1 raz wg Teda ;)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

1 raz wg Teda ;)

Postautor: Kemot » 16 cze 2007, 11:29

Po długiej nieobecności na forum stała się fajna rzecz, która wrecz z uśmiechem mnie tu skierowała.
Pamiętam post , nie jestem pewien na 100%, ale raczej Teda, który mówił, że 1 raz miał bardzo opanowany, fajny, i miał uczucie, jak przekręca ten 1 raz kluczyk w samochodzie po zrobieniu prawka :)
Nie wiem kiedy to było napisane, pewnie kupa czasu temu, ale zapamiętam to do końca życia :)
Ta ciekawość. I to jest właśnie to :)
Kiedyś ktoś mi jeszcze tutaj napisał, apropo wczesnego wytrysku "spróbuj, ja też tak myślałem, a się zaskoczyłem (pozytywnie) :)
Po tym wszystkim jakoś pomyślałem o tym, i chciałem się tu wypisać :)
Chłopacy, którzy myślicie, że skończycie po kilku sekundach : NIE.
Podejdzcie to tego bez wielkiego stresu , z uśmiechem na twarzy i zobaczycie, że się też zdziwicie :)
Wiem, że mój temat jest zwykłym doświadczeniem, pewnie nikogo nie obchodzi, ale chciałem też tutaj podziękować Tedowi i tej drugiej osobie, niestety nie pamiętam nicka :(
Współczuję ludziom, którzy nie znają tego forum. Nie wiedzą co tracą :)
Hej i pozdro :)
8) <jestdobrze>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 16 cze 2007, 12:09

za podziękowania dziękuję,ale za cholerę nie pamiętam o co wtedy chodziło <diabel> Cóż,wszystkiego dobrego :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 16 cze 2007, 12:13

Niestety bardzo trudno jest przezwyciężyć własną psychikę i zacząć prawdziwie myśleć o tej sprawie inaczej.
Potrzebna jest świetna znajomość siebie i niezwykłe opanowanie. Spojrzenie na sprawę nieco inaczej.
Mój 1st nie był jak przekręcenie kluczyka w nowym aucie, niestety. (ale też było nieźle).
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 16 cze 2007, 12:53

Potrzebna jest świetna znajomość siebie

Nie. Nie trzeba się dobrze znać. Wystarczy, że razem się dobrze czujecie. I nie macie dużego skrępowania.
Opanowanie da się opanować :)
Mój 1st nie był jak przekręcenie kluczyka w nowym aucie, niestety. (ale też było nieźle).

Więc skoro było nieźle, to czemu nie tak jak przekręcanie kluczyka :)?
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 16 cze 2007, 15:08

Bo, gdy peirwszy raz odpaliłem swoja maszynę to czułem cos znacznie lepszego, niż to co przeżyłem podczas pierwszego stosunku ;]
Później było porównywalnie. Notowania mazyny spadły :)
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz na świecie! (Jaką można robić w ubraniu).

Nie. Nie trzeba się dobrze znać. Wystarczy, że razem się dobrze czujecie. I nie macie dużego skrępowania.
Opanowanie da się opanować

Po zastanowieniu się- masz rację! "znajomość siebie" to kwestia, która nas ogranicza. Nie rozumiemy, że aby było fajnie - wystarczy zero skrępowania i czerpanie przyjemności z tego co jest, a nie z tego - jak być powinno. <pijaki> <banan>
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 16 cze 2007, 17:52

Bo, gdy peirwszy raz odpaliłem swoja maszynę to czułem cos znacznie lepszego, niż to co przeżyłem podczas pierwszego stosunku ;]

Mi chodzi o coś innego :)
Uczucie pierwszego odpalenia, a jazda do 2 inne sprawy ;)
Jeśli chodzi o doznania to chyba muszę się lepiej nauczyć, bo w sumie to nie czuję zbytnio żadnych bodźców, pewnie to dlatego, ze za dużo jezdziłem na ręcznym będąc mniejszym.
Czułem takie zadowolenie i fajne jest uczucie tej dziewczyny pod sobą takiej zadowolonej ;)
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz na świecie! (Jaką można robić w ubraniu).

Po wypadku się odechciało ;)
Po zastanowieniu się- masz rację! "znajomość siebie" to kwestia, która nas ogranicza. Nie rozumiemy, że aby było fajnie - wystarczy zero skrępowania i czerpanie przyjemności z tego co jest, a nie z tego - jak być powinno.

Własnie, ze chyba rozumiemy :)
Myślę, że można pójść do lożka z dziewczyną, której się bardzo dobrze nie zna. Będzie fajnie, więc po co sobie odmawiać?
A co z tego, że znasz się np. z dziewczyną 3 lata i zrobisz ten 1 raz, a dziewczyna się będzie wstydziła i nie możesz nic zaglądnąć popróbować itp?
A jeśli dziewczynę znasz tydzień i się jej nie wstydzisz tak jak ona Ciebie to wtedy jest przyjemnie :)

[ Dodano: 2010-09-01, 19:36 ]
Nie ma to jak zaglądnąć na forum i swój temat po 6 latach <hahaha> <hahaha>
Młody byłem :D

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości