Chłopak się do mnie nie dobiera...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 03 kwie 2007, 12:37

Też znam ten problem tylko że z drugiej strony. Mam mnniejszy temperament niż mój facet i to on zawsze zaczyna. Tylko że ja chciałabym zacząć ale za nim nie nadążam. Żebym pierwsza zainicjowała to bym musiała się chyba w drzwiach na niego już rzucić.
Obrazek
Awatar użytkownika
artpaw6
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 09 lut 2007, 15:03
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: artpaw6 » 03 kwie 2007, 21:09

Dzindzer pisze:dokładnie to co pisze Andrew chcesz by przejął inicjatywe to daj mu szanse. Ty mozesz byc kuszaca, mozesz prowokowac, necic, ale nie przejmuj inicjatywy


tylko ciekawe ile jest w stanie wytrzymac tak kusić,nęcić i prowokować bo o ile ma naprawdę taki temperament to będzie jakieś 30 min. a potem po prostu albo się obrazi albo sobie wezmie to co chce a pózniej znów ten sam problem co mam zrobić żeby to on sie na mnie rzucił? pewnie nic nie jesteś w stanie zrobić do póki jesteś bardziej napalona od niego. Ps. mam podobny problem od bardzo dawna i póki co nic nie wskórałem a próbowałem wszystkiego <pejcz>
Miłość to nie wpatrywanie się w siebie,
lecz patrzenie w jednym kierunku
Viki
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:35
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: Viki » 03 kwie 2007, 21:17

a wiec... jak wczesniej pisalam dzisiaj mial do mnie wpasc moj ukochany:) i tak sie stalo.Oczywiscie zrobilam tak jak planowalam a te plany pokrywaly sie z wypowiedziami forumowiczow... przytulalismy sie,calowalismy itd. nie zagladalam do Jego majeteczek przez dluzszy czas,a On do moich tez nie,dlugo trwala gra wstepna... az nagle zaczal dotykac mojej muszelki przez material i tu bylam mile zaskoczona:) potem poszlismy na lozeczko bo wczesniej siedzielismy na krzesle a wiadomo ze tak niewygodnie:P wyspiescil moje piersi i ogolnie bylo dobrze:) no i potem byla wspaniala minetka... :D A wiec wyszlo dokladnie tak jak chcialam z czego sie bardzo ciesze... po wszystkim powiedzialm mu o tym co mnie dreczylo,a On po prostu nie wiedzial ze ja tak chcialam,porozmawialismy sobie i postanowilismy rozmawiac o naszych potzrebach i jak bedzie nam cos nie pasowac:) dziekuje wszystkim za wypowiedzi i rady:)
Awatar użytkownika
jbg
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 180
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:48
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: jbg » 03 kwie 2007, 21:21

artpaw6 pisze:mam podobny problem od bardzo dawna i póki co nic nie wskórałem a próbowałem wszystkiego

Wybierzcie się na zakup bielizny. U mnie to zadziałało, ale nie wiem na jak długo, bo tydzień później zostałem rzucony ;-)
jak jedna osoba nie widzi sensu bycia razem, to związek nie ma podstaw do istnienia.
Viki
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:35
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: Viki » 03 kwie 2007, 21:22

aha... a jesli chodzi o temperament to wydaje mi sie ze mamy podobny,moim zdaniem jest lepiej po naszej rozmowie,ja sama wiem to najlepiej:P zreszta bardzo sie kochamy,poswiecamy dla siebie duzo czasu i dobrze sie rozumiemy... a ten problem nie byl tak wielki jak myslalam,za bardzo sie przejmowalam...sadze ze to sa nasze poczatki,poznajemy krok po kroku nasze ciala no i potrzeby:)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 03 kwie 2007, 21:24

Viki pisze:aha... a jesli chodzi o temperament to wydaje mi sie ze mamy podobny,moim zdaniem jest lepiej po naszej rozmowie,ja sama wiem to najlepiej:P zreszta bardzo sie kochamy,poswiecamy dla siebie duzo czasu i dobrze sie rozumiemy... a ten problem nie byl tak wielki jak myslalam,za bardzo sie przejmowalam...sadze ze to sa nasze poczatki,poznajemy krok po kroku nasze ciala no i potrzeby:)

No dokładnie <browar>
Ciesze się że wszystko jest ok. I pamiętaj - rozmawiaj z nim o tym co czujesz, co chcesz od związku, czego on po Tobie oczekuje a będzie tylko lepiej.
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 04 kwie 2007, 14:49

Dlaczego go nie zapytasz ,dlaczego zawsze to Ty musisz wykazywać inicjatywe?? Bawicie się w odważne pieszczoty ,a krępujecie się o tym rozmawiać??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 kwie 2007, 09:29

me19 pisze:Dlaczego go nie zapytasz ,dlaczego zawsze to Ty musisz wykazywać inicjatywe?? Bawicie się w odważne pieszczoty ,a krępujecie się o tym rozmawiać??

Przeciez odpowiedz jest prosta i wynika z postów przez Nią napisanych
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 kwie 2007, 10:46

Znowu nic nie wnoszę do tematu (pozdrawiam cenzurę), ale aż serce się raduje, jak widzę że ludzie jednak potrafią coś razem zbudować, pokonywać przeszkody.

Viki, gratuluję i życzę powodzenia, choć nie potrzebujesz, bo Twój związek zapowiada się bardzo dobrze :) Zawsze mówiłem, że po scenach łóżkowych można poznać klasę filmu (książki); tak samo po tym, jak ludzie się rozumieją w sprawach intymnych można prognozować cały związek. Tak trzymajcie <browar>
Viki
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:35
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: Viki » 05 kwie 2007, 13:14

shaman pisze:Viki, gratuluję i życzę powodzenia
dziekuje bardzo:)_
shaman pisze:choć nie potrzebujesz, bo Twój związek zapowiada się bardzo dobrze Zawsze mówiłem, że po scenach łóżkowych można poznać klasę filmu (książki); tak samo po tym, jak ludzie się rozumieją w sprawach intymnych można prognozować cały związek. Tak trzymajcie
masz racje piszac ze moj zwiazek zapowiada sie bradzo dobrze:) bo tak naprawde jest,ja to widze i czuje:)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 10 kwie 2007, 01:12

Viki pisze:rozmwiamy na wszystkie tematy,ale akurat na temat spraw łóżkowy

to źle

autorka się nie odzywa...ale tak myślę, że powinnaś rozpalić go do "czerwoności", a potem ruchem zachęcać go do tego by to on był "pierwszy" ... leż na łóżku i niech to on się na Tobie "kładzie" ... z tej pozycji o wiele lepiej zagląda się w majtki ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ariel i 419 gości