Jak wyglądał wasz pierwszy raz ??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 wrz 2007, 11:18

Waldemar74 pisze:Satysfakcja byla jak ze zwyciestwa, odczulem to jako "zdobycie twierdzy kobiecosci" <aniolek>

zwycięski zdobywca twierdzy kobiecosci w burdelu, okalaski, oklaski <brawo>

Waldemar74 pisze:Zmiencie swe wymagania a znajdziecie mezczyzne. :*

no zmiencie zmiencie to moze i on sobie kobiete w tedy znajdzie <hahaha>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 29 wrz 2007, 12:34

Waldemar74 pisze:Satysfakcja byla jak ze zwyciestwa, odczulem to jako "zdobycie twierdzy kobiecosci"

ale Ty niczego nie zdobyłeś. w zdobywanie wkłada się wysiłek, a nie płaci za nie <lol2>

Blazej30 pisze:skłamie

żałosne, nie sądzisz? :) żałosne jest zarówno samo kłamstwo, jak i bycie w związku, w którym nie można być szczerym <belt>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
adamodewy
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2005, 17:11
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: adamodewy » 29 wrz 2007, 13:10

co do kłamstwa na temat pierszego razu w burdelu - przecież liczy się terazniejszość, miłość w związku, a nie przeszłość. te słowa najczęściej wpowiadają kobiety, które nie chcą się pochwalić obecnemu partnerowi swoją przeszłośćią ;)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 29 wrz 2007, 14:48

lollirot pisze:żałosne, nie sądzisz? :)
adamodewy pisze:co do kłamstwa na temat pierszego razu w burdelu - przecież liczy się terazniejszość, miłość w związku, a nie przeszłość. te słowa najczęściej wpowiadają kobiety, które nie chcą się pochwalić obecnemu partnerowi swoją przeszłośćią ;)
np ciągnięcie druta w każdą sobotę w wc klubu <regulamin> burdel niczym się nie różni od typowej alkowy - robi się tam re same rzeczy <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
misiu_182
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 25 wrz 2007, 23:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: misiu_182 » 29 wrz 2007, 14:48

Popieram jak najbardziej waldemara74. Jest przynajmniej uczciwy wobec siebie. Chcial przezyc ten 1 raz i udalo mu sie, wazne ze w taki sposob ktory go zadowolil. A takie gadanie glupot o zdobyciu twierdzy kobiecosci to w ogole porazka! W dzisiejszych czasach to zaden problem wystarczy isc na pierwsza lepsza dyskoteke i tam jest pelno pijanych malolat z ktorymi mozna zrobic wszystko :] Tak wiec praktycznie najwiekszy matol moze sobie "uzyc". Owszem moze ciezko jest znalezc prawdziwa milosc jednak to juz nie zalezy czesto od nas - jeden znajdzie w wieku 20 lat a drugi 30 a jeszcze inny wcale. A juz wydaje mi sie ze uczcwisze jest pojscie do agencji niz wyrwanie okazji na dyskotece.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 29 wrz 2007, 14:51

Blazej30 pisze:burdel niczym się nie różni od typowej alkowy - robi się tam re same rzeczy <regulamin>

w takim razie dlaczego sugerujesz, że okłamie potencjalną partnerkę? skoro to to samo - dlaczego się wstydzi?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 wrz 2007, 14:52

misiu_182 pisze:Owszem moze ciezko jest znalezc prawdziwa milosc jednak to juz nie zalezy czesto od nas

a od kogo ??
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 29 wrz 2007, 14:52

misiu_182 pisze:A takie gadanie glupot o zdobyciu twierdzy kobiecosci to w ogole porazka!

misiu_182 pisze:Popieram jak najbardziej waldemara74.

to jak - popierasz, czy nie? :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 29 wrz 2007, 14:53

lollirot pisze:w takim razie dlaczego sugerujesz, że okłamie potencjalną partnerkę?
bo kobiety uwielbiają jak nawija im się makaron na uszy <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
misiu_182
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 25 wrz 2007, 23:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: misiu_182 » 29 wrz 2007, 15:04

lollirot pisze:
misiu_182 pisze:A takie gadanie glupot o zdobyciu twierdzy kobiecosci to w ogole porazka!

misiu_182 pisze:Popieram jak najbardziej waldemara74.

to jak - popierasz, czy nie? :>


Oczywiscie ze popieram, wyrazilem sie troche niejasno mialem na mysli ze krytykowanie waldemara za to ze zaliczyl pierwszy raz w agencji jest bez sensu czy ze musial za to zaplacic.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 29 wrz 2007, 16:10

misiu_182 pisze:Oczywiscie ze popieram, wyrazilem sie troche niejasno mialem na mysli ze krytykowanie waldemara za to ze zaliczyl pierwszy raz w agencji jest bez sensu czy ze musial za to zaplacic.

Nie, no lepiej przyklasnąć takiemu zachowaniu <chory>

Jak dla mnie to żałosne - takie zachowanie.
adamodewy pisze:co do kłamstwa na temat pierszego razu w burdelu - przecież liczy się terazniejszość, miłość w związku, a nie przeszłość. te słowa najczęściej wpowiadają kobiety, które nie chcą się pochwalić obecnemu partnerowi swoją przeszłośćią ;)

Chciałbyś żeby Twoja kobieta spędziła ten pierwszy raz w burdelu? Przecież liczy się teraźniejszość.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2007, 17:05 przez Marissa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 29 wrz 2007, 16:32

Marissa pisze:Jak napisała Lolirot - to żałosne.

ja nie napisałam, że to żałosne. co najwyżej bawi mnie taka desperacja.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 29 wrz 2007, 17:04

Mnie najbardziej bawi postrzeganie łażenia do burdelu jako akt desperacji, dziewczyny z reguły zazdroszczą facetom, że jest ciche przyzwolenie społeczne, że facet to może do burdelu sobie latać, a kobieta wibratorek co najwyżej pokisić. Dopiero panie po 40stce zasilają męską prostytucje, o czym pisze chociażby z tego tygodnia "Wprost" - słono płacą za to!

:)


Z historii waldemara oburza tylko fakt, że nie został z tego odprowadzony podatek do budżetu.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 29 wrz 2007, 17:38

Nepalczyk pisze:Mnie najbardziej bawi postrzeganie łażenia do burdelu jako akt desperacji

a jak odczytać inaczej post waldemara, który otwarcie przyznaje, że żadna inna go nie chciała, DLATEGO tam poszedł?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 29 wrz 2007, 17:38

Nepalczyk pisze:Mnie najbardziej bawi postrzeganie łażenia do burdelu jako akt desperacji, dziewczyny z reguły zazdroszczą facetom, że jest ciche przyzwolenie społeczne, że facet to może do burdelu sobie latać, a kobieta wibratorek co najwyżej pokisić.


aha, więc to wszystko przez zazdrosne kobiety <hahaha> kolejna z mądrości Nepalczyka <brawo>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 wrz 2007, 18:20

Nepalczyk pisze:Mnie najbardziej bawi postrzeganie łażenia do burdelu jako akt desperacji, dziewczyny z reguły zazdroszczą facetom, że jest ciche przyzwolenie społeczne, że facet to może do burdelu sobie latać, a kobieta wibratorek co najwyżej pokisić.

a Cie chłopcze zaskocze, są tez agencje w których pracuja panowie do wynajacie, ponoc nawet do domu przyjada. wiec czego tu zazdrościć ??
Nepalczyk pisze:Dopiero panie po 40stce zasilają męską prostytucje, o czym pisze chociażby z tego tygodnia "Wprost" - słono płacą za to!

moze większośc przed 40 nie potrzebuje takich usług
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 29 wrz 2007, 19:07

lollirot pisze:
Nepalczyk pisze:Mnie najbardziej bawi postrzeganie łażenia do burdelu jako akt desperacji

a jak odczytać inaczej post waldemara, który otwarcie przyznaje, że żadna inna go nie chciała, DLATEGO tam poszedł?


Facetowi dużo nie trzeba, żeby znalazł wytłumaczenie do zaliczenia panny. Nie chciała go żadna do tej pory ze spotkanych, co nie należy interpretować że żadna go nie będzie chciała już nigdy.
Desperacją byłoby jakby się oddał w ręce jakiegoś milfa, albo żebrał o stosunek małolatę :D


Poza tym młodzi ludzie się naczytają durnych tekstów o współżyciu, wezmą do serca jakieś zaniżone statystyki dotyczące wieku inicjacji i robią wielki problem jak w wieku 20 paru lat jeszcze się nie bzykali - jakby wielka hańba się działa.
misiu_182
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 25 wrz 2007, 23:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: misiu_182 » 29 wrz 2007, 20:34

Nie, no lepiej przyklasnąć takiemu zachowaniu

Jak dla mnie to żałosne - takie zachowanie.


Oczywiscie ze tak, mi wrecz zaimponowal tym i jak najbardziej pochwalam i rozumiem jego czyn. Po pierwsze to moze nie mial odwagi do kobiet i dlatego kolo zadnej nie potrafil sie zakrecic. Albo po prostu nie chcial pakowac sie w zwiazek a zalezalo mu jedynie na kontakcie seksualnym.

ja nie napisałam, że to żałosne. co najwyżej bawi mnie taka desperacja.


Nie wiem co moze cie tu bawic??
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 wrz 2007, 20:41

misiu_182 pisze:Oczywiscie ze tak, mi wrecz zaimponowal tym i jak najbardziej pochwalam i rozumiem jego czyn.

zaimponował Ci ze miał seks za kase ??
czym ci tu zaimponował ??
poszedł do dyskretnego salonu masażu zapłacił pani, potem pani udawała jak jej dobrze, potem sie spuscił i poszedł do domu.
Co tu moze imponowac. Co tu moze imponowac, przeciez to wrecz banalne jest
misiu_182 pisze:Po pierwsze to moze nie mial odwagi do kobiet i dlatego kolo zadnej nie potrafil sie zakrecic. Albo po prostu nie chcial pakowac sie w zwiazek a zalezalo mu jedynie na kontakcie seksualnym.



poszedł, to poszedł, ludzie tam przeciez chodza, nie o to mi chodzi.
Chodzi o to, że kolega ze zwykłego dymania w agencji robi jakies zdobywanie twierdzy kobiecosci
misiu_182
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 25 wrz 2007, 23:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: misiu_182 » 29 wrz 2007, 21:16

Chodzi mi ogolnie ze niektorzy faceci nie potrzebuja bycia w zwiazku, angazowania sie itp tylko samego sexu. A on poniewaz nie mogl znalezc takiej dziewczyny to poszedl do agencji i dostal to tam dokladnie to co chcial. I nie widze tu nic zlego ani smiesznego ani zalosnego a komentarze typu ze musial byc juz bardzo zdesperowany sa nie na miejscu :/. Zreszta tak naprawde ani ja ani inni nie wiemy tak naprawde w jakiej sytuacji byl i co czul dlatego potepienie go jest niewlasciwe.
adamodewy
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2005, 17:11
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: adamodewy » 29 wrz 2007, 21:17

Marissa pisze:Chciałbyś żeby Twoja kobieta spędziła ten pierwszy raz w burdelu? Przecież liczy się teraźniejszość.


Nie nie chciałbym. To co napisałem to była ironia. Tak samo nie chciałbym być okłamywany przez dziewczynę co do ilości jej partnerów seksualnych. Chodzi mi o to, że dla dziewczyny to coś nie tak że facet płaci za seks. I równie dobrze dla faceta może być nie tak, jeśli jeśli dziewczyna za bardzo szalała za młodu, czego kobiety nie chcą zrozumieć. I nie chodzi tutaj o bycie pierwszym, tylko o seks dla seksu. Ja nie chciałbym żeby moja kobieta miała w swoim życiu takie przygody. Dla mnie seks dla seksu i seks za pieniądze to samo. A dla niektorych kobiet seks dla seksu to "przeszlość, najwazniejsza jest terazniejszość", a seks za kase to żałosne zachowanie. a przecież w tym chodzi o to samo. na sile do seksu "za darmo" można przypisać chęć potwierdzenia swojej atrakcyjności, ale po co?

jeszcze jedno - traktuje obie płcie jednakowo i mnie równiez moje zasady obowiązuja.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 29 wrz 2007, 21:49

Nepalczyk pisze:Nie chciała go żadna do tej pory ze spotkanych, co nie należy interpretować że żadna go nie będzie chciała już nigdy.

Ależ on tak już interpretuje... W sumie nie dziwie się dziewczynom, że go nie chcą, skoro on sam nie umie zainteresować żadną, a tylko wysyła negatywne sygnały dla pozostałych.

misiu_182 pisze:Oczywiscie ze tak, mi wrecz zaimponowal tym i jak najbardziej pochwalam i rozumiem jego czyn. Po pierwsze to moze nie mial odwagi do kobiet i dlatego kolo zadnej nie potrafil sie zakrecic. Albo po prostu nie chcial pakowac sie w zwiazek a zalezalo mu jedynie na kontakcie seksualnym.

Z tego co napisał, nie umiał żadnej do siebie przyciągnąć <pijak>
A nie że nie chce się pchać w związek...

Kiedyś rozmawiałam na ten temat z moim byłym -> czy on by poszedł do burdelu gdyby nie znalazł żadnej panny. Powiedział że by poszedł. Dziwie się takiemu zachowaniu, nie rozumiem go. Ale tacy zakompleksieni ludzie jak waldemar nie widzą innej drogi, bo nie chcą iść tą trudniejszą... Po co? Toż na łatwiznę lepiej pójść.

adamodewy pisze:Marissa napisał/a:
Chciałbyś żeby Twoja kobieta spędziła ten pierwszy raz w burdelu? Przecież liczy się teraźniejszość.


Nie nie chciałbym. To co napisałem to była ironia. Tak samo nie chciałbym być okłamywany przez dziewczynę co do ilości jej partnerów seksualnych. Chodzi mi o to, że dla dziewczyny to coś nie tak że facet płaci za seks. I równie dobrze dla faceta może być nie tak, jeśli jeśli dziewczyna za bardzo szalała za młodu, czego kobiety nie chcą zrozumieć. I nie chodzi tutaj o bycie pierwszym, tylko o seks dla seksu. Ja nie chciałbym żeby moja kobieta miała w swoim życiu takie przygody. Dla mnie seks dla seksu i seks za pieniądze to samo. A dla niektorych kobiet seks dla seksu to "przeszlość, najwazniejsza jest terazniejszość", a seks za kase to żałosne zachowanie. a przecież w tym chodzi o to samo. na sile do seksu "za darmo" można przypisać chęć potwierdzenia swojej atrakcyjności, ale po co?

A co ma piernik do wiatraka?
Przecież piszemy tutaj nie o ilości partnerów sexualnych u kobiet, a o rozprawiczkowaniu w burdelu.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 29 wrz 2007, 22:23

Marissa pisze:Dziwie się takiemu zachowaniu, nie rozumiem go
a co w tym dziwnego? masz ponad dwadzieścia lat. twoi koledzy od wielu lat r.uchają wszystko co biega i na drzewo nie ucieka. a każda kobieta na twój widok robi w tył zwrot. i tak od wielu lat na ręcznym żyjesz. a burdel to dla faceta normalne w pewnym sensie rozwiązanie.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 wrz 2007, 22:34

Błażej, Twa obsesja na punkcie czyjejś jurności i ilości podbojów seksualnych jako wyznacznika wartościowości czy możliwości sięga zenitu :) Większosć tych, pożal się Boże, "opowieści" psu w dupę można wrazić :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 29 wrz 2007, 22:39

TedBundy pisze:Błażej, Twa obsesja na punkcie czyjejś jurności i ilości podbojów seksualnych jako wyznacznika wartościowości czy możliwości sięga zenitu :)
czy normalne życie seksualne jest jurnością ??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 wrz 2007, 22:54

normalne życie seksualne to nie, cytuję "ruchanie wszystkiego co się rusza" :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 29 wrz 2007, 23:04

TedBundy pisze:normalne życie seksualne to nie, cytuję "ruchanie wszystkiego co się rusza" :)
raczej chodziło mi o to że inni nie mają problemów ze znalezieniem sobie kogoś
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
misiu_182
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 25 wrz 2007, 23:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: misiu_182 » 29 wrz 2007, 23:34

Ehh ja tez np nie mam dziewczyny i wcale nie ubolwem z tego powodu i nie szukam zbytnio zadnej. Jak Ci tak zalezy blazej to tak jak juz mowilem idz sobie na jakas dyskoteke do klubu i od razu bedziesz miec multum lasek wystarczy podejsc :)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 29 wrz 2007, 23:38

nie mieszczę się w wymaganiach tych panienek
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 wrz 2007, 08:50

Jak Ci tak zalezy blazej to tak jak juz mowilem idz sobie na jakas dyskoteke do klubu i od razu bedziesz miec multum lasek wystarczy podejsc

a to wiesz ze słyszenia, czy ten multum tak do ciebie lgnął ??

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości