Problem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
oNa_oN
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 05 maja 2005, 18:21
Skąd: z DaLeKa
Płeć:

Postautor: oNa_oN » 06 maja 2005, 00:40

hmm no ok przyznam sie nie chodzi tylko o rodziców ale generalnie to krępuje mnie to ze ktos moze wejsc i jak jestem z bluzce to czuje sie pewniej :)

a wracając do tematu to ogólnie miałam jakies tam kompleksy ale mój facet mi jeszcze wiekszych narobił wiec ....

ja juz sama nie wiem o co mi chodzi :(
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 maja 2005, 00:42

Jeszcze większych ci narobil? <boje_sie>
No stary, co ty narobiłeś. A teraz marudzisz, że oNa się zachowuje tak a nie inaczej...
Awatar użytkownika
oNa_oN
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 05 maja 2005, 18:21
Skąd: z DaLeKa
Płeć:

Postautor: oNa_oN » 06 maja 2005, 00:57

HmMmMMM.... Szkoda kotq że nie doszło do tej rozmowy zanim załozyłem ten temat.... (Wiedziałaś że to robie i mogłaś mi to wytłumaczyć na priv...) Nie chciałaś lub nie umiałaś mi powiedzieć wprost że nie świadomie pogłębiam Twoje kompleksy mimo że starałem sie żeby było odwrotnie.... Czasu sie nie da cofnąć ale postaram sie to naprawić...

THx WSZYSTKIM ZA NAJAZDY... PRZYNAJMNIEJ JUŻ WIEM ŻE TO BYŁA MOJA WINA

POPROSZE O ZAMKNIĘCIE TEGO TEMATU- MARCIN
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 maja 2005, 01:00

oNa_oN pisze:mogłaś mi to wytłumaczyć na priv...


To wy gadacie o takich rzeczach przez net? To nie jest najeżdzanie, tylko się dziwię nieco... (a wczesniej tez nikogo nie najezdzalam, a nawet ciebie raz tlumaczylam :> )

Usiądzcie sobie kiedys w spokoju i pogadajcie o tym co was boli, cieszy itd. A nie na forum kombinujecie. forum owszem, pomaga czasem, ale takie sprawy lepiej wyjasnic w 4 oczy. Przynajmniej ja tak uwazam.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 maja 2005, 01:02

Hmm... się zamyka.
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 326 gości