Prostytucja

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2005, 01:58

jeśli sprzedaje inny narząd (i to bez okaleczania się) to jest szmatą.
Wlasnie nie do konca! Myslisz ze tu chodzi tylko o sprzedanie tylka? Nie, sprzedajesz wtedy cos o wiele bardziej wartosciowego.
Co do emocji, nie sadze, moze Ci sie tak wydawac, bo nie czytales moich wszystkich rozmow i dyskusji :D
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 sty 2005, 09:22

Maverick pisze:Myslisz ze tu chodzi tylko o sprzedanie tylka? Nie, sprzedajesz wtedy cos o wiele bardziej wartosciowego.


co takiego bardziej wartosciowego sprzedaje - nie da sie kupic kobiecego uczucia, a namietnosc moze byc ale udawana... tak naprawde oddaje mu cialo i sie wylacza - co facet od dziwki dostaje bardziej wartosciowego niz tylek?
karol

Postautor: karol » 27 sty 2005, 09:38

Nie sadz a nie bedziesz sadzony ! a ludzi którzy nie umią uszanowac , zaakceptowac czyjegos wyboru i ublizają im ?.... mam dla takich własne okreslenie , ale ze sie znamy Mav - nie uzyje go tutaj , bo sie obrazisz ! musisz jeszcze wiele przezyc i zrozumiec Mav ! tu nasówał by sie mi znowu cytat z Bibli "kto jest bez winy , niech pierwszy rzuci kamieniem " Nie sadze byś był czysty jak kryształ , a jednak to akceptujesz i uwazasz ze jest oki , wiec mysl co chcesz , tylko wyrazaj sie inaczej !
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2005, 09:45

co takiego bardziej wartosciowego sprzedaje - nie da sie kupic kobiecego uczucia, a namietnosc moze byc ale udawana... tak naprawde oddaje mu cialo i sie wylacza - co facet od dziwki dostaje bardziej wartosciowego niz tylek?
No pomysl, czy gdybys zrobil komus loda za kase (sorki za bezposredniosc, ale tak chyba najlepiej) to jedyne so bys sprzedal to wlasne usta na 15 minut? Bo mi sie wydaje ze bylby to jeszcze honor, poczucie wlasnej wartosci itp.
Nie sadz a nie bedziesz sadzony !
A mnie tam moga sadzic :D Jak to spiewal HappySad "jestem czysty jak lza":D
karol

Postautor: karol » 27 sty 2005, 09:52

Mav ja mam pomysła !! jestes bogatym synkiem swych rodziców , wez kase idaz do agencji ! ale dobrej popros o dziwkę , na poziomie , sam taka wybierz i pogadaj znią , ale tylko pogadaj ! załoze sie ze zmienisz zdanie ! juz nie bedziesz nazywał takiej szmatą , to tylko wynika z niewiedzy Twojej !! pyasz o czym z nia bedziesz gadał ??? no chocby o tej własnie szmacie !! :564:
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 sty 2005, 10:13

albo najlepiej zapros ja na forum :D - w koncu jestesmy anonimowi :564:
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2005, 10:41

jestes bogatym synkiem swych rodziców
Moze Cie zdziwie, ale nie jestem bogaty :) Nie wiem skad ta mysl.
ale dobrej popros o dziwkę , na poziomie , sam taka wybierz i pogadaj znią , ale tylko pogadaj ! załoze sie ze zmienisz zdanie ! juz nie bedziesz nazywał takiej szmatą , to tylko wynika z niewiedzy Twojej !! pyasz o czym z nia bedziesz gadał ??? no chocby o tej własnie szmacie !!
Ze zmienie zdanie? Dlaczego? Aha, bo poznam konkretna osobe. Tak? Co nei zmienia faktu ze jak mi sie zachce to bedem ogl sie jej spuscic prosto w oczy. I dlatego nie bede jej szanowal.
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 27 sty 2005, 10:53

No wlasnie.Chobcy ta prostytutka miala nie wiem ile do powiedzenia,nie zmieni to faktu ze spzredaje cialo i swa godnosc.

A jeslki chodzi o jakies nadzwyczajne sytuacje....to nie prawda.Mozna sobie inaczej w zyciu poradzic,ale moze tak latwiej i szybciej.
karol

Postautor: karol » 27 sty 2005, 10:54

Ty dalej swoje ? cóz czas to zweryfikuje , juz sie nie bede kłucił , i tylko wydaje Ci sie zebedziesz mógł zrobic to co piszesz !
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 27 sty 2005, 10:56

Krystian pisze:
Czasami życie zmusza do niektórych sytuacji


Nieprawda. Żadna sytuacja nie usprawiedliwia taplania się w seksualnych brudach czyli oddawania się komuś za pieniądze. Tak samo nie ma powodu dla którego mielibyśmy być stale brudni (np. stale chodzić spać nieumyci).

Ale smutne jest to, ze na prostytutke powiesz szmata, a ta facet k tóry tam chodzi jest w porządku, nie jest męską k***, a skąąąąd !?


A co myślisz że on tam chodzi?


- To kwestia uznania, czy jest czy nie jest usprawiedliwieniem, prawda leży po środku, a więc może być usprawiedliwieniem..

- Że mój facet chodzi do agencji?
Nie.


Student pisze:
Maverick pisze:
a tego co kozysta z ich usług jak bys nazwał ??
Jak bym nazwal...? Frajer :)


Hahhahahahaha wiesz w ogole na kogo mowi sie frajer?? Oj Mav czasami wypisujesz straszne glupoty ;) :564:


Buehee, też się uśmiałam.
Frajerem raczej nie jest, może po prostu jego partnerki są tak kiepskie, że woli profesjonalistke, która spełni jego wszystkie oczekiwania, nie musi to być burdel typowy, tylko naprawde ładne kobiety, które sam sobie wybierasz.Poza tym seks seksowi nierówny, wiele babek jest mocnych tylko w gembach, ale to co robia w lozku nie kazdemu facetowi musi odpowiadac...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2005, 10:59

A dlaczego bym nie mogl?

Poza tym, Karol - zrozum, ze dla mnie seks to nie zwykle posowanie. A juz nawet nie o to chodzi. Ja po prostu uwazam, ze czlowiek ma cos takiego jak godnosc, honor itd. Cos czego sie nie da w zaden sposob zmierzyc. I jezeli ktos sprzedaje swoje cialo to w moich oczach sie tego pozbywa. Dobrowolnie. Wiec jest szmata.
Jezeli natomiast ktos komus to odbiera sila, przemoca to wtedy jest na liscie moich wrogow. To dla mnie dosc drazliwy temat i jestem na to uczulony :D
karol

Postautor: karol » 27 sty 2005, 11:09

Widze ! :547: dziwka też ma swój honor , jak i swą godnosć ! nie musi miec tego tak jak Ty to postrzegasz ! dziwki (wiekszosc ) nie pocałujesz , ale to drazliwy i ciezki temat dla osób które nie mialy z dziwkami do czynienia (choć w przpadku tirówek zgodził bym sie na Twoje okreslenie ) tak co do dziewczyn z agencji nie mogę ! to uogulnienie !
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 27 sty 2005, 11:13

karol pisze:Widze ! :547: dziwka też ma swój honor , jak i swą godnosć ! nie musi miec tego tak jak Ty to postrzegasz ! dziwki (wiekszosc ) nie pocałujesz , ale to drazliwy i ciezki temat dla osób które nie mialy z dziwkami do czynienia (choć w przpadku tirówek zgodził bym sie na Twoje okreslenie ) tak co do dziewczyn z agencji nie mogę ! to uogulnienie !


No właśnie.
Topic jest o agencjach, a nie brzydkich pannach z ulicy,a to jednak różnica :547:
20lat

Postautor: 20lat » 27 sty 2005, 12:44

uwazam ze niepowinno sie tak oceniac pan pracujacych w agencjach skoro sie niezna osoby,na pewno wiele z nich jest bardzo milych i fajnych i gdybys MAV spotkal taka na ulicy normalnie ubrana i niewiedzial bys ze to dziwka i pogadal bys z nia to zobaczyl bys ze to sa normalni ludzie,
a co do ich pracy to chyba lepiej puszczac sie i jakos godnie zyc niz sprzatac ulice za 500zl i ledwo wiazac koniec z koncem??

moje zdanie jest takie na pierwszy raz odradzam,sam osobiscie nieposzedl bym do agencji a jak kiedys by mi sie odwidzialo to zamowil bym sobie pania z najwyzszej polki co bierze za noc kilka tysiecy
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 27 sty 2005, 16:23

"a co do ich pracy to chyba lepiej puszczac sie i jakos godnie zyc niz sprzatac ulice za 500zl i ledwo wiazac koniec z koncem??"

ja uwazam ze lepiej sprzatac,ale to juz kwestia moralnosci i zasad!!!
Tak jak mowilam,puszczac sie jest latwiej.

Niech sobie agencje istnieja,nie mam nic pzreciw ale wlasne z tych powodow tych pan szanowac nie bede.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2005, 16:26

Co wy tak ich bronicie? Przeciez jak mozna szanowac kobiete ktora moge miec za kilkaset zl? Wy sobie je szanujcie. Dla mnie to dziwka i szanowac szmaty nie bede.
A calowac bym Karol ich nie chcial. Po tym jak tego samego dnia z 5 lodow zrobila?
Topic jest o agencjach, a nie brzydkich pannach z ulicy,a to jednak różnica
No niby jest. W jakosci uslug. Ale ani jedna ani druga nie jest dla mnie kims wartosciowym.
na pewno wiele z nich jest bardzo milych i fajnych i gdybys MAV spotkal taka na ulicy normalnie ubrana i niewiedzial bys ze to dziwka i pogadal bys z nia to zobaczyl bys ze to sa normalni ludzie,
Owszem, ale gdybym sie dowiedzial jaki ma zawod... to znajomosc by sie skonczyla.
a co do ich pracy to chyba lepiej puszczac sie i jakos godnie zyc
Godnie zyc? Jak mozna mowic o godnym zyciu w chwili gdy sie sprzedajesz? Chyba nie wiesz co to godne zycie.
Pisales o DOSTATNIM zyciu, a to wielka roznica.
a jak kiedys by mi sie odwidzialo to zamowil bym sobie pania z najwyzszej polki co bierze za noc kilka tysiecy
Czyli wg Was, jezeli kobieta sie sprzeda za 50zl to jest najgorsza, ale jak bierze juz np 5000za noc, to juz mozna ja szanowac? Buahaha! Ja nie widze pomiedzy nimi roznicy! I jedna i druga sie sprzedaje! Roznica tylko w cenie. No ale to typowo polskie myslenie. Jak ktos ukradnie malo to mozna mu to puscic plazem, ale jak to bedzie milion to nie darujemy! Oceniaj czyn! Wiec oceniam! I nie ma dla mnie znaczenia czy robi loda za 50 czy za 5000zl! Ma znaczenie to ze tego loda robi! Czy wy tego nie rozumiecie? Albo ktos sie sprzedaje, albo nie.
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 27 sty 2005, 16:28

"Czyli wg Was, jezeli kobieta sie sprzeda za 50zl to jest najgorsza, ale jak bierze juz np 5000za noc, to juz mozna ja szanowac? Buahaha! Ja nie widze pomiedzy nimi roznicy! I jedna i druga sie sprzedaje! Roznica tylko w cenie."


Brawo!!!!!!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 27 sty 2005, 18:26

Mav moge sie zalozyc ze bys ruchal az by trzeszczalo i z wywieszonym jezorem bys biegl do niejednej ekskluzywnej Pani z agencji. Bo w porzadnej agencji sa takie dupy ze szok! Takze nie swiruj :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2005, 18:58

Mav moge sie zalozyc ze bys ruchal az by trzeszczalo i z wywieszonym jezorem bys biegl do niejednej ekskluzywnej Pani z agencji. Bo w porzadnej agencji sa takie dupy ze szok! Takze nie swiruj
Przepraszam, ale dlaczego zakladasz ze mysle penisem? Ja rozumiem ze ocena innych przechodzi przez pryzmat nas samych, ale zapewniam cie, ze nie kazdy taki jest.
I zaklad bys przegral. Moze i sa super dupy, ale czy to oznacza ze od razu mam dostac slinotoku i od razu musze taka panienke przerznac? No wez wyluzuj, ja sie naprawde szanuje w tej materii i jezeli jestem z dziewczyna, to po to by jej i mi bylo dobrze.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 27 sty 2005, 19:20

jak mozna szanowac kobiete ktora moge miec za kilkaset zl?

mozesz miec jej cialo, a kobieta nietylko z tego sie sklada..
wiec nie mozesz jej kupic
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 27 sty 2005, 19:27

Maverick pisze:Przepraszam, ale dlaczego zakladasz ze mysle penisem? Ja rozumiem ze ocena innych przechodzi przez pryzmat nas samych, ale zapewniam cie, ze nie kazdy taki jest.
I zaklad bys przegral. Moze i sa super dupy, ale czy to oznacza ze od razu mam dostac slinotoku i od razu musze taka panienke przerznac? No wez wyluzuj, ja sie naprawde szanuje w tej materii i jezeli jestem z dziewczyna, to po to by jej i mi bylo dobrze.



Okej , niech ze i tak bedzie. Ja tam sie klocic nie bede , swoje wiem :)
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 27 sty 2005, 20:11

Student,ja mysle ze Mav zgodzi sie z Toba ze w ekskluzywnych agencjach sa ladne panie ale to nie znaczy ze mialby ochote z nimi baraszkowac.tu chodzi o cos zupelnie innego.Nie o to czy brzydkie czy nie.To nie wazne.Sa prostytutkami i tyle,chocby nie wiem jak piekne i elokwentne...
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 27 sty 2005, 20:22

Ja po prostu uwazam, ze czlowiek ma cos takiego jak godnosc, honor itd. Cos czego sie nie da w zaden sposob zmierzyc. I jezeli ktos sprzedaje swoje cialo to w moich oczach sie tego pozbywa. Dobrowolnie. Wiec jest szmata.


dla mnie mav, godnosc tracisz jesli robisz cos wbrew sobie, jesli natomiast kobieta 'sprzedaje' sie za pieniadze, to godnosc gdzies ulatuje, ale w TWOIM czy moim pojeciu, w pojeciu osoby trzeciej, dla ktorej takie zachowanie kloci sie z jej wlasna moralnoscia. Dla tej kobiety mzoe to byc co najwyzej niekomfortowe.
takie porownanie: jesli Ciebie by ktos hmmm 'kochal analnie', czul by sie jak szmata, dla dziewczyny (niejednej) - to tylko kolejna forma sexu ;)
Ostatnio zmieniony 27 sty 2005, 20:24 przez gracja, łącznie zmieniany 1 raz.
karol

Postautor: karol » 27 sty 2005, 20:23

Lady_Jesika pisze:Student,ja mysle ze Mav zgodzi sie z Toba ze w ekskluzywnych agencjach sa ladne panie ale to nie znaczy ze mialby ochote z nimi baraszkowac.tu chodzi o cos zupelnie innego.Nie o to czy brzydkie czy nie.To nie wazne.Sa prostytutkami i tyle,chocby nie wiem jak piekne i elokwentne...


dokładnie , są prostytutkami ...nie szmatami !!
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 27 sty 2005, 22:54

no tu sie zgodze.Szmatam,i ich nie nazwe,ale tylko i wylacznie ze zwyklej grzecznosci.Tylko tyle
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sty 2005, 18:54

A co powiesz o tirowce przy ulicy? Ona jest szmata? Bo rozni sie tylko cena za usluge.
dla mnie mav, godnosc tracisz jesli robisz cos wbrew sobie, jesli natomiast kobieta 'sprzedaje' sie za pieniadze, to godnosc gdzies ulatuje, ale w TWOIM czy moim pojeciu, w pojeciu osoby trzeciej, dla ktorej takie zachowanie kloci sie z jej wlasna moralnoscia. Dla tej kobiety mzoe to byc co najwyzej niekomfortowe.
takie porownanie: jesli Ciebie by ktos hmmm 'kochal analnie', czul by sie jak szmata, dla dziewczyny (niejednej) - to tylko kolejna forma sexu
No fakt, moze to racja, ze jak jakas kobieta jest nimfomanka, to jej to przyjamnosc sprawia. Jednak nie do konca, bo przyjdzie taki oblecha i jego tez musi zaspokoic chocby sie :563: miala. I w tym momencie konczy sie przyjemnosc a zaczyna kurestwo. Tak by to mozna bylo okreslic. Zreszta jaka normlana dziewczyna wezmie po seksie pieniadze?
Dla mnie one chocby nie wiem jak sie ladnie ubraly, ile kasy braly za numerek to i tak sie sprzedaja. Czyli posiadajac odpowiednia ilosc gotowki moge je miec. Dlatego ich nie szanuje. Szanowac bede dziewczyne, o ktora chocby w minimalnym stopniu bede zabiegac. Rozumiecie. Jak ktos wam da 1000zl to bedizecoe go mniej szanowac niz glupie 500 ale ciezko zarobione. I idac tym tokiem dalej - nie szanuje ich, nie sa dla mnie nikim wartosciowym. Zaznaczam ze to wszystko jest w moim jakze subiektywnym odczuciu, no bo nie moge sie wypowiadac za kogos innego. No i nie sa nikim wartosciowym... sa prostytutkami, szmatami, dziwkami, censored. Znaczenia nie ma dla mnie ktore z okreslen uzyje bo i tak ich nie szanuje.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 28 sty 2005, 19:13

Jakie tu wielkie slowa padaja: szcunek dla siebie, sprzedawanie sie itd. A czy wiekszosc ludzi nie sprzedaje czesto czegos wiecej? Tylko tego nie da sie dotknac, zobaczyc. A ile jest kobiet, ktore kochaja sie (?) ze swoim mezem z przymusu, bo nie maja mozliwosci, zeby wziac rozwod, bo nie widza takiej mozliwosci. Prostytutka sprzedaje sie (najczesciej) bo chce, bo tak wybrala. A co z ta reszta, ktora codziennie zagryza zeby sprzedajac swoje wartosci w czysciutkiej pracy biurowej?
Naprawde nie wiem, czego sie tu czepiac i dlaczego one niby sie nie szanuja??? To tylko jeden punkt widzenia.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sty 2005, 20:36

O jakiej Ty znowu pracy biurowej mowisz? W moich oczach sprzedawanie wlasnego ciala jest zle i tyle. I ja takich osob nie szanuje. Koniec, kropka. Juz bardziej przejrzysciej nie napisze. Nie wiem jak mogliscie tego jeszcze nei zrozumiec.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 sty 2005, 20:38

Maverick pisze:. Nie wiem jak mogliscie tego jeszcze nei zrozumiec.


my zrozumielismy - to Ty nie zrozumiales chyba Miltonii... ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sty 2005, 20:39

No z ta praca w biurze to faktycznie nie mam bladego pojecia.
Reszte zrozumialem, jednak to absolutnie nie to samo.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 303 gości