Oral i co później?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

gaijin
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2005, 10:10
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: gaijin » 04 wrz 2005, 10:14

odswieze temat: mam zamiar sprobowac z moja dziewczyna orala
ona troche sie tego boi ale chce to zrobic no a ja oczywiscie chce :)
oboje myslimy o oralu w gumce bo ona jak i ja mamy pewne opory zwiazane z oralem bez gumki
W zwiazku z tym moje pytanie - jakiej gumki uzywac? bo czytalismy gdzies ze musi byc bez substancji nawilzajacej tylko sam lateks. Czy takich sie uzywa wtedy? a sprzedawane prezerwatywy zapachowe nadaja sie do tego?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 wrz 2005, 10:31

gaijin pisze:oboje myslimy o oralu w gumce bo ona jak i ja mamy pewne opory zwiazane z oralem bez gumki


Jakie opory? Że może "nieczysto" będzie? Guma to jest guma. Ma swój specyficzny zapach i smak... gumy. A smakowe są do dupy. Ja bym miał opory przed oralem w gumce. Zresztą, jak pieszczę moją panią, którą przed momentem mocno kochałem (w gumce) to mam lekkie opory, bo inaczej smakuje.

Jak oral to tylko bez gumki.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 wrz 2005, 10:34

gaijin pisze:oboje myslimy o oralu w gumce bo ona jak i ja mamy pewne opory zwiazane z oralem bez gumki

Jeśli macie jakiekolwiek opory, to radzę nie zaczynać w ogóle. A jeśli dziewczyna chce possać lateks, to bardziej się do tego nadaje guma do żucia <banan>
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 wrz 2005, 10:35

Jarek pisze:Jeśli macie jakiekolwiek opory, to radzę nie zaczynać w ogóle. A jeśli dziewczyna chce possać lateks, to bardziej się do tego nadaje guma do żucia


Albo kup jej cukierka i każ lizać przez papierek. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 wrz 2005, 10:38

... a na twoje opory, radzę zrobić jej minetkę przez majtki (oby czyste, takie świeże, po praniu i pachnące) <banan>
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2005, 11:06 przez Jarek, łącznie zmieniany 2 razy.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 wrz 2005, 10:40

Na moje opory, panie Jarku?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 wrz 2005, 10:43

Na pytającego, czyli tego co ma te opory.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 wrz 2005, 10:59

Jarek pisze:... a na twoje opory, radzę zrbić jej minetkę przez majtki


Ale wiesz co... ten pomysł nie jest taki zły. Już nieraz pieściłem mą dziewczynę przez majteczki (tak jakoś mi się zachciało :D). Może minetkę też sie uda zrobić... <banan>
<banan>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 wrz 2005, 11:08

Udać, to pewnie się uda, tylko co to za przyjemność dla niej i dla ciebie. A w ogóle to najlepiej jak się ma przed czymś opory, to lepiej tego nie robić, a nie na siłę szukać jakiś półśrodków.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 wrz 2005, 11:24

Jarek pisze:Udać, to pewnie się uda, tylko co to za przyjemność dla niej i dla ciebie.


Wiesz jakie majtki będą wilgotne PO? ;)

Jarek pisze:A w ogóle to najlepiej jak się ma przed czymś opory, to lepiej tego nie robić, a nie na siłę szukać jakiś półśrodków.


Zgadzam się. <brawo1>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Alex
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2005, 15:21
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: Alex » 04 wrz 2005, 11:29

gaijin pisze:oboje myslimy o oralu w gumce bo ona jak i ja mamy pewne opory zwiazane z oralem bez gumki


Daj spokój! Oral w prezerwatywie to chyba jedno z najgorszych doznań! Guma to guma! Chyba nie chcesz, żeby dziewczyna miała zapach palonej gumy w ustach :| No tak, ale męski szowinizm i tak pewnie wygra. Skoro laska ma opory to znaczy, że nic z tego i nie próbuj na nią wpłynąć, bo ją tylko zrazisz.
mrwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 02 wrz 2005, 16:34
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrwa » 04 wrz 2005, 11:30

mineta jak mineta przez majtki raczej nie zda egzaminu ale to jest chyba tak samo jak pieszczenie cipki palcami przez spodnie/majtki a nagiej!!! tak wiec oral w gumce to masakra tak robia tylko prosttytutki jesli im sie nie zaplaci za orala bez gumki!! dla mnie nie bylo by w tym zadnej przyjemnosi tym bardziej ze nawet kochac sie nie lubie w "manekinie" moja niunia zreszta tez, a co dopiero jak by miala wziac lateksa do buzi ! BLEEE
gaijin
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2005, 10:10
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: gaijin » 04 wrz 2005, 12:31

:) no ok widze ze atak zostal przypuszczony - to powiedzcie mi czym puźniej płukać usta ma moja dziewczyna no bo chyba nie powiecie mi ze potem sie całujecie tak bez jakiegoś oporu...

ps: upieram sie przy pytaniu - napisze mi cos ktos sensowanego o rodzaju prezerwatywy do orala - chodzi przede wszystkim o poczatek bo pozniej juz oboje sie przekonamy do tego i bedzie bez gumki
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 04 wrz 2005, 12:54

gaijin pisze:to powiedzcie mi czym puźniej płukać usta ma moja dziewczyna

WC Kaczką. :]
gaijin pisze:no bo chyba nie powiecie mi ze potem sie całujecie tak bez jakiegoś oporu...

Wiesz... Na tym wlasnie polega seks. Jezeli robie dziewczynie dobrze ustami, to normalne i zrozumiale dla mnie, ze gdy tylko skoncze przyciaga mnie i bardzo mocno caluje. I vice versa.
gaijin pisze:napisze mi cos ktos sensowanego o rodzaju prezerwatywy do orala - chodzi przede wszystkim o poczatek bo pozniej juz oboje sie przekonamy do tego i bedzie bez gumki

To moze najpierw poczekajcie i zrobcie to od razu bez gumki... Tak bedzie chyba lepiej :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 wrz 2005, 12:58

gaijin pisze:to powiedzcie mi czym puźniej płukać usta ma moja dziewczyna no bo chyba nie powiecie mi ze potem sie całujecie tak bez jakiegoś oporu...

Moj moze mnie pocalowac bez oporu, ja czesto wole sobie czyms popic(ale tylko ze wzgledu na moje "zmachanie" a nie zaden smak).

gaijin pisze:napisze mi cos ktos sensowanego o rodzaju prezerwatywy do orala

Ja Ci nie napisze. Wole miliony razy bardziej piescic mojego faceta niz normalnie i czuc jego smak niz czuc jakis obrzydliwy lateks w ustach. Poza tym,to w gumce oralnie moj facet na pewno by nie doszedl. Normalnie zajmuje mi to ogromna ilosc czasu a co dopiero mialoby przez gume :).
gaijin
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2005, 10:10
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: gaijin » 04 wrz 2005, 13:35

ok dziekuje za pomoc - przedyskutuje z moja kobietka ta sprawe
narazie
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 wrz 2005, 13:57

charlie81 pisze:

Kod: Zaznacz cały

gaijin napisał/a:   
no bo chyba nie powiecie mi ze potem sie całujecie tak bez jakiegoś oporu...

Wiesz... Na tym wlasnie polega seks. Jezeli robie dziewczynie dobrze ustami, to normalne i zrozumiale dla mnie, ze gdy tylko skoncze przyciaga mnie i bardzo mocno caluje. I vice versa.

dokladnie tak:)

ps: upieram sie przy pytaniu - napisze mi cos ktos sensowanego o rodzaju prezerwatywy do orala - chodzi przede wszystkim o poczatek bo pozniej juz oboje sie przekonamy do tego i bedzie bez gumk

o chryste, nie sadze, zeby ona sie przekonala, majac tak fascynujace poczatki jak lateks w buzi.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 wrz 2005, 14:01

gaijin pisze:no ok widze ze atak zostal przypuszczony - to powiedzcie mi czym puźniej płukać usta ma moja dziewczyna no bo chyba nie powiecie mi ze potem sie całujecie tak bez jakiegoś oporu..


Ależ ty masz tych oporów normalnie...
Krótko: tak, całujemy się bez oporu. :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 wrz 2005, 14:19

Fuj!A ja przed chwilą jadłam śniadanie!
Jak pomysłałam o smaku latexu <belt3>

Ja nie rozumiem za co Ty chcesz tak karac tą dziewczynę?Poza tym pewnie jakby nawet przez gumkę (o fuj!) Ci dobrze zrobiła to pewnie więcej nie zrobi. Ja bym pewnie sie tak potem brzydziła orala.
A buzi po to coś złego?Płukac usta? <boje_sie> Tego juz nie ogarniam po co niby.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 04 wrz 2005, 15:32

Moim zdaniem jak ktos ma opory to albo zrobic dobrze facetowi bez polykania albo wcale. Bo po gumce w ustach w ogole jej sie odechce. A jeszcze jakas ze srodkiem nawilzajacym, to juz w ogole masakra... I po takiej na pewno bedzie musiala wyplukac usta, bo ten smak jest traaaagiczny (mialam przez chwile cos takiego w ustach kiedys :/)
Nikola

Postautor: Nikola » 04 wrz 2005, 22:46

gaijin pisze:napisze mi cos ktos sensowanego o rodzaju prezerwatywy do orala - chodzi przede wszystkim o poczatek bo pozniej juz oboje sie przekonamy do tego i bedzie bez gumki

w zyciu by mi do głowy nie przyszło zeby robic facetowi loda przez gumke.. dajecie spokoj, przeciez to jest bez sensu!


gaijin pisze:to powiedzcie mi czym puźniej płukać usta ma moja dziewczyna no bo chyba nie powiecie mi ze potem sie całujecie tak bez jakiegoś oporu...

nigdy nie płukałam ust 'po', najwyzej sie czegos napije i jesmu tez podam :)
aha no i całujemy sie normalnie, nie uważam zeby bylo w tym cos dziwnego...
Awatar użytkownika
taki1
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 05 wrz 2005, 02:01
Skąd: Z internetu
Płeć:

Postautor: taki1 » 05 wrz 2005, 02:06

co do rodzaju gumki jak juz naprawde chcesz to robic przez gumke to najlepszym rozwiazaniem bedzie Durex Select po 1 nie smierdzi az tak gumą jak unimile po 2 fajne kolorki ;) po 3 zapachowe , lecz na niektorych moga byc male :) 52mm niby standard ale... jak to zwykle bywa to roznie to bywa :D
nie mam takich skarbów jak Liber...
gaijin
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2005, 10:10
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: gaijin » 05 wrz 2005, 08:26

w koncu jakas techniczna odpowiedz
Durex Select
Awatar użytkownika
taki1
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 05 wrz 2005, 02:01
Skąd: Z internetu
Płeć:

Postautor: taki1 » 05 wrz 2005, 14:31

wiesz ja wlasnie wrocilem od swojej panny (dlugo z nia nie jestem max 2miechy) a tym gorsze ze ona nie przepada za oralna miloscia bah! i co mnie zdziwilo nie stopuje ja to ze penis w buzi bez gumki czy jakos tak ale ona nie lubi jak ją ktoś tam liże, dobra przesadzilem ze nie lubi ale nie przepada (hmm przepada to tez zle slowo widocznie albo serio ja to nie podnieca az tak w co nie wierze albo ktos cos zrabal przede mna) w jej poprzednim zwiazku mowila ze to byla rzadkosc straszna, ja ją przekonam to nie jest problemem (nic na sile ale wiecej niz kilka szans nie dostane) ale jak jej sie cos nie spodoba to bedzie problem wiec za 1 razem musi byc dobrze to jest chlopie stres :)
jak cos nie wypali to lewo wiec jak ktos ma metode jakas moze taka ktora zawsze skutkuje bo nie wiem co koles mogl robic nie tak albo czego nie robil wiec ... no tak to wyglada
i nie mam pojecia co z tym zrobic ;\
nie mam takich skarbów jak Liber...
Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

...

Postautor: Greyangel » 05 wrz 2005, 14:43

Guma odpada. Koleżanki wspomniały o nawilżanej ... jeszcze gorsza jest z środkiem plemnikobójczym. Piekąco gorzki smak ... a skąd wiem ...
Kiedyś, dawno temu, kochałem się z kobietą w gumce plemnikobójczej, po tym jak ona doszła. Spytałem czy może dokończyć ustami no i się zgodziła, zdjąłem więc gumę. Ale ... nie wpadłem na to by go po tej gumie przemyć, panienka coś tam parsknęła ale nie zwróciłem uwagi, owszem popieściła mnie ale zaraz po, obdarzyła mnię czułym pocałunkiem. Stąd wiem. Trochę mnie to zawstydziło (i miało) ale cóż ... nauczyło by myć go po gumie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 wrz 2005, 15:04

taki1 pisze:ale jak jej sie cos nie spodoba to bedzie problem wiec za 1 razem musi byc dobrze to jest chlopie stres

OMG. Chyba od razu nie jest sie alfa i omega. Przeciez jak nawet sie jej nie spodoba to za kazdym razem moze byc lepiej. Trzeba probowac a nie zniechecac sie po razie.
No normalnie focha - jak mi sie nie spodoba to juz nigdy Ci nie pozwole -
<boje_sie>
Awatar użytkownika
taki1
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 05 wrz 2005, 02:01
Skąd: Z internetu
Płeć:

Postautor: taki1 » 05 wrz 2005, 15:11

Yasmine pisze:No normalnie focha - jak mi sie nie spodoba to juz nigdy Ci nie pozwole -
<boje_sie>

podaj adres :)

hehe dobra ale widocznie jej sie cos nie spodobalo wczesniej bo rzadko pozwalala swojemu chlopakowi na takie igraszki praktycznie w ogóle wiec z takiej pozycji wyjdz ze ja cos zrabie i bedzie be! ;/ i ja co mam ja naklaniac ze kazdy nastepny raz bedzie lepszy?
nie mam takich skarbów jak Liber...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 wrz 2005, 15:17

taki1 pisze:wyjdz ze ja cos zrabie i bedzie be!

Ale co mozesz zrabac? No ale jesli juz jej zdaniem zrabiesz, to ona powinna powiedziec Ci,co robisz nie tak, jak by chciala,zeby bylo.

Czytajac te nowe topici na forum dochodze do wniosku,ze 3/4 kobiet to albo klody, albo brzydza sie oralu, albo nie lubia seksu, albo maja jakies smieszne uprzedzenia do roznych rzeczy. Co sie dzieje, na tym swiecie <boje_sie>
Sex jest przeciez zajebisty.
Awatar użytkownika
taki1
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 05 wrz 2005, 02:01
Skąd: Z internetu
Płeć:

Postautor: taki1 » 05 wrz 2005, 15:34

no racja przeciez to nic obrzydliwego =D raczej swojej spermy bym nie polknal dlatego ja bym przy oralu nie zmuszal jej bo to by byla glupota jak ktos lubi to trzeba uszanowac ale zeby czuc odraze do tego ;p
panie od biologii takie rzeczy wciskaja mlodym kobietom!! :)
nie mam takich skarbów jak Liber...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 wrz 2005, 15:40

taki1 pisze:panie od biologii takie rzeczy wciskaja mlodym kobietom!!

Przepraszam bardzo, ale czuje sie urazona :P. Ja chce zostac pania od biologii i nie uwazam to za nic obrzydliwego, wrecz przeciwnie :).

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości