Pupa u dziewczyny

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 03 wrz 2004, 14:03

M.A.T. pisze:jak ladnie sie temat rozwinal, zaczelo sie od czymania reki na pupie dziewczyny a jak tak dalej pojdzie to niedlugo bedzie o rzniecu na ulicy ;)
jak juz wyzej napisalem to mnie nie rusza calowanie (ew.lizanie), czy czymanie reki na pupie. ale z tym lapaniem za piers to juz niektorzy przesadzaja, ja sie osobiscie nigdy z czyms takim nie spotkalem.
a tym co nazywaja calujaca sie na ulicy dziewczyne dziwka to nalezy tylko wspolczuc.


Nie przekrecaj!! Nikt tu nie mowil o dziwce!!

A jak nie znasz pojecia szmata to sie nie udzielaj!! Szmata od kobiety rozni sie tym , ze kobitea sie szanuje , a szmata nie za bardzo!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 wrz 2004, 14:29

tEZ NIE WIDZIAŁEM BY KTOS ŁAPAŁ DZIEWCZYNE ZA PIERSI NA ULICY ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 03 wrz 2004, 17:28

Mi nie przeszkadzają zwykłe pocałunki (nie lizanie się), namiętne tulenie się do siebie i tak podobne. Bo przecież to nic złego w okazywaniu sobie uczuć. Wkońcu ludzie okazywali sobie uczucia już na długo przed wszystkimi z nas. Ale nie można też przesadzić. Jak wszystko trzeba robić taktownie i tak ażeby nie przesadzić.

Pamiętam jedną sytuacje odnośnie okazywania sobie uczuć no i właśnie ze starszą osobą w roli głównej. Rzecz się działa na początku tegorocznych wakacji kiedy mój luby wyjeżdzał na miesiąc. Była niedziela i my byliśmy na parkingu, ja przytulona do niego i dawaliśmy sobie takie drobne buziaczki. Nie żadne namiętne ale zwykłe buziaczki. No i przechodziła obok starsza kobieta i naskoczyła na nas, że tak grzesznie okazujemy sobie uczucia. To był pierwszy raz kiedy nie wytrzymałam i powiedziałam coś co teraz żałuje. A ta starsza pani do tej pory mnie unika :(.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 03 wrz 2004, 19:26

To był pierwszy raz kiedy nie wytrzymałam i powiedziałam coś co teraz żałuje. A ta starsza pani do tej pory mnie unika .

co dokaldnie Triniti powiedzialas??:P
Nie przekrecaj!! Nikt tu nie mowil o dziwce!!

A jak nie znasz pojecia szmata to sie nie udzielaj!! Szmata od kobiety rozni sie tym , ze kobitea sie szanuje , a szmata nie za bardzo!!
heh to wg Ciebie dziwka sie szanuje i nie jest szmata.. dziwne masz nastawienie do kobiet ktore sie caluja na ulicy.. a dlaczego nie nazwiesz podobnie facetow. przeciez oni nie sa bez winy...to oni sie caluja z tymi kobietami... dziwne to jak dla mnie..oh bardzo. a sam zastanow sie czy calowlaes sie kiedys na przystanku autobusowym lub dworcu...gdy wiesz ze jej dlugo nie zobaczysz..(nie wierze by byl to zwykly cmokas).

co do raczki faceta (dokaldniej Mavericka) na mojej pupie.. to on wie doskonale ze mnie to krepuje. taka mam reakcje po prostu. za pupe moge go zawsze chwycic , on mnie rowniez ale przeciesz nie przyczepiamy sie do niej jak lep. ludize robia gorsze rzeczy na oczach spoleczenstwa. popatrzmy na politykow:):):)
jest to osobista sprawa kazdego. jesli ktos chce to to robi.. i nic go nie obchodzi. gdy jestem z Nim to oczywiscie nie stane na srodku starego rynku i nie zaczne gry wstepnej ( bo wyglada na to ze wszyscy wlasnie o tym mowicie:) , ale nic do calowania sie tudziez "lizania sie" nie mam.. jak juz ktos powiedzial..mlodosc ma swoje prawa. a starsi ludzie patrza na to troszeczke innym okiem..zapomnieli juz jak to bylo z nimi.wyszaleli sie:) byc moze jestem egoistka ale ludize mnie nie obchodza , tak jak ja ich nie obchodze..co nie znaczy ze Mavercik nie moze sie ode mnie odklejic;)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 03 wrz 2004, 20:07

Wszystko ma swoje granice, których nie warto przekraczać bo reakcja ogółu może być, a właściwie w większości przypadków, jest bardzo bolesna dla przekraczającego.
Osobiście nie mam nic przeciwko przytulaniu się, lub całowaniu w miejscach publicznych, pod warunkiem, że nie jest to zachowanie obliczone na prowokację.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 wrz 2004, 01:41

Jak podkreslila ze przeze mnie =] Prawda taka, ze regulamin zaakceptowali wszyscy moderatorzy z Agnieszka na czele i dodawali swoje punkty do niego... A regulamin jest tu dla Was, nie dla mnie. Ja tam sobie poradze, skasuje posta, zedytuje, skasuje konto, dam bana i ogladal nie bede. Ale Wy tego nie mozecie.
Poza tym, czy ten regulamin jest az taki straszny? Przeciez nie ganie za pisanie nie na temat... jedyne co to wlasciwie za pisanie postow 1 za 2. I nie porownoj Sue regulaminu do zycia, bo regulamin w tym przypadku stanowi tu prawo. w zyciu normalnym prawo tez jest, tylko w innej formie, a ze nie zabrania okazywania uczuc na ulicy... Rozumiesz?


To, że ktoś robi "coś gorszego" niż Ty, wcale Cię automatycznie nie wybiela.
Przypomina mi sie jak moj kolega parodiowal politykow: "ale on ukradl wiecej" ;)


ALE prawda jest taka, ze ludziom to wszystko WISI. I jest to potwierdzone. Nieraz sa sytuacje, ze jakis facet gwalci w miejscu publicznym dziewczyne, a nikt nie reaguje... Wiec skoro GWALT im nie przeszkadza to czemu by mialo przeszkadzac calowanie sie? Czemu babcia wyskoczy na zakochanych co siedza i sie caluja a nie na gwalciciela? I tym sie od nich roznie, bo ja nie ganiam za ludzmi co nic nie robia, co mi do ich zycia. Szczrze mowiac mi by nawet nie przeszkadzalo jakby seks zaczeli uprawiac, jedynie bym sie podniecil :D Za to jakbym zobaczyl ze jakis kolo gwalci kobiete to przysiegam, ze bym zareagowal chocby ich 3 bylo.

Nie przekrecaj!! Nikt tu nie mowil o dziwce!!

A jak nie znasz pojecia szmata to sie nie udzielaj!! Szmata od kobiety rozni sie tym , ze kobitea sie szanuje , a szmata nie za bardzo!!
Student, bardzo nisko widze kobiety cenisz, skoro dla Ciebie szmata jest juz ta co daje calusa na starym rynku swojemu facetowi. MAsz bardzo krzywy ten swoj kregoslup moralny. Moze za duzo kleczysz w konfesjonale?

A ja popieram Mawerica!!!!!!!!!
No chociaz ktos...

widac, ze jestes niedojrzaly jeszcze.
Nie, po prostu JA CHCE ZYC.
nie lubię ani jak facet mnie klepie po pupie ani trzyma za pierś, czy to na rynku czy w domu
Boze to nawet w domu Twoj facet sobie nie moze dotknac? rece mu wiazesz czy jak?
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 04 wrz 2004, 02:31

Maverick pisze:
Student, bardzo nisko widze kobiety cenisz, skoro dla Ciebie szmata jest juz ta co daje calusa na starym rynku swojemu facetowi. MAsz bardzo krzywy ten swoj kregoslup moralny. Moze za duzo kleczysz w konfesjonale?


Nie ma sensu ta dyskusja skoro Ty nie umiesz czytać albo nie rozumiesz co czytasz! W kazdym razie dla mnie mozesz nawet kochac sie ze swoja dziewczyna na srodku miasta! Nic nie poradze ze nie potrafisz zrozumiec co to sa normy moralne.
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 04 wrz 2004, 07:59

Normy moralne... Student, o czym Ty piszesz? Tutaj gadasz o normach moralnych, a kobiety nazywasz "szmatami"? W innym wątku obrażasz szczególnie chamsko kogoś za to, jaką ma twarz. Przecież to jest dziecinada.

Nie należy osądzać ludzi pochopnie. Widzisz całującą się z chłopakiem na ulicy dziewczynę przez 20 sekund i od razu wiesz, że to szmata? A jaki Ty jesteś?
Może koleżankom na uczelni mówisz wprost, że są puszczalskie, bo w ciągu semestru zaliczają kilku(nastu) kumpli? Jeśli im tak mówisz, to napisz, jaka jest reakcja?
Tak bardzo chcecie być wolni i niezależni, a drażni Was byle co...
Potraficie wydawać szybko wyroki... ktoś nosi stringi, to na pewno jest gejem. Dziewczyna całująca się na ulicy - "szmata". Ehhh... zacznijcie zmieniać świat od własnego podwórka.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 wrz 2004, 10:23

Taaa...?? A wiesz skąd się to wzięło? Z rozluźnienia norm obyczajowych.
To sie wzielo ze znieczulicy ogolnej. Tylko jak ktos takie cos widzi i nie reaguje to jego tez to kiedys powinno spotkac zeby zrozumial, ze w takiej sytuacji czlowiek takiej pomocy potrzebuje!

O, nie, Maverick. Prawo to prawo, tu są tylko wewnętrzne zasady forum, które powinny mieć odzwierciedlenie w prawie państwowym i w żadnym wypadku nie mogą być z nim sprzeczne.
Sprzeczne oczywiscie ze nie, ale co do odzwierciedlenia w prawie to juz famazony. Jak bede mial wlasne forum i bede tam wpuszczal tylko arabow czyli bedzie to forum rasistowskie to co mi zrobia? NIC! Bo to sa MOJE przepisy i MOJE prawo, bo to MOJE forum bedzie. Regulamin jest tu swego rodzaju prawem.

Jak ktoś nie bedzie przestrzegał norm ustalonych na forum, wyleci z niego
A w realu poleci siedziec.
sąsiedzi bedą patrzeć na niego wilkiem, znajomi i przyjaciele się odwrócą.
A na forum beda sie z kolesia smiac.
Taka jest roznica.
Czy nie taki model spłeczeństwa "liberalno - ignoranckiego" proponujesz?
W zadnym wypadku! Raczej - TOLERANCYJNY! Jaki pusty musi byc czlowiek, skoro oburza sie na widok calujacej sie pary jakby to bylo cos obrzydliwego, a sam sie w domu caluje! Skoro sie caluje to nie musi byc to jednak takie straszne...
Sam chętnie waliłbyś ludzi po oczach namietnie całując się na środku rynku z dziewczyną, ale już przyprawiają Cię o ból głowy dwa posty napisane pod rząd

Oj, nie koloryuj juz Sue ;) Boli glowy nie mam, jak takiego 2iego posta widze to po prostu go kasuje, teraz juz nie wklejam go do poprzedniego. Wiadomo, czasem mozna zorzumiec napisanie 2. Ale po co pisac 2 skoro mozna 1? Z pewnoscia bedzie sie to lepiej czytac.


Ja naprawde nie rozumiem Waszego toku myslenia. Jak widac Polacy sa cholernie malo tolerancyjni i u nas jest jeden wielki ciemnogros lub jak to Urban pisze: Pomroczna.

