Co sądzicie o ANALU ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
statistica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2008, 22:11
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: statistica » 24 wrz 2008, 18:37

A nie może to być żel durexa, np ten czerwony?

Kiedyś z moim byłym mialam i czerwony i niebieski - czerwony mnie szczypal - może jestem uczulona na jakiś skladnik... i chyba taki rozgrzewający do anala nie będzie dobry.
A niebieski tak samo jak czerwony był dla mnie strasznie klejący sie - mam złe doświadczenia z durexami niestety....
Intimel też ludzie odradzają, więc jestem w kropce.
Myślałam że może jest jakiś specjalny żel do anala?
To będzie mój pierwszy raz analnie prawdopodobnie pojutrze.... przeżywam stres z tego powodu dlatego szukam wsparcia na forum ;]
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 24 wrz 2008, 19:20

Na forum dot. sztuk walki znalazlem niedawno, to przytocze. Niedokladnie, bardziej oddaje ducha niz litere, ale bedzie czyetlnie:
W jednym odcinku Ally McBeal John pyta Fisha
- Skad wiesz ze jestes dobry w lokzu?
- Wiem po prostu.
- No ale skad, pytales je?
- Nie, mi jest dobrze to musi byc dobrze.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 wrz 2008, 19:36

statistica pisze:oczywiście muszę mieć faceta otwartego w seksie - z dużą wyobraźnią i z dużym penisem


na takie dictum naprawdę nie ma sensu dalej odpowiadać ;DD Nie zaskoczyłaś mnie, niestety. Ale koniec dyskusji o rozmiarze i jego zerowym wpływie na seksualną przyjemność.

To widać masz mało wymagającą partnerke....


nie jest tak zepsuta, by każdą chorą perwersję akceptować. Mnie to cieszy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 wrz 2008, 19:40

siebie warci jesteście. ciekawe które pierwsze zacznie o szacunku, to dopiero bedzie szopka.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 wrz 2008, 19:54

TedBundy pisze:nie jest tak zepsuta,
TedBundy, piszesz o moralności więc mam pytanie - jakiej? religijna? społeczna? a może chodzi ci o obyczajność?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 wrz 2008, 20:09

Ty mi powiedz :) Są różne rodzaje morale? Ciekawych rzeczy się dowiaduję.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 wrz 2008, 20:13

TedBundy pisze:Ty mi powiedz :)
nie robisz fiku-miku bo:
- co ludzie powiedzą
- za to się idzie do piekła
pewnie zaraz napiszesz że to szacunek dla partnerki. czyli że seks może być wyrazem braku szacunku? <boje_sie>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 24 wrz 2008, 20:21

TedBundy pisze:Ty mi powiedz :) Są różne rodzaje morale? Ciekawych rzeczy się dowiaduję.
Moralnosci. Morale a moralnosc to dwie rozne rzeczy Ted.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
statistica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2008, 22:11
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: statistica » 24 wrz 2008, 22:48

Ale koniec dyskusji o rozmiarze i jego zerowym wpływie na seksualną przyjemność.


Hehe... pewnie kompleksiki jakieś wychodzą... ale pamiętaj, że zawsze można sobie powiększyć penisa.
Powiem Ci że jestem żywym przykladem osoby, która wie co to znaczy mały i duży penis.
Mój byly z którym byłam dwa lata miał małego w porównaniu z moim obecnym.
A że był moim pierwszym facetem nie znalam innego wymiaru seksu, nigdy nie mialam orgazmu i też nie byl zwolennikiem eksperymentów. Nuda jak sie patrzy - trzy pozycje na krzyż tak jak u Ciebie.
Z moim obecnym chłopakiem mialam orgazm za pierwszym razem jak sie kochaliśmy i to byl mój pierwszy orgazm w życiu.
Teraz nareszcie moge zaszaleć i uwolnić swoje dzikie żądze - mam i faceta ze wspanialym charakterem i z dużym penisem i jestem szczęśliwa <banan> chociaż trochę boję się tego seksu analnego....

chorą perwersję

co nazywasz chorą perwersją?
to że ludzie się bawią życiem i seksem?
to że lubią seks analny, pejcze, kajdanki i inne takie?
Ja na pewno zanudzilabym sie z Tobą w łóżku na śmierć. Dzięki Bogu nie będe miala okazji tego doswiadczyć <foch>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 wrz 2008, 23:22

statistica pisze:Powiem Ci że jestem żywym przykladem osoby, która wie co to znaczy mały i duży penis.
Mój byly z którym byłam dwa lata miał małego w porównaniu z moim obecnym.
A że był moim pierwszym facetem nie znalam innego wymiaru seksu, nigdy nie mialam orgazmu i też nie byl zwolennikiem eksperymentów. Nuda jak sie patrzy - trzy pozycje na krzyż tak jak u Ciebie.
Z moim obecnym chłopakiem mialam orgazm za pierwszym razem jak sie kochaliśmy i to byl mój pierwszy orgazm w życiu.
Teraz nareszcie moge zaszaleć i uwolnić swoje dzikie żądze - mam i faceta ze wspanialym charakterem i z dużym penisem i jestem szczęśliwa <banan>
i to jest przykład myślenia szmiry <diabel> więc się nie liczy <diabel> tym razem jako że nie posiadam 25 cm, przyklasnę Tedowi <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 24 wrz 2008, 23:24

statistica pisze:Z moim obecnym chłopakiem mialam orgazm za pierwszym razem jak sie kochaliśmy i to byl mój pierwszy orgazm w życiu.


To ten poprzedni nawet ci minety ani palcowki nie zrobil czy jak ? :| bo orgazm mozna osiagnac nie tylko za pomoca kutasa.

[ Dodano: 2008-09-24, 23:33 ]
statistica pisze:Powiem Ci że jestem żywym przykladem osoby, która wie co to znaczy mały i duży penis.


Ja tez mialem i ciasna i luzna i jakos nigdy szczescia od tego nie uzaleznialem. Orgazm mialem zawsze <szczerbaty>

[ Dodano: 2008-09-24, 23:42 ]
statistica pisze:A że był moim pierwszym facetem nie znalam innego wymiaru seksu, nigdy nie mialam orgazmu i też nie byl zwolennikiem eksperymentów. Nuda jak sie patrzy - trzy pozycje na krzyż tak jak u Ciebie.
Z moim obecnym chłopakiem mialam orgazm za pierwszym razem jak sie kochaliśmy i to byl mój pierwszy orgazm w życiu.
Teraz nareszcie moge zaszaleć i uwolnić swoje dzikie żądze - mam i faceta ze wspanialym charakterem i z dużym penisem i jestem szczęśliwa <banan> chociaż trochę boję się tego seksu analnego....


A zanim poznalas drugiego wydawalo Ci sie ze jest z nim dobrze ? czy obiektywnie bylo zle ? oraz, czy probowalas go naklonic zeby cos w lozku zmienic ?

[ Dodano: 2008-09-24, 23:44 ]
statistica pisze:Hehe... pewnie kompleksiki jakieś wychodzą... ale pamiętaj, że zawsze można sobie powiększyć penisa.


Zalezy ile Ted ma, ale kiedys chyba mowil ze jakos 15, jesli dobrze zapamietalem, to raczej nie on powinien sobie cos powiekszac, tylko ktos cos zmniejszac <szczerbaty>
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2008, 23:49 przez TFA, łącznie zmieniany 2 razy.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 wrz 2008, 23:51

statistica, ryjesz się z butami w jakąś w miarę ukształtowaną społeczność, wmawiasz ludziom, że mają beznadziejne życie łóżkowe, jakbyś stała im pod drzwiami sypialni, wmawiasz małe kutasy, jakbyś mierzyła linijką, rozpychasz się łokciami, wrzeszczysz i jesteś bardzo niefajna.
Wiesz, jak się zachowujesz? Jakbyś tydzień temu straciła dziewictwo, spróbowała paru sztuczek i teraz pozowała na wielce doświadczoną. Przystopuj trochę, jeśli nie chcesz być brana za szurniętą, bo jak nam się skończy cierpliwość, to zobaczysz, że szybko się stąd wyniesiesz :] Ja mam Cię szczerze dość po 7 postach.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 wrz 2008, 00:02

Zaraz Ci statistica wmowi, ze pewnie tak piszesz, bo twoj facet ma malego.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 25 wrz 2008, 00:05

statistica pisze:Hehe... pewnie kompleksiki jakieś wychodzą

- <hahaha> Ted ale cię pojechała - statistica <brawo>

statistica pisze:pamiętaj, że zawsze można sobie powiększyć penisa

- wierzysz w takie rzeczy czy napędzasz internetowy rynek środków na tę "przypadłość <diabel>

TedBundy pisze:nie jest tak zepsuta, by każdą chorą perwersję akceptować

- Ted nie ma w tym jednej wyznaczonej granicy - każdy ustala własną więc oszczędź znowu narzucania innym swojego zdania (jakbym czytał kaczyńskiego - monopol na rację i przewodnia siła narodu <fuckoff> ) . Dla ciebie chorą perwersją wg twoich postów jest od tyłu (lubię ale na stojąco - w łóżku jakoś ta akcja zbyt jednostronna dla mnie) a dla innych nawet pejcze , skórzano-gumowe maski to normalne i obustronnie akceptowane zachowania. Jak długo nikt nikogo do niczego nie przymusza to wszystko jest normą (dla tej konkretnej pary bo jak powiedziałem norm ogólnych nie ma)

statistica - twój facet jest tak dobry to powiedz mi czy też zna "magiczny palec" [:D] .
Moja pani mnie tego nauczyła i jestem lekko zszokowany skutecznością (mówiła że gdzieś to wyczytała) - odlatuje w kilka chwil i nie opada dopóki nie odepchnie mojej ręki bo jak mówi organizmowi zaczyna brakować tlenu - nie wiem czy to seria orgazmów czy jeden który potrafi trwać nie wiem - ze 2 minuty. Ciekawi mnie czy tylko na nią tak działa czy może to coś bardziej uniwersalnego (masaż palcami punktu G z tym, że od środka i tak jakby z zewnątrz przez skórę na wzgórku). Jakby się okazało że inne panie też po czymś takim zaliczają lewitację to mamy "broń" na te co nigdy nie dochodzą [:D] . statistica odważna i ma z kim potestować więc pewnie niedługo się wypowie :)

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 wrz 2008, 00:05

Bo ma. Zresztą jaka różnica, jak ja i tak nie lubię seksu.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
statistica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2008, 22:11
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: statistica » 25 wrz 2008, 00:22

orgazm mozna osiagnac nie tylko za pomoca kutasa.


Mówiłam oczywiście o orgaźmie pochowowym - mój były z racji małego penisa nie mógł mi takiego wyczarować.

wmawiasz małe kutasy, jakbyś mierzyła linijką

Nic nie chce wmawiać - najważniejsza w seksie i tak jest miłość, więc gdybym kogoś naprawde kochała kogoś z małym penisem to nie wykluczam takiego związku ,jedynie brak penisa na pewno byłby nie do zaakceptowania.
Ciekawi mnie czy tylko na nią tak działa

na mnie też ;] ale po co mam mieć orgazm z palcem jak mogę mieć z prawdziwym penisem?
ciekawi mnie jak to jest z tym orgazmem analnym.... mial ktoś?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 wrz 2008, 00:29

statistica pisze:mial ktoś?

Czytałaś wcześniej cokolwiek na tym forum, czy tak tylko wpadłaś przelotem?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 25 wrz 2008, 00:52

lollirot pisze:Czytałaś wcześniej cokolwiek na tym forum, czy tak tylko wpadłaś przelotem?

Wpadła przelotem. Myślisz że czemu do moich postów się nie odniosła? Troll kolejny.
Awatar użytkownika
statistica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2008, 22:11
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: statistica » 25 wrz 2008, 00:58

ojoj jak najeżdżają na mnie <foch>
naprawdę postawcie się w trudnej sytuacji dziewczyny, która boi się seksu analnego a okazało się, że stanie się to już jutro....
aż nie mogę spać przez to.. stres mnie ogarnia.... może nie jestem jeszcze na to gotowa..
przyznaje z ręką na sercu że przeczytałam cały ten temat, ale myślałam, że mi coś specjalnego polecicie specjalnie dla mnie...
Czy nie można sobie pozwolić na taki egoizm czasami?
Nie jestem zła i uwierzcie, że nie chciałam urazić ani nikogo ani czyjegoś penisa.
jeśli tak się stało to przepraszam.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 wrz 2008, 01:17

statistica pisze:naprawdę postawcie się w trudnej sytuacji dziewczyny, która boi się seksu analnego a okazało się, że stanie się to już jutro....
aż nie mogę spać przez to.. stres mnie ogarnia....

Zrezygnuj z tego jutro, i tak się nie uda, choćbyśmy Ci polecili najlepszy żel. Totalnie nie jesteś gotowa.

Aż sobie daruję parę kąśliwych uwag, które mi przyszły na myśl, bo wiele się w Twojej ocenie nie pomyliłam, widzę <zmieszany>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 wrz 2008, 01:23

statistica pisze:Mówiłam oczywiście o orgaźmie pochowowym - mój były z racji małego penisa nie mógł mi takiego wyczarować.


wy baby to macie dobrze, orgazmy pochwowe, lechtaczkowe, cyckowe, bo my to takie proste stworzenia, tylko kutasowe osiagamy.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 25 wrz 2008, 01:28

TFA pisze:wy baby to macie dobrze, orgazmy pochwowe, lechtaczkowe, cyckowe, bo my to takie proste stworzenia, tylko kutasowe osiagamy.

Nie takie proste. Ja np i tak wolę gorącą czekoladę + soundtrack z Pul Fiction.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 wrz 2008, 01:36

TFA pisze:wy baby to macie dobrze, orgazmy pochwowe, lechtaczkowe, cyckowe, bo my to takie proste stworzenia, tylko kutasowe osiagamy.
Kazdy orgazm jest taki sam. Nie istnieje cos takiego jak orgazm pochwowy i lechtaczkowy. Orgazm jest jeden. Mozna go jedynie osiagnac na rozne sposoby, nie zmienia to faktu ze jakkolwiek sie go wywoa to reakcje i zachowania organizmu sa identyczne.
a jesli juz tak rozgraniczac to nie zapomnij ze facet moze miec orgazm poprzez stymulacje prostaty.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 25 wrz 2008, 02:03

Maverick pisze:TFA napisał/a:
wy baby to macie dobrze, orgazmy pochwowe, lechtaczkowe, cyckowe, bo my to takie proste stworzenia, tylko kutasowe osiagamy.
Kazdy orgazm jest taki sam. Nie istnieje cos takiego jak orgazm pochwowy i lechtaczkowy. Orgazm jest jeden. Mozna go jedynie osiagnac na rozne sposoby, nie zmienia to faktu ze jakkolwiek sie go wywoa to reakcje i zachowania organizmu sa identyczne.
Dziekujemy Ci Mavericku, ze nam to tak ladnie wyjasniles. W ogole cieszy mnie tendencja do tego, zeby faceci wyjasniali sprawy, ktore takie ciemniaki jak ja, dotychczas uwazaly za typowo kobiece. Jak np kwestie wielkosci penisa, a pochwy; czy wlasnie "jak kobieta orgazmy odczuwa".
To piekne jest, choc czasami nachodza mnie zdradzieckie, niczym obce nasienie na ustach narzeczonej, mysli "Skad oni to wiedza? Czyzby kiedys byli...A ze teraz sa takie operacje...O nie!". Niemniej szybko wypieram je z glowy, gdyz czuje w tym robote lewackich srodowisk i walteromediow. Skazili moj umysl, ale wiara w nasze jutrzenki prawdy pozostaje niezmacona jednak.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2008, 02:04 przez Wujo Macias, łącznie zmieniany 1 raz.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 wrz 2008, 08:05

statistica pisze:
Mówiłam oczywiście o orgaźmie pochowowym - mój były z racji małego penisa nie mógł mi takiego wyczarować.

nie kochana to ty nie moglas go osiagnac !! wiec nie zwalaj winy na rozmiar penisa , bo orgazm to ja ci moge zafundowac moim paluszkiem wskazujacym pod warunkiem iż bede na chwile Twym obecnym chlopakiem. Czy zrozumialas ? czy musze uciec sie do bardziej prostych wyjasnien ...
Tak tu piszesz o tych trzech pozycjach , ze to niby mało itd. nie zauważasz, ze tu też mylisz pojecia bo to nie o te trzy pozycje chodzi , a o calkiem cos innego .Generalnie ludzie uzywają trzech czterech pozycji bo tylko te sa najwygodniejsze i pozwalają sie calkowicie oddac przyjemnosci jaką sprawia sex z partnerem , a nie zastanawiac sie ile jeszcze wytrzymam bo mi juz zakwasy w miesniach zaraz wystapia [:D] i nic Ci tu zadne wysportowanie nie da ! wiec nie cis ludziom ciemnoty. Chodzi o urozmaicenia tych trzech pozycji , a nie o same pozycje.Chodzi o miejsca uprawiania sexu owego , a nie o (znowu) pozycje.
A w kwesti lubrykantów do sexu analnego to polecam zwykła margarynę lub masło , jest lepsza niz najlepszy lubrykant .
powodzenia .
Wujo - skad wiedza z rozmów o tym z kobietami - kobietami które sa juz w wieku gdzie nie wstydza sie o tym mówic , a ich wiek pozwala jzu na to , ze mają porównanie , bo jednego partera nie miały - stad to wiedzą !! <browar>
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2008, 08:08 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 wrz 2008, 08:20

Na statistikę szkoda strzępić klawiatury, jak powtatrzam, nie wciągnę się kolejny raz w dyskusję o penisie i jego zerowym wpływie na kobiecą przyjemność.

Pit pisze:Ted ale cię pojechała


marnie z Tobą i umiejętnościami polemisty, jak te marne zagrywki tej pani nazywasz pojechaniem ;DD

Pit pisze:Jakby się okazało że inne panie też po czymś takim zaliczają lewitację to mamy "broń" na te co nigdy nie dochodzą


te, co nigdy nie dochodzą, albo mają kiepskich umiejętnościami partnerów, albo leżą jak kłody i nie współpracują w seksie, albo nie potrafią się skupić na odbieraniu przyjemności. Też mi wyczyn, mapę mam Ci narysować i schemat, ułożenie palców by jak najszybciej trafić do G? <diabel> Czasami to kwestia parunastu sekund.
Z drugiej strony, mocno mnie śmieszy taka wyliczanka. Pozycja taka, nogi tu, rozłożenie takie, bo czegoś takiego jeszcze nie było - naprawdę straszne :] Jakby to było tak istotne i ważne, by odhaczać kolejne zaliczone "progi i granice", jak kolejne karby na karabinie.

TFA pisze:orgazmy pochwowe, lechtaczkowe, cyckowe


tyle że co wspólnego ma pochwowy z gabarytami partnera? ;DD Nową seksuologię widać tworzą niektóre panie. Chyba że facet skończy w 10 sekund, to faktycznie, na pochwowy partnerki raczej liczyć nie może.

Wujo Macias pisze:Skad oni to wiedza? Czyzby kiedys byli.


są z normalnymi kobietami i często z nimi rozmawiają :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 wrz 2008, 08:23

TedBundy pisze: mam Ci narysować i schemat, ułożenie palców by jak najszybciej trafić do G? <diabel> Czasami to kwestia parunastu sekund.
)

DOPRAWDY ?? narysuj mi jak tą mapę tak ułożenie tych palców - bo ja z Chiny nie umie znalesc u swych kobiet punktu G <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 wrz 2008, 08:25

trening czyni mistrza <diabel> . Nie mów, że taki ekspert jak Ty ma jakiś problem? <browar>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 wrz 2008, 08:27

kochany nie zgrywaj kozaka - ja juz trenuje lat 27 wiec sam sobie odpowiedz na pytanie .
I nie o problem tu idzie - tylko o zbytnie przywiazywanie wagi jak i udzielanie zasług jakiemus punktowi G
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2008, 08:29 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
jasienczyk
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2005, 08:26
Skąd: nibylandia
Płeć:

Postautor: jasienczyk » 25 wrz 2008, 09:05

Sex analny jest dośc ciekawy, pierwszy raz niby przypadkiem pomyliłem . <fuckoff> i słyszę ten zony cichy głos i jęk że nie chce ale wyczułem że chcę.
Potem już raz na jakiś czas ma na to ochotę !

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości