Powiększenie powrózka nasiennego

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

alex10
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2008, 00:21
Skąd: Alaska
Płeć:

Powiększenie powrózka nasiennego

Postautor: alex10 » 16 lip 2008, 00:30

Mam problem, otóz mam powiekszenie powrózka nasiennego (chyba tak to sie nazywa) dla tych co nie wiedza to wyjaśniam; jest to powiekszenie tych "węzłów" w mosznie, ogolnie wygląda to jak "worek z glisdami". Mam pytanie raczej do kobiet czy podczas stosunku, pieszczot etc. czują jakies obrzydzenie, dyskomfort?
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2008, 16:10 przez alex10, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Re: Problem

Postautor: Adaś38 » 16 lip 2008, 01:57

alex10 pisze:Mam pytanie raczej do kobiet czy podczas stosunku, pieszczot etc. czują jakies obrzydzenie, dyskomfort?

Ogólnie to chyba raczej nie, a w twoim konkretnym przypadku to powinieneś chyba zapytać tą czy te z którymi miałeś sex :)
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 19 wrz 2008, 23:20

Kazdy jest zbudowany inaczej, myślę, ze nie masz co się przejmować, bo wielu facetów ma np. bardzo żylaste penisyi wydaje mi się, ze kobietom to nie przeszkadza, więc w Twoim przypadku też nie ma się co martwić. Penis sam w sobie (vagina też z resztą) nie jest specjalnie estetyczny, ale nie idzie się do łóżka z samym penisem, ale z całym mężczyzną, więc zupełnie inaczej się to postrzega. Dla mnie i jak sądzę, dla większości kobiet nie jest to problem...
Pozdrawiam serdecznie i pamiętaj, że to , co o Tobie myślą, to w połowie efekt tego, co sam o sobie myślisz.:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 wrz 2008, 12:55

[mod]zglosilem, bo temat topiku niezgodny z regulaminem[/mod]
alex10 pisze:Mam pytanie raczej do kobiet czy podczas stosunku, pieszczot etc. czują jakies obrzydzenie, dyskomfort?
One moga nawet nie wiedizec ze cos jest nie tak. Chyba ze by mialy duze doswiadczenie, ale nawet wowczas nie sadze by cos takiego czuly.
Kamilssj
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 01 sie 2006, 12:58
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamilssj » 27 wrz 2008, 23:57

Ja miałem to ustrojstwo i czułem straszny dyskonfort jak moja panna na to patrzyła. Poddałem się zabiegowi podwiązania żyły wrotnej i problem znikną. Radził bym Ci zrobić to samo ponieważ Twoje jądro nie ma odpowiedniego chłodzenia co może skutkować spadkiem jakości nasienia a nawet doprowadzić do bezpłodności.

P.S. To samo się dzieje z autem jak nie pali na jeden cylinder <hahaha>
Awatar użytkownika
statistica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2008, 22:11
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: statistica » 28 wrz 2008, 11:03

bo wielu facetów ma np. bardzo żylaste penisy i wydaje mi się, ze kobietom to nie przeszkadza


Owszem przeszkadza.
W życiu nie wziełabym do ust brzydkiego żylastego penisa - podejrzewam, że zamiast seksu oralnego byłyby wymioty :/
Dla mnie nie tylko ważne jest to aby facet był przystojny, ale żeby jego penis był również piękny. Nawet gdyby chłopak był niesamowity a miał małego i żylastego - rzuciłabym takiego. Nie ważne żeby był bardzo duży ale gruby, długi i zdrowy musi być [:D]

. Mam pytanie raczej do kobiet czy podczas stosunku, pieszczot etc. czują jakies obrzydzenie, dyskomfort?

Jestem na 99,99% pewna, że zauważyłabym że coś jest nie tak i poczułabym obrzydzenie, na samo sformułowanie "worek z glisdami" robi mi sie niedobrze

Penis sam w sobie (vagina też z resztą) nie jest specjalnie estetyczny

Nieprawda - penis na przyklad mojego chłopaka jest piękny sam w sobie <aniolek>

nie idzie się do łóżka z samym penisem, ale z całym mężczyzną,

Też nie do końca prawda..... a gdyby Twojemu facetowi ucieli penisa to byłabyś z nim?
Ja na pewno bym nie była, bo chce mieć ojca dla swoich dzieci i chce cieszyć się seksem do końca moich dni. Facet bez penisa, albo z uszkodzonym, brzydkim, chorym moim zdaniem jest praktycznie bezużyteczny.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2008, 11:04 przez statistica, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 323 gości