Jak zacząć...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

stefan3000
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2008, 00:19
Skąd: PL
Płeć:

Jak zacząć...

Postautor: stefan3000 » 11 mar 2008, 00:32

Witam. Jako ze jestem tu calkiem nowy, spodziewam sie po moim temacie odpowiedzi typu - bylo, do zamkniecia itp. Jesli jednak ktos zechcialby odpowiedziec rzeczowo - bylbym niezmiernie wdzieczny :) Zatem do rzeczy...
Jestem dwudziestoparolatkiem, z moja dziewczyna jestem juz od dluzszego czasu. Postanowilismy, ze na dniach wypadaloby zaliczyc tzw. 'pierwszy raz' :) No i oczywiscie odnosnie tego mam kilka pytan. Na wstepie zaznacze, ze moja dziewczyna dziewica nie jest, ale duzego doswiadczenia w 'tych' sprawach tez nie ma. Zasugerowala mi, abym na debiucik kupil jakies gumki, a tabletki zacznie stosowac dopiero pozniej - po konsultacji z ginekologiem. I tu moje pierwsze pytanko - jakie wybrac? Nie mam o tym zielonego pojecia. Wymiary mojego czlonka to 14,5 dl x 16 obwod. Gdybyscie byli w stanie doradzic od czego zaczac - bylbym niezmiernie wdzieczny, bo w sumie z tym teraz mam najwieksza zagadke. Odnosnie gumek jeszcze - gdzie najlepiej kupic? Wydaje mi sie apteka bedzie najpewniejsza, ale jakos nei moge sie przelamac by podejsc do okienka i poprosic o 'to', a gdy jeszcze byliby jacys ludzie w kolejce to juz w ogóle... ;/ Ja z ta sprawa wyglada u Was? No i pytanko jeszcze takie, kiedy w ogóle powinienem go zalozyc? W trakcie pieszczot przed samym stosunkiem, czy od razu na poczatku? No i czy powinienem to zrobic sam, czy podac go do zalozenia swojej partnerce? Na razie chyba tyle watpliwosc, licze na szczere i konstruktywne wypowiedzi. Za kazda z gory dziekuje ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 mar 2008, 02:40

stefan3000 pisze:I tu moje pierwsze pytanko - jakie wybrac?
Durex Classic są ok na pierwszy raz.
stefan3000 pisze:gdzie najlepiej kupic?
Gdzieś gdzie się sprzedają i nie trzymają ich w jakimś syfie po 10 lat. Apteka, Rossman, cokolwiek.
stefan3000 pisze:jakos nei moge sie przelamac by podejsc do okienka i poprosić o 'to', a gdy jeszcze byliby jacys ludzie w kolejce to juz w ogóle... ;/ Ja z ta sprawa wygląda u Was?
Jesteś pewien, że jesteś gotowy na sex skoro głupich gumek zakupić się wstydzisz? Jak Ty nie możesz to niech ona kupi, jaki problem? Albo po prostu niech dotrze do Ciebie, że wszyscy z większą czy mniejszą pasją i zaangażowaniem się pitolą jak króliki i jest to normalne - pani aptekarka i ludzie z kolejki też. Więc nie ma się czego wstydzić.
stefan3000 pisze:No i pytanko jeszcze takie, kiedy w ogóle powinienem go zalozyc?
Przed wlezieniem w nią i wytryskiem.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 11 mar 2008, 02:52

