PORAŻKA STULECIA

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 lis 2004, 21:19

Nie takie problemy przed Toba stana w zyciu , wiec głowa do góry , raz jest lepiej a raz gorzej ! Bedzie p[oprostu coraz lepiej , ale powoli i nie zrazac sie niepowodzeniami ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 01 lis 2004, 22:35

głowa do góry

no... główka do góry :580:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 01 lis 2004, 23:12

sbmaniac pisze:a jak myślicie. Nastepnym razem bedzie juz git?? Bo jak co to odetne go sobie siekiera :573:
bedzie dobrze:D:D:D
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 01 lis 2004, 23:38

Moj pierwszy raz wygladal identycznie jak Twoj :) Tu nie zawinil alkohol ani masturbacja tylko tak jak pisal wczesniej krzys STRES!! Ja za pierwszym razem mialem tak samo , nie chcial stanac , a jak stanl to przy zalozeniu gumki opadl w cholere :) Trzeba sie wyluzowac , bedzie dobrze!!
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 02 lis 2004, 04:31

stary nie przejmuj sie... moj pierwszy raz byl podobny... oj ciezko bylo... ale kolejny raz juz byl lepszy i jak tu ktos wyzej nadmienil nastepne sa corac dluzsze... ale moim zdaniem to nie jest kwestia przyzwtczajenia bo jak sie do czegbos przyzwyczjasz (jak np do ciezkiej pracy) to tj jakby zanikaly w Tobie jakies odczucia (np zmeczenia fizycznego)... moim skromnym zdaniem porpostu robisz sie bardziej doswiadczony i juz Ci nie strzela kiedy mu sie podoba (czyli co minute :P )... stary wyluzuj... kobieta jeszcze bardziej sie przejela pewnie od Ciebie! ja z moja pierwsza mialem dobry kontakt i gadalismy o wszystkim... najpierw bylo u mnie zalamanie, ale jakos mi przeszlo jak mi powiedziala, ze to moze przez nia no i trzeba bylo kobiecie wytlumaczyc, ze nie bo ona jest ekstra i w ogóle,... :) wiec sie nie przejmuj i nie podchodz do tego zbyt nerwowo, "to tylko sex, a nie start wahadlowca" (American Pie)!!!
p.s. Mav Ty chyba nigdy nie probowales pod prysznicem sie kochac... stary jak mi moja Ukochana dla zabawy zimny prysznic walnela to myslalem ze padne...zreszta moj "Haribek" padl, a za to pod ciepla, taka akurat woda stal jak Big Ben i cholera nie moglem dojsc pod tym pierdzielonym prysznicem i trzeba bylo konczyc w lozku... hehe...
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
sbmaniac
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 lip 2004, 02:21
Płeć:

Postautor: sbmaniac » 02 lis 2004, 14:18

no... główka do góry
nie głowka tylko penis :P
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 02 lis 2004, 16:46

sbmaniac- słuchaj zastanów się jak chcesz przeżyć swój pierwszy raz. Bo jak do tej pory z tego co piszesz to powiedziałabym że wygląda to na szybki numerek. Po pierwsze impreza to najgorszy pomysł. Potrzeba trochę innej scenerii. Po drugie alkohol może być, ale nie dużo (max.3 kieliszki wódki). Po trzecie: nie będę pisać że mając 16 lat nie wie się co to miłość, bo wtedy się zakochałam:) Czekaliśmy 2 lata, choć od piewszej randki byliśmy napaleni jak cholera. Przez ten czas odkrywaliśmy pieszczoty, seks oralny, petting. I powiem Ci że to wg mnie było bardzo dobre, bo gdy doszo do stosunku to
a) było to dobre miejsce i czas
b) wiedzieliśmy jak mamy się pieścić żeby było nam dobrze
Polecam Ci taki sposób. Poczekajcie, dojrzejcie do tej decyzji, zadbajcie o antykoncepcje ( gumka to za mało, co by było gdyby zaszła?). Wiem że czekanie jest wpieprzające, ale potem masz świadomość że była to dobra decyzja. A skoro ją kochasz to chyba nie będzie z tym problemu.
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 02 lis 2004, 19:36

Aga ale wiesz co z tymi 3 kieliszkami to roznie... bo ja znam kolesia co po 2 lezy i nie wie co sie dzieje...:) i nie przesadzaj, jak dobrze chlopak gumki uzyje to jest to zabezpieczenie w zupelnosci wystarczajace... nigdy mi sie nie zdarzylo jak dobrze byla uzyta (instrukcje obsugi sie wreszcie przeczytalo) zeby pekla albo cos... a z tego co wiem to gumki nie przesiakaja... :P zreszta bez jest lepiej i tego sie trzymam... :) trzeba tylko wiedziec kiedy skonczyc... hehe
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 03 lis 2004, 12:38

i nie przesadzaj, jak dobrze chlopak gumki uzyje to jest to zabezpieczenie w zupelnosci wystarczajace... nigdy mi sie nie zdarzylo jak dobrze byla uzyta (instrukcje obsugi sie wreszcie przeczytalo) zeby pekla albo cos... a z tego co wiem to gumki nie przesiakaja... zreszta bez jest lepiej i tego sie trzymam... trzeba tylko wiedziec kiedy skonczyc... hehe

No to życzę szczęścia. Przed samym wytryskiem są - jak to mój facet mówi - tzw. promocje :P
A co do gumek... Jeździłam kiedyś na wakacje hen, hen. I był tam taki chłopak, który pomagał mamie w kiosku. Kiedy siedział zamiast niej w tym kiosku, to oddawał się swojemu ulubionemu zajęciu: nakłuwał opakowania prezerwatyw szpilką. Od tej pory nie mam żadnego zaufania do prezerwatyw. Świń i idiotów na tym świecie nie brakuje.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 03 lis 2004, 17:32

Zawsze uważałam że prezerwatywy lepiej jest kupować w aptece. W kiosku są podatne nie tylko na idiotów, ale też na zmiany temperatury.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 lis 2004, 17:36

Ale czasem łatwiej jest znaleśc kiosk niz aptekę ;) No zawsze pozostaje połka przy kasie w hipermarkecie ;p
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 03 lis 2004, 20:09

Ja tez zawsze kupuje w aptece ale czasami w nocy ciezko znalesc apteke wiec czesto kupuje tez na stacjach benzynowych :) Mam nadzieje ze tam pracuja normalni ludzie :)
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 03 lis 2004, 20:15

dlatego ja stawiam na tabletki ;) nie ma problemu ze np moze byc przekuta albo ze peknie :D
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 03 lis 2004, 20:51

Aga pisze:Zawsze uważałam że prezerwatywy lepiej jest kupować w aptece. W kiosku są podatne nie tylko na idiotów, ale też na zmiany temperatury.
robie tak samo czasem w nocy kupowalismy na stacji benzynowej ale predzej w aptece calodobowej
alzacja

Postautor: alzacja » 03 lis 2004, 21:05

I romantycznym wygrzewaniu sie na wystwie dwa lata :P
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 04 lis 2004, 17:39

"w zimnej wodzie to tylko kaczorowi staje" ja jak wychodze z morza np. to wstyd sie pokazac, taki malutki :553:

pozdrawiam
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
ladybird666
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2004, 17:13
Płeć:

Postautor: ladybird666 » 04 lis 2004, 21:25

Stary wszystko OK:D Kobiety są naprawdę bardzo BARDZO tolerancyjne, a jak kochaja to już w ogóle nie masz sie o co martwić:D Każdemu mogło się zdarzyć. Niech to cię nie dołuje, niedługo to nadrobisz:D Nie pij alkoholu...a wszystko będzie oki:D Porozmawiaj z dziewczyną, powiedz jej, że trochę sie denerwujesz. Faceci w twoim wieku maja tendencję do przeceniania swoich eksualnych możliwości, zawsze podwyższają liczbę zaliczonych(nie lubię tego sformułowania) panienek, a wzytsko to, żeby sie popisać przed kumplami, żeby nie zaliczyć towarzyskiej wtopy, żeby nie byc w tyle etc... MY kobiety nie potrzebujemy danych statystycznych, MY chcemy was takimi jakimi jestescie, to wystarczy:D No stress no problem:D
Awatar użytkownika
sbmaniac
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 lip 2004, 02:21
Płeć:

Postautor: sbmaniac » 04 lis 2004, 22:20

acha i mam pytanie w imieniu mojego qmpla..nosil condoma przez 4 miechy w portfelu i kochal sie ze swoją pania i doszedł w środku...i nie jest pewien czy conodm był w dorbrym stanie...mowil ze opakowanie było w dobrym stanie.ja uwazam ze mozliwosc ciazy jest mała???a co wy o tym sądzicie?? jest mozliwosc ze była uszkodzona??
Lastdays
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2004, 18:00
Płeć:

Postautor: Lastdays » 04 lis 2004, 22:27

sbmaniac pisze:acha i mam pytanie w imieniu mojego qmpla..nosil condoma przez 4 miechy w portfelu i kochal sie ze swoją pania i doszedł w środku...i nie jest pewien czy conodm był w dorbrym stanie...mowil ze opakowanie było w dobrym stanie.ja uwazam ze mozliwosc ciazy jest mała???a co wy o tym sądzicie?? jest mozliwosc ze była uszkodzona??


Troche dziwne pytanie.Coz propozycja dla kumpla:
1)uzywaj 2 za jednym razem(moze smieszne ale wielu tak robi)
2)Cos co moze byc oblesne-po stosunku po prostu nadmuchaj go i zobacz czy nie schodzi powietrze ;)

Male prawdopodobienstwo by byl uszkodziny.Ok. 1:10000
Awatar użytkownika
sbmaniac
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 lip 2004, 02:21
Płeć:

Postautor: sbmaniac » 04 lis 2004, 22:32

ja tylko przedstawiam jego problem ;] bo ma teraz stresa chlopak i nie wie czy jest git czy nie . bo wcale nie byłoby miło jak wpadłby ze swojąlaska nie ??
Lastdays
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2004, 18:00
Płeć:

Postautor: Lastdays » 04 lis 2004, 22:34

Jesli to pierwszy raz to normalne ze sie bal.
Jednak naprawde male szanse ze prezerwatywa byla uszkodzona.Niech sie nie martwi,tak wielu ma :)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 05 lis 2004, 08:02

Jak gumka peknie bo byla przeterminowana/przedziurawiona czy w inny sposob uszkodzona ;> to uwierz bedzie to widac ;] "bo jak pekac to z rozmachem" ;> twoj qmpel na pewno by zauwazyl ze pekla ;> jak niepekla to jest dobra ;>
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 05 lis 2004, 21:15

Dokładnie. Jak prezerwatywa jest uszkodzona, to pęka. Może mieć małą dziurkę, której nie widać, ale wtedy na koniec na 100% pęknie. Jak nie pękła, to ok.
Awatar użytkownika
sbmaniac
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 lip 2004, 02:21
Płeć:

Postautor: sbmaniac » 05 lis 2004, 23:12

ech ja jutro znowu bede probował z moją panią...mam nadzieje ze mój przyjaciel mmnie nie zawiedzie tym razem :D a dla upewnienia zjem troche jajek na miekko :D :568:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lis 2004, 23:21

W tym wieku i wspomagac sie czymkolwiek ???????? :566: hmmmmm? ja mam jeszcze raz tyle i nie musze ! :556: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sbmaniac
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 lip 2004, 02:21
Płeć:

Postautor: sbmaniac » 06 lis 2004, 12:48

ale wiesz po ostatnik s to sie wole tak zabezpieczyc niah niah niah ^^
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 lis 2004, 01:41

Zamiast zabezpieczac sie jedzeniem jajek, to wypij lampke wina, nie bedziesz sie tak stresowal. Bo tu tylko stres w gre wchodzi (jesli chodzi o czynniki powodujace zanik wzwodu).
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 08 lis 2004, 04:16

Lastdays pisze:Troche dziwne pytanie.Coz propozycja dla kumpla:
1)uzywaj 2 za jednym razem(moze smieszne ale wielu tak robi)
2)Cos co moze byc oblesne-po stosunku po prostu nadmuchaj go i zobacz czy nie schodzi powietrze ;)

1)w ogóle zalozyc jeszcze kozuszek na penisa, owinac szalikiem i bedzie git... stary po kiego dwie gumki?? jedna gumka ogranicz przyjemnosc a co dopiero dwie...
2)probowales kiedys dmuchac w gumke po?? bo ja np nie bardzo!!:) a jak cos to chyba raczej przed sie powinno dmuchnac... co Ci z tego jak sie dowiesz po ze byla dziurawa?? nie rozumiem troche..
ale i tak najlepiej bez...:)
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 lis 2004, 04:20

Haribo pisze:
Lastdays pisze:Troche dziwne pytanie.Coz propozycja dla kumpla:
1)uzywaj 2 za jednym razem(moze smieszne ale wielu tak robi)
2)Cos co moze byc oblesne-po stosunku po prostu nadmuchaj go i zobacz czy nie schodzi powietrze ;)

1)w ogóle zalozyc jeszcze kozuszek na penisa, owinac szalikiem i bedzie git... stary po kiego dwie gumki?? jedna gumka ogranicz przyjemnosc a co dopiero dwie...
2)probowales kiedys dmuchac w gumke po?? bo ja np nie bardzo!!:) a jak cos to chyba raczej przed sie powinno dmuchnac... co Ci z tego jak sie dowiesz po ze byla dziurawa?? nie rozumiem troche..
ale i tak najlepiej bez...:)

haribo: zgadzam się z Twoim postem w 100% :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Dj_Gumczas_19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2004, 23:30
Skąd: Koło Łodzi
Płeć:

Postautor: Dj_Gumczas_19 » 11 lis 2004, 12:21

A ja stawiam na aklochol.To samo mialem co ty.Lezałąem w ogóle z kolezanka ;) . Ona pierwsza złapała za drązek wtedy stał potem ja ją paluszkiem piesciłem i potem opad mi i juz jakos nie mogłem sie dalej podjarać. Nawet cycuszki miałem na twarzy i nic kurde taka lipa ze szok.To przez alkochol i tyle.

Na trzezwo to odrazu pewnie bym sie zjechał jak bym dotkną muszelke kobiety ;-)

No moze i stres też .. to tyle .

zycze powodzenia ..

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości