Jak wyglądał wasz ostatni, SEKS?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 31 paź 2005, 22:24

Ja moge wrocic. Ostatni raz kochalem sie w czerwcu, jakos tak w drugiej polowie. U niej w domu. Bylo to we wczesnych godzinach popoludniowych. Najpierw byla umiarkowanie dluga gra wstepna. Z oralem wlacznie. Potem stosunek - pozycja misjonarska, potem na jezdzca, potem na siedzaco i jeszcze raz misjonarska. Bylo fajnie

Ty nie wypisuj takich rzeczy, bo Ci napisze, że kompleksy jakieś leczysz, zamiast słuchać nie dalej jak wczoraj: "Miś, zgwałć mnie!" :D
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 31 paź 2005, 22:33

Chili pisze:A najlepiej o waszym forum świadczy to co napisał domnie ktoś kto tu już jest bardzo dłuuugo na priv... Że to forum składa sie z wielu zapatrzonych w siebie ludzi, którzy leczą tu swoje kompleksy...

Dluuuuuuuuugo nie znaczy aktywnie, pewnie sam czyta i sie "ekscytuje". Zaloze sie ze czeka na priw na Twoje historie " z zycia wziete".
Temat idzie do ignorowanych <belt1>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 31 paź 2005, 23:01

mrt pisze:bo Ci napisze, że kompleksy jakieś leczysz,


No raczej, ze lecze. Jestem zakompleksionym mlodziencem, dla ktorego to forum jest jedyna mozliwoscia kontaktu z rzeczywistoscia :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 paź 2005, 23:40

Chryste, zamknijcie ten topic, bo puszczę pawia..... <belt1> Z niego nic kompletnie nie wynika, przypomina jałowe rozważania i dysputy pod maglem
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 01 lis 2005, 01:33

Chili pisze:A najlepiej o waszym forum świadczy to co napisał domnie ktoś kto tu już jest bardzo dłuuugo na priv... Że to forum składa sie z wielu zapatrzonych w siebie ludzi, którzy leczą tu swoje kompleksy...


Ty jestes chyba tego najlepszym przykladem , widze tylko weszlas na forum to zaczelas od razu macic wode ..
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 lis 2005, 08:14

W smie to poczytałem ten temat i sie wypowiedziałem , jak i poszedłem z niego ....teraz wruciłem by zerknac ! . I co widze ? najezdzacie na dziewczyne , a ja pytam po co ? załozyła se temat który ją interesuje i wszystko , nie chcesz ...ne wypowiadaj sie w nim , bedą tacy co się wypowiedzą to dobrze , nie !... sam umrze smiercią naturalna .Nie widze by ten temat był gorszy czy lepszy od innych które tu są ! powiem, ze jest nawet lepszy , bo ewentualne posty moga spowodować (jesli beda na temat ) iż sie podniecę ! <aniolek2>
Mrt ! ...to co napisałaś w poscie swiadczyc moze, iz istnieje tu towarzystwo wzajemnej adoracji ! a ja tego nie cierpie ! i tak byc nie moze !
Chilli > Ty gdybyś tez troche pomyslała nie zaszkodziło by Ci to , patrz mój post wczesniejszy ! <aniolek2> <browar>
W sumie na forum zrobiło sie od jakiegoś czasu nudno i dretwo ! i dlatego wypowiadacie sie tak jak wypowiadacie bo sie własciwie wypowiadac już nie ma gdzie ! wiec i coś napisać trzeba ! pół zdania ? dwa wyrazenia ? a moze tak nic nie pisać i zajrzec jutro ?
i nie róbcie mi z tego forum czata ! :>

[ Dodano: 2005-11-01, 08:18 ]
TedBundy pisze:Chryste, zamknijcie ten topic, bo puszczę pawia..... <belt1> Z niego nic kompletnie nie wynika, przypomina jałowe rozważania i dysputy pod maglem

bo gdyby sie wyp[owiadali na temat , było by całkiem fajnie , temat jest lepszy jednak od Twoich Tedi ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 01 lis 2005, 09:29

i racja a ty cili sie nie przejmuj olej ich i napenwo nie odchodz na mnei swego czasu tez wiezdzali co niektorzy a no nie wierze znów sie zgadzam z krzychem no ma racje swoje pzrezyl... temat dobry tylk o akurat sie musieli debile wypowiedziec
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 01 lis 2005, 10:13

Andrew pisze:Mrt ! ...to co napisałaś w poscie swiadczyc moze, iz istnieje tu towarzystwo wzajemnej adoracji ! a ja tego nie cierpie ! i tak byc nie moze !

... uderz w stół... <hahaha> <browar>

Tak to się dzieje jak człek wszystko bierze do siebie, nawet nie jest w stanie uśmiechnąć się z żartu. Nie polemizuje, tylko walczy i walczy za wszelką cenę. Takie bezwględne postępowanie antagonizuje wypowiedzi...

Andrew pisze:W sumie na forum zrobiło sie od jakiegoś czasu nudno i dretwo ! i dlatego wypowiadacie sie tak jak wypowiadacie bo sie własciwie wypowiadac już nie ma gdzie ! wiec i coś napisać trzeba !

Coś w tym jest... :>
Może pora zamknąć forum... ? <aniolek2>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 01 lis 2005, 10:55

Nie zamknąć, tylko już dawno pisałam, że jak ktoś nowy się pojawia i coś pisze, to zaraz wszyscy wrzeszczą, że było. I co z tego? Niech będzie jeszcze raz. Lepsze to niż zakładanie na siłę wymyślonych nowych topików.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 lis 2005, 17:23

póki jest na forum , nie ma sensu pisac raz jeszcze , mówiłem wywalc stare posty a bedzie dobrze , wtewdy trza bedzie drugi raz pisać <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 01 lis 2005, 18:51

Łosz krucza fak...niech zyje gigantyczny offtop <browar>
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 01 lis 2005, 23:18

Mysiorek pisze:Tak to się dzieje jak człek wszystko bierze do siebie, nawet nie jest w stanie uśmiechnąć się z żartu. Nie polemizuje, tylko walczy i walczy za wszelką cenę. Takie bezwględne postępowanie antagonizuje wypowiedzi...

yhm, "forum dyskusyjne"... tylko, że dużo z tego niestety dyskusją być przestaje, bo górę biorą emocje, wskutek czego osoby wypowiadające się przestają siebie szanować i próbują udowodnić, że jedno jest głupsze od drugiego :| A chyba nie o to tu chodzi...
Przychylam się do tego fragmentu wypowiedzi:
załozyła se temat który ją interesuje i wszystko , nie chcesz ...ne wypowiadaj sie w nim , bedą tacy co się wypowiedzą to dobrze , nie !... sam umrze smiercią naturalna


<spam>
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 lis 2005, 00:22

ptaszek pisze:bo górę biorą emocje, wskutek czego osoby wypowiadające się przestają siebie szanować i próbują udowodnić, że jedno jest głupsze od drugiego

Jeśli ktoś właśnie bierze to tak jak Ty, to właśnie wtedy robi się gówno.
ptaszek pisze:A chyba nie o to tu chodzi...

Tak, tylko trzeba to zrozumieć, że nikomu nie o to chodzi!
... truuuudny zwrot... (Ch. <browar> )
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 lis 2005, 00:23

Ten temat już jest lipny. Nie wiem po co czytałam 12 stron skoro co lepsze żeście wycieli <chory>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2005, 13:42

Wiecej tu ale chwalenia sie niż opisu , a to chyba nie o to chodziło w tym topicu!??? <aniolek2> <browar>

ktoś usunoł swego posta <banan> <banan> <banan>
Ostatnio zmieniony 06 lis 2005, 14:42 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 lis 2005, 14:08

ten temat byl od poczatku bez sensu. Nie wiem co bylo tak wyjatkowego w tej Twojej nocy chili skoro postanowilas sie nia pochwalic ;) Sorry ale jesli oczekiwalas ze bedziemy zazdroscic albo gratulowac to ja Cie rozczaruje ;)

Ja moge opisywac ale tak naparwde co to komu da? No chyba ze idea bylo czerpanie pomyslow i isnpiracje dla swojego zycia seksualnego, nie wiem ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2005, 14:17

Jak to co da ? to opowiadan erotycznych sie czytać juz nie lubi ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 lis 2005, 14:32

no ok, zrozumaialbym gdyby opowiadanie chili faktycznie bylo tak wyjatkowe ze zwalaloby z nog po preczytaniu, no ale spojrzmy prawdzie w oczy tak nie jest ;) nie ejst ani oryginalne, ani szczegolnie pieknie napisane, wic dalej nie wiem po co ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2005, 14:36

To co napisałem w poscie powyzej , odnosi sie do pierwszych słów Twojego postu , nad tym moim <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 06 lis 2005, 14:38

Mia pisze:ten temat byl od poczatku bez sensu


Skoro jest bez sensu to co tak Cię ciągnie, żeby tu zaglądać... A co wiecej co sprawia, że chcesz się na tak bezsensownym temacie wypowiadać?


Mia pisze:Nie wiem co bylo tak wyjatkowego w tej Twojej nocy chili skoro postanowilas sie nia pochwalic


Dla mnie nic wyjątkowego, było po prostu miło...


Mia pisze:Ja moge opisywac ale tak naparwde co to komu da? No chyba ze idea bylo czerpanie pomyslow i isnpiracje dla swojego zycia seksualnego, nie wiem


No to opisz. Może znajde inspiracje i moje noce bedą jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Zapraszam. I pozdrawiam.

[ Dodano: 2005-11-06, 14:39 ]
Mia pisze:no ok, zrozumaialbym gdyby opowiadanie chili faktycznie bylo tak wyjatkowe ze zwalaloby z nog po preczytaniu, no ale spojrzmy prawdzie w oczy tak nie jest nie ejst ani oryginalne, ani szczegolnie pieknie napisane, wic dalej nie wiem po co


Więc napisz lepsze...
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)
ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 lis 2005, 14:47

Chili pisze:Skoro jest bez sensu to co tak Cię ciągnie, żeby tu zaglądać... A co wiecej co sprawia, że chcesz się na tak bezsensownym temacie wypowiadać?


ciagnie?? no rzeczywiscie mie ciagnelo jak wypowiedzialam sie dopiero na 12 stronie :DD


Chili pisze:Dla mnie nic wyjątkowego, było po prostu miło...

heh to fajnie byloby jakby wszyscy opisywali swoje mile zdarzenia z zycia :P przynajmniej wiecj postow do czytania ;)


Chili pisze:No to opisz. Może znajde inspiracje i moje noce bedą jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Zapraszam. I pozdrawiam

No widzisz. A ja nie musze abolutnie czerpac inspiracji z takich opowiadanek. Dla tego dla mnie sensu to nie ma ;)
Chili pisze:Więc napisz lepsze...

ale chili sluchaj to nie konkurs na erotyczne opiwiadanie i nikt sie nie bedzie tu z Toba licytowal ;)


Andrew pisze:To co napisałem w poscie powyzej , odnosi sie do pierwszych słów Twojego postu , nad tym moim

hehe Andrew dzieki za instrukcje, domyslilam sie ;)
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 06 lis 2005, 14:51

Nie wypowiadaj sie wiec, skoro nic nie napisałas na temat. Łatwo jest krytykować...
Napisz coś sama ja też się chętnie wypowiem :)
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)

ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2005, 14:56

No ...to mam nadzieje juz po wymianie zdan ! <aniolek2> teraz czekam na piekny opis Chili - kontaktu intymnego <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 lis 2005, 14:58

Nie wypowiadaj sie wiec, skoro nic nie napisałas na temat. Łatwo jest krytykować...
Napisz coś sama ja też się chętnie wypowiem usmiech

Oj moja droga, ale Ty nie ejstes Tu od pisania kto sie moze wypowiadac i jak a kto nie ;) No jasne ze latwo, ale kazdy zakaldajac nowy temat jest narazony na krytyke, a konstruktywna nazlezy brac do siebie :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2005, 15:02

Jak powiedziałem . temat jest dobry ! i tu nie ma dwóch zdan ! tyle ze nikt nie wypowiada sie tak jak powinien w temacie ,
Podobny temat jest na agnieszce , nie na forym , ale na stronie głównej . To chyba (opowiadania erotyczne)
i TU miło być podobnie , cóz jak same of topy ! :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 06 lis 2005, 15:03

Andrew, nie bedę juz pisała. Mia, w sumie ma racje w moich opisach niema nic wyjątkowego. Ale ja zakładałam ten temat z myślą o wszystkich forumowiczach a nie o tych z wyjątkowymi zdolnosciami pisarskimi...
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)

ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2005, 15:07

To nie chodzi o zdolnosci pisarskie , a o opisanie tego co sie robiło , Ty napisałas w swym poscie , którego zreszta usunełaś juz , co sie stało , a nie co do tego doprowadziło .Słowem.... wiadomo ze sex konczy sie orgazmem , ale trzeba opisać co sie robiło , jak , i gdzie ? , a jak?... nie moze polegać na tym , ze sie napisze iż ruszało sie siurkiem w muszelce !? <aniolek2> <aniolek2>
Ja mógłbym tu pisac po trzy opowiadania dziennie , lecz nie mogę , zona czasem tu zaglada na forum <aniolek2> a i moja myszka , chyba by nie była zadowolona z tego co by tu przeczytała <aniolek2> , a wszystkiemu winny Mysiorek , nie wiem co ją On tak zaczarował mi czy co ? , ale po spotkaniu w Krakowie , na nasz temat juz mi nie pozwala pisać tak swobodnie jak kiedyś ! :>
Ale dlaczego inni nie pisza ? to juz nie wiem ! <browar> widac sie u nich nic nie dzieje ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 06 lis 2005, 15:14

Andrew pisze:Ty napisałas w swym poscie , którego zreszta usunełaś juz


Nie przypominam sobie, żebym cokolwiek usówała... :>

[ Dodano: 2005-11-06, 15:18 ]
Andrew pisze: widac sie u nich nic nie dzieje !


Andrew, ani słowa o tym, bo jak ja to zasugerowałam to zostałam "zmieszana z błotem"
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)

ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 lis 2005, 15:23

Andrew pisze:a wszystkiemu winny Mysiorek , nie wiem co ją On tak zaczarował mi czy co ?

Czary-mary... hokus-pokus... <aniolek2>
Buziaczki <calus>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2005, 15:23

Chili pisze:Nie przypominam sobie, żebym cokolwiek usówała... :>


kurcze to gdzie jest post , do którego sie odniosłem na poprzedniaj stronie o godzinie 13:42 ???????????????
Ja sie ich nie boje ! mi nie podskoczą , choć Jeden bedzie próbował ! <browar> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 584 gości