Lecimy.
Wiec tak- pewno, ze by wypadalo. W koncu ida "idy marcowe". Jest okazja, jest idea.
Co do wymiarow czlonka, to zapomniales jeszcze podac gestosc tkanki gabczastej, cisnienie wylatujacej cieczy (odpowiednio mocz i nasienie) oraz podatnosc na tzw. "syndrom zimnej wody".
Na moje jednak "Durex Extra Safe" powinny byc w sam raz, bo bezpieczniej skoro panna nie lyka pigulek i szanse na uszkodzenie mechaniczne mniejsze. Z drugiej jednak jest cos takiego jak cisnaca gumka, wiec tu z kolei pojawia sie mysl- "Durex Elite". Kup te i te. Pewnie i tak sie przydadza, a lepiej wydac troche szmalu niz odstawiac sceny, ktore odstawial mlody Stuhr w "Poranku Kojota".
Jak kupowac- Techniki bywaja rozmaite. Ja np. kupuje w BOMI. Niedbale rzucam gumki na tasme, miedzy mieso a cukier. Przy samej kasie zaczynan ostentacyjnie dlubac w nosie, co skutecznie odwraca uwage innych od tego, co idzie do kasownika.
Niemniej to juz wyzsza szkola jazdy. Skoro sie denerwujesz (a niepotrzebnie bo i pani kasjerka seks uprawia, i pan miecio mieszkajacy pietro nizej, i ksiadz probo...Eee...W kazdym razie- to normalna rzecz, nie ma sie co stresowac. Malo tego, powinenes dumnie wypiac piers i taksowac ludzi spojrzeniem "A ja juz nie kupuje dla szpanu, tylko bede pukal!".), to zaczaj sie jak nikogo nie bedzie w aptece, czy sklepie. Na moje nie ma roznicy gdzie kupujesz. I w kioskach i w aptekach sprzedawcy sa do tego stopnia znudzeni i chca isc do domu, ze i tak nie zwroca na Ciebie wiekszej uwagi.
Kiedy zalozyc? Coz, nie kazdy ma stoper pod reka, wiec zwyczajowo jedzie sie na wyczucie. Raczej nie w trakcie gry wstepnej, bo to sie rozne rzeczy dzieja i bez sensem jest zakladac "kutafolie" na dziendobry. Zorientujesz sie kiedy, gdyz w takich sytuacjach przewaznie wlacza sie "pajeczy zmysl". A kto wie, moze Cie kobieta zaskoczy i ustami Ci zalozy. Albo rzesami, w zaleznosci od inwencji i tego, czy zza mlodu wychowywala sie z grupa cyrkowych artystow.
I na zakonczenie- Wiecej z tym stresu niz powinno byc. Pamietaj mlody kojocie- Im bardziej bedziesz sie denerwowal, tym wieksza szansa, ze bedzie ryfa. Na tyle na ile dasz rade: wyluzuj, uspokoj sie i have fun.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 11 mar 2008, 12:36

wu... a tam -_-

_________________________________________________

stefan3000 pisze: tu moje pierwsze pytanko - jakie wybrac?

Durexy. Jakiekolwiek.

stefan3000 pisze:Odnosnie gumek jeszcze - gdzie najlepiej kupic?

W aptece. Większe wymogi co do świeżości i sposobu przechowywania towaru Cię interesującego. Przestrzegane, ze względu na częstsze wizyty sanepidu niż w osiedlowym kiosku.

stefan3000 pisze:jakos nei moge sie przelamac by podejsc do okienka i poprosic o 'to', a gdy jeszcze byliby jacys ludzie w kolejce to juz w ogóle... ;/ Ja z ta sprawa wyglada u Was?

Do apteki xx razy dziennie przychodzi ktoś po gumki, żele intymne, środki na hemoroidy, na gazy, na kurzajki, na śmierdzące stopy - nie wzbudzisz kontrowersji. U kupujących też nie - oni się sekszą od dawna. Albo chcą się seksić od dawna, ale nie mają z kim. Albo dawno temu, jak byli młodzi, to się seksili. Ogólnie seks nie jest im obcy.

stefan3000 pisze:No i pytanko jeszcze takie, kiedy w ogóle powinienem go zalozyc?

Gdy członek będzie maksymalnie twardy, tuż przed samym stosunkiem. Przeczytaj instrukcję z opakowania.

stefan3000 pisze:o i czy powinienem to zrobic sam, czy podac go do zalozenia swojej partnerce?

Sam. I kup dwie paczki (lub 1 dużą). I przed wizytą partnerki poćwicz sam, żeby się oswoić. Skoro zadajesz takie pytania w takim wieku na takim forum (co nie jest niczym złym oczywiście :) ), to bez tego pewnie w tym właśnie momencie byś wtopił ze stresu. To łatwe, ale poćwicz. Pamiętaj, poćwicz. I jeszcze raz pamiętaj: POĆWICZ.
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 11 mar 2008, 12:41

generalnie podpisuje sie pod powyższymi a szczególnie pod ćwiczeniami.

