bolesne stosunki

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

justynaGD
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2008, 21:41
Skąd: gdańsk
Płeć:

bolesne stosunki

Postautor: justynaGD » 31 maja 2008, 21:50

witajcie,
szukam porady, która pomoże mi pokonac ból towarzyszący stosunkom. współzyjemy z chłopakiem od 2óch miesięcy, jednak od poczatku jest to dla mnie bardzo bolesne. Pierwszy raz był niesamowicie bolesny, płakałam "jak bóbr". Na szczęscie chłopak okazał wiele zrozumienia, czułości i wspierał mnie. Myslałam, ze to tylko ten peirwszy raz i dalej bedzie dobrze lecz kazdy stosunek sprawia mi ból. Przyczyną nie jest suchość pochwy- używamy lubrykantów i nawilżanych prezerwatyw a jednak ciągle boli. czuje nacisk, obcieranie mimo wszystko. nie umiem określić tego bólu inaczej, przy szybkich pchnieciach czuje jakby ukłucie, a kiedy tempo jest równe to ból rozpierania ścianek pochwy.
Pani Ginekolog, stwierdziła ze anatomicznie wszytsko ok, wiec co jest ze mna nie tak?
może ktoś miał ten sam problem i sobie z nim poradził??
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 31 maja 2008, 23:43

psychika - spięta jesteś, boisz się czegoś, obawiasz ... jakbyś była rozluźniona i podniecona nie było by problemu ... tak sądzę, ale niekoniecznie tak musi być.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 31 maja 2008, 23:48

justynaGD pisze:Pani Ginekolog, stwierdziła ze anatomicznie wszytsko ok,

Gin ginowi nie rowny juz ja wiem cos o tym. Przejdz sie dla spokojnosci do jakiego innego.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 01 cze 2008, 00:16

Mi bol przy seksie przeszedl jak tylko przestalam brac tabletki i odkrylam, ze mam libido :)
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
mnk
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:28
Skąd: szn
Płeć:

Postautor: mnk » 01 cze 2008, 11:47

Mnie również się wydaje, że jesteś spięta. Ale mam dla ciebie radę, spróbuj kochać się z chłopakiem po.. alkoholu. Mi osobiście pomogło, dwa razy nie wyszły właśne z powodu bólu, ale kiedy się napiłam wszystko było w porządku, później bez picia również [:D]
justynaGD
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2008, 21:41
Skąd: gdańsk
Płeć:

Postautor: justynaGD » 01 cze 2008, 12:16

myslalam o wypiciu lampki wina przed, jednak tak sie sklada ze zazwyczaj jade PO samochodem, wiec niestety odpada. próbuje się rozluźnic, ale chyba stres jest powodem wszystkiego, zwłaszcza że mimo stosowania gumek i plastrów mam w myślach widmo ciąży na którą na pewno nie jesteśmy jeszcze gotowi ( nie mamy po 16 lat, ale mimo wszytsko 22 lata to jeszcze nie czas na macierzyństwo).
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 01 cze 2008, 12:35

justynaGD, jeżeli pomimo stosowania plastrów i gumek (totalna głupota jak dla mnie) nadal się boisz, to może oboje się wstrzymajcie od seksu, aż będziesz gotowa?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 cze 2008, 12:56

Marissa pisze:(totalna głupota jak dla mnie)

jeśli sie nie jest pewnym czy partner jest zdrowy to chyba głupota nie jest, jeśli sie używa tylko po to by sie jeszcze bardziej zabezpieczyć to sie z Tobą zgadzam

Przy takim myśleniu jak Twoje nie uprawiała bym seksu, ja tam stresu nie lubię
Awatar użytkownika
mnk
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:28
Skąd: szn
Płeć:

Postautor: mnk » 01 cze 2008, 13:15

justynaGD jeśli w trakcie myślisz tylko o tym że możesz zajść w ciążę to rzeczywiście nie jesteś chyba jeszcze gotowa.. Zwykle po musisz gdzieś jechać? w takim razie moze w wakacje, moze w jakis łikend zorganizujcie sobie całą noc tylko dla siebie, z kolacją, muzyką itp. tak żebyś mogła się rozluźnić
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 01 cze 2008, 13:19

Dzindzer pisze:jeśli sie nie jest pewnym czy partner jest zdrowy to chyba głupota nie jest

To po co wtedy plastry? :? jak dla mnie pomylenie pojęć. Skoro się nie jest pewnym że jest zdrowy to gumka, skoro się jest pewnym i używa się hormonów to po co gumka? Jak dla mnie przejaw schizy ciążowej tu mamy. A skoro tak to najprawdopodobniej autorka nie jest gotowa na seks i tyle. Stąd te bóle. :]
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 cze 2008, 13:22

Elspeth pisze:To po co wtedy plastry? :?

po co jej, lub innej hipotetycznej to ja nie wiem. Ja miałam tk, że brałam pigułki, zmienił mi sie facet i nadal brałam, ale zanim sie nie upewniłam czy on zdrowy to w gumce seks był

Elspeth pisze:Jak dla mnie przejaw schizy ciążowej tu mamy.


jak dla mnie też
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 cze 2008, 14:11

By rozwikałc wszystkich tu watpliwosci , niech sobie sama spróbuje dobrze zrobic jakimś dildo, jak nie bedzie bólu !! to znaczy , ze wszyscy tu macie racje , jak bedzie - nikt [:D] <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mnk
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:28
Skąd: szn
Płeć:

Postautor: mnk » 01 cze 2008, 17:50

aaa właśnie justynko próbował Twój luby traktować Cię paluszkami? wiem że to nie to samo, ale zawsze coś na przełamanie lęku [:D]
justynaGD
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2008, 21:41
Skąd: gdańsk
Płeć:

Postautor: justynaGD » 01 cze 2008, 21:58

no wiecie, z podwójnym zabezpieczeniem to sprawa nie jest taka prosta jak wam sie wydaje. srednio co 2- 3 tygodnie dostaje antybiotyki, a jak wiecie w momencie kiedy je biore to plastry nie musza działać i sprawa prosta- gumki.
nie jest tez tak ze ciagle mysle o ciazy. moze zle sie wyrazilam.

mnk- luby probowal i paluszkami i jezykiem jest super, naprawde:D. to mnie juz nie krepuje ani nic takiego i wtedy jest nawilzenie i wszytsko jak trzeba. kiedy jednak wejdzie i sie porusza, pcha mocno lub delikatnie to BOLI. :(
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 01 cze 2008, 23:12

Mozliwe, ze masz nieprawidlowa budowe spojenia łonowego. I to wcale nie musi byc szablowate spojenie - ksztalt moze byc jak najbardziej prawidlowy, a jedynie samo umiejscowienie nie jest w porzadku, bo moze byc na tyle wysuniete, ze przyslania Ci troche wejscia do pochwy. Sprobuj sama zlokalizowac miejsce bolu - najlepiej sprawdz palcami, czy przy wejsciu czujesz kosc jako przeszkode i czy to w okolicach tej kosci bol jest najwiekszy. Jeszcze poczytaj sobie tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=4492716 A jezeli zadnej kosci tam nie wyczuwasz, to na 95% jest to kwestia psychiki, niedostatecznego rozluznienia/zbyt krotkiej gry wstepnej :)
Grace

Postautor: Grace » 02 cze 2008, 00:27

Nemezis pisze:Mozliwe, ze masz nieprawidlowa budowe spojenia łonowego.

ty to z grubej rury, widzę :)

justynaGD, idź do ginekologa - bardziej fachowej rady nie dostaniesz :)
Stormy

Postautor: Stormy » 02 cze 2008, 01:10

justynaGD, idź do ginekologa - bardziej fachowej rady nie dostaniesz :)

toż była przeca...
Pani Ginekolog, stwierdziła ze anatomicznie wszytsko ok, wiec co jest ze mna nie tak?
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 02 cze 2008, 01:14

Stormy pisze:toż była przeca...

toz przeca pisalam zeby poszla na konsultacje do innego. Gin ginowi nie rowny.

[ Dodano: 2008-06-02, 01:15 ]
Andrew pisze:jak bedzie - nikt [:D] <hahaha>

To ja bede miala [:D]
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 cze 2008, 01:17

Stormy pisze:toż była przeca...

i co z tego? nie może zostać powtórzone?

justynaGD skoro próbowałaś już wszystkiego, to nic ci innego nie pozostaje tylko porada specjalisty.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 02 cze 2008, 01:23

Mia pisze:justynaGD skoro próbowałaś już wszystkiego, to nic ci innego nie pozostaje tylko porada specjalisty.

Dokladnie, a takie nasze gdybanie to kija warte. Swego czasu bylam u gina i powiedzial ,ze mam TO i TAMTO. Poszlam do innego ktory skierowal mnie na badania (bo tamten to na czucie badal [:D] ), i co? I wszystko dobrze :) Tak to jest jak studenci medycyny zasypiaja na cwiczeniach 8)
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 02 cze 2008, 14:35

Gosia... pisze:ty to z grubej rury, widzę :)

powiedzmy, ze cos o tym wiem. Zreszta chyba lepiej napisac cos konkretnego niz spierac sie o (czesto watpliwe) kompetencje polskich ginekologow? :)
Nawet gdyby to nie okazala sie byc kwestia spojenia, to mysle, ze lepiej jak justynaGD od razu wyeliminuje taka ewentualnosc - przynajmniej dla swietego spokoju i dla upewnienia sie, ze powinna popracowac nad tym, co sie dzieje w jej glowie. Co do alkoholu, mysle, ze to bardzo dobry pomysl. Nie wiem tylko, czy jedna lampka wina by wystarczyla - najlepiej wypic tyle, zeby poczuc marley'owskie klimaty "Don't worry, be happy" [:D] i odpowiednio sie nakrecic. Jezeli to nie pomoze, to dopiero wtedy wizyta u specjalisty mialaby jakikolwiek sens.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 cze 2008, 15:40

Nemezis pisze:ze powinna popracowac nad tym, co sie dzieje w jej glowie

Dobrze piszesz, Nemezis, bo wszystkie bóle tudzież choroby biorą się z psychiki, tzn. organizm w ten sposób komunikuje nam coś, ale samemu trzeba dojść do tego, co jest sednem komunikatu :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Grace

Postautor: Grace » 02 cze 2008, 16:04

Mia pisze:to nic ci innego nie pozostaje tylko porada specjalisty.

ale lepiej przecież pobrzęczeć ludziom na forum. Mnie by do głowy nie przyszło radzić się na forum w sprawach wymagających oceny specjalisty. Jak jeden mi nie pomógł, idę do innego. Nie wolno lekceważyć sygnałów jakie daje nam nasz organizm...

[ Dodano: 2008-06-02, 16:07 ]
Nemezis pisze:Zreszta chyba lepiej napisac cos konkretnego

ty bez badania potrafisz rozpoznać chorobę? Studiujesz wróżbiarstwo?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 cze 2008, 18:23

Jak mam byc szczery - choc w zyciu na nic wielkiego nie chorowałem - to lekarze mi za wiele nie pomogli w tych chorobach co jednak mialem .Zatem jak sie leczę ? ano czytam to i owo , analizuje to co ktoś przechodził w przeszłosci , jak i czym to leczone było i sie do tego stosuje , jednak zawsze po konsultacji z lekarzem - najpierw daje sie mu wykazac.
Bowiem po co mam isc do lekarza , gdy chory jestem na grypę - toc ja wiem co mi dolega i potwierdzenie tego przez lekarza nie potrzebuję , jak i wiem co mi w tej chorobie najbardziej pomorze (lek) zatem - isc trzeba po cholerną receptę ! tak w zyciu by mnie zaden lekarz nie zobaczył - jak narazie - na oczy [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 02 cze 2008, 18:41

Gosia... pisze:Studiujesz wróżbiarstwo?

