MIŁOŚĆ FRANCUSKA

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 14 maja 2007, 20:32

soulvibrates pisze:Juz samo dawanie przyjemnosci drugiej osobie jest przyjemne


Na Filipinach, co biedniejsze matki prowadzają swoje małe córeczki do panów, którzy przyjeżdżają z Europy. A te dzieciątka też mają z tego jakąś przyjemność. Z wyjątkiem bolesnych okaleczeń. Ale nawet okaleczenia, w myśl dewizy: przyjemnie jest robić przyjemnie - nie stanowią przeszkody.

[ Dodano: 2007-05-14, 20:39 ]
pani_minister pisze:Najstarszy zawód świata to... stenotypistka?


Najstarszy zawód świata, to nie zawód, tylko silny zawód miłosny. Każdej może się przytrafić. Został objęty opieką związkową dopiero w wieku dwudziestym. A więc długo, długo po francuskich zboczeniach na masową skalę. <aniolek>
ester
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2008, 13:24
Skąd: aaa
Płeć:

Postautor: ester » 07 sie 2008, 13:50

temat okazał się bardzo przydatny - obawiałam się tego typu pieszczot ze względów typowych, a może wręcz stereotypowych. przeczytałam kilkanaście stron dyskusji i to zmieniło moje podejście do sprawy :)

z moją drugą połówką jeszcze nie współżyjemy, a jako formę zastępczą stosujemy miłość francuską :) dzieki tej stronie, już pierwszy oral był z połknięciem i tak już pozostanie - uwielbiam to ! hihihi. niesamowicie uwielbiam sprawiać mężczyźnie w ten sposób przyjemność, a on nigdy nie dochodzi gdzie indziej jak w moich usteczkach <diabel> . uwielbiam się nim bawić - długo i powoli, nam obojgu sprawia to dużą przyjemność. rozmawiamy otwarcie o tym co nas podnieca, a co nie, jak robić aby było wspaniale.
właściwie to dużo częściej ja pieszczę go w ten sposób niż on mnie. a co do smaku - jest w porządku, połykam od razu szybko to co wytryska i nawet właściwie mało czuje jej smak.

dzieki [:D]
asiulek0905
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2008, 21:14
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: asiulek0905 » 19 sie 2008, 21:23

Witam! Pare dni temu piescilismy się z chłopakiem i tak mnie poniosło, że zaczęłam go piescić oralnie. Zaznaczam, że był to mój pierwszy raz [:D] i wiecie co? Ogromnie mi sie spodobało ;D skóra jest na nim taaaka delikatna... wymyśłam rózne sposoby, a mój Krzys dosłownie sie skręcał, hehe ;DDD Po wszystkim pytał zdyszany gdzie sie tego nauczyłam :)))) a to był całkowity spontan... ;D
OOBB
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 sie 2008, 22:12
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: OOBB » 21 sie 2008, 13:36

Dlatego że robiłaś to dla niego i z uczuciem , uczucia to bardzo dobrzy nauczyciele ......
OO i BB
rastagirl
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2008, 15:47
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: rastagirl » 08 paź 2008, 19:07

Szczerze mówiąc nie rozumiem do końca tych waszych rozważań, wydaje mi się że miłość i zaufanie przełamują wszystkie lody i partnerzy nie mają żadnych oporów przed wszelkiego rodzaju zachowaniami seksualnymi. Poza tym więź emocjonalna sprawia że miłość francuska sprawia przyjemność partnerce i partnerowi w tym samym stopniu. Nie potrafię zrozumieć jak można w ogóle napisać że to jest fuj jeśli się kogoś kocha.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 paź 2008, 19:16

wiele rzeczy Cie jeszcze zaskoczy
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
rastagirl
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2008, 15:47
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: rastagirl » 08 paź 2008, 19:23

Nie wydaje mi się sześcioletni związek przewiduje masę eksperymentów i atrakcji. I jakoś się nie nudzi [:D]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 paź 2008, 19:26

co to jest szesc lat ?? <zalamka>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
rastagirl
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2008, 15:47
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: rastagirl » 08 paź 2008, 19:30

Od 15 roku życia bardzo dużo! A zresztą nie mam zamiaru się produkować. Miłość pozwala na nieziemski seks pełen eksperymentów i 100% akceptację partnera.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 paź 2008, 19:39

ale tego nie neguje , zapytam co to zmienia w temacie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
rastagirl
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2008, 15:47
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: rastagirl » 08 paź 2008, 19:43

Przeglądając starsze posty przykre jest to jakie niektóre kobiety mają opory - dla mnie to jednoznaczne z brakiem akceptacji partnera. A kto z nas lubi czuć się nieakceptowany ??? Wydaje mi się że to jedna z przyczyn zdrady... Niestety! A może to wynika z tego że brak nam akceptacji samych siebie - jako narodowi.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 paź 2008, 19:47

Dla ciebie , a Ty to zadna wykladnia jak i caly swiat , zrozum , ze są rózni ludzie i nie kazdy ma tak jak ty !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
rastagirl
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2008, 15:47
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: rastagirl » 08 paź 2008, 19:51

W sumie racja, zresztą co chciałam napisać to i tak napisałam a w sumie własne szczęście jest i tak najważniejsze. Pewnie wykładnią nie jestem, a teraz mykam podgrzewać ukochanemu obiadek. No i wszystkim parom życzę udanego wieczora <diabel> i wielu ciekawych eksperymentów <zakochany>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 paź 2008, 19:53

Ciekawe jak bedziesz móic o swym facecie kiedy Cie zdradzi , wtedy wyjdzie jak mocno go kochasz , oczywiscie to tylko moje takie pisanie wcale Ci tego nie rzyczę , ale znam wielu co tak strasznie kochało a potem klops <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
rastagirl
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2008, 15:47
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: rastagirl » 08 paź 2008, 19:58

Typowo polska mentalność, jak zdradzi znaczy będzie mieć powody, mnie też się może zdarzyć <boje_sie> Tego nie wie nikt ale liczy się to co jest teraz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 paź 2008, 20:01

Oby zawsze tak mówiłas i myslalas i nie mujsi miec powodów by zdradzic - uwierz ! a co bedzie sie liczyc potem , po tak hipotetycznej zdradzie ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 paź 2008, 20:37

Nie chce tu czytać o obiadkach dla mężusia i zdradzie.
iluzja2504
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:08
Skąd: miasto_rozkoszy
Płeć:

Postautor: iluzja2504 » 13 paź 2008, 20:05

a ja tego nie robie bo nie lubie brzydze sie i kropka mój facet lubi zaspokajać mnie oralnie i to robi, ja nie. Panowie piszą ze mamy specyficzny zapach i smak i pewnie tak jest ale ja mojego nie zmuszam, może powiedzieć nie, a jenak chce <banan> <banan> <banan>
Awatar użytkownika
passion_flower
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: passion_flower » 14 paź 2008, 13:42

Wszystko fajnie, tylko się nie zdziw jak kiedyś zobaczysz tu jego post, w którym będzie się wyżalał, że "ona się brzydzi mojego penisa, nie rozumiem czemu ma opory w stosunku do niej, ja takich nie mam" itd. Jakieś lipne to twoje miasto_rozkoszy :P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 paź 2008, 15:18

lipne ! One w ogóle nie istnieje! ma swój swiat i tyle - On zaś zbuduje predzej czy pózniej swój - byc moze nawet jemu sie wlasnie uda stworzyc owe miasto .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 14 paź 2008, 22:48

Andrew pisze:byc moze nawet jemu sie wlasnie uda stworzyc owe miasto .
Ale już w innym powiecie.
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 14 paź 2008, 23:10

bardzo trudno jest opanować odruch wymiotny ... jak ktoś się brzydzi to nie ma na to rady i sposobu na polubienie (co nie znaczy, że przy kolejnym penisie sytuacja powtórzy się)
Awatar użytkownika
passion_flower
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: passion_flower » 16 paź 2008, 14:44