Mój pierwszy raz został odwołany bo byłem itak wystarczająco zestresowany samym "aktem" (na szczęscie partnerka też), że kiedy zacząłem zakładać gumke (nie zeby jakies to super trudne było) penis automatycznie sflaczał.
Dopiero przy kolejnym podejsciu mielismy spokojniejsze warunki a ja zdazylem do tej pory nauczyc sie pewnym ruchem zakladac ubranko. Także jak shaman radził - duże opakowanie w garść i próbować, aż będzie to tak oczywiste jak spuszczanie wody w kiblu (no przynajmniej dla większości [:D] )
misiu_182
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 25 wrz 2007, 23:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: misiu_182 » 11 mar 2008, 12:44

Gumki mozesz kupic w hipermarkecie, przewazne zwsze leza przy kasach, wtedy tylko stawiasz ja na tasme i nic nie musisz mowic :) Na pewno duzo osob je kupuje wiec co chwila musza nowe wykladac i nie sadze zeby lezaly tam jakies stare sprzed kilku lat.
stefan3000
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2008, 00:19
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: stefan3000 » 11 mar 2008, 13:04

Dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi, musze przyznac ze jestem mile zaskoczony :] A Wujo Macias to juz mnie swoim postem rozbroil, skladalem sie jak niektore haselka czytalem [:D] Jeszcze takie lamerskie pytanka, to ile jest gumek w zwyklej paczuszce (3?) no i z ciekawosci jaki to wydatek te durexy+-. A cwiczenia maja polegac na tym ze sobie mam w wolnych chwilach zakladac? :P Pzdr 8)
Ostatnio zmieniony 11 mar 2008, 13:06 przez stefan3000, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 mar 2008, 13:18

stefan3000 pisze:Jeszcze takie lamerskie pytanka, to ile jest gumek w zwyklej paczuszce

3. W dużej paczce Durexów jest 12.

stefan3000 pisze:i z ciekawosci jaki to wydatek te durexy+-

7-9zł w zależności od rodzaju.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 11 mar 2008, 17:06

stefan3000 pisze:A cwiczenia maja polegac na tym ze sobie mam w wolnych chwilach zakladac?

A myślałeś że co? Banany hodować?
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 mar 2008, 17:11

shaman pisze:stefan3000 napisał/a:
No i pytanko jeszcze takie, kiedy w ogóle powinienem go zalozyc?

Gdy członek będzie maksymalnie twardy, tuż przed samym stosunkiem. Przeczytaj instrukcję z opakowania.

Ewentualnie niech panna założy, a najpierw strzeli orala, żeby łatwiej gumka weszła.
stefan3000
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2008, 00:19
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: stefan3000 » 11 mar 2008, 17:29

shaman pisze:
stefan3000 pisze:A cwiczenia maja polegac na tym ze sobie mam w wolnych chwilach zakladac?

A myślałeś że co? Banany hodować?
Nie no, loozik :P

A prawda to, ze zeby dziewczyna mogla isc do ginekologa do zbadania w celu porady odnosnie tabletek antyk. (w ogóle chodzi sie do nich po takie porady czy samemu proboje?) musi byc wczesniej rozdziewiczona z gumka?
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 11 mar 2008, 17:33

Tabletki - tylko ginekolog (zresztą jak inaczej receptę chcecie?). Co więcej wymagana jest stała kontrola bo różne tabletki działają inaczej na inne organizmy. Ginekolog nie ma 100% szans odrazu przypisać tych jedynych właściwych.

Rozdziewiczenie to może sobie być nawet bez zabezpieczenia albo wibratorem jak macie takie fantazje :) Nie ma żadnych wymogów.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 mar 2008, 17:37

stefan3000 pisze:A prawda to, ze zeby dziewczyna mogla isc do ginekologa do zbadania w celu porady odnosnie tabletek antyk. (...) musi byc wczesniej rozdziewiczona z gumka?

Nie <zalamka>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 mar 2008, 17:56

stefan3000 pisze:to ile jest gumek w zwyklej paczuszce (3?) no i z ciekawosci jaki to wydatek te durexy+-.
3. Plus minus 8 zł.
stefan3000 pisze:w ogóle chodzi sie do nich po takie porady czy samemu proboje?
Tabletki to hormony mające często masę negatywnych skutków dla organizmu kobiety. Lekarz musi stwierdzić czy ona w ogóle może ja brać, zrobić badania i dopiero może jej je zapisać <tak to na receptę jest, to nie apap>
stefan3000 pisze:musi byc wczesniej rozdziewiczona z gumka?
Nie. Co ma pochwa do przełyku?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 mar 2008, 18:35

koszt gumek - od 2,5 do 7,8 za 3 sztuki. Nikt Ci nie każe przepłacać Durexami :) W każdej paczuszce jest łopatologiczna obrazkowa instrukcja obsługi, dasz radę.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 mar 2008, 18:42

Wujo Macias pisze:Z drugiej jednak jest cos takiego jak cisnaca gumka, wiec tu z kolei pojawia sie mysl- "Durex Elite".

