Mia pisze:Andrew pisze:skoro tylko sie piescicie , to dlaczego liczysz na orgazm orgazm powinno sie miec podczas pełnego sexu czyli takiego z penetracją , czyli tzw. kochaniem sie !
dlaczego? co to juz nie mozna miec orgazmu podczas pieszczot

Znowu zostałem zle odebrany , chodzi mi o to , ze takie pieszczenie sie i doprowadzanie do orgazmu bez penetracji prowadzi do przyzwyczajen , załózmy ze ich slób odbedzie sie za 5 lat , przez te piec lat on ją doprowadzac do orgazmu bedzie pieszczotami , a po slubie kiedy dojdzie do penetracji nastapi zonk i brak owego orgazmu i bedzie problem , dlatego nalezy uprawiac ten sex, a i pieszczoty prowadzace do orgazmu też , ale robic te rzeczy obie ! a nie tylko pieszczoty .
A według koscioła , grzechem jest obcowanie z mezczyzną przed slubem w swerze intymnej , a nie sama penetracja , tak wiec i tak kolezanka grzeszy i tak
Z innej strony , obawa dziewczyny , ze to moze nie byc ten i dlatego ów wianek chce pozostawic temu własciwemu i teraz znajduje sie ten wlasciwy ...co sie dzieje ? myslicie, ze bedzie zadowolony iz robiła loda komus przed nim , a ten ja piescił i lizał ? zaś dumny z tego , ze jednak włozyc mu nie pozwoliła

- dla mnie troche smieszne