Dlaczego to tak boli?? A może On to źle robi??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

dziewczynka69
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 10 cze 2007, 14:00
Skąd: Polska
Płeć:

Dlaczego to tak boli?? A może On to źle robi??

Postautor: dziewczynka69 » 10 cze 2007, 14:18

Witam was bardzo serdecznie!
Tak czytam i czytam wasze posty i odpowiedzi i uznałam że wy chyba mi pomożecie :)
Nie chce pisać za dużo szczegułów bo wiem ze ludzie za bardzo tego nie lubią:) ( uraz z innego forum :P)
Z chłopakiem jestem dość długo i uprawiamy seks oralny i petting.. klasyczny seks narazie nie wchodzi w gre bo chcemy jeszcze z tym poczekać :)
Od paru dni chcieliśmy posunąc się dalej więc nową pieszczotą jest dla nas.. wkładanie przez mojego ukochanego paluszka do dziurki ;-) i tutaj jest problem :(
Czasem mnie boli a czasem nie... i tak czytam tutaj tą całą www i dalej nie wiem jaka moze być przyczyna :/
Albo ja boje się "stracić dziewictwa przez paluszek" i się nie rozluźniam wystarczająco choć bardzo się staram.. albo pod złym kontem go daje??ale próbowaliśmy już różnych pozycji.. leżącej.. albo gdy ja kucałam..
Macie jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?? no i jak temu zaradzić??
Z góry bardzo dziękuję!!
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 10 cze 2007, 14:28

dziewczynka69 pisze:Macie jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?? no i jak temu zaradzić??
moze masz 'tam' jakas infekcje albo sobie jakos wczesniej podraznilas? moze partner ma za dlugie paznokcie? <lol> ale tak powaznie - cos jest nie tak. Co jak co, ale to nie pownno bolec. A probowalas sama sie zaspokajac? wtedy tez boli?
Fonsik
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 maja 2007, 10:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Fonsik » 10 cze 2007, 14:31

Hmm...
Rozumiem ze gdy juz prubuje wejsc paluszkiem to jestes nalezycie rozgrzana? Niech przed wejsciem troche jeszcze popiesci same wargi i ogulnie okolice cipeczki.
Rozluznienie to podstawa, jak bedziesz spieta to nic sie nie uda.

Moze rozwin temat, masz za ciasno gdy wchodzi i stad bol? A jak to wyglada w sytuacjach gdy nie boli cie?
dziewczynka69
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 10 cze 2007, 14:00
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: dziewczynka69 » 10 cze 2007, 14:37

hm... dopiero zakończyłam leczenie grzybicy pochwy ale brałam antybiotyki.. tabletki.. myślicie ze to moze być jakaś z tych przyczyn??
sama nigdy nic nie robiłam więc nie wiem...
Najbardziej to boli mnie przed wejściem.. potem jest ok.. no i najgorsze jest wyciąganie..
Rozgrzewa mnie do czerwoności jak to sie mówi ale jak wkłada palec to kurcze wszystko pryska :/ eh chyba sama sobie odpowiedziałam na pytanie.. chyba za bardzo się stresuje..
Ale jak juz tam jest.. już się rozluźniam... to raz boli a raz nie.. to albo zalezy od konta albo ja sama nie wiem :(
Kiedyś tak włożył ze nawet nie czułam ze tam jest :)
a ostatnio jakoś tak boli.. a te wejście i wyciąganie to już ała :(
Fonsik
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 maja 2007, 10:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Fonsik » 10 cze 2007, 14:51

Duzo zalezy od kata? Ze swoja czegos takiego nie zauwazylem...
Zdazalo sie ze cos ja tam za boli wsomie tylko jak jako jeszcze malo doswiadczony kochanek pchalem za wczesnie tam paluchy.
Osobiscie to zaczynam zawyczaj juz odrazu od 2 paluszkow tylko najpierw pieszcze jakis czas jej wargi i wejscie do pochwy tak aby moje paluszki byly ladnie pokryte jej sluzem.

Widze tu raczej 2 najprawdopodobniejsze przyczyny...
Stresujesz sie i nie mozesz odpowiedniu rozluznic,
Moze jeszcze nie doleczylas sie albo niewiem jakies podraznienie masz po chorobie.
Ewentualnie moze chlopak niema jeszcze dobrego wyczucia, wrazie czego pogadaj z nim o tym a i w trakcie zabawy mow mu kiedy boli i starajcie sie razem dojsc do tego jak to robic zeby nie bolalo.

No i zycze powodzenia w zabawie :)
dziewczynka69
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 10 cze 2007, 14:00
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: dziewczynka69 » 10 cze 2007, 15:05

dzięki bardzo za odpowiedź!!
Caly czas go naprowadzam ale to jest tak różnie że czasem sama nie wiem :(
Bardzo mnie to martwi!!bo jak mam rozpocząć współżycie jak nawet nie potrafie "wytrzymaC" jednego paluszka :(
Niestety ze wstydzem ale musze sie przyznać ze nigdy tam nic nie było.. ANI TAMPON ANI MÓJ PALEC :(
Próbowalam niedawno sama sobie paluszek wsadzić ale to był jeszcze większy ból :(
Co robić?? bardzo się martwie??
Próbować codziennie a może zrobić przerwe ??:(
Fonsik
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 maja 2007, 10:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Fonsik » 10 cze 2007, 15:25

Ciezko mi doradzic...
Bo w somie nie wiadomo czym to jest spowodowane, jesli jakimis podraznieniami po twojej chorobie to najlepiej by bylo dac "odpoczac" twojej cipeczce a jesli powodem jest stres i brak doswiadczenia chlopaka to najlepiej na odwrot nie przestawac tylko delikatnie i spokojnie prubowac dalej.
Chociaz moze jakas chwilowa abstynencja ci moze zrobi dobrze, moze niech chlopak zaniecha wszelkich rodzajow zaspokajania cie az bedzie ci juz cholernie tego brakowac to pojdzie jakos latwiej.
Jeszcze moze skoro mialas ta grzybice to moze wybierz sie na "przeglad" do ginekologo zeby sie upewnic czy wszystko tam w pozadku.
dziewczynka69
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 10 cze 2007, 14:00
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: dziewczynka69 » 10 cze 2007, 15:54

wiesz Fonsik ale nie czuje nic ani pieczenia jak przed chorobą.. biore mocne tabletki.. tzn została mi już tylko 1 :) ale może i to jest ta przyczyna.. no nic pozostaje mi tylko czekac. będziemy próbowac dalej jak dalej będzie boleć to "odpoczniemy" i znów spróbujemy :)
Ale dziekuję bardzo za pomoc!!:*
Fonsik
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 maja 2007, 10:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Fonsik » 10 cze 2007, 16:00

Mnie nie o takie pieczenie jak przy chorobie chodzilo, w somie to nie wiem czym sie grzybica objawia ale w kazdym badz razie raczej mialem na mysli ze po przebytej chorobie cipeczka mozebyc wrazliwsza na bol. Ale na chorobach takich to ja sie nie znam dlatgo zasugerowalem wizyte u lekaza.

I niema za co zawsze chetnie pomoge :) Mam tylko nadzieje ze przyczynilems ie chociaz troszke do tego zeby wam bylo lepiej :)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 10 cze 2007, 16:29

Zaraz, nie zakończyłaś całkowitego leczenia i się za zabawy zabieracie?
Nic dziwnego że boli <zalamka>
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 10 cze 2007, 17:21

Najpierw sama musisz się przekonać czy to wina nie wyleczonego zakażenia czy pod złym kątem. A więc sama sobie próbuj pod róznym kątem aż wyczaisz kiedy najmniej albo wcale nie boli. Tylko dwa warunki muszą być spełnione: 1 przycięte paznokcie, 2 wcześniej umyte i dobrze naślinione paluszki. Jeśli nie wyczaisz optymalnego kąta to będzie oznaczać obecność jeszcze zakażenia. A wtedy to już tylko lekarz i dalsze leczenie (oczywiście z przerwą w zabawach).
Kochać i być kochanym
Fonsik
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 maja 2007, 10:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Fonsik » 10 cze 2007, 22:45

Co wy tak z tym zlym katem?
Nie zebym sie czepial ale ja nigdy nie zaobserwowalem roznicy, kat tam nie wazny jest. No w granicach rozsądku zeby ktos nie prubowal rownolegle palca wlozyc :P.
Mial ktos doswiadczenia z "zlym katem"? Bo az sam jestem ciekawy...

A i bo przez rozstargnienie nie zwrocilem uwagi ze pisalas ze dopiero konczysz zazywanie lekow. No ten fakt raczej sugeruje ze to sprawa jednak tej infekcji wiec narazie dajcie sobie spokuj na nie wiem moze tydzien jakis jeszcze i jak problem dalej bedzie wystepowal to sie pomysli ;)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 10 cze 2007, 22:51

Fonsik pisze:zeby ktos nie prubowal rownolegle palca wlozyc :P

właśnie chyba dobrze jak się równolegle do pochwy wkłada palec co nie?
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Fonsik
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 maja 2007, 10:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Fonsik » 10 cze 2007, 23:10

No pomylilo mi sie mialobyc prostopadle ;)
Ledwo wrocilem od swojej kobiety nie w glowie mi teraz rownoleglosci, prostopadlosci czy inna matematyka :P
Ogolnie wkladac koncem palca skierowanym w strone "dziorki" xD ze sie tak lopatologicznie wyraze ;)
dziewczynka69
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 10 cze 2007, 14:00
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: dziewczynka69 » 11 cze 2007, 16:12

No kochani.. wczoraj ostatnia tableteczka ufff wkońcu koniec :)
I razem z ukochanym postanowiliśmy troszke odczekać.. tydzień może więcej.. zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Mam nadzieje że będzie lepiej :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 233 gości