Czyzby Terencjusz sie mylil piszac "homo sum, humani nihil a me alienum puto"? Pewien jestem, ze w antyku ktory byl kilka tys lat temu problemow by nie robili z calowania sie na ulicy... Tak samo by nie orbili problemow w Niemczech, ktory jest wg mnie tolerancyjnym krajem. Wezcie np takie podejscie do seksu, do nagosci jakie ma Niemiec a Polak...
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 04 wrz 2004, 10:51

Boze to nawet w domu Twoj facet sobie nie moze dotknac? rece mu wiazesz czy jak?

nie lubię - nie znaczy że nie może. Poza tym nie było mowy o dotknieciu, ale o "trzymaniu" za pierś czy pupę. Chyba kazdy wie jaka jest róznica miedzy trzymaniem za coś a dotknięciem(polozeniem ręki). Może inaczej zrozumiałam ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 04 wrz 2004, 12:42

SueEllen pisze:
Nieraz sa sytuacje, ze jakis facet gwalci w miejscu publicznym dziewczyne, a nikt nie reaguje...


Taaa...?? A wiesz skąd się to wzięło? Z rozluźnienia norm obyczajowych. Z podejścia: to nie moja sprawa, niech sami się pilnują, robią co chcą, ja mam pilnować swojego nosa, mnie nie obchodzi. Czy nie taki model spłeczeństwa "liberalno - ignoranckiego" proponujesz?


Brak reakcji w takich sytuacjach nie ma nic wspólnego z rozluźnieniem norm obyczajowych, jest jedynie powodowany zwyczajnym ludzkim strachem, oraz może nawet przede wszystkim beznadziejnością polskiego prawa, które przyznaje większą ochronę oskarżonemu niż ofierze lub świadkowi!!! Sam doświadczyłem takiego działania prawa na własnej skórze i w życiu więcej w żadnej sprawie palcem nie kiwnę, po co mi potem ciąganie po sądach!!!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 04 wrz 2004, 13:17

Maverick pisze:Jaki pusty musi byc czlowiek, skoro oburza sie na widok calujacej sie pary jakby to bylo cos obrzydliwego, a sam sie w domu caluje! Skoro sie caluje to nie musi byc to jednak takie straszne...
Ja naprawde nie rozumiem Waszego toku myslenia. Jak widac Polacy sa cholernie malo tolerancyjni i u nas jest jeden wielki ciemnogros lub jak to Urban pisze: Pomroczna.


To niech ludzie zaczna srac na ulicy bo przeciez na codzien robia to w domu?? Ja uwazam publiczne obmacywanie i lizanie sie z dziewczyna jako ponizenie dla dziewczyny i brak szacunku ze strony chlopaka! Ot koniec , nie bede kontynuowal watku!
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 04 wrz 2004, 16:10

Lizaa: lepiej nie mówić co wtedy jej powiedziałam, ale to było w złości.

Mav powinieneś zastanowić się nad tym, że nie zawsze można postępować według tego co sami uważamy za słuszne. Taka już jest ludzka natura, że człowiek zwykł się dostosowywać do określonych norm. Wydaje mi się, że jesteś takim typem "buntownika" który chce się buntować przeciw wszystkiemu (choć tak mi się wydaje, nie miej tego mi za złe). Ja osobiście jestem przeciwniczką zbytniego okazywanie swoich uczuć do partnera. Ale bardziej namiętne zachowania wydają mi się już nie smaczne. Na prawde nie wszyscy chcą być świadkami takiego zachowywania. Poza tym Mav piszesz, że polacy są za mało tolerancyjni ale nie można też być za bardzo tolerancyjnym. Otóż dlatego, że zbytnia toleranacja prowadzi do anarchii. Trzeba po prostu umieć to wszystko wyśrodkować. I to jest niestety najtrudniejsze.

Sue: Wydaje mi się, że porównywanie forum i realnego życia to troche zbyt pochopne posunięcie. Forum i realny świat zbyt wiele różni więc raczej zrównywanie tego jest wg mnie złym argumentem.

Co do tej sytuacji na temat gwałtu i tego, że nikt nie pomaga otóż dobrze napisał to Tomasz. Taka sytuacja nie wynika tylko z rozluźnienia norm (choć w pewnym stopniu też) ale z tego, że zbyt wiele można stracić na takim zachowaniu. Poza tym nasze prawo jest do kitu. Sama pamiętam jak byłam świadkiem w bójce gdzie mój kolega był pokrzywdzonym i na przesłuchaniu w policji dowiedziałam się, że oskarżony będzie miał wszystkie dane moje, adres zamieszkania itd. Więc nie dziwie się, że ludzie nie reagują na takie sytuacje. Powoduje nimi i strach i to, że skoro ten człowiek w 40% dostanie wyrok w zawieszeniu to może potem zapamiętać lub nawet spisać adres i potem zemścić się.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
M.A.T.
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 02 lip 2004, 21:19
Płeć:

Postautor: M.A.T. » 04 wrz 2004, 21:45

student: zle napisalem, chcialem napisac "szmata" co w sumie wiele nie zmienia

Triniti19: nie przesadzasz troche ze calowanie ("lizanie") i czymanie reki na pupie dziewczyny doprowadzi do anarchii??
"Trzeba wszystko wyposrodkowac" - mysle ze calowanie i reka na pupie to jest wlasnie takie wyposrodkowanie bo wiadomo ze dalej nikt sie raczej nie posunie.
p.s. nie jestem bynajmniej zadnym buntownikiem jak Mav :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 wrz 2004, 00:54

Nie gadajcie ze ludzie boja sie reagowac! Pomoc dziewczynie zeby nie zgwalcili a zeznawac w sadzie to sa 2 rozne rzeczy! Ja bym nie zeznawal, ale zapewne juz bym nie musial, bo koles jakbym na niego wpadl by mogl nieprzezyc tego.

Poza tym nie jestem zadnym buntownikiem. Prezentuje za to troche inny swiatopoglad i jak slusznie skontrowano - trzymanie za pupe nie prowadzi do anarchii :)
Poza tym gdybyscie wiedzieli co ja dzisiaj robilem to juz byscie skonczyli dyskusje bo jestem pewien ze ZADEN z Was by na to nie mial odwagi cywilnej!
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 05 wrz 2004, 08:39

Maverick pisze:Nie gadajcie ze ludzie boja sie reagowac! Pomoc dziewczynie zeby nie zgwalcili a zeznawac w sadzie to sa 2 rozne rzeczy! Ja bym nie zeznawal, ale zapewne juz bym nie musial, bo koles jakbym na niego wpadl by mogl nieprzezyc tego.


Żebyś się tylko kiedyś nie pomylił ;) Bo koleś może nie gwałcić, a trochę "śmielej" okazywać uczucia... co Cię będzie kosztowało w najlepszym wypadku 25 lat pozbawienia wolności ;)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 05 wrz 2004, 09:16

Taaa...?? A wiesz skąd się to wzięło? Z rozluźnienia norm obyczajowych. Z podejścia: to nie moja sprawa, niech sami się pilnują, robią co chcą, ja mam pilnować swojego nosa, mnie nie obchodzi.

Jeśli tak uważasz to dziwny jest trochę świat, skoro niech się ludzie gwałcą i zabijają jak chcą mnie to nie obchodzi, ale jak już się całują to juz jest to nasza sprawa, już nas to b.ochodzi.
Nie gadajcie ze ludzie boja sie reagowac! Pomoc dziewczynie zeby nie zgwalcili a zeznawac w sadzie to sa 2 rozne rzeczy! Ja bym nie zeznawal, ale zapewne juz bym nie musial, bo koles jakbym na niego wpadl by mogl nieprzezyc tego.

Maverick, ludzie b.boją się reagować. Trzech facetów gwałci dziewczynę, Ty stajesz w jej obronie, po czym trafiasz do szpitala pobity. Taki jest zwykle scenariusz.
Wiadomo, że muszą być jakies normy moralne. Kwestia zebyśmy nie przesadzali. Na filmach nie odwracacie głowy jak ludzie się całują, czemu w normalnym świecie tak Was to razi? Czemu jesteście zniesmaczeni jak ludzie sie "liżą" na ulicy? Oni po prostu okazują sobie uczucia. Jak to może kogoś denerwować? Kiedyś myślałam że to wkurza tylko zgrzybiałe babcie, ale widzę że nie tylko. Kiedy jestem z chłopakiem na miescie i mam ochotę go pocałować to przecież nie bedę się od tego powstrzymywać,szukac ustronnego miejsca czy też czekać aż spotkamy się w moim czy Jego domu ( w domu spotykamy się średnio raz na 3 tyg. czy tylko wtedy mamy się całować?). Przecież to chore!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 wrz 2004, 09:53

Damioan ja troche wyolbrzymilem, ale mysle ze nie powineienm miec problemu w odroznieniu gwaltu od okazywania uczuc. No chyba ze uprawiaja ostry seks na dworze... ale i to sie da zalatwic.

I wcale nie wydajem i sie zeby mnie 3 kolesi pobilo.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 wrz 2004, 13:28

Maverick pisze:Damioan ja troche wyolbrzymilem, ale mysle ze nie powineienm miec problemu w odroznieniu gwaltu od okazywania uczuc. No chyba ze uprawiaja ostry seks na dworze... ale i to sie da zalatwic.

I wcale nie wydajem i sie zeby mnie 3 kolesi pobilo.


Maw nie przesadzaj ! pobic to Cie moze nawet dwóch !! (czyzbyś cwiczył sztuki walki ????)
ale do rzeczy
gwałt rozpoznać bardzo wyraznie , albowiem dziewczyna sie broni równie gwałtownie jak sam gwałciciel sie zachowuje !! czyli bije go gryzie , szarpie się itd. prubowaliscie kiedyś zgwałcić swą Panią jak tego nie chce ??? mnie sie wydaje iz po prostu sie nie da tak !! czyba ze gwałcona ma przystawiony do gardła nóż ! albo jest ciezko pobita , inaczej dla mnie ciezko mówic o gwałcie !! wiec na pewno da sie to poznać !! :D ;)

Dla mnie to dziwne , gdy dziewczyna zgłasza gwałt , a nie ma najmniejszego sinca na ciele !! bowiem gdyby mnie chciano zgwałcić , na pewno bym sie bronił !! to z kolei zostawia slady !!! wiec ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 05 wrz 2004, 13:36

a co do reakcji na gwałt to ja się nie dziwie że ludzie nie reagują,kiedyś oglądałem w Rozmowach w Toku jak się klient postawił...i wylądował w szpitalu bo taki mu łomot panowie gwałciciele sprawili.Ja sam nie wiem co bym zrobił ale z motyką na słońce bym się nie porywał...życie mi jeszcze miłe
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.
Owidiusz
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 wrz 2004, 13:45

TO MI ZALATUJE OKROPNYM TCHÓRZOSTWEM A FEEEEEEE I MÓGŁ BYS POTEM SIE RANO GOLIC PRZED LUSTREM ??????? NIE WAZNE CZY POBITY CZY NIE ! ALE Z HONOREM !!
CÓZ Z CIEBIE ZA MĘŻCZYZNA !???? BRAK REAKCJI....... HMMMM ! NIE ŁADNIE :554:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 wrz 2004, 13:46

Dziewczyna nie ma sincow bo wszedzie nadaja zeby nie stawiac oporow. Sztuk walki nie cwicze, ale nienawidze gwalcicieli i innych tego typu ludzi. Dostalbym szewskiej pasji chyba, a w sytuacji gdy adrenalina czlowiekowi niewyobrazalnie skacze to jest on zdolny do o wiele wiekszego wysilku niz normalnie. I to wszystko zalezy, bo jezeli widze ze jest 3 kolesi to jak bym uderzal to tak zeby zabic, bo inaczej szans bym nie mial.

W kazdym razie w takich sytuacjach nie mozna przechodzic obojetnie i chocby ich bylo 10 to bym zareagowal.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 wrz 2004, 13:51

a KOLEGA POWYZEJ .....nie !!! :567: uchowaj nas Boze przed takimi ludzmi , już mnie jak mnie ..... ale nasze kobiety !!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 wrz 2004, 13:55

Ciekawe czy jak by jego dziewczyne ktos niedajboze gwalcil to by chcial zeby ktos zareagowal. Pewnie tak, ale on sam za inna sie juz nie wstawi! I dlatego trzeba to robic, chcesz by ktos pomogl Twojej? To Ty pomoz innej jak bedzie taka potrzeba!
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 05 wrz 2004, 18:49

Triniti19: nie przesadzasz troche ze calowanie ("lizanie") i czymanie reki na pupie dziewczyny doprowadzi do anarchii??
"Trzeba wszystko wyposrodkowac" - mysle ze calowanie i reka na pupie to jest wlasnie takie wyposrodkowanie bo wiadomo ze dalej nikt sie raczej nie posunie.

Nie o to mi chodzi. Oczywiście całowanie i trzymanie ręki na pupie dziewczyny nie prowadzi do anarchi. Wyjąłeś bardziej to z kontekstu :). Ale racje masz, że trzeba wszystko wypośrodkować.

Na filmach nie odwracacie głowy jak ludzie się całują, czemu w normalnym świecie tak Was to razi? Czemu jesteście zniesmaczeni jak ludzie sie "liżą" na ulicy?

No tak ale na filmie nie odwracasz głowy nawet gdyby się tam i kochali a w rzeczywistości chyba nie stałabyś i się przyglądała na taką pare tylko dyskretnie poszła z tego miejsca. Mi głównie chodzi o to ażeby nie przesadzać z okazywaniem sobie uczuć w miejscu publicznym. Buziaki i przytulanie są piękne bo to ożywia nasz szary świat widząc, że ktoś jest szczęśliwy.

W kazdym razie w takich sytuacjach nie mozna przechodzic obojetnie i chocby ich bylo 10 to bym zareagowal.

I chwała ci za to Mav. Gdyby każdy reagował tak jak ty mówisz to zapewne takich zdarzeń byłoby mniej.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 wrz 2004, 01:09

Gwałcicieli należałoby likwidować.
Dawno temu dowiedziałem sie, że ktoś próbował zgwałcić przed miesiącem...
I pojechałem "posprzątać"... facet został księdzem ! (to nie żart).

A WY oburzający się na pocałunki czy inne czułości na ulicy, lepiej oburzajcie sie na chamstwo, które zaczyna sie od rzucania papierków na ulicy lub splunięcia.
Ciekawe czy tak samo jesteście zdegustowani takimi zachowaniami.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 wrz 2004, 01:12

Gwałcicieli należałoby likwidować.
Dawno temu dowiedziałem sie, że ktoś próbował zgwałcić przed miesiącem...
I pojechałem "posprzątać"... facet został księdzem ! (to nie żart).
Ten niedoszly gwalciciel zostal ksiedzem? I kogo chcial zgwalcic? I o co chodzi z tym sprzataniem :) Nic nie lapie.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 wrz 2004, 01:16

Tak. Został księdzem.
Chciał zgwałcić Kobietę. Moją.
Pojechałem zatłuc gada, ale się rozpłakał i wpadł w histerię.
Od tamtej pory zniknął. Po paru latach dowiedziałem się, że został księdzem. I jest nim nadal.
Tyle.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 wrz 2004, 01:21

Ja bym go zatlukl. Teraz bedzie gwalcil dzieci...
A jesli mozna, Twoja kobieta Ci o tym powiedziala dopiero po miesiacu? Dlaczego?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 wrz 2004, 01:28

Bała się. Zaczynaliśmy dopiero, to było po 3 miesiącach naszego związku, a on był Jej byłym, który Jej nie skonsumował. I przypomniał sobie o konsumpcji. Nie wiedziała jak zareaguję.
Bała się.
Idę sobie już...
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 415 gości