raczej nie...ma znamię na szyi ale jakoś mi to zbytnio nie przeszkadza...

Anulaaa pisze:Otóż wiecie jakie defekty mają wasze kobiety

hmm...dziwne pytanie, bo szczerze mówiąc, gdyby moja kobieta mnie nie pociągała i nie miałbym ochoty na nią i na jej ciało to bym z nią nie był <hmm> czy to ja ciężko kapuje?

Anulaaa pisze:Kobieta powinna byc zawsze zadbana

facet tak samo :)

Anulaaa pisze:Ale moze sie zdazyc, ze nie ogolila sie tu czy tam, a wam przyszla ochota na seks. I z nawet nieogolonymi nogami kobiety potrafilibyście sie kochac?

cipki nie ogoli to też ją przelecę <diabel> <pejcz>

nigdy bym nie poszedł do łóżka z dziewczyną która mi się nie podoba...z przyczyn czysto fizycznych, z braku podniecenia jej osobą, po prostu bym nie stanął na wysokości zadania <pijak>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 22 wrz 2008, 17:26

Mati pisze:hmm...dziwne pytanie, bo szczerze mówiąc, gdyby moja kobieta mnie nie pociągała i nie miałbym ochoty na nią i na jej ciało to bym z nią nie był czy to ja ciężko kapuje?

no 19'nastki to jeszcze cialka maja najczesciej fajne, ale z czasem jestes ze swoja kobieta, a tu jej zadek robi sie 2x taki, a ze robi sie to szybko to powstaja rozstepy
celulit mniej hardcorowy, ale nie podoba mi sie nic z tego
osobiscie nie trawie za bardzo tluszczyku extra -odpada
sucha skora- raz spotykalem sie z jedna taka, qrcze na calym ciele sucha skora, nie wiem o co biegalo- odpada
ale znamiona, pieprzyki czy co tam jeszcze raczej mi nie przeszkadza

ps. jesli nie mialem kobiety kilka dni jestem w stanie duzo wybaczyc w granicach rozsadku, ale wtedy mowimy tylko o przelotnym seksie <diabel>
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2008, 17:27 przez zet, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 22 wrz 2008, 17:32

zet pisze:no 19'nastki to jeszcze cialka maja najczesciej fajne, ale z czasem jestes ze swoja kobieta

no mówię na daną chwilę...za 20-30 lat to ja też nie będę jakiśtam super...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 22 wrz 2008, 17:33

i tu faceci maja lepiej, za 20-30 lat mozesz byc super
kobieta ma gorzej ;)
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 22 wrz 2008, 21:00

Mia pisze:Pewnie, ze odrzuca.
a ja mam wlosy na plecach i czy to znaczy ze nie dbam o siebie? :) no prosze Was:D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 22 wrz 2008, 23:01

jeśli defekty urody wynikają z choroby to ok, akceptuję, ale jeśli z zaniedbania, to strasznie mnie to odstręcza. wiadomo, każdy może mieć gorszy dzień, ale z kimś nie dbającym o siebie albo otyłym chyba nie mogłabym być(a zwłaszcza otyłym, otyłość u mężczyzn mnie po prostu brzydzi).
Mia pisze:Ale czy cellulit jest skrajnie obrzydliwy? Myslalam, ze faceci w ogole nie wiedza jak wyglada cellulit, jak rozstepy, po prostu nie zwracaja na to uwagi.


bo nie wiedzą, jak wygląda. i to akurat nie powinno przeszkadzać, bo przecież 90% kobiet ma cellulit, czyli także te szczupłe i zadbane.
Mia pisze:A co do tych nieogolonych nog, to to akurat mnie u kobiet odrzuca.


mnie również. ale jeszcze bardziej mnie odrzuca widok wymuskanych kobiet z owłosionymi przedramionami,taki mój schiz :)
Chaos is a friend of mine
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 22 wrz 2008, 23:37

No to zgodnie z zapowiedzią coś ode mnie w tym dość ciekawym temacie.

Anulaaa pisze:jakieś plamy na skórze czy twarzy. Przeszkadza wam to?

- przecież widzisz to zanim zaciągniesz kobietę do łóżka - jeśli ci się nie podoba to po cholere jej doope zawracasz. Jeśli się pojawiły w trakcie związku np. w wyniku choroby a kochasz tę osobę to taka bzdura wg mnie nie powinna wpłynąć na przebieg waszej relacji

Problem jak zwykle nie dotyczy tego o czym się pisze. Faceci są wzrokowcami to fakt niezaprzeczalny, jesteśmy w tym bardziej zwierzęcy niż kobiety ? Wolne żarty - pracuję z trzema młodymi pannami i powiem wam, że gadają o męskich tyłkach tak samo często jak faceci o damskich biustach czy tyłkach. Tyle, że w naszym społeczeństwie facetom niby wypada tak gadać a kobietom nie (znowu bzdurne zasady społeczne).

Teraz piszę do kobiet - tak faceci kochają wzrokiem - ale trochę inaczej niż wiele z was myśli bo patrzymy na świat w inny sposób. Kobiety bardziej niż na wizerunek ogólny zwracają uwagę na szczegóły - nieco niedopracowane dłonie i paznokcie (nie mówię o ekstremach - poobgryzane zapuszczone itd.) niedoczyszczone buty na randce i już za takie coś facet traci swoje 80% - prawda moje panie ? [:D] . Swój punkt widzenia wrzucacie swoim facetom. I dlatego pojawia się jakaś fałdka (znowu bez ekstremów [:D] ) , ten wasz nieszczęsny celulit i robicie z tego wielkie halo, zaczynacie mieć opory żeby pokazać się swojemu facetowi nago , zaczynacie narzucać ograniczenia w zabawach w łóżku. Facet zaczyna się zastanawiać - o co tu chodzi - było świetnie i nagle takie coś - nie dostaje tego do czego się juz przyzwyczaił więc najpierw zaczyna szukać winy w sobie , jesli niczego sobie nie wmówi to dochodzi do wniosku że albo kobieta ma kogoś innego albo po prostu on już jej nie kręci - tak czy inaczej do doopy. Facet patrzy bardziej na całość - figurę , mimikę twarzy , sposób poruszania itp. i na tej podstawie ustala atrakcyjność swojej partnerki. Celulitis , niedokładności w depilacji , drobne niedoskonałości cery - to nie ma znaczenia. Celulitis powodem obrzydzenia ? Chyba raczej zwały sadła a nie celulitis który widac dopiero po delikatnym uszczypnięciu.

Druga strona medalu to dbanie o siebie. To niestety bolączka związków. Mamy partnera/partnerkę więc po co dbać o siebie - przecież i tak jest - TO DROGA DO PIEKŁA !! Jeśli kochamy drugą osobę to inwestujmy w siebie dla niej, pielęgnujmy nasz związek i dbajmy aby nasze ciało było jak najdłużej atrakcyjne dla partnera.

Teraz piszę do facetów. Nawet będąc w związku nie zaprzestawajcie być samcami na łowach. Niech wasza kobieta widzi że ciągle jesteście atrakcyjni dla innych kobiet. Nic tak nie działa na kobietę jak oddech konkurencji na plecach - oczywiście w granicach dobrego smaku i rozsądku. Wiem że to trochę nie fair do innych kobiet ale inicjujcie nawet przy niej nowe znajomości z kobietami ale tylko po to aby pokazać jej, że jesteście świetni i ta świetność jest dostepna tylko dla tej wybranej. To świetnie podbudowuje ego kobiety, że wynosisz ją na piedestał przed innymi atrakcyjnymi kobietami ale i daje jej do myślenia, że nadal możesz poderwać inną atrakcyjną kobietę. Jeśli tak ustawicie relację w związku to możecie zapomnieć o nieogolonych nogach , zaniedbanych włosach itd. Tylko nie przesadźcie z wyborem celu takiego zagrania - jak przy niej wystartujesz do jakiejś super laski a twoja pani już wg ogólnych ocen już taka nie jest to może odebrać to jako sygnał, że chcesz zakończyć z nią związek a nie o to tu chodzi.

Teraz do kobiet - dbajcie o siebie ale i od czasu do czasu dajcie swoim facetom drobny powód do zazdrości - doda to pieprzyku do waszej relacji i sprawi, że facet nie spocznie na laurach i też będzie się starał utrzymać swoją atrakcyjność w waszych oczach - działa to tak samo jak to co opisałem w odniesieniu wyżej.

Do wszystkich - podrywajcie się nawzajem nawet jeśli jesteście ze sobą juz ładny kawałek czasu, róbice sobie nawzajem erotyczne niespodzianki, nie bójcie się zmian i nowości. Odsyłam tu do artykułu na głównej stronie agnieszki - "co można zrobić z kobietą" - czytajcie i praktykujcie - do autorki artykułu - to jest świetne !! Młodość nie wieczność , piękno przemija ale jak będziecie o sobie dbać i pielęgnować związek to myślę że łóżko będzie waszym ulubionym meblem w domu bardzo długo i niedoskonałości w wizerunku nie będą w stanie tego zepsuć.

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 24 wrz 2008, 14:15

Nola pisze:ale z kimś nie dbającym o siebie albo otyłym chyba nie mogłabym być(a zwłaszcza otyłym, otyłość u mężczyzn mnie po prostu brzydzi).
cos misie zdaje ze Ci sie wydaje :) powiedz mi jeszcze ze po tej 40-stce kiedy to wiekszosc facetow dostanie brzuska przestaniesz sie z nim/nimi kochac :)

Ja nie mowie ze mnie podniecaja grubsze kobiety, bo nie, ale mozna miec brzuch i wygladac ok a mozna miec ogromny brzuch i to jest roznica.

Poza tym jeszcze raz powtarzam pytanie - jesli mam od gdzies 15 roku zycia wlosy na plecach (delikatne w ksztalcie skrzydelek aniola :D ) tzn, ze o siebie nie dbam i jestem odrzucajacy ?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 wrz 2008, 16:37

Hyhy pisze:delikatne w ksztalcie skrzydelek aniola

Jak w kształcie skrzydełek to nie, jesteś wręcz wybitnie medialny, mógłbyś reklamować podpaski.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 361 gości