Jeśli ktoś ma bardzo wrażliwe podniebienie i silny odruch wymiotny (np u dentysty albo przy połykaniu większych tabletek) to - ujmując to trochę obcesowo - zmiana penisa też nie pomoże. Ale jeśli ma się chęci, można sobie z tym poradzić, bo niekoniecznie przecież "im głebiej tym lepiej".
Tylko właśnie, jeśli chęci brak i ktoś ma nastawienie "nie, bo nie", pozostaje mieć nadzieję, że trafi się na faceta, któremu to nie będzie przeszkadzać (nie brak seksu oralnego tylko takie nastawienie właśnie)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2008, 07:52

Rozumiem iż takie kobiety lodów nie kupują jak i też nie spozywają lodów takich waniliowych owocowych, truskawkowych ... takich w kubku , w rozku - no bo mają odruch wymiotny - co za pierdoła, a nie wytłumaczenie <hahaha> <hahaha> <hahaha> lizaka też nigdy nie lizały [:D]
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 07:53 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 09:06

andrew, tylko facet może niedostrzegać różnicy pomiędzy pysznym, waniliowym, oblanym pyszną deserową czekoladą "magnum" (bo to lody impulsowe i rożki miałeś na myśli przecież - takie w kubeczku wyjada się łyżeczką) a kawałkiem penisa pachnącym spermą ... piszesz o czymś, o czym bladego, jak sądzę, pojęcia nie masz <cieszy_sie>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2008, 09:12

Czyżby ? wiesz ... mój nie pachnie spermą , ale nic sie to ma do rzeczy - tu sie zgodzę. W reszcie - nie ! bo skoro moze loda na patyku wziasc do buzi , czy tez takiego w kubku którego to jednak sie nie je łyżeczka bo po prostu nie podaja do takowego owej, to tłumaczenie sie odruchem wymiotnym ma sie ni jak, bo skoro ten nie wystepuje w tych czynnosciach , to nie powinien wystąpic i tu. A jak z całowaniem ? rozumiem iż jezyczka takiej też wkladac nie sposób podczas tej czynnosci , bo wszak z geby smierdzi <hahaha> <hahaha> <browar>

A jak by taki posmarował fiutka czekolada (pyszną jak sama piszesz ) to co ? problem by zniknoł ? wiec czemu go nie smarowac ... <aniolek>
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 09:14 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 17 paź 2008, 09:16

To muszą mieć utrudnioną profilaktykę jak i diagnostykę, bo jednak czasami rodzinny musi tego patyka tam włożyć.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2008, 09:18

sam znam osobiscie kobiete która ma ów problem, stad do dentysty chcodzi, tyle , ze wystepuje tam ten problem .Dentysta ten zas ma i z nią w tej kwesti problem , jakos go rozwiazali. Lecz Ona nie ma problemu z miłosią francuską . Rozumiem - kazdy jest inny - a moze leniwy [:D] wygodny ? itd.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 17 paź 2008, 09:22

Chyba tak. Ja nie umiem pływać, więc mam naturalny, nieprzełamany, podświadomy lęk przez topieniem się, zanurzaniem, możliwością utrudnienia poboru tlenu. A z miłoscią francuską nie mam problemu.
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 09:29

o, widzisz andrew, masz przykład znajomej. a jak rodzinny musi wetknąć tam patyka, to i to jakoś można przeżyć. przecież nie robi tego codziennie. ja mam odruch wymiotny jak tylko poczuję smak pietruszki. odkad gotuję sobie sama, w moim domu ani razu pietruszka nie zawitała, ale czasami w restauracji zdarzy mi się napotkać ją w surówce - dlatego wiem, jak to działa. i nie potrafię się tego uczica pozbyć. i rozumiem, co znaczy brzydzić się czegoś.
jak sam to napisałeś - każdy jest inny.

A jak by taki posmarował fiutka czekolada (pyszną jak sama piszesz ) to co ? problem by zniknoł ? wiec czemu go nie smarowac ..


jakiś pomysł to jest. ale czy zadziała, to akurat musiałby wypowiedzieć się w tym temacie ktoś,kto tego spróbował.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości