Onanizujecie sie?a jesli tak to jak czesto?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

simon_85
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 25 lip 2006, 09:04
Skąd: from Poland
Płeć:

Postautor: simon_85 » 26 lip 2006, 19:11

ja nie wiem jak wy mozecie sie masturbowac wescie sobie jakas kobiete i po sprawie <aniolek>
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 26 lip 2006, 19:47

Fakt, zamiast to robić samemu, lepiej mieć od tego ludzi ;)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 lip 2006, 20:11

simon_85 pisze:ja nie wiem jak wy mozecie sie masturbowac wescie sobie jakas kobiete i po sprawie

Dobra dobra. To tak jakbyś spytał jak można jeść w Mcdonaldzie zamiast sobie przygotować zupę żółwiową i polędwiczki zapiekane z kozim serem ;P
soul of a woman was created below
egon86
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2007, 18:23
Skąd: Częstochowa
Płeć:

masturbacja nie jest zla , a wrecz przeciwnie...

Postautor: egon86 » 24 cze 2007, 18:32

Pytasz o masturbacje... to jest bardzo dobry sposob na rozladowanie napicia sexsualnego, i nie uwierzę ze ktos tego nigdy nierobil...
pozatym masturbacja jest dobrym sposobem(dla mężczyzn ) na przedłuzenie stosunku z partnerka. tzn. chłopak spuszcza swoje emocje pare godzin przed spotkaniem z dziewczyna a pozniej wszystko wychodzi duzo lepiej. oczywiscie tez wazny jest brak pospichu i w mimencie gdy juz dochodzicie panowie , musimy opanowac emocje i pomyslec o drugiej osobie anie tylko o sobie. a wiec 2 minutki przerwy i od nowa. partnerce to na pewno nieprzeszkodzi( no chyba ze akurat szczytuje:))hehehe, bo przez te 2 minutki mozemy piescic nasze partnerki w inny tez bardzo przyjemny( amoze i przyjemniejszy_ sposob...[/b]
gosc7
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2007, 14:52
Skąd: kawałek jest
Płeć:

Postautor: gosc7 » 29 cze 2007, 08:40

ja tez sie masturuje i sprawia mi to przyjemnosc , jak czesto ?hmmm.....sa dni ze kilka razy dziennnie a sa ze wcale lub przestaje przez kilka dni ,mysle ze prawie kazdy mezczyzna masturbuje sie szczególnie młodzi chlopcy którzy jeszce nie odbyli stosunku , z kobietami to nie wiem ale mysle ze tez to robia tylko sie nie przyznaja w sumie to zrozumiałe nalo kto sie jawnie do tego przyznaje bo to ich sprawa
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 29 cze 2007, 09:21

simon_85 pisze:ja nie wiem jak wy mozecie sie masturbowac wescie sobie jakas kobiete i po sprawie <aniolek>

Z tym, że są ludzie, którzy nie lubią chodzić do łóżka z byle kim ;d Co jest lepsze - zrobić to samemu i zachować erotyczną bliskość dla osób naprawdę wyjątkowych, czy też wyrwać kogoś przypadkowego dla rozładowania napięcia.... odwieczny dylemat. Dla niektórych <diabel>
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 30 cze 2007, 00:32

[ Dodano: 2007-06-30, 00:33 ]
simon_85 pisze:ja nie wiem jak wy mozecie sie masturbowac wescie sobie jakas kobiete i po sprawie


Latwo sie mowi/pisze....

zabrzmialo to troche jak wrzucenie do odtwarzacza CD muzyki na ktora mam akurat ochote a jak nie to odstawiam na polke :/
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
IntymnaN
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2007, 20:29
Skąd: Dolny Śląsk
Płeć:

Postautor: IntymnaN » 30 cze 2007, 01:20

simon_85 pisze:ja nie wiem jak wy mozecie sie masturbowac wescie sobie jakas kobiete i po sprawie <aniolek>


Hmmm.. ale co w tym złego? :)
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 30 cze 2007, 09:58

Lawrence pisze:zabrzmialo to troche jak wrzucenie do odtwarzacza CD muzyki na ktora mam akurat ochote a jak nie to odstawiam na polke :/

Cóż, dla niektórych jest właśnie takie łatwe. Albo jeszcze łatwiejsze, płyty CD nie zgłaszają się bowiem do nikogo same, same się nie otwierają i nie pakują ochoczo w paszczę odtwarzacza, ponaglając, żeby je.... zagrał ;d
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 30 cze 2007, 12:48

Moment. Raz w tygodniu na imprezie, knajpie itp wyrwać coś na jeden raz można, ale przecież facet w modym wieku to powinien chociaż raz dziennie <diabel> dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Co ma robic, gdy nie ma kobiety? :)
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 01 lip 2007, 11:03

Lies pisze:Moment. Raz w tygodniu na imprezie, knajpie itp wyrwać coś na jeden raz można

Co to znaczy, że "można"? Że wypada? Że dajesz sobie na to przyzwolenie? Że kiedy tak robisz nie przestajesz się czuć fajnym facetem...? :> Jeśli mógłbyś rozwinąć tę myśl.... ;d
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 01 lip 2007, 15:41

Lies pisze:Moment. Raz w tygodniu na imprezie, knajpie itp wyrwać coś na jeden raz można, ale przecież facet w modym wieku to powinien chociaż raz dziennie <diabel> dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Co ma robic, gdy nie ma kobiety? :)

Bzdura, najwiekszy mit ze wyrwanie na seks jest takie latwe. To jest dla wiekszosci kolesi w zasadzie nie do zrobienia.
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 01 lip 2007, 17:42

mariusz pisze:Każda potwora znajdzie swego amatora. Pozatym nawet i Ci przystojnie nie moga sobie czasem kogoś znaleźć ;)

Np. ja ;/ A wracając do tematu, to rzeczywiscie moim zdaniem jest tak, ze ogolnie ludzie sie wstydza o tym rozmawiac, przynajmniej ja w moim srodowisku poruszam ten temat baaardzo zadko, a jak juz to raczej w kwestii zartow, co by nie mowic Polacy nie maja temperamentu poludniowcow i charakteru tez nie i stad to sie bierze.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 02 lip 2007, 03:52

odpowiadając na pytanie zadane w temacie-czasem 3 razy dziennie,czasem raz a bywa,że w ogóle przez miesiąc np.

Xavi pisze:Np. ja ;/ A wracając do tematu, to rzeczywiscie moim zdaniem jest tak, ze ogolnie ludzie sie wstydza o tym rozmawiac, przynajmniej ja w moim srodowisku poruszam ten temat baaardzo zadko


coś w tym jest i wydaje mi się,że to się bardzo długo nie zmieni :P ja o tym ze swoimi koleżankami nie rozmawiam <lol> i chyba raczej nie miałabym ochoty tematu masturbacji z nimi poruszać :P generalnie,mało mnie to obchodzi :)
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 02 lip 2007, 08:38

Ja do rozmowy ogólnej o takich rzeczach oporów nie mam. I żarty z masturbacji przewijają się u mnie często. Szczególnie w odniesieniu do mnie samej. Ale szczegóły i detale tylko z kimś, z kim sypiam.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Kitty_X
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 07 maja 2007, 09:32
Skąd: Disneyland
Płeć:

Postautor: Kitty_X » 07 lip 2007, 11:18

Luca pisze:
Nie znam faceta, który by się nie masturbował
a ja jeszcze dodam kobiety:)Oczywiscie,dziewczyny niechętnie o tym mówią ale osobą do których nie mają zaufania.Taka już psychika płci pięknej,myśle że chyba wstydzą się o tym mówić a pod prysznicem...to robią :diabel:


To dlatego, ze u faceta to jest jak jedzenie czy spanie, absolutnie naturalna, prawie "biologiczna" czynnosc, a kobiety, tak mi wie wydaje, bardziej to "celebruja"... Maja, wydaje mi sie, troche inny stosunek do tego, niz faceci.
X.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 lip 2007, 06:25

Lies pisze:Co ma robic, gdy nie ma kobiety? :)


Znaleźdź sobie. Przecież bywają dziewczyny co mają ten sam problem tylko trza na taką trafić.
Kochać i być kochanym
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 12 lip 2007, 08:11

Niestety onanizuję się jak nie mam faceta "pod ręką". Czasem tydzień nic, a czasem kilka razy tego samego dnia. Przypuszczam, że zależy to od faz cyklu i hormonów. W fazie płodnej i bezpośrednio przed okresem chyba tak mam.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 12 lip 2007, 08:19

simon_85 pisze:ja nie wiem jak wy mozecie sie masturbowac wescie sobie jakas kobiete i po sprawie
taaa <pijak> <zalamka> ;(
Lies pisze:Moment. Raz w tygodniu na imprezie, knajpie itp wyrwać coś na jeden raz można, ale przecież facet w modym wieku to powinien chociaż raz dziennie
taaa <pijak> a świstak siedzi i zawija <zalamka> zlitujcie się nad nim <diabel> łapki go już bolą <hahaha>
Wujo Macias pisze:Bzdura, najwiekszy mit ze wyrwanie na seks jest takie latwe.
no właśnie. łatwe to jest, ale dla przystojnych gości z gadką. reszta może liczyć na te nacpane albo po pięćdziesiątce, bez zębów, pijane - albo jak sobie wystruga - opinie kobiet <regulamin> i z autopsji <cisza> więc proszę bez opowiadania bajek <cisza>
Jarek pisze:Znaleźdź sobie. Przecież bywają dziewczyny co mają ten sam problem tylko trza na taką trafić.
tylko dlaczego one nie mają faceta ?? bo są wybredne albo tak brzydkie że nikt ich nie chce. Dlaczego on jest samotny ?? bo jest tak brzydki że nikt go niechce. I co? ta wybredna go zechce <zalamka>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Fonsik
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 maja 2007, 10:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Fonsik » 12 lip 2007, 12:32

Masturbacja jest swietna jak sie niema stalej partnerki, bo napiecie sexualne trzeba jakos rozladowac a ja nie jestem tego rodzaju gosciem co zbajerue jakas panne, wykozysta czy pozuci, nomerki z chetnymi na jedna noc tez odpadaja, bo jestem wybredny a i uwazam ze sex zeby dawal satysfakcje wymaga chociaz niewielkego uczucia.
Naszczescie obecnie jestem w stalym zwiazku wiec niemam problemu :)
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 12 lip 2007, 14:30

mi wystarcza moj facet:) nigdy tago sama niezrobilam i niezrobie tylko on moze mnie dotykac:)po prostu chyba raczej nie mam potrzeby sie ten teges.ale wiem ze inni to robia i tego niepotepiam.
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 lip 2007, 15:53

papewa pisze:nigdy tago sama niezrobilam i niezrobie tylko on moze mnie dotykac:)

nie bardzo rozumiem Twoja niechec do sprawiania sobie przyjemnosci
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 12 lip 2007, 16:13

Może to nie niechęć. Może po prostu taki temperament :)
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 12 lip 2007, 16:22

myślę, że każdy powinien to robić...przez to poznajmy swoje ciało i potem na przyszłość będąc w związku, możemy przekazać tą wiedzę partnerowi :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
ingrid
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 05 lip 2007, 12:49
Skąd: z nieba..
Płeć:

Postautor: ingrid » 12 lip 2007, 16:29

Mati_00 pisze:myślę, że każdy powinien to robić...przez to poznajmy swoje ciało i potem na przyszłość będąc w związku, możemy przekazać tą wiedzę partnerowi :)
Osobiście nigdy tego nie robiłam, i wydaje mi sie że nidgy do tego nie dojdzie :D
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 12 lip 2007, 16:52

Osobiście nigdy tego nie robiłam, i wydaje mi sie że nidgy do tego nie dojdzie

Nigdy nie mów nigdy :)
Mati_00 pisze:myślę, że każdy powinien to robić...przez to poznajmy swoje ciało i potem na przyszłość będąc w związku, możemy przekazać tą wiedzę partnerowi

Od kiedy onanizm jest powinnością? To bardziej sposób zaspokojania...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 12 lip 2007, 17:18

Nie nazywajcie tego onanizmem. Biblijny Onan został zgładzony przez Boga za praktykowanie coitus interruptus, czyli stosunku przerywanego, nie zaś za sprawianie rozkoszy sobie samemu. Poza tym, błędnie kojarzony z masturbacją onanizm, nie obejmuje kobiet. To tylko tak, na marginesie, gwoli ścisłości ;)
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 12 lip 2007, 17:45

ee ?
Jak juz o Onanie.
Moje źródło wiedzy, wiki:
Od imienia Onana wzięło się również określenie onanizm – praktyka seksualna polegająca na zaspokajaniu popędu seksualnego bez udziału partnera. Biblijny Onan nie uprawiał jednak onanizmu, tylko stosunek przerywany.
Więc, Twoim zdaniem onanizm a mastrubacja w odniesieniu do kobiety to nie jest jedno i to samo ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 12 lip 2007, 18:09

Nie, to zdecydowanie nie jest to samo. Onanizują się tylko faceci. Tak jest przyjęte i już. Być może dlatego, że kobiety nie mają penisów, a ten jest w praktykach onanistycznych nader istotny. W odniesieniu do kobiet używa się określeń takich jak masturbacja, autoerotyzm i innych, ale nie onanizmu.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 lip 2007, 18:15

Ja bym powiedzial, ze masturbuja sie zarowno kobiety jak i mezczyzni, okreslenie onanizm moim zdaniem nie powinno byc w ogoel uzywane.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 237 gości