pytanie - ilu do tej pory mieliscie partnerow sexualnych?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 22 kwie 2006, 21:33

1 przez całe moje dotychczasowe życie - i niech tak zostanie.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"
Terencjusz
Awatar użytkownika
rrq
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:30
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: rrq » 23 kwie 2006, 11:24

z innej beczki,

1 lipca sie hajtam a ze ślub mam być kościelny trzeba zrobić kurs przedmałżeński i co sie okazuje - powściągliwość przed ślubem... czyli dążenie by mieć tego 1,
przespałęm sie z 6 kobietami i nie interesuje mnie czy to dobry czy zły wynik, jest mi przykro że osoba z którą bede reszte życia nie ma mnie od początku tylko dla siebie a ja jej tylko dla siebie,
ona miała około 10 facetów no cóż boli ale nie chce dopisywać ideologi do tego po prostu było mineło i jesteśmy razem.
Zreszta widze po sobie jak mało krytyczni jesteśmy w stosunku do siebie ja uważam że moje wyczyny to nic nie liczy sie ale dziewczynie coś zdarzy mi sie wytknąć czego potem zajebiście załuje.
Wracając do 1 akapitu, świat byłby lepszy i prostszy gdyby ludzi byli bardziej powściągliwi.. ale to moje zdanie
Pozdrawiam
....słodkich snów...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 kwie 2006, 12:04

Takie rzeczy widzi się dopiero po czasie. Ale nie ma co się roztkliwiać nad przeszłością i iść dalej. Byle do przodu, nie do tyłu. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 23 kwie 2006, 13:13

Na razie 3...
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 23 kwie 2006, 13:39

[quote="rrq"]
Wracając do 1 akapitu, świat byłby lepszy i prostszy gdyby ludzi byli bardziej powściągliwi.. ale to moje zdanie

Nie tylko Twoje :) Ja tez tak uważam. Ludzie robią wiele rzeczy, których potem żałują. Ja mam to szczęście, że mam tylko jednego partnera i myślę,że tak zostanie. Są u nas pewne niezgodności, jeśli chodzi o charaktery, ale jesteśmy z sobą szczęśliwi i kochamy się. Nie wiem gdzie spotkałabym drugiego takiego eh
A tymczasem życze Ci wszystkiego NAJ, żebyście byli szczęśliwi. I nie myślcie o przeszłości, liczy sie to, co jest przed wami. najważniejsze, że się kochacie, po prostu musieliście troche w zyciu przejść,żeby na siebie trafić.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 kwie 2006, 15:07

misiuchna ...................? a On cie tak też bardzo kocha i taki szczesliwy , czy tylko tak mówi , albo jest tak ...narazie !
pamietaj , wszystko sie zmienia ...nie chce byc była rozczarowana <aniolek> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 23 kwie 2006, 15:27

Andrew pisze:misiuchna ...................? a On cie tak też bardzo kocha i taki szczesliwy , czy tylko tak mówi , albo jest tak ...narazie !
pamietaj , wszystko sie zmienia ...nie chce byc była rozczarowana <aniolek> <browar>

Przecież napisałam "kochaMY się i jesteśMY". Będzie co być musi, jestem przygotowana na wszystko, bo już troszkę w życiu przeszłam. Mam nadzieję, że ta miłość przetrwa :)
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 23 kwie 2006, 17:36

misiucha22 pisze:Ja mam to szczęście, że mam tylko jednego partnera i myślę,że tak zostanie. Są u nas pewne niezgodności, jeśli chodzi o charaktery, ale jesteśmy z sobą szczęśliwi i kochamy się. Nie wiem gdzie spotkałabym drugiego takiego eh

Wszyscy tak mówią, ale prędzej czy później zejdą Ci klapki z oczów a za jakiś czas będziesz tak pisac o innym...
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 23 kwie 2006, 17:43

tanebo pisze:
misiucha22 pisze:Ja mam to szczęście, że mam tylko jednego partnera i myślę,że tak zostanie. Są u nas pewne niezgodności, jeśli chodzi o charaktery, ale jesteśmy z sobą szczęśliwi i kochamy się. Nie wiem gdzie spotkałabym drugiego takiego eh

Wszyscy tak mówią, ale prędzej czy później zejdą Ci klapki z oczów a za jakiś czas będziesz tak pisac o innym...

a co Ty możesz o mnie wiedzieć? Mam 22 lata i faceta od 4 lat. Niczego w zyciu nie wykluczam, lae nie jestem jakąś bezmyślna nastolatką. Poza tym nie idealizuje swojego faceta, bo zdaję sobie sprawę z tego, że są z faceci z lepszym charakterem. Ale nie kocha się za coś, tylko mimo wszystko, jak to ktoś kiedyś powiedział. eh
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 23 kwie 2006, 17:53

Czego Wy się czepiacie Misiuchy? Przecież napisała, że tak myśli, a nie że tak będzie. Różnica między myśleniem a pewnością jest zachowana, to o co Wam chodzi? Trudno żeby była z kimś i pisała, że nie wie, czy będą razem. To oznaczałoby wątpliwości - że jakieś ma.

Szukacie dziury dla zasady.
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 23 kwie 2006, 17:58

mrt pisze:Czego Wy się czepiacie Misiuchy? Przecież napisała, że tak myśli, a nie że tak będzie. Różnica między myśleniem a pewnością jest zachowana, to o co Wam chodzi? Trudno żeby była z kimś i pisała, że nie wie, czy będą razem. To oznaczałoby wątpliwości - że jakieś ma.

Szukacie dziury dla zasady.

Dzięki :) Wreszcie ktoś stanął w mojej obronie.Ja wiem, że chcę być z moim facetem, ale życie pokaże. Jak mnie poprosi o rękę, a ja się zgodze, to wtedy można mówić, że na pewno bedziemy razem.
Sorry, bo pierwszą wiadomośc napisałam nie na temat troszkę, to było do innego postu. Niektórzy wiedzą.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2006, 23:38 przez misiucha22, łącznie zmieniany 1 raz.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 kwie 2006, 19:37

gdzie w moim poscie komukolwiek ublizyłem , albo sie czepiam ??
MRT ...użyłaś słowa Wy ! poniewaz są tylko dwa posty po poscie kolezanki , to...? :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
accord

Postautor: accord » 24 kwie 2006, 21:40

Ciekawy temat.
Srednia wyjdzie,gdzieś tak ok.1500
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 24 kwie 2006, 21:57

accord pisze:Srednia wyjdzie,gdzieś tak ok.1500

Musisz być tym gościem z Party Hardcore <lol>
Ahaaa, mówisz o średniej. To były także dni posuchy? :>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 kwie 2006, 23:40

Olivia pisze:Ale nie ma co się roztkliwiać nad przeszłością i iść dalej. Byle do przodu, nie do tyłu.

Czyli jeszcze większy przerób? :|
rrq pisze:widze po sobie jak mało krytyczni jesteśmy w stosunku do siebie

Nie podciągaj innych do tego teamu :)
Gratki z powodu ślubu. Mam nadzieję, że tego chcesz :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
accord

Postautor: accord » 26 kwie 2006, 21:46

Ahaaa, mówisz o średniej. To były także dni posuchy? :>[/quote]
Przez 26-lat to jakby nie liczył,chyba były
DAReDebil
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2006, 14:47
Skąd: kraków
Płeć:

Dziewczyna ktora miala juz z 8 partnerow i ... ;/

Postautor: DAReDebil » 02 wrz 2006, 14:59

mam taki problem ze moja dziewczyna miala juz z 8 partnerow z ktorymi wspolzyla a ma niespelna 19lat ;/ co myslicie o takich dziewczynach jestem z nia juz dlugo ale niedawno sie o tym dowiedzialem jestem zszokowany ; ( raczej ja kocham ale jak pomysle ilu bylo przedemna to zalamka -.- dodam ze ona byla moja pierwszą ;/
co mi radzicie ;\ nie moge przestac o tym myslec , doluje to w ogole nie czuje tak jakby byla tyko moja ; (.. ile ja znam nigdy bym nie podejzewal ze takie z niej ziółko .
chyba dlugo tak nie wytrzymam zeby miala 1,2no 3 ale az tylu: ((((9 co myslicie o moim problemie , czy to nienormlane?;/ jak powinienem postąpic help
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 02 wrz 2006, 15:05

no faktycznie niezłe z niej ziółko, (a ja się martwiłam :P)
ale z 2 strony, może to fałszywa informacja, jesteś pewnien co do jej prawdziwości na 100% ? :> Pewnie jeśli to robiła to po pijanemu. No chyba że nie jest po prostu stała w uczuciach. Szczerze mówiąc trudno coś tu powiedzieć. Ważne żebyś ją dobrze poznał. Wtedy się dowiesz czy jest Ciebie warta. A to że jest Twoją pierwszą, a Ty jej 9-tym, to się nie załamuj. Niewiadomo dlaczego robiła to z tamtymi, a jeśli do Ciebie czuje coś naprawdę dużego, to będziesz dla niej tak czy siak w tym NAJLEPSZY ;)
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 02 wrz 2006, 15:05

są ludzie i ludzie. W dzisiejszych czasach 9 to chyba nie tak duzo. Pomysl jakby na kazdej dyskotece dawala innemu.
Ja bym z taka raczej nie byl, ale nie potrafie wytlumaczyc dlaczego.
Za duzy przebieg ;) ehehe chyba ze na dieslu :PP
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 wrz 2006, 15:06

"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 wrz 2006, 15:08

DAReDebil pisze:doluje to w ogole nie czuje tak jakby byla tyko moja ;

no tak bo jak by
DAReDebil pisze:miala 1,2no 3

to co czuł bys , że jest Twoja

Teraz jest z Toba i ty sie liczysz.
Chyba nie jestes zbyt dojrzały skoro nie umiesz pogodzis sie, że przeszłośc to przeszłosc
DAReDebil
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2006, 14:47
Skąd: kraków
Płeć:

Postautor: DAReDebil » 02 wrz 2006, 15:14

Ona mi to powiedziala , tak robial to po pijanemu w wiekrzosci przypadkow , powiedziala ze bardzo tego zaluje itd .. a raczej jest stala w uczuciach bo bardzo jej na mnie zalezy ogolnie przez to co mi powiedziala przez pewien czas nie moglem sie do niej dotknac ; (
doszlo do tego ze bardzo ja zaczalem ranic w uczuciach . mowila mi ze nigdy tak nikogo nie kochala ze gotowa jest na wszystko dla mnie itp :/ czesto mowi ze mnie kocha , przez 7 miesiecy nie zdradzila mnie , nie dotknela sie nikogo , ale ja ją tak i wybaczyla mi to , calowalem sie z jej siostrą ale to bylo na imprezie po kilkunastu glebszych .. wtedy zrozumiaelm ze alkohol potrafi łamac wszelkie zasady ktorych sie trzyma i po czesci staralem sie zrozumiec jej poczynania .
Ciezko mi z tym wszystkim ;/
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 02 wrz 2006, 15:18

Z jednej strony troszke dziwne ze dopiero teraz sie o tym dowiedziales. Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale czy nie chodzi Ci o to ze boisz sie o jej (jakby to powiedziec) stalosc ? Skoro w wieku 19 lat miala juz 9 partnerow, tzn. ze albo zmieniala ich co kilka miesiecy, albo zaczela bardzo szybko (albo to i to - bardzo prawdopodobne). Widac ze masz z tym problem. Wcale sie nie dziwie bo tez bym sie dziwnie poczul na Twoim miejscu. Tyle ze to wcale nie musi oznaczac, ze ona jest jakas gorsza od innych :) Postaraj sie z nia o tym porozmawiac. Moja rada: jesli Ci na niej zalezy to nie mysl o tym tak bardzo. Przeszlosc to przeszlosc ;]
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 wrz 2006, 15:18

DAReDebil pisze:calowalem sie z jej siostrą ale to bylo na imprezie po kilkunastu glebszych ..

no nie moge, sam całuje siostre swojej "ukochanej" a z jej przeszłościa sie pogodzic nie moze
co za przykład hipokryzji
ona bzykała sie z róznymi facetami, ale nie robiła swiństw nikomu tym, a Ty majac dziewczyne lizesz inna i to siostre tej która to chyba kochasz
DAReDebil
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2006, 14:47
Skąd: kraków
Płeć:

Postautor: DAReDebil » 02 wrz 2006, 15:19

jestem troche mlodszy od niej niedlugo bede miec 19 a mialem przed nia 2 dziewczyny na stale ale nie wspolzylem z zadna .
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 02 wrz 2006, 15:20

pierwsza wielka miłość - przełom 17 na 18 lat :P i ten pierwszy raz :) jak dotąd najcudowniejszy
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 02 wrz 2006, 15:22

9 do 18? nie moja bajka, widac nie jestem nowoczesny ;]. zareagowalbym podobnie.
DAReDebil
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2006, 14:47
Skąd: kraków
Płeć:

Postautor: DAReDebil » 02 wrz 2006, 15:22

to co zrobilem bylo w ogromnym stadium upojenia i najgorsze jest to tez ze nie wiem jak to do tego doszlo ;/ dodam ze zadko pije alkohol wiec mi malo trzeba a wtedy byla ogromna ilosc Zalowalem bardzo tego nie mialem nic takiego wplanach ..
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 02 wrz 2006, 15:24

DAReDebil pisze:Ona mi to powiedziala , tak robial to po pijanemu w wiekrzosci przypadkow


jak po pijanemu to spoko. niema problemu.
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 02 wrz 2006, 15:26

Biorac pod uwage wszystko co tutaj napisales... jestescie dla siebie stworzeni ;)
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 454 gości