Pytanko do wszystkich:

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Pytanko do wszystkich:

Postautor: mariusz » 09 gru 2003, 23:01

Mam dziwne trzy pytanka do wszystkich:

- ile lat mieliście kiedy mieliście pierwsza dziewczune/chlopaka?
- ile lat mieliście kiedy pocałowaliście (z języczkiem) dziewczyne/chlopaka po raz pierwszy
- ile lat mieliście kiedy miał miejsce wsz pierwszy raz

Pytam tak z cviekawości, by dowiedziec sie czy, lub na ile odbiegam od normy:)

Pozdrawiam, dziekuje za szczere odpowiedzi...
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 09 gru 2003, 23:15

Prowadzisz jakieś statystyki?? :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 09 gru 2003, 23:17

A czemu nie:

Po prostu ja nie robiłem żadnej z tej rzeczy (20 lat) i tak z ciekawości chciałbym wiedzieć czy jestem jedynym...

Bo czasem troche mi z tym glupio, może niepotrzebnie...
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 09 gru 2003, 23:19

dla mnie to tam zadna tajemnica :D

1. 15
2. 15
3. 16

pewnie do totolotka mu to potrzebne :mrgreen:
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
LIved

Postautor: LIved » 09 gru 2003, 23:26

19
19
Jeszcze nie (mam 20 - za 3 miesiace 21)
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

wiec tak...

Postautor: Lulek » 10 gru 2003, 00:47

17
15
jeszcze nie (za parenascie dni bede mial 19)

pamietaj tylko ze ine ma zandych norm, i nie jest wazne kto szybciej co zrobil, nawet lepiej jest wlasine poczekac troszke i bardziej sie przygotowac na cos takiego jak staly zwiazek no a juz przezycie tego pierwszego razu to juz calkiem, to nie moze byc tak ze im szybciej tym lepiej trzeba po prostu juz czuc sie pewnym w tych sprawach i wiedziec ze chce sie tego.
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 10 gru 2003, 07:21

A czy nie wydaje się wam to troche dziwne... Wiem że lepiej troche poczekac, ale każde czekanie jest długie...
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 10 gru 2003, 09:24

Lulek ma rację, wcale nie jest tak, że w pewnym wieku "wypada" już mieć dziewczynę, kochankę, żonę itd. Dawniej to kobiety miały taki problem: jak nie wyjdziesz za mąż, zostaniesz starą panną i będzie obciach.

A na znalezienie miłości jest jedna rada: cierpliwe czekanie. No, chyba, że nie zależy Ci na miłości, tylko na kontaktach fizycznych. Jeśli tylko to drugie (mam nadzieję, że nie), to chyba wiesz gdzie oferują takie usługi?

A odpowiedź na Twoje pytania:

14
16
19
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 gru 2003, 10:55

A na znalezienie miłości jest jedna rada: cierpliwe czekanie. No, chyba, że nie zależy Ci na miłości, tylko na kontaktach fizycznych. Jeśli tylko to drugie (mam nadzieję, że nie), to chyba wiesz gdzie oferują takie usługi?

Nie zgadzam sie w zupełnosci !! czekac w prawdzie trzeba ale nie z załozonymi rekami , dokładnie jest na odwrót miłosci i sobie czeba pomóc , szukac jej wychodzic na przeciw .W waszym wieku praktyczne kazdy zwiazek jest od razu miłoscia jezeli sie tylko utrzyma jakis czas , no bo jak by inaczej chodzi sie przeciez z tą dziewczyną która sie podoba i do której sie cos czuje ,potem sie przyzwyczajacie do siebie i juz trudno sie wam rozstac uczucie sie pogłebia.Podrywaj karzda która Ci sie podoba nawe jesli ci sie wydaje ze ona nie dla Ciebie , Bo na swym przykładzie powiem ze kiedys była kolezanka , jak ksiezniczka z bajki , znalismy sie rozmawialismy ale nigdy nie powiedziałem jej ze chciałbym jak sie to wtedy mówiło , z nią chodzic, bo uwazałem ze gdzie tam mnie szaremu człowieczkowi do niej , ma tyle adoratorów wokół , a ja no cóż .Po latach spotkalismy sie kilka razy ot tak jak sie to mozna spotkac wtedy juz oboje w stałych małzenskich zwiazkach zonaci dzieciaci itd .Raz na zabawie sylwestrowej powiedziałem jak to kiedys sie w nij bujałem A Ona na to ze ze mnie był gamon bo ona sie okazało czekała na ruch z mojej strony bo sie tez jej podobałem a ona sama nie miała odwagi (no i nie wypada) by zacząc sama . Tak wiec wiecej wiary w siebie !.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 10 gru 2003, 18:21

