Libido u kobiet

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Viki
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:35
Skąd: Poland
Płeć:

Libido u kobiet

Postautor: Viki » 17 kwie 2007, 11:47

Mam takie pytanko... Czy dużo kobiet ma wysokie libido? np. tak jak ja,kiedy tylko zobacze mojego ukochanego to odrazu mam chec na male co nieco <evilbat> na sex czy tez pieszczoty.Choc gdy go nie ma przy mnie tez mam ochote,po glowie chodza mi zboczone mysli... :P A wy jak macie?sadze ze kazda kobieta jest inna.Dlatego jestem ciekawa i pytam jak to u was jest drogie kobietki :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 kwie 2007, 12:57

Czy dużo kobiet ma wysokie libido? np. tak jak ja,kiedy tylko zobacze mojego ukochanego to odrazu mam chec na male co nieco

a to nic nam nie m.ówi, skad my mamy wiedziec ile razy ty go widzisz, możesz codziennie a możesz raz na tydzień :>
Viki pisze:po glowie chodza mi zboczone mysli... :P

a mi nie chodza zboczone.
Ja mam bardzo rózne, w zaleznosci od poziomu hormonów ( mam zaburzenia) zdaza sie, ze mam duze a sa dni kiedy nie mam w ogóle ochoty.
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 17 kwie 2007, 16:14

A to różnie bywa. Jak brałam tabletki, to miałam bardzo niskie libido. W ogóle nie miałam na sex ochoty. Kiedy tabletki odstawiłam, miałam wielką ochotę. Jak jestem po <pijak> to tez mi sie chce :]
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."
LauRKa
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 kwie 2007, 17:12

Ja mam jakies prawie zerowe prze zte walone t abletki. Juz zaraz d rugi okres bez niech bede miec, a libido jak se poszlo tak nie wraca.
Awatar użytkownika
omena
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2007, 16:08
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: omena » 17 kwie 2007, 17:13

ja niedawno zaczęłam brac tablketki i strasznie podniosło mi sie libido, także różnie to bywa. nawet mój mężczyzna czasami juz nie ma siły :P :D
znalazłam Moją Drugą Połóweczkę :D Kocham Cię :* <zakochany>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 kwie 2007, 17:14

omena pisze:ja niedawno zaczęłam brac tablketki i strasznie podniosło mi sie libido
Ja jak tylko zaczelam brac tez tak mialam. Ale przeszlo...
Awatar użytkownika
omena
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2007, 16:08
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: omena » 17 kwie 2007, 17:24

moon pisze:Ja jak tylko zaczelam brac tez tak mialam. Ale przeszlo...

zobaczymy czy mi przejdzie. jak coś to jeszcze napisze ;)
znalazłam Moją Drugą Połóweczkę :D Kocham Cię :* <zakochany>
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 17 kwie 2007, 21:44

a ja mam powazne problemy z hormonami i w ogóle mogłabym zyc bez seksu....
Viki
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:35
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: Viki » 17 kwie 2007, 22:26

Dzindzer pisze:a to nic nam nie m.ówi, skad my mamy wiedziec ile razy ty go widzisz, możesz codziennie a możesz raz na tydzień
widze go codziennie :P
Dzindzer pisze:a mi nie chodza zboczone.
Ja mam bardzo rózne, w zaleznosci od poziomu hormonów ( mam zaburzenia) zdaza sie, ze mam duze a sa dni kiedy nie mam w ogóle ochoty.
ja raczej czesto mam ochote

[ Dodano: 2007-04-17, 22:27 ]
agata pisze:a ja mam powazne problemy z hormonami i w ogóle mogłabym zyc bez seksu....
ehhh... :( ja bym tak nie mogla zyc bez sexu, ale u Ciebie to wina hormonow tak jak piszesz
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 18 kwie 2007, 18:17

Biorę tabletki lekko ponad rok i mam lepsze libido niż wcześniej...:) możliwe, że się to zmieni, ale zobaczymy, narazie jest ok, czasami mam ochotę czasami nie mam. Największa ochota mnie nachodzi jak zbliża się 7dniowa przerwa <aniolek>
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 19 kwie 2007, 15:29

Mychola pisze:Biorę tabletki lekko ponad rok i mam lepsze libido niż wcześniej

Czy lepsze oznacza wyższe? Bo sam już nie wiem, niektóre dziewczyny tu narzekają na za wysokie i u nich lepsze oznacza niższe. I jak tu babie dogodzić? Wysokie-źle, niskie-jeszcze gorzej. Jak by nie było-wszystko przez te tabsy.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 19 kwie 2007, 15:34

Jarek pisze:Czy lepsze oznacza wyższe?


W moim przypadku podwyższone :) co mi absolutnie nie przeszkadza <aniolek>

Jarek pisze: Jak by nie było-wszystko przez te tabsy.


Bo to są hormony...
Awatar użytkownika
adzia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2007, 19:49
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: adzia » 19 kwie 2007, 20:47

Witam wszystkich ;DD
Ja biore tabletki od ponad roku i libido mam wysokie ;d ciagle mam ochote na sex... i mi tagze wcale to nie przeszkadza ;d
Viki
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:35
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: Viki » 19 kwie 2007, 21:20

a ja bez tabletek mam wysokie libido :P hihi... :) ciekawe co będzie jak będe brała tabletki... czy będe miała niższe czy jeszcze wyższe niż dotychczas... nooo ciekawe :?
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 19 kwie 2007, 21:29

No z tymi tabletkami to nigdy nic nie wiadomo...u każdej kobiety jest inaczej, cieszę się, że u mnie jest dobrze i mam nadzieję, że się to nie zmieni :)
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 20 kwie 2007, 00:38

Powiem tak.Mniej więcej tyle samo kobiet ma bardzo wysokie libido ,co bardzo niskie,przy czym obie opcje nie koniecznie związane są z przyjmowaniem tabletek anty.
bartosz25
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:41
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: bartosz25 » 26 kwie 2007, 19:44

po jakich tabletkach podniosło sie wam libido? Mojej Pani niestety spadło :(
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 26 kwie 2007, 19:51

każda kobieta inaczej może zareagować na dane tabletki...To, że jednej libido się podniosło, nie znaczy, że twojej również...
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 26 kwie 2007, 20:25

mi tez tabletki nie obnizyly libido..choc wlasciwie od czasu kiedy wspolzyje biore tabletki to nie wiem jakby t bylo gdybym nie brala co by sie dzialo z libido wtedy...
raz jak zmienilam tabletki to mi tak spadlo ze na nic kompletnie nie mialam ochoty..a jak juz do czegos dochodzilo to plakac mi sie chcialo bez powodu....ale zmienilam na odpowiednik tabletek ktore bralam poprzednio i wrocilo do normy wszystko :)
a co do mysli to zadne zboczone mi nie chodza po glowie ..raczej "zyciowe":P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 kwie 2007, 22:01

bartosz25 pisze:po jakich tabletkach podniosło sie wam libido? Mojej Pani niestety spadło :(
To nie kwestia tabletek, a jej. Mi tez spadlo. I po harmonecie i po Yasmin. Od osoby zalezy. Mmozna sprobowac zmiany tabletek al ena cudy bym nie liczyla.
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 27 kwie 2007, 10:15

przed braniem średnie libido, zaczęłam łykać harmonet to kaszana, nic kompletnie <chory> zmieniłam na novynette to od razu poprawa, cud miód i malina i ok 10 m-ce się utrzymuje, oby nie poszło <cisza>
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Re: Libido u kobiet

Postautor: good_baby » 07 maja 2007, 10:34

Viki pisze:Mam takie pytanko... Czy dużo kobiet ma wysokie libido? np. tak jak ja,kiedy tylko zobacze mojego ukochanego to odrazu mam chec na male co nieco <evilbat> na sex czy tez pieszczoty.Choc gdy go nie ma przy mnie tez mam ochote,po glowie chodza mi zboczone mysli... :P A wy jak macie?sadze ze kazda kobieta jest inna.Dlatego jestem ciekawa i pytam jak to u was jest drogie kobietki :)


W moim przypadku to zalezy od irytujaco wielu czynnikow, co ostatnio, mowiac szczerze, troche mnie zaczelo meczyc i denerwowac... :/ No ale coz, bywa i tak. Nie jestem jakas oziebla, bo wiem co potrafie ;) ale zarazem na pewno nie moge siebie nazwac boginia sexu i drapiezna kocica...
Ale moze to przyjdzie z czasem, bo jak dotad nie mialam wielu okazji zeby naprawde sie w tym wszystkim rozsmakowac...
hm...

[ Dodano: 2007-05-07, 10:36 ]
LauRKa pisze:A to różnie bywa. Jak brałam tabletki, to miałam bardzo niskie libido. W ogóle nie miałam na sex ochoty. Kiedy tabletki odstawiłam, miałam wielką ochotę. Jak jestem po <pijak> to tez mi sie chce :]


Jakie to, swoja droga, bez sensu. Tabletki maja nam pomoc w swobodzie w sexie, a kiedy je bierzemy, libido nam spada...... :/ Toz to paradoksalne... :/
eat me
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 07 maja 2007, 11:05

good_baby pisze:Jakie to, swoja droga, bez sensu. Tabletki maja nam pomoc w swobodzie w sexie, a kiedy je bierzemy, libido nam spada...... :/ Toz to paradoksalne... :/

No zgadzam się z Tobą. Brałam tabletki - nie miałam ochoty. Przestałam brac - miałam ochote. No i jak tu pogodzic :/

Ale podkreslam, kazda kobieta jest inna, jednej libido wzrośnie, innej spadnie <browar>
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."

LauRKa
Awatar użytkownika
Kitty_X
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 07 maja 2007, 09:32
Skąd: Disneyland
Płeć:

Postautor: Kitty_X » 07 maja 2007, 11:15

No wlasnie. Ja napisalam "bierzemy", ale to bardziej w imieniu kobiet ogolnie, bo sama nie stosowalam tabletek, poniewaz nie oplacalo mi sie, bo do nie dawna moj chlopak mieszkal w innym miescie. Ale chyba nie zdecyduje sie na nie, bo za bardzo sie obawiam tych wszystkich skutkow ubocznych, a przy tym faszerowania zoladka i watroby chemia...wole chyba plaster. A nawet - zdecydowanie wole.
X.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 maja 2007, 17:33

Kitty_X pisze:wole chyba plaster. A nawet - zdecydowanie wole.
Ktory poza tym ze nie obciaza watroby i zoladka ma dokladnie takie same skutki uboczne i tak samo moze wplynac na libido :]
Awatar użytkownika
Kitty_X
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 07 maja 2007, 09:32
Skąd: Disneyland
Płeć:

Postautor: Kitty_X » 07 maja 2007, 23:00

moon pisze:
Kitty_X pisze:wole chyba plaster. A nawet - zdecydowanie wole.
Ktory poza tym ze nie obciaza watroby i zoladka ma dokladnie takie same skutki uboczne i tak samo moze wplynac na libido :]



.Tu chodzi tez o to ze o plastrze nie trzeba pamietac codziennie, a sprawa zoladka i watroby jest wazna, niezaleznie od libido.
X.
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 24 lut 2008, 22:44

Odkopuję temat. Dwa lata temu zaczęłam brać tabletki, i moje libido spadło dosłownie do zera. Minął prawie rok odkąd ich nie biorę ale nadal prawie nigdy nie mam ochoty na seks. Jak sobie z tym poradzić? niestety ma to zły wpływ na mój związek.. Czy są jakieś sposoby na podwyższenie popędu? Czy niestety musi tak już zostać? :(
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 lut 2008, 22:50

Mam podobnie. Od prawie kwietnia 2007 nie biorę pigułek, a z libido dalej ciężko.
Ale sądzę, że mam lek na swój problem, a przynajmniej mieć będę - trza znaleźć faceta co libido rozbudzi [:D]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lut 2008, 08:52

a mnie to strofowano jak pisalem o skutkach ubocznych "tabletek"
U ciebie złozyło sie na brak popedu wiecej czynników a nie tylko tabletki to spowodowały - nie oszukuj sie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 25 lut 2008, 09:38

U ciebie złozyło sie na brak popedu wiecej czynników a nie tylko tabletki to spowodowały - nie oszukuj sie
A to do kogo było skierowane? Do mnie?
Andrew miał rację pisząc o skutkach tabletek...
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości