Pieszczoty paluszkami, a orgazm...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 cze 2008, 12:05

poziomek pisze:w sensie czy nie bedzie mi trudniej dac partnerce przyjemnosc.... <hmm>

Jeśli nie masz jakoś masakryczne krzywego to nie będzie problemu. Pewne skrzywienia dla kobiety bywają bardzo przyjemne.
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 23 cze 2008, 12:45

poziomek pisze:Dzieki za odpowiedzi. No dobra ale...

1 jak dojde pierwszy to przeciez moge potem partnerke doprowadzic paluszkami i jezyczkiem no nie? wiec jak pierwszt wystrzele to nic sie jeszcze nie stanie w sumie [:D]

W sumie nic, choć zalecałbym raczej odwrotną kolejność dochodzenia
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 cze 2008, 12:49

Adaś38 pisze:zalecałbym raczej odwrotną kolejność dochodzenia

Dlaczego?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 23 cze 2008, 13:01

poziomek pisze:Dzisiaj udalo mi sie ja cztery razy doprowadzic na sam szczyt


Normalnie Huuuura! nie ma jak zadaniowe podejście do seksu!
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
poziomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 lut 2006, 02:20
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: poziomek » 23 cze 2008, 13:23

Zadaniowe? Tzn? :?

Aha no wlasnie - dziewczyny powiedzcie mi jedno: czy np. gdy chłopak piesci Was paluszkami i robi minetke a Wy nie dojdziecie wtedy to jest źle? W sensie czy Was to denerwuje albo czy jestescie rozczarowane? <hmm>
Ostatnio zmieniony 23 cze 2008, 13:24 przez poziomek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 23 cze 2008, 13:44

lollirot pisze:Dlaczego?

Np. dlatego że jak on już sobie dojdzie to nie będzie zbyt zainteresowany żeby pracować nad partnerką
a poza tym jak najpierw strzeli a potem dopieszcza... hmm nie specjalnie lubię mieć kontakt językowy czy inny z własną spermą. pozostawiam to paniom :)
Ale jak napisałem tylko zalecałbym, czyli nie jest to jakoś bezwzględnie obowiązujące

[ Dodano: 2008-06-23, 13:46 ]
Lina pisze:
poziomek pisze:Dzisiaj udalo mi sie ja cztery razy doprowadzic na sam szczyt


Normalnie Huuuura! nie ma jak zadaniowe podejście do seksu!

Wiesz on sobie takie kreski stawia na ścianie i grupuje po 5 :)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 23 cze 2008, 14:28

Adaś38 pisze:Np. dlatego że jak on już sobie dojdzie to nie będzie zbyt zainteresowany żeby pracować nad partnerką

Aha. :| Znaczy seks uprawia sie tylko dla wlasnej przyjemnosci? Aha, kurcze ile tu sie rzeczy mozna nauczyc. :|

poziomek pisze:czy np. gdy chłopak piesci Was paluszkami i robi minetke a Wy nie dojdziecie wtedy to jest źle? W sensie czy Was to denerwuje albo czy jestescie rozczarowane?

A Ty? Lubisz sytuacje kiedy dziewczyna Cie maksymalnie nakreci i zostawi?
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
poziomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 lut 2006, 02:20
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: poziomek » 23 cze 2008, 14:49

Akurat ja na pierwszym miejscu stawiam przyjemnosc partnerki 8) Np w tym okresie tylko ja daje je przyjemnosc i cierpliwie czekam az sie ona przelamie...
Nawet jak pierwszy skoncze (w przyszlosci, mowie o pelnym stosunku) to na bank nie zostawie jej samej sobie, przeciez to na maksa ciotowate podejscie:)
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 23 cze 2008, 16:14

poziomek pisze:Aha no wlasnie - dziewczyny powiedzcie mi jedno: czy np. gdy chłopak piesci Was paluszkami i robi minetke a Wy nie dojdziecie wtedy to jest źle? W sensie czy Was to denerwuje albo czy jestescie rozczarowane? <hmm>


Może Cię to zadziwi...ale chyba najlepiej zrobisz jeśli zapytasz JĄ o zdanie. To chyba jest w seksie najwazniejsze. Umiejętność szczerej rozmowy o potrzebach, lękach. Co Ci po tym, że trzy osoby napiszą, że im to nie przeszkadza, 4 inne, że są wściekłe. Tu nie statystyka się liczy [:D] Od siebie powiem, że orgazm jest super, ale przyjemność w seksie się do niego nie ograniczy. I nic mnie bardziej nie wkurza niż facet, który myśli tylko o tym czy już na pewno miałam orgazm. No chyba, że myśli tylko o tym, żeby on miał <pijak>
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 23 cze 2008, 20:16

poziomek pisze:Nawet jak pierwszy skoncze (w przyszlosci, mowie o pelnym stosunku) to na bank nie zostawie jej samej sobie, przeciez to na maksa ciotowate podejscie

Ciotowate powiadasz... Ciekawe określenie ;P

Ty nie gadaj o przyszłości bo możesz się rozczarować i zakładać kolejny temat o tym że Ci nie staje <pijak>
Chłopie, zamiast zajmować się na forum idź do niej i z nią pogadaj. To najlepsze co możesz zrobić. I baw się z nią, baw się nią. Jak jesteś dla niej ważny to na pewno nie będzie źle :]
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 25 cze 2008, 16:56

jak pasuje juz smak i zapach to zostal jeszcze rozmiar [:D]
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Awatar użytkownika
avell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 01 lip 2008, 15:12
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: avell » 01 lip 2008, 19:53

Andrew pisze:wprawna kobieta potrafi udawac orgazm , ale pewnych rzeczy udawac sie nie da , zas Ty ani jednaj z nich nie wymienileś , oczywiscie wszystko to co pisze nie znaczy , ze orgazm ona udaje !! NIE ! TAK WCALE BYC NIE MUSI ...



chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać Twoja umiejętność pisania niczym Yoda.



A tak bliżej tematu -> Zrozumiałbym gdybyś się wstydził zapytać o coś innego, ale o tak kluczową sprawę? biegiem!
Awatar użytkownika
desertus
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2008, 05:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: desertus » 14 lip 2008, 08:33

Adaś38 pisze:Jeżeli czekasz aż ona sama weźmie cię za ptaka i nakieruje go tam gdzie trzeba to możesz dłuższą chwilę poczekać

Marissa pisze:kiedy będziesz w mięciutkiej, cieplutkiej pochwie i będzie Ci bardzo dobrze

Lina pisze:Normalnie Huuuura! nie ma jak zadaniowe podejście do seksu!

Lina pisze:Może Cię to zadziwi...ale chyba najlepiej zrobisz jeśli zapytasz JĄ o zdanie.

Marissa pisze:Ty nie gadaj o przyszłości bo możesz się rozczarować i zakładać kolejny temat o tym że Ci nie staje

BEZBŁĘDNE!!! JESTEM WASZYM FANEM!!

poziomka, w pełni popieram Marissę!
20 lat doświadczenia radzi: nie bądź Adam Słodowy - nie koncentruj się na technice, zdaj się na intuicję, "wsłuchaj" się w reakcje twojej dziewczyny, ucz się z JEJ ciała, a nie poradnika "zrób to sam"
A potem porozmawiaj z nią (tylko nie zaraz po seksie: "jak było", "czy byłem dobry"!! :D)
Możesz poprosić ją, by w trakcie ci podpowiedziała kiedy, jakie tempo, jak mocno.

i bez ciśnienia, kompleksów, NA LUZIE!
nic już nie jest takie jak dawniej...
Awatar użytkownika
kliktorator
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 09 lip 2008, 13:11
Skąd: Wwa
Płeć:

Postautor: kliktorator » 23 lip 2008, 13:43

desertus pisze:Możesz poprosić ją, by w trakcie ci podpowiedziała kiedy, jakie tempo, jak mocno.

Jak jest już totalna klapa, to rzeczywiście, przydało by się:

Kod: Zaznacz cały

kochanka <spokojnym, niskim głosem>: a teraz szybciej, Misiu. I głębiej. I mocniej, duuużo mocniej.  <diabel>


trzeba swoją dziewczynę/kochankę nieco poznać. repetitio est mater studiorum, tylko dobrze jest zadbać o pewną różnorodność...
choć podobno są tacy, którzy robią byle co i tylko w jednej pozycji, a mimo to kobiety pod (przed) nimi szaleją... :]
Kłamstwo nie różni się niczym od prawdy, prócz tego, że nią nie jest.
— Stanisław Jerzy Lec

Nawet gdy przyjaciel działa wbrew tobie, wciąż jest twoim przyjacielem.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości