Fellatio - dieta

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 03 mar 2004, 11:57

Dobra, a teraz powrot do tematu, bo w koncu wszyscy chcemy by smakowalo to jak najlepiej
Wiec jesli ktos jeszcze cos wie co nie zostalo tu powiedziane proszony jest o glos, w przeciwnym wypadku nich milczy
Pozdrawiam


A czy to wszystko co jest juz powiedziane o tej diecie to malo :-)
Chyba czeka nas dosc wiele wyrzeczen i trudu aby smak poprawic :-)
No ale cos za cos :-) Przyjemnosci wymagaja poswiecen :-)
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 mar 2004, 12:20

Wszyscy wypowiadacie się tu, jakbyście odżywiali sie spremą. Nadal nie jestem przekonany o znbacznej zmianie smaku poprzez dietę. Chyba bardziej działa tu sugestia.
Angel21

Postautor: Angel21 » 03 mar 2004, 14:00

Ja natomiast słyszałam o tym, że smak spermy poprawia wypicie mleka przed samym stosunkiem no i oczywiście owoce.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 mar 2004, 14:21

Kiedys tu jeszcze na starej Agnieszce dziewczyna pisała , ze daje swemu chłopakowi na pół godziny przed - zjesc połowe tabliczki czekolady mlecznej , samk spermy znacznie sie poprawia - podobno ?! :roll: :lol:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Angel21

Postautor: Angel21 » 03 mar 2004, 14:57

No kto wie, może czekolada pomaga. Ale o czekoladzie to nie wiedziałam, o mleku natomiast w którejś gazecie czytałam.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2004, 15:53

mariusz pisze:Wszyscy wypowiadacie się tu, jakbyście odżywiali sie spremą. Nadal nie jestem przekonany o znbacznej zmianie smaku poprzez dietę. Chyba bardziej działa tu sugestia.

To nie jest sugestia. Jak nie wierzysz to sam sprobuj :twisted:
Czekolada... calkiem fajny i przyjemny sposob :d Bedzie co "palic" potem ;) Oki, czekam na nastepne propozycje.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 mar 2004, 18:27

Maverick tak mniue na to namawiasz, jakby co najmniej smakowało to jak ambrozja... :lol:
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 03 mar 2004, 18:37

......za ambrozje to uznałbym co innego...................

......Panowie....domyślcie SIĘ........... :twisted:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 mar 2004, 18:57

Ok ja sie domyślam...
:mrgreen:
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 03 mar 2004, 19:02

Skoro mariusz nic cie nie moze przekonac o tym ze smak znacznie rozni sie kiedy jest sie po alkoholu i papierosach a iedy odzywia sie malo tlustym jedzeniem i owocami to tak jak napisal maverick pozostaje ci skosztowac. chyba tylko to moze cie przekonac.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 mar 2004, 19:10

Pozostaje mi tylko dodac uszczypliwie zresztą ---- SMACZNEGO ! :mrgreen:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 03 mar 2004, 19:32

Faktycznie slowo smacznego bylo i jest uszczypliwe :-)
Ale po przeczytaniu tego to samo slowo mi sie nasunelo SMACZNEGO :-)

bez obrazy ze pozwolilem soebie na odrobine tej uszczypliwosci ale jakos nie moglem sie powstrzymac hehehe :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 mar 2004, 19:42

W sumie az tak źle to nie smakuje , szczegulnie po czekoladzie , dosłownie budyn czekoladowy !! :564: :704:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Angel21

Postautor: Angel21 » 03 mar 2004, 20:42

Krzys a co ty o tym możesz wiedzieć? No chyba że sam próbowałeś :)
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 03 mar 2004, 23:24

........ Je nie wiem na ten temat.....nic ....... I JESTEM Z TEGO POWODU NADZWYCZAJ ZADOWOLONY...... może w przyszłości zaczne jeść ANANAS'y...........

........Ale do tego to jeszcxze troche .jak narazie Życze smacznego ...wszystkim którzy mają na to ochote :twisted:
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 09 mar 2004, 09:13

Już kiedyś na tym forum zadawałem paniom to pytanie, ale nie było żadnych wypowiedzi, a chodzi mi mianowicie o to czy dieta ma równiez wpływ na smak damskich soczków. Może tym razem wypowie się ktoś na ten temat
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 mar 2004, 09:49

A holera to wie !? moze i ma ale ja tam nie zauwazyłem róznicy soczki zawsze smakują tak samo , czyli wysmienicie!!! a to chyba najwazniejsze , czyż nie ? :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 09 mar 2004, 10:18

A może Panie wypowidzą się na ten temat
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 09 mar 2004, 22:14

A może Panie wypowidzą się na ten temat

Nie sprawdzalam nigdy smaku moich sokow ze wzgledu na diete wiec nie mam zielonego pojecia. chyba tutaj wy macie wiecej do powiedzenia
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 10 mar 2004, 22:54

Nie sprawdzalam nigdy smaku moich sokow

Nie chce mi się wierzyć, że kobiety nie znają tego smaku,chociazby przy wprowadzaniu paluszka muszą go oblizać.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 10 mar 2004, 23:05

Jak cytujesz Jarku to cytuj całość
Nie sprawdzalam nigdy smaku moich sokow ze wzgledu na diete

oczywiscie ze ich probowalam ale nie porownywalam ich smaku przy normalnym odzywianiu i jakiejsc specjalniej diecie.

Zreszta juz w ktoryms poscie gdzie sie wywiazala dyskusja na temat czy mezczyzni powinni sprobowac smaku spermy mowilam ze ja swoich sokow probowalam i nie uwazam tego za nic zlego :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 10 mar 2004, 23:19

Akurat przytoczony przeze mnie cytat miał najwieksze znaczenie, a co do dalszej uwagi to nie czytam wszystkich postów, chociaz twoje się staram bo są trafne :571:
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 23 mar 2004, 23:22

Z tymi dietami to juz wiekszych bzdur nie slyszalem! Po pierwsze niech mi ktos wyjasni fizyczny zwiazek nasienia z jedzeniem? to tak jakby powiedziec, ze jedzac ananasy moja krew bedzie smakowala tak samo slodku lub lepiej. I to i to jest plynem ustrojowym ! No wiec sam smak wydaje mi sie wylacznie kwestia autosugestii. jak niektorzy zapewne nie wiedza w slinie czlowieka znajduja sie enzymy trawiace cukry proste - co byc moze spowoduje to uczucie slodyczy... ale dla mnie to jest po prostu wymyslanie. Sorry ale z natury jestem sceptyczny.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 mar 2004, 11:01

Nie dosc ze sceptyczny , to jeszcze nie masz racji!!! :P
To TY wyjasnij , ze taki związek nie zachodzi ! chetnie sie czegoś nauczę ! a i inni też !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 mar 2004, 13:54

broken pisze:Z tymi dietami to juz wiekszych bzdur nie slyszalem! Po pierwsze niech mi ktos wyjasni fizyczny zwiazek nasienia z jedzeniem? to tak jakby powiedziec, ze jedzac ananasy moja krew bedzie smakowala tak samo slodku lub lepiej. I to i to jest plynem ustrojowym ! No wiec sam smak wydaje mi sie wylacznie kwestia autosugestii. jak niektorzy zapewne nie wiedza w slinie czlowieka znajduja sie enzymy trawiace cukry proste - co byc moze spowoduje to uczucie slodyczy... ale dla mnie to jest po prostu wymyslanie. Sorry ale z natury jestem sceptyczny.

Teze ze miedzy dieta a smakiem spermy jest istotn zwiazek potwierdzaja miliony kobiet :) No chyba ze Ty osobiscie sam tego zwiazku nie odczowasz (czyli Tobie smakuje zawsze tak samo). Bo mysle ze nie teoretyzujesz a sprawdziles to empirycznie :d
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 24 mar 2004, 16:26

krzys pisze:Nie dosc ze sceptyczny , to jeszcze nie masz racji!!! :P
To TY wyjasnij , ze taki związek nie zachodzi ! chetnie sie czegoś nauczę ! a i inni też !


Przede wszystkim taki, ze plemniki i plyn powstaja w genitaliach i nie ma tam wplywu ani sokow zoladkowych ani czegokolwiek innego. Nasienie jest wydzielina lub jak kto woli plynem ustrojowym produkowanym w gruczole - zawierajacym komorki rozrodcze. Wyciagajac z tego w niosek moglbym wysnuc wiele tez - podobnie takich jak to ze MIOD z ucha moze byc slodki, lub jakiekolwiek inne wydzieliny. Zwiazek miedzy dieta a nasieniem moze faktycznie zachodzi (nie przecze), ale jesli chodzi o SMAK... no to sorry.

Co do empirycznego sprawdzania... to podziekuje - zle sie odzywiam.
No i znajdz mi te miliony ! ;)))
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 mar 2004, 16:40

No napisałeś , ale zeby coś z tego wynikło ??? to nadal tylko Twe wywody !
KONKRETY PROSZE !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 24 mar 2004, 17:18

Jesli znasz angielski przeczytaj forum : http://magazine.adultfriendfinder.com/m ... ow_erotic=
Oczywiscie wiekszosc postow mowi o tym, ze 'poprawilo sie' i tak dalej. Ale BRAK DOWODOW. Wierze w to, ze picie alkoholu moze powodowac BAD TASTE. Uwierze bardziej ze picie wody moze poprawiac smak - bo woda jest elementem ktory wystepuje w calym organizmie stad tez jest to bardziej prawdopodobne. Same owoce.. na pewno nie zjedzenie samego Ananasa... ;_) przed stosunkiem poprawi smak. Z tego co sie doczytalem to naprawde trzeeba sie nameczyc zeby cos zmienic. hehe.. ale NIKT nie da Ci 100% pewnosci ze tak jest. W jednym z postow pisze, ze ow lepszy smak wyczuwany jest niby za drugim razem i tutaj moglbym powiedziec, ze BYC MOZE. gdyz ilosc nasienia jest wtedy mniejsza a sam produkt pogadszy moze byc (choc nie jestem pewien) w cukry proste, ktore potem rozkladane sa na prostsze. Co moze powodowac ze moze to smakowac lepiej.

Proponuje odwiedzic stronke : http://www.sisterzeus.com/Hsp2sk.htm oraz http://www.newscientist.com/news/news.jsp?id=ns99992910 -> pare ciekawostek moze sie wam przyda :P
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 21 cze 2005, 12:20

Maverick, i jak pomogła ta dieta?:>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
HELL-ena
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 19 cze 2005, 18:25
Skąd: z górnej półki
Płeć:

Postautor: HELL-ena » 21 cze 2005, 12:45

sarah pisze:brak alkoholu oraz papierosow znacznie poprawia smak spermy - sprawdzone
dieta ananasowa, anasy + soczek z nich - sprawdzone nie przezemnie a przez kolezanke ja mam zamiar sprobowac w wakacje podobno sperma ma bardziej przyjemny smak lekko slodkawy
Bardzo miła i faktycznie skuteczna rada. Wiem z doświadczenia.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 456 gości