Tak. I moja diagnoza jest taka, ze nie zrozumialas tego, co napisalam. W temacie bylo wyrazne zapytanie, wiec w odpowiedzi konkretnie napisalam jedna z mozliwych przyczyn takiego stanu rzeczy (ktora zreszta samemu latwo sprawdzic), zamiast od razu wysylac dziewczyne do lekarza - bo tyle to i ona wie, ze jak nic nie pomoze to bedzie musiala pojsc do specjalisty.

swoja droga, skad ten sarkazm? <niewiem>

Gosia... pisze:Mia napisał/a:
to nic ci innego nie pozostaje tylko porada specjalisty.

ale lepiej przecież pobrzęczeć ludziom na forum. Mnie by do głowy nie przyszło radzić się na forum w sprawach wymagających oceny specjalisty.

A ja nie widze nic zlego w tym, zeby zapytac na forum kogos, kto byc moze mial juz podobne doswiadczenia w tej materii i moze cos sensownego doradzic. Mysle, ze swoim postem krzywdy jej nie zrobilam.
Andrew pisze:lekarze mi za wiele nie pomogli w tych chorobach co jednak mialem .Zatem jak sie leczę ? ano czytam to i owo , analizuje to co ktoś przechodził w przeszłosci , jak i czym to leczone było i sie do tego stosuje , jednak zawsze po konsultacji z lekarzem - najpierw daje sie mu wykazac.

zwykle robie tak samo <browar>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 02 cze 2008, 19:07

Andrew pisze:Bowiem po co mam isc do lekarza , gdy chory jestem na grypę - toc ja wiem co mi dolega i potwierdzenie tego przez lekarza nie potrzebuję , jak i wiem co mi w tej chorobie najbardziej pomorze (lek) zatem - isc trzeba po cholerną receptę ! tak w zyciu by mnie zaden lekarz nie zobaczył - jak narazie - na oczy [:D]

Ale ona raczej nie wie co jej jest. Tak nieśmiało się wtrącę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 cze 2008, 19:23

Marissa pisze:Ale ona raczej nie wie co jej jest. Tak nieśmiało się wtrącę.

no brawo <aniolek> to tez tego nie neguje , sugeruje raczej kwestie dlaczego tu pyta !! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 cze 2008, 20:10

Andrew pisze:sugeruje raczej kwestie dlaczego tu pyta !! <browar>

Wiele jest na forum pytań, których tutaj nie powinno być, ale młodzi jeszcze o tym nie wiedzą <browar>
Autorka niech się zastanowi nad tym, co czuje i wszystko :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 cze 2008, 20:57

Mona pisze:Wiele jest na forum pytań, których tutaj nie powinno być, ale młodzi jeszcze o tym nie wiedzą <browar>

Ee e e e ! wszak kto pyta nie bładzi ... :*
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
justynaGD
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2008, 21:41
Skąd: gdańsk
Płeć:

Postautor: justynaGD » 02 cze 2008, 22:02

wiecie, zaluje ze zapytalam bo watek ktory jest dla mnie wazny zamieniliscie w dyskusje bezcelową. wydawalo mi sie ze to jest FORUM, i do tego ono sluzy by pytac, liczac na odpowiedzi osob madrych i doswiadczonych. kilka osob potraktowalo mnie powaznie za co dziekuje i skorzystam z rad ( wielkie dzieki eng, tarantula, mnk, nemezis), a tym ktorzy sobie robia "jaja" i nie wiedza do czego jest TO forum tez dziekuje, ale nic nie wniesliscie do sprawy i moze warto sie zastanowic czy warto sie wypowiadac bez sensownymi tekstami.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości