W czym do łóżka?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 cze 2008, 18:49

unlucky_sink pisze:Ja wracam w ręczniku, szlafroku lub czyms co nalezy do mnie.
Ja nie. Koszmarny kradziej ze mnie. Rano jak wstanę zaspana to odruch jest złapać koszulę, koszulkę, sweter czy cokolwiek nie swoje ;DD
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 28 cze 2008, 19:00

unlucky_sink pisze:
agna 24 pisze:tylko.... na specjalne okazje, tak by nie stała sie codziennością.
;DD Na specjalne okazje?
no, nie mów, że Ty codziennie chodziś spać w seksownej bieliźnie i pończoszkach... jak facet co noc, będzie widział Cię w seksi ciuszkach, to jak wejdziesz do łóżka w zwykłej bawełnianej koszukce, to uzna, że go olewasz....
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 28 cze 2008, 19:51

agna 24 pisze:no, nie mów, że Ty codziennie chodziś spać w seksownej bieliźnie i pończoszkach
Przeważnie nago, ale często uprawiam seks w pończochach.
agna 24 pisze:jak facet co noc, będzie widział Cię w seksi ciuszkach, to jak wejdziesz do łóżka w zwykłej bawełnianej koszulce, to uzna, że go olewasz....
Myślę, że to nie zależy od bielizny, czy pończoch. Olewam, bo nie ubieram się seksownie do łóżka? Mój by tak nigdy nie pomyślał. Pociągam go nawet jak przychodzę śmierdząca po siłowni, czy po tym jak wysprzątam całe mieszkanie w bawełnianej koszulce i spodniach z dresu. Myślę, że uznałby, że go olewam gdybym rzeczywiście tak robiła, to mądry facet-dlatego z nim jestem ;DD
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 28 cze 2008, 20:01

unlucky_sink pisze:
agna 24 pisze:no, nie mów, że Ty codziennie chodziś spać w seksownej bieliźnie i pończoszkach
Przeważnie nago, ale często uprawiam seks w pończochach.
agna 24 pisze:jak facet co noc, będzie widział Cię w seksi ciuszkach, to jak wejdziesz do łóżka w zwykłej bawełnianej koszulce, to uzna, że go olewasz....
Myślę, że to nie zależy od bielizny, czy pończoch. Olewam, bo nie ubieram się seksownie do łóżka? Mój by tak nigdy nie pomyślał. Pociągam go nawet jak przychodzę śmierdząca po siłowni, czy po tym jak wysprzątam całe mieszkanie w bawełnianej koszulce i spodniach z dresu. Myślę, że uznałby, że go olewam gdybym rzeczywiście tak robiła, to mądry facet-dlatego z nim jestem ;DD

no właśnie.... zatem bez znaczenia w czym, ważne z kim :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 cze 2008, 21:46

agna 24 pisze:no właśnie.... zatem bez znaczenia w czym, ważne z kim :)

to co moje panie, kupujemy po trzy wory na kartofle zamiast tych drogich wymyślnych fatałaszków ?? :>
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 28 cze 2008, 22:00

Dzindzer pisze:
agna 24 pisze:no właśnie.... zatem bez znaczenia w czym, ważne z kim :)

to co moje panie, kupujemy po trzy wory na kartofle zamiast tych drogich wymyślnych fatałaszków ?? :>
a może lepiej nago?
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 28 cze 2008, 22:11

Dzindzer pisze:zamiast tych drogich wymyślnych fatałaszków ??

ja nigdy nie kupuję drogich i wymyślnych :P
Dzindzer pisze:to co moje panie, kupujemy po trzy wory na kartofle zamiast tych drogich wymyślnych fatałaszków ?? :>
Chodziło mi o to, że nie jest ważne co z mojej szafy na siebię włożę, bo on ma ochotę na mnie-nie na moje ponczochy czy skarpetki. Inna sprawa, że kiedyś żeby czuć się seksownie wkładałam pończochy czy ładną bieliznę, teraz czuję się pewna siebie i seksowna ot tak po prostu.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 28 cze 2008, 22:27

unlucky_sink pisze:
Dzindzer pisze:zamiast tych drogich wymyślnych fatałaszków ??

ja nigdy nie kupuję drogich i wymyślnych :P
Dzindzer pisze:to co moje panie, kupujemy po trzy wory na kartofle zamiast tych drogich wymyślnych fatałaszków ?? :>
Chodziło mi o to, że nie jest ważne co z mojej szafy na siebię włożę, bo on ma ochotę na mnie-nie na moje ponczochy czy skarpetki. Inna sprawa, że kiedyś żeby czuć się seksownie wkładałam pończochy czy ładną bieliznę, teraz czuję się pewna siebie i seksowna ot tak po prostu.
dokładnie....
wyobraz sobie sytuacjie. facet budzi cie o 6.00 rano w niedziele pocaunkami i ewidentnie widac, ze ma ochotę na ciebie....a ty taka nie uczesana... co robisz? lecisz do lazienki sie umalowac i uczesac? czy poddajesz sie emocjom?
Czasem mozna sobie odpuścic.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 cze 2008, 22:54

agna 24 pisze:a może lepiej nago?
Nigdy w życiu. Czasem można, ale tak ciągle? To ja już wolę te wory ;P
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 29 cze 2008, 01:28

unlucky_sink pisze:po tym jak wysprzątam całe mieszkanie w bawełnianej koszulce i spodniach z dresu. Myślę, że uznałby, że go olewam gdybym rzeczywiście tak robiła, to mądry facet-dlatego z nim jestem

Bardzo mądry, ma zawsze wysprzątane... :)

[ Dodano: 2008-06-29, 00:31 ]
facet budzi cie o 6.00 rano w niedziele, co robisz? czy poddajesz sie emocjom?

O tej porze to moja pani niewątpliwie poddała by się emocjom, mianowicie bardzo emocjonalnie kazała by mi iść do diabła <fuckoff>
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
Jose
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 26 cze 2008, 17:37
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Jose » 29 cze 2008, 15:29

Adaś38 pisze:O tej porze to moja pani niewątpliwie poddała by się emocjom, mianowicie bardzo emocjonalnie kazała by mi iść do diabła <fuckoff>


Haha, niestety to prawda <hahaha> i nic sie z tym zrobic nie da... trzeba czekac az sie wyśpi ;/
Ostatnio zmieniony 29 cze 2008, 15:29 przez Jose, łącznie zmieniany 1 raz.
I'm free as a motherfuckin' bird I swear ;]
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 29 cze 2008, 19:31

Haha, niestety to prawda <hahaha> i nic sie z tym zrobic nie da... trzeba czekac az sie wyśpi ;/

Nic podobnego, u mnie budzik w głowie ustawiony na 5 rano jest i nie umiem tego zmienić. Mojej jakoś specjalnie to nie przeszkadza. Sposób przebudzenia ma duże znaczenie;]
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 cze 2008, 19:34

Soul pisze:Sposób przebudzenia ma duże znaczenie;]
I kogo budzisz też. Powiedziałabym, że znaczące. Gdyby mnie ktoś usiłował choćby w najmilszy sposób obudzić o takiej godzinie... Nawet gdyby to był ktoś kogo kocham i wielbię najbardziej na świecie i w ogień bym za nim pójść mogła... w mordę by dostał po prostu chyba. :]
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 29 cze 2008, 21:16

księżycówka pisze:w mordę by dostał po prostu chyba. :]
Mój mnie ostatni raz tak obudził, powiedziałam, że jest nienormalny i odwróciłam się do sciany, ale on nie dał za wygraną i przewrócił mnie na 2 stronę . Szybko się obudziłam ;DD
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 29 cze 2008, 21:27

Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 29 cze 2008, 21:58

księżycówka pisze:Gdyby mnie ktoś usiłował choćby w najmilszy sposób obudzić o takiej godzinie... Nawet gdyby to był ktoś kogo kocham i wielbię najbardziej na świecie i w ogień bym za nim pójść mogła... w mordę by dostał po prostu chyba. :]

Mam tak samo. Zreszta ogolnie jesli jestem zmeczona i spiaca to chocby sam Keanu Reeves wskoczyl mi do lozka to nie pomoze [:D]

http://images01.ullapopke...wa_as01_f01_004

Bleee.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 29 cze 2008, 22:57

tarantula pisze:chocby sam Keanu Reeves wskoczyl mi do lozka to nie pomoze

Nie powtórzyłabyś tego, gdyby wskoczył :D
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 29 cze 2008, 23:26

shaman pisze:Nie powtórzyłabyś tego, gdyby wskoczył :D

No dobra, to byl moze zly przyklad [:D]
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 30 cze 2008, 10:28

unlucky_sink pisze:Mój mnie ostatni raz tak obudził, powiedziałam, że jest nienormalny i odwróciłam się do sciany, ale on nie dał za wygraną i przewrócił mnie na 2 stronę . Szybko się obudziłam ;DD

Eee, niekoniecznie musiał tak walczyć.
Od tyłu na śpiocha też może być niezła jazda :]
Jak się popieści to się zmieści

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości