Czy nie jest za mały?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 22 paź 2005, 15:55

Jedna osoba ktora czytala moj post dala mi adres stronki o rozmiarach itp, www.penisy.glt.pl i tam tez jest jak mierzyc :P Nic nie dodalem, zmierzylem wedlug instrukcji....
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 22 paź 2005, 17:06

Chlopak89 pisze:Nic nie dodalem, zmierzylem wedlug instrukcji....

To są nawet instrukcje do mierzenia? :DD
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 paź 2005, 17:37

No pewnie, wzduz, wszerz, promien, srednica, kat nachylenia, gestosc, objetosc itd.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 22 paź 2005, 17:42

TFA pisze:gestosc,

<hahaha>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 paź 2005, 20:27

Trzeba zamiast mózgu mieć krostę, by go mierzyć i porównywać, buhahahaha :) Nie macie naprawdę co do roboty? Korzystać z niego,a nie z calówką chodzić i się stresować, hehehe
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 paź 2005, 20:30

Amen.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 22 paź 2005, 20:41

jedyna prawdziwa metoda pomiaru to tylko suwmiarka
(sprawdzic sobie na google jak to wyglada)

srednice to wiadodmo jak
natmiast dlugosc - cienki koniec wysywajacy sie z suwmiarki wprowadzic w cewke moczowa
tylko to daje prawdziwe wyniki




metoda dla twardzieli <silacz> a nie jakis plastelinowych fiutow
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 paź 2005, 21:43

TedBundy pisze:Trzeba zamiast mózgu mieć krostę, by go mierzyć

Cnoty nie oddam, ale sie o flache zaloze , ze kazdy sobie w zyciu chociaz raz mierzyl <aniolek2>
Bender pisze:srednice to wiadodmo jak
natmiast dlugosc - cienki koniec wysywajacy sie z suwmiarki wprowadzic w cewke moczowa

bender nie podpuszczaj chlopaka, krzywde zrobi sobie i swojej przyszlej pani jeszcze, bo moze sobie co uszkodzi <aniolek2>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 22 paź 2005, 21:47

hahahaha... fakt... sorka ale daruje sobie takie mierzenie... :P
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 paź 2005, 21:47

Wstreciucha pisze:bender nie podpuszczaj chlopaka, krzywde zrobi sobie i swojej przyszlej pani jeszcze, bo moze sobie co uszkodzi


a wiadomo ? jeszcze gotow sobie kupic suwmiarke i tak zrobic :)
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 22 paź 2005, 22:12

a tam zaraz krzywde - tak sie pobiera wymaz z cewki moczowej - bierze cie wacik na preciku i dawaj laduej w cewe - i to gleboko - ze 20cm

wymaz taki pobiera sie przy podejrzeniu choroby wenerycznej i jest dosyc bolesny

a suwmiarke niech sobie odkazi - spirolem - troche po miarce a reszte dla kurazu <pijak>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 paź 2005, 22:14

TFA pisze:a wiadomo ? jeszcze gotow sobie kupic suwmiarke i tak zrobic

kazdy porzadny facet suwmiare ma "na skladzie" :>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 23 paź 2005, 16:44

zgadzam sie z bednerem choc wiadomo kazdy facet awsze chcialby wiedziec jak by bylo gdyby mial wiekszego czy bylo by lepiej czy nie ale sadze ze laska nie jest w stanie zauwazy croznicy czy ktas ma centymetrów 17 czy 14
na oko sie tego nie zauwazy, no chyba ze jednego calego bez problemu wsadzi do us a innego z problemem :) wiec ściemniacze nie dodawajcie jak laska robi wam loda moze sie kapnąć
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 23 paź 2005, 16:49

krzyniu pisze:wiec ściemniacze nie dodawajcie jak laska robi wam loda moze sie kapnąć


sa kobiety dla ktorych 2 cm roznicy to moze byc niebo i ziemia, sam sie zdziwilem jak uslyszalem z ust kobiet taka opinie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 23 paź 2005, 17:10

krzyniu pisze: wiec ściemniacze nie dodawajcie jak laska robi wam loda moze sie kapnąć

A dlaczego akurat przy lodzie? Aaaa, gardło wczesniej sobie zmierzyla i przy deepthroat'cie wyjdzie szydlo z wora :DD
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 23 paź 2005, 17:40

no np tak ze wie ze jak brala kolesiowi co mowil ze ma 15 i bylo akurat ze wiec by sie ksztucila - masz porównanie
Awatar użytkownika
Kamka
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:02
Skąd: z domciu :-)
Płeć:

Postautor: Kamka » 23 paź 2005, 18:36

Oj panowie, panowie, wy to macie problemy :) Jak nie za mały to za duży, jak nie za gruby to za chudy. Mój misiak ma 13 cm i w calkowicie mnie zadowala, a biedak miał też z tego powodu kompleksy, dopóki go nie wyleczyłam. Tak więc panowie głowy, a raczej ptaszki do góry i nie narzekać <aniolek2>
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 23 paź 2005, 19:17

tylepiej napisz co to za kuracja byla <aniolek2>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 24 paź 2005, 01:44

Kamka pisze:Oj panowie, panowie, wy to macie problemy :) Jak nie za mały to za duży, jak nie za gruby to za chudy. Mój misiak ma 13 cm i w calkowicie mnie zadowala, a biedak miał też z tego powodu kompleksy, dopóki go nie wyleczyłam. Tak więc panowie głowy, a raczej ptaszki do góry i nie narzekać <aniolek2>



A kto tu narzeka :]
fazzy22
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:37
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: fazzy22 » 27 gru 2005, 15:41

A co powiecie dziewczyny na wymiary długość 14 obwód 12 bo mi się one troche nie widzą. Czy to wystarczy???
Awatar użytkownika
Naz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2005, 04:52
Skąd: Kn-a
Płeć:

Postautor: Naz » 28 gru 2005, 01:42

Ja mam 13,5 i jestem dumny z tego że mam chociaż jakiegoś. Ponadto nie długość jest ważna bo i za duzy penis może zabolić dziewczyn epodczas stosunku. Liczy tu się grubość a najbardziej ważna jest Technika :) i wytrwałość

Moge się pochwalić ze doprowadziłem swoją Kochaną dziewczynę do 3 orgazmów w ciąu 1 godziny. Potem musiałem skończyć bo moi rodzice przyjechali i nieomal nas przyłapali :):);)
Niektóre kobiety są bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard.....
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 28 gru 2005, 01:55

cholera a tak prawde mowiac nigdy sie nie zastanawialam ile cm ma penis mojego faceta :P ale widze ze niektore dziewczyny sie orientuja wiec moze tez zapytam :P a naz ma racje - technika czyni cuda :)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 28 gru 2005, 01:58

Naz pisze:Moge się pochwalić ze doprowadziłem swoją Kochaną dziewczynę do 3 orgazmów w ciąu 1 godziny


Wierz mi, ze nie ma czym :D ja tam sie chwalic nie bede bo i po co, co wiem to moje :]

[ Dodano: 2005-12-28, 02:08 ]
Mia pisze:cholera a tak prawde mowiac nigdy sie nie zastanawialam ile cm ma penis mojego faceta


No bo na co dziewczynom to wiedziec ? :D zeby kolezankom sie chwalic ? :D jeszcze dziewczyna stwierdzi ze facet ma za malego i mimo ze jej bylo dobrze z nim to bedzie szukac goscia z wiekszym, bo "kolezanki sie smieja" :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 28 gru 2005, 02:13

No bo na co dziewczynom to wiedziec ? Usmiechnij sie! zeby kolezankom sie chwalic ? Usmiechnij sie! jeszcze dziewczyna stwierdzi ze facet ma za malego i mimo ze jej bylo dobrze z nim to bedzie szukac goscia z wiekszym, bo "kolezanki sie smieja" Usmiechnij sie!



heh, nie no z ciekawosci ;) ale wiadomo ze takie dziewczyny sa, moja koleznaka rzucila faceta bo reszta uznala go za malo atrakcyjnego i sie z niej smialy zeby sobie poszukala kogos na swoim poziomie....coz..
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 28 gru 2005, 02:24

Z doswiadczenia wiem ze kolezanki dziewczyny to nic dobrego :/ nie chcialbym slyszec jakie rady dawaly mojej bylej dziewczynie, pewnie bym sie zapadl pod ziemie, ale czesto jest tak ze proboja rozwalic perfidnie zwiazek, bo sa zazdrosne ze ona ma faceta lepszego niz ta kolezanka :/ kobiety takie sa, niby przyjaciolki, na zewnatrz usmiech, a w srodku zawisc i zazdrosc, dlatego nie wierze w przyjazn kobieta-kobieta :P kobiety czesto sa nie dosc ze nieszczere wobec siebie, to jeszcze przy okazji moga facetowi swojej kolezanki zepsuc zycie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 28 gru 2005, 11:20

TFA Uwazaj co mowisz bo jak wpadnie tu jakas feministka to bedziesz mial przesrane :P co do mnie :/ 16,5cm 13 w obwodzie. Z moja dziewczyna jeszcze sexu nie uprawiam (oprucz orala czasami) bo jestesmy jeszcze mlodzi, ale kiedy mnie dotyka widze taki dziwny usmieszek na jej twarzy. Co to moze znaczyc? <aniolek2>
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 28 gru 2005, 11:42

Smieje sie, ze masz malego, ale stara sie powstrzymac...
Awatar użytkownika
jasienczyk
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2005, 08:26
Skąd: nibylandia
Płeć:

Postautor: jasienczyk » 28 gru 2005, 11:54

Mój przyjaciel jest dobry według mnie.
Wymiary długość ok. 19 cm i gruby jak trzeba.
Bardzo go lubię.
Zazdrość to niszczenie siebie !
Jak ma Cię zdradzić parnerka to i tak zdradzi i nigdu się o tym mozesz nie dowiedzieć !
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 gru 2005, 12:08

TFA pisze:kobiety takie sa, niby przyjaciolki, na zewnatrz usmiech, a w srodku zawisc i zazdrosc, dlatego nie wierze w przyjazn kobieta-kobieta Jezor kobiety czesto sa nie dosc ze nieszczere wobec siebie, to jeszcze przy okazji moga facetowi swojej kolezanki zepsuc zycie.


no nie generalizuj
mam wiele fajnych kumpel i dwie przyjaciółki
chociaz suk nie brakuje

a wracajac do tematu to szczerze nie wiem czy to mało, czy duzo, miescisz sie w normie. Ja cholera nie mam wyczucia długosci czy jak to nazwać. Nie mam takiej wyobraxni by wiedziec ile to jest np. 16 cm a miarki mi sie nie chce szukac
Nie wiem ile moje kochanie ma cm, nie jest mi to potrzebne do niczego, wiem za to jedno, ze jak sie kochamy do czuje sie najszczesliwsza kobieta na swiecie
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 28 gru 2005, 12:17

Tfa pisze:kobiety takie sa, niby przyjaciolki, na zewnatrz usmiech, a w srodku zawisc i zazdrosc, dlatego nie wierze w przyjazn kobieta-kobieta

ja tam sie zgadzam Tfa. Wiele mialam sytuacji, gdzie moje "przyjaznie" byly wystawione na probe.Raz suka okazywalam sie ja, raz one. Smutna prawda...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 573 gości