trza czekac na ta ktora bedzie ladna i inteligentna.nie rzucaj sie na pierwsze lepsze ruszajace sie.czekaj cierpliwie a jak jakas podchodzaca to do dziela!
17
17
18prob start
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 10 gru 2003, 19:29

Oj... czekam i czekam. Staram sie nie leciec na pierwsza lepszą, ale dzis corz trudniej znalesc sobie taką na prawde wartościowa dzoewczynę, która będzi emnie kochać. Może po prostu ja jestem zbyt wymagający???? Jak myślicie?????
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 gru 2003, 20:28

A powiedz mi co oznacza stwierdzenie pierwsza lepszą ?? i skad pewnosc ze ta pierwsza lepsza nie bedzie twa własnie miłoscią , i jak mozna mówic o kims pierwsza lepsza , skoro nie chce sie go nawet poznać !! sugerujac sie tym co inni mówią albo jaką ma ona czy on opinie ?Osadzacie ludzi nie prubujac dac im szansy by sie dały wam pozac skazujecie ich czasem na margines nie znajac powodów ich postepowania .Jak mozna mówic o dziewczynie pierwsza lepsza , gdy ona ma lat 17-20 ,jest ona bowiem tylko taka jaką chą by nia była w danej chwili , ze naprzykład uprawia sex z chłopakami ??? i cóz jesli nawet, widac jest odwazniejsza od was ze to robi a moze coś czuje do kazdego z nich , moze to oni ja oszukują a ona jest naiwna ?? Mam wrazenie ze w ten sposub wcale nie dziwie sie ze nie znajdujecie sobie dziewczyn bo to wy jestrescie w tym momencie pierwsi lepsi i zadna was po prostu nie chce uwazacie byc moze za ułozonych normalnych , jednak prawda jest taka ,ze cos w tym jest ze was nie chcą !!!!! pozdrawiam obuzony-K- i bez urazy prosze
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Lived

Postautor: Lived » 10 gru 2003, 21:30

Dodalbym jeszcze ile trwala zanjomosc z osoba z ktora sie po raz pierwszy kochalo tak dla porownania ja z moja jestem juz ponad poltora roku
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 10 gru 2003, 21:31

Może i masz racje, na pewno masz więkjsze doswiadczenie odemnie. Może po prostu mam w sobie takie cechy, jakich nie nawidze u innych.... Jednak nikt mi jeszcze nie dał szansy sie wykazać. Jaka jest więc twoja rada???

Ps: nie obużaj się:) Każdy przecież ma jakies wady i musi sie z nich wyleczyć:)
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 10 gru 2003, 22:14

brednie
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 10 gru 2003, 22:19

Ewuniu:

Jakie jest więc twoje zdanie na ten temat???? co nazywasz bredniami???? Chćetnie wysłucham twojej opinii.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

Postautor: Lulek » 11 gru 2003, 01:57

zgadzam sie z Toba Krzysiu w sprawie tego ze milosci trzeba pomoc, a ten motyw z twoja kolezanka to mialem podobnie tylko ze ja zrobilem tn pierwszy ruch i sie udalo a tez myslalem ze jest to niemozliwe i przez rok nie dopuszczalem takie mysli zeby kiedys byc z ta osoba ale naszczescie odwazylem sie i udalo sie, jestesmy juz razem ponad rok i jest cudownie, dlatego moge stwierdzic ze masz racje i temu czekaniu jednak trzeba troszke pomoc i poprobowac. Mam do Ciebie pytanie dlaczego robisz takie byki ? moze jest to spowodowane tym ze szybko piszesz i nie zwracasz na to uwagi, sorki ale jak pisales w innym temacie "ze GOSC to ty tylko zapomniales sie zalogowac ale na pewno poznalismy" to ja wlasnie poznalem po bledach, sorki ze tak pisze mam nadzieje ze Cie nie uraze tym, chcialem tylko zebys wiedzial, pozdrowka :564: :D
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 11 gru 2003, 06:53

Zgadam sie że czasem trzeba pomóc miłości.(Jednak nie zawsze, kilkukrotnie próbowałem pomóc moim miłościom i dostałem pięknego kosza :mrgreen:) Jednak by jej pomoc, najpierw trzeba koboś mieć na oku:) Bo jak się kogoś nie ma; to jak można pomóc czemuś co nie istnieje????
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 11 gru 2003, 14:02

Ejj Mariusz, wiara czyni cuda! :)
A Krzysiu moze jest po prostu dyslektykiem, a moze tyle siedzi przed kompem i pisze, ze juz nie zwraca na to uwagi :)
Milosci mozna pomoc, ale Twoje gadanie co do panienek ktore sypiaja z kazdym swoim facetem lub lepszym kolega i robia to moze z milosci i jeszcze biedne sa oszukiwane ... to jest glupie piperzenie! wybaczcie ale wypowiedzi krzyska zaczynaja mnie irytowac, przynajmniej niektore! wiesz co .. i niektore naprawde zle o Tobie swiadcza ... wybacz, ale to jest moje zdanie! Jak ty jakies dziwki nazywasz i myslisz o nich, ze mogly miec pecha, moze sa naiwne itd. a moze sa po prostu glupie itd.
Mariusz nie bierz do siebie tych wszystkich wypowiedzi, ale ... ja mysle, ze warto poznawac dziewczyny, rozmawiac z nimi, spotykac sie, ale na ten pierwszy raz poczekaj, az bedziecie sie kochac wraz z Twoja partnerka :) poki co poznawaj nowe twarze i moze wkoncu spotkasz ta co bedzie ci pasowala!
P.S. Krzys pewnie teraz w sposob ironiczny odpisze na mojego posta i powie jaka to ja jestem niedojrzala itd. ale jestem przeciwna twoim wypowiedzom bo demoralizujesz mlodszych, jesli chlopak chce czekac to swiadczy o nim bardzo dobrze, a jeszcze lepiej ze nie sypia z kazda lepsza - jak widze w przeciwienstwie do ciebie ...
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 11 gru 2003, 23:06

Kasiu:

Bardzo mi miło, że tak piszesz. Ciesze się, że ktoś umie zrozumiec moje specyficzne podejście do niektórych spraw:D Bo juz myslałem, ze jeztem jedynym co tak myśli. Fak jest faktem, sa rózni ludzie i każdy ma inne podejście do rożnych spraw.

Ps: wszystkie wypowiedzi traktuje z przymróżeniem oka:) twoje, jak na razie najbardziej przypadły mi do gustu, pozdrawiam...
presidente
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2003, 15:25
Płeć:

Postautor: presidente » 12 gru 2003, 00:12

1-17
2-17
3-18
ktoś

Postautor: ktoś » 15 gru 2003, 16:34

kasiu nie rozumie co to oznacza pierwsza lepsza -- to ze lubie sie kochac i ze mam ochote na sex nie oznacza ze jestem każdą lepszą -- to ze uprawiem sex przed ślubem tez o niczym nie świadczy tak samo jak i to ze miałam juz kilu partnerów -- wiec nie nazywaj nikogo pierwszą lepsza -- niestety to nie ja zostawiłam ich lecz oni mnie wiec co powinnam teraz do usra..... smierci siedziec w domu i nie kochac sie wiecej byś mnie nie nazwała pierwszą lepszą bo jak by to mogło byc ze kochałam sie już ztrzema facetami --rany chyba ide sie powiesić -- mariusz -- a skad będziesz miał pewność ze ona cie nie okłamie i ze nie zrobisz tego z nie dziewicą , rozumie ze czekasz na kobiete mażeń ale to nie znaczy ze ona sie już wcześniej nie kochała -- i co powiesz jej sorki ale nie będę z toba bo czekam na dziewce
ktoś

a ty głup.......

Postautor: ktoś » 15 gru 2003, 16:37

Kaska pisze:Ejj Mariusz, wiara czyni cuda! :)
A Krzysiu moze jest po prostu dyslektykiem, a moze tyle siedzi przed kompem i pisze, ze juz nie zwraca na to uwagi :)
Milosci mozna pomoc, ale Twoje gadanie co do panienek ktore sypiaja z kazdym swoim facetem lub lepszym kolega i robia to moze z milosci i jeszcze biedne sa oszukiwane ... to jest glupie piperzenie! wybaczcie ale wypowiedzi krzyska zaczynaja mnie irytowac, przynajmniej niektore! wiesz co .. i niektore naprawde zle o Tobie swiadcza ... wybacz, ale to jest moje zdanie! Jak ty jakies dziwki nazywasz i myslisz o nich, ze mogly miec pecha, moze sa naiwne itd. a moze sa po prostu glupie itd.
Mariusz nie bierz do siebie tych wszystkich wypowiedzi, ale ... ja mysle, ze warto poznawac dziewczyny, rozmawiac z nimi, spotykac sie, ale na ten pierwszy raz poczekaj, az bedziecie sie kochac wraz z Twoja partnerka :) poki co poznawaj nowe twarze i moze wkoncu spotkasz ta co bedzie ci pasowala!
P.S. Krzys pewnie teraz w sposob ironiczny odpisze na mojego posta i powie jaka to ja jestem niedojrzala itd. ale jestem przeciwna twoim wypowiedzom bo demoralizujesz mlodszych, jesli chlopak chce czekac to swiadczy o nim bardzo dobrze, a jeszcze lepiej ze nie sypia z kazda lepsza - jak widze w przeciwienstwie do ciebie ...
zapewne sądzisz ze ten pierwszy raz mariusza będzie z ta jedyna -- gów... prawda -- będzie miał jeszcze niejedną dziewczyne w swoim zyciu i jeszcze nie raz bedzie myslał ze kocha ją -- i nie nazywaj mnie dziw... -- bo to samo mogę powiedzieć o tobie -- nie oceniaj bo tez możesz zostac ozeniona
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 15 gru 2003, 16:46

Do Ktosia:

Trudno mi myślec jak postąpie. Jednak, jeśli będę kochać dziewczynę, z którą będę mieć swoj pierwszy raz to nie bedzie mi to przeszkadzać, że ona juz to zrobiła. Co mnie obchodzi czyjaś przeszłość. Przeciez kiedys ktoś mnie może zapytać o to samo. Może i będę miec jeszcze wiele kobiet. Jednak jak na razie to większość kobiet woli mnie jako przyjaciela.... A nie kogos więcej. Jak dotąt do dostałem kosza wieeele razy... Oby kiedyś te kobietki zrozumiały, że sie myliły co do mojej osoby :D

Pozdrawiam....
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 15 gru 2003, 17:11

mariusz
to jest chec zemsty?to znaczy ze zawod ze dostawales kosza siedzi w tobie gleboko i robisz sie zaciety
niepotrzebnie!mysle ze kasia bardzo dobrze ci radzi
a teraz pare SLOW do KTOSIA!
mysle, ze jestes dziwka:)bo masz jakis kompleks ze tak podkreslasz jaka to jestes wyzwolona i cieszaca sie zyciem
ale jak mawia moj znajomy gdy jadac mijamy tirowki i on do nich macha reka:takie tez trzeba kochac.wiec mam nadzieje ze cierbie tez ktos pokocha i nie bedziesz dawac dupy na lewo i prawo
Ktoś

wariactwo

Postautor: Ktoś » 15 gru 2003, 19:06

ewa pisze:
a teraz pare SLOW do KTOSIA!
mysle, ze jestes dziwka:)bo masz jakis kompleks ze tak podkreslasz jaka to jestes wyzwolona i cieszaca sie zyciem
ale jak mawia moj znajomy gdy jadac mijamy tirowki i on do nich macha reka:takie tez trzeba kochac.wiec mam nadzieje ze cierbie tez ktos pokocha i nie bedziesz dawac dupy na lewo i prawo
a ty co uważasz sie za alfe i omegę - jestem kobietą wyzwolona , i nie dam takiej jak ty soba pomiatac , nie wiem czy wyrażam sie jasno , to ze którać miała wiecej niz jednego partnera nie czyni zniej dziwki , moze to ty jesteś tirówka -- bo domnie nikt nie macha -- ciekawe jak cie ten kolega poznał , teraz zapewne powiesz ze jestem złośliwa i robie ciętak kometarze -- nie obchodzi mnie co myślisz na ten temat -- ale pamiętaj ze skoro współżyjesz - albo wsołżyłaś przed ślubem to tez można cie nazwac dziwka więc patrz tam jako , ewo . Nikt nie zagwarantuje mu ze nie trafi na taka która sie kochała z np 10 facetami przed nim , napisał ze go nie interesuje jej przeszłość , i ma racje - ona nie musi być zła sama w sobie bo ja tez nie jestem ale twój tekst mnie drażni i jest conajmniej nie na miejscu nie jestem dziwka dziwki pobieraja za sex pieniądze nie moja wina że nie udało mi sie w przeszłości ciekawa jestem po jakim czasie poszłaś z partnerem do łóżka -- bo ja miałam 19 lat tak to zrobiłam po raz pierwdzy byłam z partnerem przez póltora roku zanim sie na ten krok zdecydowałam z następnym po niecałym roku - dokładnie po 11 miesiącach teraz jestem z partnerem i jestemz nim juz 3 lata a zaczłam z nim współżyć po roku wiec nie nazywaj mnie dziwka bo nią nie jestem i nigdy nie byłam -- i mam kogoś kto mnie kocha . Nie każdy ma życie usłane różami tak jak ty -- tylko uwarzaj co ci sie kolec w dupsko nie wbije
ktoś

a jeszcze jedno

Postautor: ktoś » 15 gru 2003, 19:15

powtarzam jeszcze raz nie oceniaj bo też mozesz zostac oceniona -- aja tez potrafie wyciągac pohopne wnioski wystarczy poczytac pare twoich postów i juz moge powiedziec co o tobie myślę . Nie mam zamiaru pozwolić cie byc mnie tak nazywała -- jestem ciekawa co bedzie jak znajdziesz sobie innego partnera -- albo o ile nie miałaś juz ich conajmnie dwóch -- jeśli miałać czy to znaczy ze jesteś dziwką nie sądze -- chodz wsadziłaś sie do tego samego koszyka co ja
Gość

Postautor: Gość » 15 gru 2003, 20:44

ales ty wsciekla!oj!
ale nie mam zamiaru sie z toba spierac , bo...jesli chodzi o twoj ostatni post to mysle podobnie :D !
hmm
jakby to powiedziec...myslalam, ze za ktosia podstawia sie osoba prezentujaca pewien typ pogladow, z ktorymi sie calkowicie nie zgadzam.myslalam, ze ta osoba chce wybadac grunt... stad moja tak ostra reakcja !nie znam cie jeszcze jestes na forum "nowa" :D
a moje posty poczytaj jednak dokladniej nim nazadajesz mi tyle pytan i pamietaj: "zlosc pieknosci szkodzi"
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 15 gru 2003, 20:46

ahh...swoja droga bardzo ciekawa jestem do jakich to wnioskow doszlas na moj temat, ze piszesz"taka jak ty"
Ktoś

hmm

Postautor: Ktoś » 15 gru 2003, 22:26

a mi jakoś wszyscy mówią ze jak sie zloszcze to ślicznie wyglądam

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 409 gości