seks w nietypowych miejscach - wasze opinie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Żyraffka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 30 paź 2007, 21:25
Skąd: dolnośląskie
Płeć:

Postautor: Żyraffka » 01 lis 2007, 23:03

tommi pisze:nie, nie liczy się, nocą i na pomniku

no to nie przerobiłam <diabel>
Codziennie staraj się żyć tak, jakby jutro miał być koniec świata :)
Awatar użytkownika
tommi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 01 lis 2007, 21:04
Skąd: sincity
Płeć:

Postautor: tommi » 01 lis 2007, 23:20

hmm, a ja nie polecam, granit jest bardzo zimny więc albo twoje korzonki albo jego dupa mogą na tym ucierpieć, potem już po przyjemności pozostaje wspomnienie, ból skutecznie uniemożliwia odkrywanie nowych miejsc <lodzik>
alkohol i namiętność jednakowo zawracają w głowie
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 02 lis 2007, 08:54

Zaczyna mnie bawić "wyzwolenie" co poniektórych cnotek-niewydymek. Nie dość, że faktycznie rozjeżdżają się często z elementarną kindersztubą, to jeszcze nawet nie wiedzą, o czym piszą. Bo wszystko to pozostaje w ich marzeniach, a najdalej, gdzie udało im się poza łóżko dojechać, to do kuchni. Być może brak seksu tak im na głowy wali <aniolek>

Faceci z kolei - bywa, że uprawiają erotomaństwo-gawędziarstwo, nadając o "wyzwoleniu", podczas gdy sami zapewne mają problemy ze zwykłym stosunkiem - albo chętnej brak, albo możliwości.

Jest drobna różnica między kopulacją na środku chodnika na Marszałkowskiej a robieniem laski w samochodzie na skrzyżowaniu. Jednak niektórzy wrzucają wszystko do jednego worka, bo najzwyczajniej w świecie nie wiedzą, o czym piszą.
emilek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2007, 10:02
Skąd: Dolnośląskie
Płeć:

Postautor: emilek » 02 lis 2007, 10:31

Żyraffka pisze:auta duze i autka malutkie (pierwszy orgazm- bosko było <aniolek> ), plaza, park, stadion...
nie zaliczyłam przymiezalni, ale nic straconego, bedzie i ona

a marzy mi sie seks z nim i z nia <diabel>


Na mysl mi przychodzi pozyczone auto (duze) :D zjechanie do lasu i radiowoz za nami :D Ze niby po co my tu przyjechalismy.....ale pozniej bylo juz jak w niebie :) Ta skrzypiaca skora tylnej kanapy dodawala uroku :D
Awatar użytkownika
tommi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 01 lis 2007, 21:04
Skąd: sincity
Płeć:

Postautor: tommi » 02 lis 2007, 11:53

mrt pisze:Zaczyna mnie bawić "wyzwolenie" co poniektórych cnotek-niewydymek. Nie dość, że faktycznie rozjeżdżają się często z elementarną kindersztubą, to jeszcze nawet nie wiedzą, o czym piszą. Bo wszystko to pozostaje w ich marzeniach, a najdalej, gdzie udało im się poza łóżko dojechać, to do kuchni. Być może brak seksu tak im na głowy wali <aniolek>

Faceci z kolei - bywa, że uprawiają erotomaństwo-gawędziarstwo, nadając o "wyzwoleniu", podczas gdy sami zapewne mają problemy ze zwykłym stosunkiem - albo chętnej brak, albo możliwości.

Jest drobna różnica między kopulacją na środku chodnika na Marszałkowskiej a robieniem laski w samochodzie na skrzyżowaniu. Jednak niektórzy wrzucają wszystko do jednego worka, bo najzwyczajniej w świecie nie wiedzą, o czym piszą.


a co ty tak z tą kindersztubą? giertycha masz w rodzinie? nie podoba ci się to nie czytaj. sama pewnie dalej niż na łóżko nie wyjechałaś, do tego pod pierzyną i przy zgaszonym świetle. chcesz uczyć moralności? trzeba było zostać księdzem. nie ważne czy ktoś robił to rzeczywiście czy tylko fantazjuje, może akurat swoją fantazją zainspiruje innych, i o to chyba tutaj chodzi. więc koleżanko, z całym szacunkiem ale frustracje wyładowywuje się gdzie indziej <mlotek>
Ostatnio zmieniony 02 lis 2007, 16:52 przez tommi, łącznie zmieniany 1 raz.
alkohol i namiętność jednakowo zawracają w głowie
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 02 lis 2007, 12:43

tommi, przy nicku mrt jest taki znaczek, który oznacza płeć. jeśli nie znasz kształtu tych znaczków, dla ułatwienia postarano się, aby były one jeszcze w charakterystycznym dla obu płci kolorze. fajne, nie?
i nie bądź chamski.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 lis 2007, 12:53

a co powiecie na parking pod realem o 14 w sobote,

nie kreci mnie to, ze ktos patrzy, tylko mozliwosc, ze moze cos zobaczyc
tommi pisze:albo cmentarz nocą... :>

tu bym nie umiała. Nie wiem, za duzy szacunek mam do cmentarza czy co. ale mało smaczne dla mnie. Przynajmniej jesli ja miała bym to robic

tommi pisze:musiało to nikogo nie zbulwersować bo się nie przyczepił

to, ze sie nie przyczepił, nie znaczy, ze nie zbulwersowało ;)

lollirot pisze:i nie bądź chamski.

o co i ja prosze
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 02 lis 2007, 12:59

a pusty gabinet w szkole? <aniolek> to tylko zapytanie, bo jakoś nie było okazji :P

a co do nietypowych miejsc to uważam, że jest to całkiem fajne i urozmaica seks...i myślę, że to fajnie wychodzi, gdy raptem dwoje partnerów łapie ochota w nietypowym miejscu, oczywiście gdy nie jest to środek ulicy, albo w kolejce w tesco :P
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
tommi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 01 lis 2007, 21:04
Skąd: sincity
Płeć:

Postautor: tommi » 02 lis 2007, 13:14

na znaczek nie zwróciłem uwagi owszem, mój błąd. żebym był chamski, nie uważam, mój post nie różnił się poziomem jadowitości od "mrt" z tą różnicą tylko że był wycelowany w konkretną osobę a nie jak w przypadku koleżanki do wszystkich, mnie osobiście zbulwersował, bo wyczulony jestem (może przeczulony - nie wiem) na punkcie traktowania ludzi "z góry" i nie wiem czy reszcie tak podoba się nazwanie ich "niewychowanymi gówniarzami o wybujałej wyobraźni" a tak właśnie zrozumiałem ten komentarz...
alkohol i namiętność jednakowo zawracają w głowie
emilek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2007, 10:02
Skąd: Dolnośląskie
Płeć:

Postautor: emilek » 02 lis 2007, 14:46

U mnie moze nie tyle miejsce co sytuacja. Ja z partnerka w jednym pokoju, jej mąż (teraz juz byly) w drugim oglada telewizje, drzwi miedzy pokojami uchylone.....bylo wspaniale :D
Awatar użytkownika
tommi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 01 lis 2007, 21:04
Skąd: sincity
Płeć:

Postautor: tommi » 02 lis 2007, 16:48

emilek pisze:Ja z partnerka w jednym pokoju, jej mąż (teraz juz byly) w drugim oglada telewizje, drzwi miedzy pokojami uchylone.....bylo wspaniale :D


łooooo <wow> niezły hardcore a koleś był przygłuchawy czy pijany?
alkohol i namiętność jednakowo zawracają w głowie
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 lis 2007, 20:05

tommi pisze:i nie wiem czy reszcie tak podoba się nazwanie ich "niewychowanymi gówniarzami o wybujałej wyobraźni


mnie się bardzo podoba :) Bo i większość tych pożal się Boże "opowieści" jest na poziomie magla zmiksowanego z różową landrynką.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 02 lis 2007, 20:11

Ted, Ty chyba zapominasz, że to jest forum o (m.in.) SEKSIE. Różnym. Nie tylko takim "przyzwoitym", jaki(ego) Ty (nie) uprawiasz.
soul of a woman was created below
Żyraffka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 30 paź 2007, 21:25
Skąd: dolnośląskie
Płeć:

Postautor: Żyraffka » 02 lis 2007, 20:36

tommi pisze:łooooo niezły hardcore a koleś był przygłuchawy czy pijany?

<diabel> był pijany <aniolek>
Codziennie staraj się żyć tak, jakby jutro miał być koniec świata :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości