FINAŁ PIESZCZOT W USTACH??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 paź 2004, 12:51

Nie no bez przesady !
Jeden lubi kawę inny nie, to chyba raczej kwestia gustu, no i też podejścia do partnera ... 'maseczka', 'kanibalizm' :D ew plucie ... no nie wiem...
A co do obrzydliwosci facetów do własnych 'produktów' to kompletnie nie rozumiem ... jak się sam skaleczy w palec to ssie :) a tu blee :D
Ja po takim finale w ustach całuję partnerkę i nie widze w tym nic obrzydliwego...

A co do smaku to niektóre naturalne produkty mleczne maja chyba 100 razy bardziej gówniany smak od tego ... te dietetyczne szczególnie ... :P
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 16 paź 2004, 12:53

Pewnie, że tak Eng. Zobacz Sophie, że Ci którym to nie pasuje to raczej mają małe doświadczenie seksualne. Ale wszystko się zmienia - cytując guru Krzysia :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 paź 2004, 12:55

eng pisze:Ja po takim finale w ustach całuję partnerkę i nie widze w tym nic obrzydliwego...


Moj facet tez...


eng pisze:A co do smaku to niektóre naturalne produkty mleczne maja chyba 100 razy bardziej gówniany smak od tego ... te dietetyczne szczególnie ... :P


Heh, ja osobiscie na smak nie narzekam :D
A dietetycznych rzeczy nie jem, wiec nie mam porownania :p


eng pisze:Zobacz Sophie, że Ci którym to nie pasuje to raczej mają małe doświadczenie seksualne. Ale wszystko się zmienia - cytując guru Krzysia ..


No tak. A z tym zmienianien, to fakt. Co juz sama niejednokrotnie pisalam na forum. Gdyby mi ktos powiedzial kiedys, ze sama sie bede rzucac na mojego skarba - w wiadomym celu :p - to bym sie tylko popukala w glowe :D
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 paź 2004, 13:02

Gdyby mi ktos powiedzial kiedys, ze sama sie bede rzucac na mojego skarba - w wiadomym celu - to bym sie tylko popukala w glowe

Kwestia świadomości wlasnych potrzeb i braku lęku przed opinią innych, też zaufanie do konkretnego partnera ... z czasem się do wszystkiego dojrzewa ...
Dziesięć lat temu byłem inny, miałem inny stosunek do swiata, ludzi, kobiet, sexu ... jak każdy :D
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 paź 2004, 13:04

Mi sie duzo pozmienialo przy moim facecie.
Wczesniej tylko imprezy i luzne znajomosci, seks sredni, zero oralu itd.
Teraz pierwszy naprawde staly i szczesliwy zwiazek, a w lozku duzo ciekawiej niz przy tamtych znajomosciach... I zero zahamowan...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 16 paź 2004, 13:07

sophie pisze:Teraz pierwszy naprawde staly i szczesliwy zwiazek, a w lozku duzo ciekawiej niz przy tamtych znajomosciach... I zero zahamowan...


Zmieniłaś zanim zdążyłem zacytować :)
Ja tez juz przerobiłem jednonocne wypady. I masz racje teraz jest ciekawiej :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 paź 2004, 13:11

Jednonocne wypady mają swoje zalety ale mają i wady ...
Mnie to osobiście średnio bawiło ... wole jednak stałe i niezbyt luźne związki :D
Znajomośc dłuższa niz 6 godzin partnera też wychodzi w efekcie na dobre, poza tym ciezko jest eksperymentować w łożku z osobą ktora cię wcale nie zna, boi się, nie ma zaufania itd...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 paź 2004, 13:13

fish pisze:Zmieniłaś zanim zdążyłem zacytować :)
Ja tez juz przerobiłem jednonocne wypady. I masz racje teraz jest ciekawiej :)


Hehe, no coz, szybka jestem :)
No "w sam raz" to nuda... I beznadzieja ogolnie. Ale moze w pewien sposob dzieki tamtemu bardziej doceniam to, co jest teraz... A poza tym, poprzednie znajomosci, to nie same "one-night-stands". Tylko takze sporo problemow prawiczkow... Ech...
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 paź 2004, 13:16

Tylko takze sporo problemow prawiczkow... Ech...

:D :D :D nie żartuj, naprawdę :D :D :D
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 paź 2004, 13:19

eng pisze:
Tylko takze sporo problemow prawiczkow... Ech...

:D :D :D nie żartuj, naprawdę :D :D :D


Ja jestem tolerancyjna. Ale jak trafi sie kolejny z rzedu 23letni niedoswiadczony, ktory albo nie jest gotowy, ale 5 razy konczy zanim zacznie, to rece opadaja i sie odechciewa.
Jednak to tez jest kwestia relacji - gdyby mojemu skarbowi nie wychodzilo, nie poddalabym sie. Na szczescie on nie mial i nie ma takich problemow :) A to ja go rozprawiczylam :D
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 02 lis 2004, 22:49

eng pisze:A co do obrzydliwosci facetów do własnych 'produktów' to kompletnie nie rozumiem ... jak się sam skaleczy w palec to ssie :) a tu blee :D


stary a wyobrazasz sobie faceta ssacego wlasnego ptaka?? bo ja nie bardzo... akurat do takiego finalu nie jestem przekonany ale jezeli kiedys moja kobieta poprosi to... dla niej wszystko, ale sam osobiscie nie proponuje jej i mnie jakos tez nie ciagnie coby to probowac... w sumie moze i smaczne ale ja wole smak kobiety...:)
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
ladybird666
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2004, 17:13
Płeć:

Postautor: ladybird666 » 04 lis 2004, 21:17

Zależy jeszcze jak partner się odżywia...smak spermy może być nieciekawy jezeli wcina same "budkowe"przysmaki. Z jedenj strony rozumiem facetów, bo odrzucanie ich hmm spermy jest dla nich tez troche krępujące:D Namiocik już stoi a tu trzeba dokańczać samemu...:D Zawsze można wypluć w chusteczkę:D
Skoro już tego tematu się trzymamy... jak partnerka ma bawić się penisem, by wam było dobrze, ba świetnie? Która część penisa jest u was bardziej wrażliwa? Pytanie może trochę dziwne, wszak wiadomo, że ta część ciała jest baaaardzo wrażliwa, ale czy prócz punkcika G między jądrami a odbytem macie jakąś wrażliwszą część?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lis 2004, 21:56

Punkt G wcale nie jest wrazliwa czescia. Wrazliwa czescia jest wedzidelko - bo najbardziej unerwione.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 06 lis 2004, 23:24

Haribo pisze:
eng pisze:A co do obrzydliwosci facetów do własnych 'produktów' to kompletnie nie rozumiem ... jak się sam skaleczy w palec to ssie :) a tu blee :D


stary a wyobrazasz sobie faceta ssacego wlasnego ptaka?? bo ja nie bardzo...

nie tylko sobie wyobrazam - po necie krazy filmik zatytulowany yoga.mpg - facet sam sobie to robi ale to nie na temat

faeci sa okropni chca z "polykiem" natoamist sami sie brzydza tym co chca aby kobiety polykaly - obrzydliwe

ja nie widze niczego obrzydliwego kiedy zaraz po lodziku caluje moja kobiete - i to z jezyczkiem :P

natomiast co do wycierania chusteczka czy wypluwania - to mnei drazni - wstydliwe usuwanie dowodow rzeczowych , brudnych, czegos obrzydliwego itd
kiedy kobieta nie lubi spermy i wyciera ja masa chusteczek, to ja dziekuje robi mi sie nieoprzyjemnie - wtedy wole albo klasycznie konczyc w srodku albo gumka - zawsze klopotliwa zawartosc zabieram ze soba - lepiej tak niz patrzec jak po chiwlach uniesienia nastepuje czyszczenie sie z tego czegos

moja obecna dziewczyna na szczescie lubi smietanke ;) i to mnie cieszy nie dlatego ze moge z "polykiem" - dlagtego ze jej to nei brzydzi - nawet kreci - az sie chce produkowac dla niej wieksze ilosci
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 lis 2004, 13:01

Haribo pisze:
eng pisze:A co do obrzydliwosci facetów do własnych 'produktów' to kompletnie nie rozumiem ... jak się sam skaleczy w palec to ssie :) a tu blee :D


stary a wyobrazasz sobie faceta ssacego wlasnego ptaka??


Nie wybrazam sobie, bo to trzeba by być jakis człowiekiem-gumą ... wycięte żebra, alboco ... filmik widizałem, strasznie to wygląda ... :) :D
Nie to akurat miałem na myśli, raczej stosunek do własnego ciała, płynów fizjologicznych itd.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 07 lis 2004, 13:48

Miałem kiedyś ten filmik... nazywał się "joga" :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 lis 2004, 01:50

stary a wyobrazasz sobie faceta ssacego wlasnego ptaka?? bo ja nie bardzo...
Pomijajac kwestie wygimnastykowania to wierz mi ze wyobrazam sobie to.
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 08 lis 2004, 04:09

Bender pisze:faeci sa okropni chca z "polykiem" natoamist sami sie brzydza tym co chca aby kobiety polykaly - obrzydliwe

ja np wolalbym nie probowac wlasnej spermy i nigdy mojej kobiecie nie bede kazal tego robic...bedzie chciala sie zobaczy... a jak kobiety reaguja na wlasny smak?? lubicie go czuc?? np jak chlopak wsadzi Wam paluszki miedzy nozki a potem soczki zapoda do ust... lubicie ten smak??
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 lis 2004, 04:14

Miło jest jak dziewczyna po całej akcji zrobi porządek. Moja ex lubiła smak spermy :P i cwoje soczki też próbowałą :562: :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 08 lis 2004, 10:24

Haribo pisze:
Bender pisze:faeci sa okropni chca z "polykiem" natoamist sami sie brzydza tym co chca aby kobiety polykaly - obrzydliwe

ja np wolalbym nie probowac wlasnej spermy i nigdy mojej kobiecie nie bede kazal tego robic...bedzie chciala sie zobaczy... a jak kobiety reaguja na wlasny smak?? lubicie go czuc?? np jak chlopak wsadzi Wam paluszki miedzy nozki a potem soczki zapoda do ust... lubicie ten smak??


Z twoich slow mi wynika, ze brzydzisz sie smaku dziewczyny...
Wspolczuje... jej

Ja do smaku spermy, ani do wlasnego nic nie mam...
Nie wyobrazam sobie, ze po zrobieniu mu dobrze, moglabym to wypluc albo cos...
I tyle...
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 09 lis 2004, 01:18

sophie pisze:
Haribo pisze:
Bender pisze:faeci sa okropni chca z "polykiem" natoamist sami sie brzydza tym co chca aby kobiety polykaly - obrzydliwe

ja np wolalbym nie probowac wlasnej spermy i nigdy mojej kobiecie nie bede kazal tego robic...bedzie chciala sie zobaczy... a jak kobiety reaguja na wlasny smak?? lubicie go czuc?? np jak chlopak wsadzi Wam paluszki miedzy nozki a potem soczki zapoda do ust... lubicie ten smak??


Z twoich slow mi wynika, ze brzydzisz sie smaku dziewczyny...
Wspolczuje... jej

Ja do smaku spermy, ani do wlasnego nic nie mam...
Nie wyobrazam sobie, ze po zrobieniu mu dobrze, moglabym to wypluc albo cos...
I tyle...

nie chodzi mi o to ze brzydze sie smaku mojej kobiety, wrecz przeciwnie uwilbiam go... ja bylem ciekawy czy kobiety lubia wlasny smak, ale widze znalazla sie tak (byc moze nie jedyna) ktora lubi... no coz, ja nie jestem przekonany do tego zeby konczyc w ustach mojej kobiety!! byc moze kiedys sie przekonam... ale narazie nie da rady...
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 09 lis 2004, 07:56

ja bylem ciekawy czy kobiety lubia wlasny smak, ale widze znalazla sie tak (byc moze nie jedyna) ktora lubi...


Traktujesz to jak sensację? Moja też lubi swój smak, lubi mój smak. Nic w tym dziwnego!

ja nie jestem przekonany do tego zeby konczyc w ustach mojej kobiety!!


Oby ona Cie przekonała.. :/
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 lis 2004, 12:35

nie jestem przekonany do tego zeby konczyc w ustach mojej kobiety!! byc moze kiedys sie przekonam... ale narazie nie da rady...
Wiele tracisz
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 10 lis 2004, 13:25

Emperor pisze:
ja bylem ciekawy czy kobiety lubia wlasny smak, ale widze znalazla sie tak (byc moze nie jedyna) ktora lubi...


Traktujesz to jak sensację? Moja też lubi swój smak, lubi mój smak. Nic w tym dziwnego!

ja za swoim szczegolnie nie przepadam. wlasciwie nie zastawaiam sie nad tym i nie poswiecam temu za wiele uwagi :)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 10 lis 2004, 15:17

qrna chciałem coś napisać , ale post zniknoł :570:
we'll fight, we'll bleed.
Don't try to come to preach over us and
over me, we're children of decadence,
we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,
we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 lis 2004, 15:20

Jesli chodzi Ci o posta Craxa Girl to go skasowalem.
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 10 lis 2004, 15:26

a chyba ze tak , no trochu osty był , no coż ja akurat lubie konczyć u partnerki w ustach , ale nie umiem powiedzieć czemu :565: jakoś to lubie i jak jakaś tego nielubi to jestem bardzo niezadowolony :571:
we'll fight, we'll bleed.

Don't try to come to preach over us and

over me, we're children of decadence,

we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,

we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 10 lis 2004, 17:35

ja za swoim szczegolnie nie przepadam. wlasciwie nie zastawaiam sie nad tym i nie poswiecam temu za wiele uwagi


Ja też się nad tym nie zastanawiam, bo i po co. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 11 lis 2004, 10:23

a moze jadnak powinnas??
we'll fight, we'll bleed.

Don't try to come to preach over us and

over me, we're children of decadence,

we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,

we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 lis 2004, 22:16

Konczenie w ustach jest o tyle dobre, ze do samego konca i nawet w trakcie wytrysku partnerka moze piescic zoladz, a koncowka jest najwazniejsza! Jak spaprze sie te ostatnie 3 sekundy to wszystko na marne :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 407 gości