Co sądzicie o ANALU ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 sty 2007, 17:18

dzika_orchidea, przeczytaj cały ten temat, znajdziesz masę odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Re: Anal wg mężczyzn ?

Postautor: Zaq » 23 sty 2007, 17:21

dzika_orchidea pisze:przecież to nic przyjemnego :P
Skoro nie jesteś facetem, to skąd wiesz?
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
aniooolka
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 06 cze 2006, 15:52
Skąd: Sandomierz
Płeć:

Postautor: aniooolka » 23 sty 2007, 17:47

Ja tam nie mam nic przeciwko uprawianiu tego rodzaju sexu:>
W życiu warto próbowac nowych rzeczy dlatego zachęcam do spróbowania tego:) <aniolek>
<lol>
ohoi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2007, 11:48
Skąd: z POLSKI
Płeć:

Postautor: ohoi » 25 sty 2007, 11:05

wszystko jest dla ludzi :)
Awatar użytkownika
lemonka
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2006, 22:09
Skąd: z poddasza
Płeć:

Postautor: lemonka » 26 sty 2007, 13:29

kiedyś śledziłam ten temat, bo chciałam się jak najwięcej dowiedzieć..w momencie gdy mnie zainteresował chyba juz dojrzałam do podejmowania tego typu decyzji
współżyję z moim mężczyzną od roku, oboje mamy już po te dwadzieścia kilka lat, kochamy się i sobie ufamy- i myślę że jeśli oboje partnerów chce spróbować- czemu nie?
na początku bolało mnie, trochę się bałam- za drugim razem było już lepiej, a za 3 doskonale- to naprawdę fajny rodzaj seksu- jakaś odmiana od czasu do czasu- dla pań polecam tylko trzymac nisko pupę;)
aga.s

Postautor: aga.s » 01 lut 2007, 17:07

uwazam ze seks analny jest bardzo przyjemny tylko partner musi byc kierowany przez partnerke i musi byc bardzo ostrozny na poczatku a potem to juz <banan> <pejcz> , jest zajebisty
misiumysia
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2007, 19:15
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: misiumysia » 08 lut 2007, 19:35

<evilbat> Nam bardzo podoba sie anal lubimy sie kochac w ten sposób:) <banan> :>
Lubie jak na koniec moj Miś liże mi tą dziurkę i wkłada języczek do tyłeczka... Po prostu boskie uczucie. W dodatku nie brzydza nas takie jazdy poniewaz sie kochamy i axeptujemy <fuckoff>
Awatar użytkownika
mls
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2007, 15:08
Skąd: Łódż
Płeć:

Postautor: mls » 13 lut 2007, 18:45

Kocham się tak czasmi ze swoim partnerem. Wiem, że mu to się podoba. Co z tego, że na początku może boli, ale najważniejsze jest to, że uszczęśliwiam tym mojego partnera. On zawsze myśłi o mnie, więc dlaczego nie. Jeste delikatny, a ja chcę, aby było mu jak najlepiej :D
Trzeba wszystkiego spróbować, aby widzieć co się lubi, a co nie :D
velvet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 02 lut 2007, 11:53
Skąd: xXxXxXx
Płeć:

Postautor: velvet » 13 lut 2007, 20:23

przerabiałam... mnie osobiście boli jak diabli! nie lubię i tak jak już ktoś stwierdził - dla mnie odbyt służy do innych czynności :>
jak mój mężczyzna zechce, to ewentualnie raz na jakiś czas, ale wie, że dla mnie to jest bolesne (ałaaaa), dlatego w pewnym sensie zaniechaliśmy takich zabaw.
seks analny jeszcze zrozumiem, ale lizanie odbytu!? a fuuuuuuj <kijem>
ale oczywiście jak kto woli hehe :) każdy ma prawo do swoich małych "perwersji" :)
Awatar użytkownika
mar.tusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 lut 2007, 23:35
Skąd: Warszaffka
Płeć:

Postautor: mar.tusia » 14 lut 2007, 00:56

tez probowalam i mi sie nie spodobalo... wczesniej o tym czytalam wiec zielona nie bylam, uzbroilam sie tez w lubrykant i no coz.... bolalo.... a potem sie jakos dziwnie czulam :| i koniec tego rozdzialu...

choc mam kolezanke, ktora woli analny od zwyklego, wiec sa gusta i gusciki :)
...when I feel that something I wanna hold your hand...

:* :* :*
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 16 lut 2007, 20:41

po anal nie, od spermy tak, wiec uwaga na wycieki, czysta teoria, pewnie jakas setna procenta mozliwosci, ale to tak samo jak bys "spryskał" partnerce pusie - w jakis wyjatkowych okolicznosciach i dziwnym zbiegiem wydarzen jest mozliwe zajscie w ciaze,tak jak podobno w wannie jakis artykul kiedys czytalem z cytatem "plemnik to wysmienity plywak" :D
sa na swiecie rzeczy o ktorych sie fizjologom nie snilo

jednak gdybys wiedzial jak trudno jest zajsc w ciaze to bys tego pytania nie zadal bo to co wyzej napisalem to czysta abstrakcja

Zakochana:*, Mimo że cie nie znam to musze sie z toba zgodzic w tym vco napisałes <mlotek> tego sie trzymaj i kwesti ze po analu nie zachodzi sie w ciaze
Lucjan7777
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2007, 22:55
Skąd: Oświęcim
Płeć:

Postautor: Lucjan7777 » 16 lut 2007, 23:06

A ja próbowałem i powiem wam, że warto. Nawet jakby miałbyć to tylko ten jeden raz.

edit: reklamom mówimy NIE <cisza>
Ostatnio zmieniony 16 lut 2007, 23:14 przez Lucjan7777, łącznie zmieniany 1 raz.
bobsztajn
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 mar 2007, 12:18
Skąd: L-ca
Płeć:

Postautor: bobsztajn » 04 mar 2007, 14:20

Tez prubowalem pierszy raz szybko wszedlem i szybko mnie pogonila!!! ale potem drugi raz zelik lizanie idp i nawet fajnie bylo nam obojgu!! <banan>
Awatar użytkownika
Smerfetka;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2007, 23:46
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Smerfetka;) » 01 kwie 2007, 21:27

mnie osobiście anal odraża i nigdy w życiu bym tego nie spróbowala !! mój mężczyzna na szczęście myśli tak samo, także nie ma mowy o namawianiu. jak ktoś lubi to proszę bardzo, ale ja podziękuje !!
mam to szczęście, że znalazłam Tego JEDYNEGO!!!! Kocham Cię Dziubasku:* :D ;) <zakochany> :*
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 01 kwie 2007, 21:59

Smerfetka;) pisze:mnie osobiście anal odraża i nigdy w życiu bym tego nie spróbowala

Za młoda jesteś.
Do anala się nie dąży od razu. Anal to taki bonus, kiedyś tam w przyszłości.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 02 kwie 2007, 10:29

Mysiorek pisze:Do anala się nie dąży od razu. Anal to taki bonus, kiedyś tam w przyszłości.
Ale niektórzy mówią, że lipny ten bonus. Jak worek bez dna - po prostu nie ma tylnej ścianki :D
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 02 kwie 2007, 10:37

Smerfetka;) pisze:mnie osobiście anal odraża i nigdy w życiu bym tego nie spróbowala !! mój mężczyzna na szczęście myśli tak samo, także nie ma mowy o namawianiu. jak ktoś lubi to proszę bardzo, ale ja podziękuje !!

Nigdy nie mów nigdy. Ja sama kiedyś mówiłam - nigdy nie wezme penisa do buzi bo mnie to odraża, i co? Brałam i mi się podobało nawet. Mówiłam że nigdy anala nie spróbuje, że to "fe", i co? Nie spróbowałam bo się rozeszłam z moim, ale pewnie byśmy spróbowali. Więc naprawde, nigdy nie mów nigdy, bowiem los jest przewrotny :)
msssss
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 02 kwie 2007, 10:30
Skąd: Szczecin
Płeć:

Male pytanko:P

Postautor: msssss » 02 kwie 2007, 11:05

Jestem w zwiazku ze starsza o 4 lata kobieta, ja mam 21 ona 25. Ja bylem prawiczkiem ona jest doswiadczona kobieta. I o to pytanie: Jako ze dopiero od niedawna zasmakowalem seksu, jestem gotowy i chetny do eksperymentow:D Chetnie sprobowal bym seksu analnego i probuje namowic do tego partnerke. Ona mowi ze kiedys probowala jak byla mloda i jej sie nie podobalo i jest do tego zle nastawiona. Wiem ze jej uwczesny partner byl malo czuly , wiec mysle ze mogl sie zle zabrac do tego i w ten sposob ja zniechecic i spowodowal ze dziewczyna ma teraz opory. Myslicie ze jest szansa na to by sie zgodzila, czy odpuscic sobie namawianie jej? I nie naciskac na nia w tej sprawie??
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 kwie 2007, 11:11

msssss pisze:Jestem w zwiazku ze starsza o 4 lata kobieta, ja mam 21 ona 25. Ja bylem prawiczkiem

chłopie dopiero zaczłaes przygode z seksem. W tradycyjnym seksie masz tyle do odkrycia wiec tym sie zajmij. Chcial bys by Tobie marudzono ??
Zechce to bedziesz mial taki seks. Nie musisz teraz

[ Dodano: 2007-04-02, 11:12 ]
a i skad pewnosc, ze bedziesz lepszy w tym od byłego ??
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 02 kwie 2007, 14:29

jestem w podobnej sytuacji, co Twoja kobieta. daj na wstrzymanie - zasygnalizowałeś jej, że chciałbyś spróbować i dobrze, ona będzie o tym pamiętać. ale jeśli jest zniechęcona przez poprzedniego partnera, to przekonanie jej będzie od Ciebie wymagało naprawdę wiele cierpliwości. na razie się wstrzymaj i zajmij tym, co masz i co dopiero odkrywasz. tak Ci się spieszy, żeby mieć wszystko na raz?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 02 kwie 2007, 14:38

On był mało czuły, Ty jesteś mało doświadczony. Wątpię żeby chciała próbować teraz. Proponuję najpierw opanować wszystkie podstawy na 5 a potem brać się za co innego bo to wyższa szkoła jazdy jest.
Obrazek
Truskaweczka:)
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 31 paź 2006, 20:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Truskaweczka:) » 02 kwie 2007, 15:06

wszystko pokolei.... pózniej sie zgodzi zobaczysz ...:) wiem z własnego doswiadczenie, chociaz jestem jeszcze młoda...:P
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 kwie 2007, 15:07

Truskaweczka:) pisze:.... pózniej sie zgodzi zobaczysz ...:)

a skad wiesz, ze sie zgodzi ??
chyba nie myslisz, ze skoro Ty sie zgodziłas to kazdy
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 02 kwie 2007, 15:08

Truskaweczka:) pisze:pózniej sie zgodzi zobaczysz ...

To że Ty się zgodziłaś, nie oznacza że tamta kobieta się zgodzi. Tym bardziej po złych przeżyciach z poprzednim razem.
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Male pytanko:P

Postautor: Mychola » 02 kwie 2007, 18:24

msssss pisze:Myslicie ze jest szansa na to by sie zgodzila, czy odpuscic sobie namawianie jej? I nie naciskac na nia w tej sprawie??


Zdecydowanie odpuścić i nie naciskać. Jeśli stwierdzi, że chce to na pewno da Ci do zrozumienia.
To jest delikatna sprawa, jeśli się kiedyś zraziła to nie dziwię się, że teraz nie chce.
Poza tym masz jeszcze tyle do poznania w swerze sexu...;)
Truskaweczka:)
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 31 paź 2006, 20:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Truskaweczka:) » 02 kwie 2007, 18:48

chodziło mi o to ze jezeli bedzie długo z nią i sie zżyją i w ogóle to zapomni o tym / ja nie mówie ze tak robiłm, ale wiem jaka jest kolej rzeczy...
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 09 kwie 2007, 15:42

Marissa dobrze mówi, ale jestem pewien, że tego nigdy nie spróbujemy...rozmawialiśmy o tym i oboje odrzucamy ten pomysł...nie widzę w tym żadnej przyjemności
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 10 kwie 2007, 02:59

Truskaweczka:) pisze:ale wiem jaka jest kolej rzeczy...

a skąd?? lol ... to, że Ty się przekonałaś, to nie znaczy że inni tez...nie jesteś wyrocznią i wzorem...może ta kobieta sobie postanowiła, że "nigdy więcej" ??
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
martinotg
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:23
Skąd: Tarnowskie Góry
Płeć:

Postautor: martinotg » 10 kwie 2007, 11:09

Ja chcę bardzo spróbować, nawet kiedyś z moim Słońcem próbowaliśmy, byliśmy w mieszkaniu i postanowiliśmy że weźmiemy wspólną kąpiel, przed tym wypiliśmy butelkę wina :D. Zapytałem czy mogę, zezwoliła;) niestety bardzo ją to zabolało, z tego powodu że źle się za to zabrałem (za szybko) zaprzestaliśmy.
Zmierzając do sedna, Ona chce sprawić mi tą przyjemność, ale chyba tylko z tego powodu że mnie bardzo kocha i nie chce sprawić mi zawodu. Wiem że kobiety mają z tego taką samą przyjemność jak faceci. Nie wiem czy mam spróbować. Znawców tego "tematu" proszę o pomoc.
THNX <browar>
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 01 maja 2007, 21:24

martinotg pisze:Ja chcę bardzo spróbować,

Jestem przekonany, że nawet do głowy by Ci to nie przyszło, gdyby nie zachęta z zewnątrz.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 216 gości