o przepraszam. Używałam raz (nie wiedziałam czy tabletka się wchłonęła) i podziękuje. Albo ja jestem totalny antytalent do zakładania tego, albo to po prostu ciasne było. Powiedziałam mojemu, że chyba powinien wziąć rozmiar murzyński <hahaha> ! Poza tym pierwsza nam pękła. A jak to ma być super cienkie to ja nie chce używać normalnych tych "grubych".
Więc tak na marginesie chciałam powiedzieć, że podziwiam wszystkich używających gumek <wow>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 mar 2008, 18:49

a ja podziwiam te wszystkie masakrujące sobie wątrobę i prawdopodobieństwo przyszłej ciąży tabsami <faja> Gumka jest na tyle elastyczna, że nie ma siły, by jej nie założyć.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 mar 2008, 18:56

TedBundy pisze:Gumka jest na tyle elastyczna, że nie ma siły, by jej nie założyć

No dobra, ale co z tego, jak mi to kompletnie nie odpowiada pod względem komfortu ? Ani to przyjemnie, sucho, tarcie. Zupełnie bez porównania kiedy nie trzeba tego worka zakładać.
A wątroba nie cierpi bardziej niż po innych tabletkach,witaminach w kapsułkach, alkoholu. Przez wątrobę wszystko przechodzi.
Z prawdopodobieństwem ewentualnej ciąży to się zgadzam, ale znam wiele kobiet które normalnie urodziły i to po diane (2 koleżanki) z końską dawką hormonów. Jestem świadoma że mogą być komplikacje, ale nie panikuje. Może dlatego, że nie jestem też typem, który marzy o gromadce dzieci. Do niedawna zastanawiałam się czy w ogóle chce mieć dzieci.
Ale zbaczamy trochę z tematu, więc kończę wywód.
Chciałam tylko napisać, co myślę o elite, bo miałam okazję używać i pękły.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 mar 2008, 19:01

fakt pęknięcia gumki jest z reguły wynikiem jej złego założenia :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 mar 2008, 19:08

TedBundy pisze:fakt pęknięcia gumki jest z reguły wynikiem jej złego założenia :)

Toż mówię, że antytalent ze mnie. Dobrze, że tabletka wymaga tylko połknięcia ;).
Więc autorze tematu : Gumkę zakładaj sam może ten pierwszy raz, bo a nóż ona ma 2 lewe ręce do tego, jak ja :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 mar 2008, 19:10

Yasmine pisze:Chciałam tylko napisać, co myślę o elite, bo miałam okazję używać i pękły.
To moje ulubione. Dziesiątek ich używałam i nigdy nic mi nie pękło. I są najlepsze :)
stefan3000
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2008, 00:19
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: stefan3000 » 11 mar 2008, 19:23

księżycówka pisze:
Yasmine pisze:Chciałam tylko napisać, co myślę o elite, bo miałam okazję używać i pękły.
To moje ulubione. Dziesiątek ich używałam i nigdy nic mi nie pękło. I są najlepsze :)
Heh, ile ludzi - tyle opinii :) Jednak chyba na 1 raz zabiore te classic, nazwa najbardziej pasuje (wiem ze beznadziejna argumentacja :P ).
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 11 mar 2008, 20:15

stefan3000 pisze:
księżycówka pisze:
Yasmine pisze:Chciałam tylko napisać, co myślę o elite, bo miałam okazję używać i pękły.
To moje ulubione. Dziesiątek ich używałam i nigdy nic mi nie pękło. I są najlepsze :)
Heh, ile ludzi - tyle opinii :) Jednak chyba na 1 raz zabiore te classic, nazwa najbardziej pasuje (wiem ze beznadziejna argumentacja :P ).


Jakbyś miał jakieś problemy z zakładaniem to weź cyfrówkę ze sobą i podrzucaj screeny jak zakładasz, postaramy się na bieżąco udzielać wskazówek.
Pink Floyd - High Hopes
stefan3000
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2008, 00:19
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: stefan3000 » 11 mar 2008, 22:36

Nepalczyk pisze:Jakbyś miał jakieś problemy z zakładaniem to weź cyfrówkę ze sobą i podrzucaj screeny jak zakładasz, postaramy się na bieżąco udzielać wskazówek.
Wlasnie filmik krece, zaraz bedzie na youtube i zapodam linkiem... <fuckoff>

[ Dodano: 2008-03-12, 18:56 ]
Pytnako mi sie nasunelo jeszcze... Czy (uzywajac gumki) powinienem konczyc w dziewczynie czy lepiej wyciagnac wczesniej czlonka?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości