Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 07 lip 2006, 14:33

Mateo_20 pisze:Mam jeszcze pytanie, czy podczas "drugiego razu" bol jest praktycznie znikomy czy po prostu troche mniejszy niz podczas "pierwszego razu" ??


zależy od kobiety, bywa różnie tak samo jak z krwawieniem podczas pierwszego razu, u jednej jest więcej u drugiej prawie nie ma. U mnie przy drugim razie nie było żadnego bólu, z resztą przy pierwszym tez sobie nie przypominam <diabel>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lip 2006, 18:51

Mateo_20 pisze:kumpel mi nasciemnial.
Owszem. Bol kobiety bierze sie z przebijania blony i niedostetecznego nawilzenia pochwy w wynki stresu i zaciskania miesni rowniez ze stresu. Tego nei zmienisz w sporej czesci.

Mateo_20 pisze:nie wiem czy pozycja klasyczna bedzie najodpowiedniejsza czy moze szukac jakiejs innej,
Tylko 1 ? <boje_sie>

Mateo_20, co ja moge Ci poradzic - wyluzujta, nie planujta i sie zabezpieczyc.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lip 2006, 18:54

Mateo_20, poki kobieta sie nie wyrobi i bluesa nie poczuje bedzie bolec najpewniej. Niektore zxalapuja dopiero np po 20 razach.

Pierwszy raz nie jest niczym wspanialym. Nie warto nastawiac sie na filmowy pelny milosc sex. Bo najeczesciej technicznie nie i idzie i jest duze rozczarowanie.
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 08 lip 2006, 01:05

Z jednej strony nie moge sie doczekac "tej" chwili, z drugiej jednak chcialbym to juz miec za soba, coz latwo nikt nie ma, ale jestem dobrej mysli :)
"Serca przepełnione miłością
nigdy daleko od siebie nie odejdą"
Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 lip 2006, 01:25

Stary przestac tak o tym myslec, liczyc dni, bo bedzie klapa zobaczysz :/ zrobcie to spontanicznie, a nie planujcie ...
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 08 lip 2006, 18:37

Ech... planowanie czegokolwiek to dobra recepta na kłopoty.

Pamiętam jeszcze swój pierwszy raz (dla niej też)... dwa zaplanowane wcześniej i totalna klapa, nie mogłem wejść.
Potem była jakaś impreza ze znajomymi, wspólne nocowanie... znajomi pokój obok już śpią... i tak całkiem przez przypadek naszło nas obydwoje na amory... nawet nie zauważyłem, jak byłem w środku.

Planowanie czegokolwiek to o kant tyłka potłuc...
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
bartus1987
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 09 lip 2006, 15:20
Skąd: trójmiasto
Płeć:

Nie było krwawienia przy pierwszym razie...

Postautor: bartus1987 » 09 lip 2006, 15:28

Witam wszystkich... Jestem tutaj nowy i przepraszam,jesli juz byl taki temat.Niestety jak go nie znalazlem :( albo nie umiem znalezc.

Problem polega na tym,ze przy pierwszym razie z moja dziewczyna nie bylo krwawienia i bolu(chyba) moze sie nie przyznala.Powiedziala mi,ze jestem pierwszy i jej wierze.I tutaj zadaje moje pytanie "czy jest mozliwe,ze nie ma krwawienia"??? bo z tego co sie orientuje i co czytalem to tak.Slyszalem,ze jest mozliwe samoczynne przerwanie blony np przez uprawianie sportu itp... Moj Aniolek trenuje wspinaczke... Prosze o odpowiedz
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 09 lip 2006, 15:31

bartus1987 pisze:"czy jest mozliwe,ze nie ma krwawienia"??? bo z tego co sie orientuje i co czytalem to tak.Slyszalem,ze jest mozliwe samoczynne przerwanie blony np przez uprawianie sportu itp... Moj Aniolek trenuje wspinaczke... Prosze o odpowiedz

To wszystko jest możliwe.
A może Twoj Aniołek juz nie był dziewicą ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 09 lip 2006, 15:43

możliwe, że nie było bólu i krwawienia, chociaż to rzadkie. skłaniam się raczej ku temu, że ma elastyczną błonkę, która nie uległa przerwaniu podczas pierwszego stosunku :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
bartus1987
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 09 lip 2006, 15:20
Skąd: trójmiasto
Płeć:

Postautor: bartus1987 » 09 lip 2006, 17:11

Wierze jej,ze jestem pierwszy i nie moge jej posadzac o to,ze klamie... nie chce jej skrzywdzic posadzajac ja o to... Rozumiecie mnie? :) Tak apropo nasz pierwszy raz byl juz bardzo dawno i przy kolejnych stosunkach tez nic nie bylo.Jak pisalem z Agnieszka to powiedziala,ze jest to mozliwe... Zreszta u niej na stronce jest tez o tym napisane.Po prostu bylem ciekawy czy jest duzo takich przypadkow,bo to jest bardzo nieliczne grono kobiet,ktore nie przechodza bolu i krwawienia.Jest to 20% kobiet w Polsce... Pozdro
Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
Awatar użytkownika
Michal23
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 10 mar 2006, 17:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Michal23 » 09 lip 2006, 19:28

Z tego co wiem to błona dziewicza moze ulec przerwaniu albo znacznemu uszkodzeniu chocby poprzez intensywne cwiczenia fizyczne itp. Podczas pierwszego razu mojego i mojego kotka tez nie bylo krwawienia, byl bol ale krwawienia widocznego zadnego. Jestem pewien ze byl to jej pierwszy raz, ufam jej ) Zrezta nie miala powodu zeby klamac :P Tak wiec mysle ze trzeba ze sredniowiecza sie przeniesc i uznawac troche inne aspekty za stracone dziewidztwo niz brak blony dziwieczej.
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 09 lip 2006, 21:28

bartus1987 pisze: przy pierwszym razie z moja dziewczyna nie bylo krwawienia i bolu


Normalna rzecz, u mnie też nie bylo ani kropelki krwi ani bólu(tzn jedyie lekko czułam sie dziwne w podbrzuszu ale przy wejściu do "malej" nie było zadnych objawow). Śpij spokojnie.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 09 lip 2006, 21:34

U mnie mozna powiedziec, ze nie bylo krwawienia. (ot, wieczorem, dobrych kilkagodzin po, odrobinka krwi na wkladce. Ale tyle co nic.) Bol byl, ale tez nie za bardzo ze wzgledu na przerwanie, a nieprzyzwyczajenie do uczucia rozciagniecia.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 lip 2006, 21:59

Tak moze byc po prostu. nie masz sie czym martwic.
bartus1987
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 09 lip 2006, 15:20
Skąd: trójmiasto
Płeć:

Postautor: bartus1987 » 09 lip 2006, 23:13

DZIEKUJE WAM :) <banan> heh
Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 09 lip 2006, 23:20

Krwawienia nie musi być, ani bólu... Po prostu. <browar>
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 10 lip 2006, 01:06

Ani krwawienia ani bólu być nie musi... gorzej jak jest (i to dość obfite), ale to osobny temat :D

Nie musisz swojego kochania o cokolwiek posądzać... po prostu ona tak miała i tyle. Powinieneś się cieszyć, że mieliście w miarę udany pierwszy raz dzięki temu.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Vilemo_88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2006, 14:46
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: Vilemo_88 » 10 lip 2006, 15:58

ja piodczas swojego pierwszego razu nie krwawilam ani zbutnio bolu nie odczuwalam - i ja sie ztego ciesze, oboje sie cieszymy :D ja bym sie glupio czula wiedzac ze moj chlopak nie do konca mi wierzy ;-0 a swoja droga to powiedzial mize bylo czuc opor oraz jak pekla blona, Ty tego nie poczules?
inna sprawa jezeli uszkodzila blone sobie podczas cwiczen;)
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sky » 10 lip 2006, 16:04

bartus1987 pisze:Po prostu bylem ciekawy czy jest duzo takich przypadkow,bo to jest bardzo nieliczne grono kobiet,ktore nie przechodza bolu i krwawienia.Jest to 20% kobiet w Polsce... Pozdro


ja jestem taka kobieta :] nie bylo bólu..nei było krawienia...więc masz przykład :) ze mną było wszystko wporządku :) .... więc nei masz się czym martwić...Twoja kobieta była dziewicą :)

pozdro :*
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 10 lip 2006, 17:33

U mnie też nie było krwi, a bolało tylko troszkę. Uff, dobrze, że nie żyjemy w tych czasach kiedy sprawdzali prześcieradło po nocy poślubnej ;)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 10 lip 2006, 17:47

bartus1987 pisze:Problem polega na tym,ze przy pierwszym razie z moja dziewczyna nie bylo krwawienia i bolu(chyba)

Problem? Ty się człopie ciesz, bo ile par przeżywa frustracje, bo kobietę tak boli, że nie mogą.
Tak jak jedne kobiety boli brzuch przy okresie a inne nie, tak samo z pierwszym razem. Są takie, które boli i krew leci (ale też nie jest to jakiś wodospad), a są takie, że nic nie odczuwają. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
bartus1987
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 09 lip 2006, 15:20
Skąd: trójmiasto
Płeć:

Postautor: bartus1987 » 10 lip 2006, 19:03

Vilemo_88, nie pamietam generalnie,bo bylem wtedy dosyc zestresowany i moja partnerka chyba jeszcze bardziej... wszystkim wam dziekuje za odpowiedz... to dla mnie wazne :)

pozdrawiam :D
Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: IcemaN » 11 lip 2006, 18:38

u mojej kobiety też nie było ani trochę krwawienia ....

ale bolało ją jak cholera <pijak>
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 12 lip 2006, 16:21

bartus1987 pisze:o to jest bardzo nieliczne grono kobiet,ktore nie przechodza bolu i krwawienia.Jest to 20% kobiet w Polsce...


nie takie znowu nieliczne to grono..
ja ,mimo że sportu nie uprewiam ,też nie czułam bólu ,nie mówiąc już o krwawieniu. po prostu -taka natura niektórych cipek!
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 12 lip 2006, 20:29

mam jedno pytanie: ile jesteście ze sobą, jak wam ze sobą jest, i czy decyzja o podjęciu "tych" przyjemności byłą przemyślana... Jak sobie zadasz te pytanie to przeczytaj co piszę dalej...;) Jesli się kochacie, i jeśli jesteś przekonany że ona jest byłą i zawsze będzie z Tobą szczera to musisz jej wierzyć ze była dziwcią a ty byłeś jej peirwszym... wszytsko jest możliwe, nie musiałą krwawić nie musialo ją też boleć...! Widocznie byłą bardzo rozluźniona i było to dla niej samą przyjemnosci... Możliwe jednak ze Cię okłamała... To czy się krwawi czy nie zaleyż od budowy anatomicznje kobiety wiec u każd wyglada to inaczej... Podałeś chyab za mało szczegółów na temat wszego wziazku aby można było wywnioskować coś wiecej... ;) a wiesz jakie ejst najlepsze rozwiazanie...? jesli nei jesteś pewny... to poprstu porozwawiaj z nią jeszcze raz szczerze na ten temat... a potem już tylko same przyjemnosci do rana... ;)
pozdrawiam
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 12 lip 2006, 20:35

moje zdanie jest takie... fakt najepiej niczego nie palnować bo to tylko stresuje, ale skoro już tego "trochę" próbiwaliscie to chayb pierwsze lody macie za sobą... sprawa przednia jest oczywisće zabezpieczenie wiec myslcie najpeir o tym! i nei wierzcie w bzdury typu że podczas pierwszego razu się nie zachodzi! chyab ze ma to polekać tylko na włożeciu i wyciągnięci aby porostu "cię przebić"... ja tez miałą podobnie musieliśmy pare razy sporóbować aby porostu zoabczyć czym to się je... tzn ja musiałam bo on już był doświadczony... najelpiej porzmawiajcie o tym wspoólnie jak chilibyście by to wyglądało, jakies szczególe marzenia fantazje, takei słodki romantycznie i niewinne bo wkoncu to tenm peirwsz raz... na exprymenty będzie czas potem... wiec nie śpieszcie się... poropstu puścić wodze fantazji... :D eh jak to pisze zaczyna żałowac ze juz to zorbiłam... :D hihihi choć było fantastycznie... wam tez tego życzę pozdrawiam <aniolek>
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 12 lip 2006, 21:21

zadurzona pisze:od budowy anatomicznje kobiety

od ukrwienia blony
zadurzona pisze:jesli nei jesteś pewny... to poprstu porozwawiaj z nią jeszcze raz szczerze na ten temat... a potem już tylko same przyjemnosci do rana... ;)

a po co o tym gadac, jakie to ma znaczenie, liczy sie to , iz go kocha a jednym z "objawow" tej milosci jest sex.
Ja nie kumam - jedni maja problem jak krwawia i boli, a inni jak nie krwawia i nie boli <pijak>

[ Dodano: 2006-07-12, 21:22 ]
Olivia pisze:Ty się człopie ciesz,

moze czopie :P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
bartus1987
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 09 lip 2006, 15:20
Skąd: trójmiasto
Płeć:

Postautor: bartus1987 » 12 lip 2006, 22:36

zadurzona, otoz jestesmy ze soba juz ponad rok.Jest nam ze soba wspaniale!! :) i decyzje odnosnie tych przyjemnosci podjelismy razem!!
Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 lip 2006, 00:09

Wstreciucha pisze:moze czopie :P

Miało być "chłopie". <pijak>
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Doris
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:02
Skąd: Polska
Płeć:

Pomocy... problem z pierwszym razem!

Postautor: Doris » 13 lip 2006, 22:18

Witajcie... Na tej stronie jestem juz od bardzo dawna ale dopiero dzisiaj sie zalogowalam i to jest moj pierwszy post... Wiec jak bede popelniac jakie blendy to przepraszam... i nie wiem czy ktos mial takie problemy jak ja? Wiec... do rzeczy... z moim facetem jestem juz od ponad roku... czesto sie piescilismy... on bawil sie moja muszelka a ja jego skarbem (ale nie bralam go do buzi bo... nie moge)... chcielismy juz przezyc nasz pierwszy raz... ale jak sie do tego zabralismy... to nasza graw wstepna trwala ponad godzine czasu... i jak chcialam zeby juz wszedl we mnie to... jego skarb nie chcial stac ;( piescilam go dlonia ale nic z tego... ;( I jeszcze nie mamy naszego pierwszego razu za soba! ;( DLACZEGO TAK JEST ZE MU NIE CHCE STAC PRZY WEJSCIU DO MUSZELKI?? :? :? :? :? :? :? :? Nie czytaj tylko ODPISZ!
Ostatnio zmieniony 24 gru 2007, 01:11 przez Doris, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 414 gości