Jak wyglądał wasz ostatni, SEKS?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 20 sty 2006, 07:50

nie doczytałem o bezpiecznym- no to powiem ci ze nie ma bezpiecznego seksu w 100 % gwarantujacego zdrowie i brak wpadkim
Jak bzykac to osobe którą znasz i w dodatku z która ew ne będziesz miał wstrętu mysleć o życiu
pozostałe myslenie to usprawiedliwianie swoich potrzeb- nie powiem ze sam tak nie robiłem ale mówię z perspektywy i na szczęscie nie z własnych przykrych doświadczeń- miałem szczęscie a pare razy moze i coś minie natkneło żeby w ostatniej chwili wylac sobie kubeł zimnej wody na głowe,

[ Dodano: 2006-01-20, 08:03 ]
pisałem o seksie z przypadkowym partnerem- z przyjaciółką sam sypiałem i bardzo miło to wspominam Ona miała faceta ja pruderyjną kobiete - (piekną, reprezentacyjną, ale nie do życia wiec sie roleciało.) a z kumpelą zaczeło robić się coś więcej z obu stron a zbyt wiele o sobie wiedzielismy- była super w rozmowie super temperament ale czegoś nie miała co ja potrzebuje u kobiety.................. wiec doszlismy do wniosku ze czas to przerwac. nie kontaktoałem się z nia pare lat chyba jest zoną tego faceta-na jego miejscu czół bym się fatalnie -nie dawał jej tego w łużku co potrzebowała -chyba małożeństwo z rozsądku przywyczajenia -
te wydarzenia poderwały mi zaufanie do kobiet - nie był to odosobniony przypadek-
nie sądze że była z nim szczera i on wszystko wie a moze ja wszystkiego nie wiem -moze ona myslała że miedzy nami to coś wiecej- tylko nie chciała mi tego mówic
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 20 sty 2006, 13:38

Offtopik - Runeko miałaś być kolcem w dupie, jak to szumnie zapowiadałaś i szczerze mówiąc liczylem na coś więcej... ;)

Tylko nie przesadź, żebyś przypadkiem losu Jabłonki nei podzieliła.. :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 20 sty 2006, 23:17

Charles, bycie kolcem nie znaczy ublizanie i wydrapywanie oczu. Stawiam na inteligentna wymiane zdan, ewentualnie sarkazm.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 20 sty 2006, 23:24

runeko pisze:Stawiam na inteligentna wymiane zdan, ewentualnie sarkazm.

Czekam. :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 21 sty 2006, 03:51

Jak na razie to z Toba chyba nie mialam okazji i nie mam zamiaru tych okazji stwarzac dla samej gadki. :D
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 21 sty 2006, 09:22

Dość priva <cisza>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 22 sty 2006, 17:55

Moj ostatni raz.....
wczoraj....
Dostałam najpiękniejszy jaki moglam sobie wymarzyc prezent imieninowy od mojego miska
Dlugo oczekiwany i wytęsniony....
Było cudownie.... :)

[ Dodano: 2006-01-26, 20:04 ]
eh.....
wczoraj znowu było cudownie :)

[ Dodano: 2006-02-05, 20:23 ]
dzis.... u niego w pracowni..... swiece, muzyka, zapach drewna .... pelno metaowych przedmiotów - rurek, gwozdzikow....

[ Dodano: 2007-05-24, 21:41 ]
Mysiorek pisze:Dość priva <cisza>
:) <sex>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości