Może źle zrobiłam?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 27 maja 2007, 17:03

tank girl, odnoszę wrażenie, że pojmujesz facetów zbyt płytko i myślisz nie tą częścią ciała, co trzeba... jak nie jest dobry w łóżku, to od razu kopnąć w zadek i mieć z głowy, bo po co się wysilać i pracować nad tym, żeby było lepiej, żeby rozwiązać problem, nie? nie wszystko jest czarne albo białe...
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 27 maja 2007, 17:09

Nemezis pisze:
extraho pisze:tank girl, strasznie szybka jesteś do skreślenia go
zdecydowanie tak! Poczytalam sobie troche Twoich postow i nie wiem co myslec.... ale o Tobie :P ;)

A konkretnie? Naprawdę, bardzo chętnie się dowiem czegoś więcej o Twoich odczuciach - w razie gdybys chciała je uzewnętrznic zapraszam na priv :)

Ja wierze w to, ze chlopak Masi ma jakies wewnetrzne blokady.

No ba!

Jedna - bardzo oczywista - to mozliwosc ciazy. Z doswiadczenia wiem, ze jest to wystarczajaca blokada :/

Owszem, jest - do sexu bez zabezpiecznia. Albo do sexu vaginalnego jako takiego. Ale... nie na samym sexie vaginalnym sex się kończy, a z tego, co pisze MaSia wynika, że jej chłopiec od sexu w ogóle stroni.

Masia ma dopiero 18 lat, jej chlopak zapewne jest rownie mlody.

18? To już stare.... ludzie z nich ;d

Jezeli mam racje, to ta blokada swiadczy o jego dojrzalej postawie...

A dla mnie świadczy o oporach i tym, że jest jakiś problem.

Zycie seksualne czlowieka nie musi opierac sie wylacznie na stosunku!!

A i owszem. Patrz wyżej :)

Moze chlopakowi Masi odpowiada NA RAZIE obecny stan rzeczy i uwaza, ze na wszystko przyjdzie czas? Przeciez nie musi jej zdradzac, zeby nie miec ochoty!

18-sto latek? Nie mający ochoty? Hmmmmm....

Nie kazdy mlody mezczyzna jest napalonym zwierzakiem :D

Jak nie, jak tak! <diabel>

Żartuję. Ale.... sex to młodzi faceci zwykle jednak bardzo lubią :)

hathor pisze:tank girl, odnoszę wrażenie, że pojmujesz facetów zbyt płytko

Taak, bo w istocie są oni bardzo skomplikowani w sprawach sexu i motywy kierują nimi w życiu erotycznym złożone <diabel>

myślisz nie tą częścią ciała, co trzeba...

Myślę mózgiem w oparciu o moje doświadczenia, rozmowy z wieloma kobietami i lekturę odpowiednich opracowań. A Ty mnie obrażasz.

jak nie jest dobry w łóżku, to od razu kopnąć w zadek i mieć z głowy, bo po co się wysilać i pracować nad tym, żeby było lepiej, żeby rozwiązać problem, nie? nie wszystko jest czarne albo białe...

Jeśli chodzi o sex i facetów - owszem jest. Bardzo czarne i bardzo białe. Proste, jak budowa cepa! I nie chodzi wcale o umiejętności łóżkowe, tylko NIECHĘĆ do sexu. To nie to samo.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 27 maja 2007, 17:44

tank girl pisze:Naprawdę, bardzo chętnie się dowiem czegoś więcej o Twoich odczuciach
bardziej chodzilo mi o to, ze zbyt pochopnie podchodzisz do niektorych spraw. Nie twierdze przy tym, ze zawsze sie mylisz (bo na pewno tak nie jest). Lubisz prowadzic dlugie polemiki, ale nie zawsze ma to sens. Z tych, ktore do tej pory przeczytalam, podzielam Twoje stanowisko z tematu o wygladzie warg sromowych <rotfl2> :D
tank girl pisze:18? To już stare.... ludzie z nich ;d
ja mam prawie 21 i miewam watpliwosci, czy to jest odpowiedni czas :] znam tez chlopcow w przyblizonym wieku, ktorzy rowniez tak uwazaja (i zapewniam, ze sa normalni ;) )
tank girl pisze:18-sto latek? Nie mający ochoty? Hmmmmm....
ochote moze i ma, ale to nie znaczy, ze zawsze ma robic to na co ma ochote.
tank girl pisze:Ale.... sex to młodzi faceci zwykle jednak bardzo lubią :)
owszem :) nikt nie powiedzial, ze nie :)
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 27 maja 2007, 18:00

Nemezis pisze:Bardziej chodzilo mi o to, ze zbyt pochopnie podchodzisz do niektorych spraw.

Zbyt pochopnie? A ja Ci powiem, że przez większość życia miałam do wielu spraw związanych z relacjami damsko męskimi podejście mocno przekombinowane. Tak, jak wiele osób tutaj. Wiele rzeczy jest prostszych niż się na pozór wydaje.

Ciekawi mnie jednak, do których Twoim zdaniem spraw konkretnie podchodzę zbyt pochopnie :)

Nie twierdze przy tym, ze zawsze sie mylisz (bo na pewno tak nie jest).

;d

Lubisz prowadzic dlugie polemiki, ale nie zawsze ma to sens.

A jużci, lubię. A w ogólnym ujęciu NIC nie ma sensu - z naszą egzystencją włącznie, i ów ogólny brak sensu przyprawia tych, którzy go dostrzegają o zawrót głowy :)

Z tych, ktore do tej pory przeczytalam, podzielam Twoje stanowisko z tematu o wygladzie warg sromowych <rotfl2> :D

Które stanowisko? Bo dyskusja była dość rozbuchana i stwierdzeń padło w niej sporo ;d

tank girl pisze:18? To już stare.... ludzie z nich ;d

Nemezis pisze:ja mam prawie 21 i miewam watpliwosci, czy to jest odpowiedni czas :]

Ty, jesteś kobietą, a nie młodym facetem :)

Znam tez chlopcow w przyblizonym wieku, ktorzy rowniez tak uwazaja (i zapewniam, ze sa normalni ;) )

Hmm. Okay, uwierzę na słowo :)

tank girl pisze:18-sto latek? Nie mający ochoty? Hmmmmm....

Nemezis pisze:ochote moze i ma, ale to nie znaczy, ze zawsze ma robic to na co ma ochote.

Nawet mając chętną dziewczynę, za którą ponoć szaleje, na podorędziu? :>

tank girl pisze:Ale.... sex to młodzi faceci zwykle jednak bardzo lubią :)

owszem :) nikt nie powiedzial, ze nie :)

W tym punkcie, jesteśmy, jak widzę, zgodne :)
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 27 maja 2007, 18:18

tank girl pisze:W tym punkcie, jesteśmy, jak widzę, zgodne :)
nie tylko w tym punkcie ;) ja tez uwazam, ze
tank girl pisze:Wiele rzeczy jest prostszych niż się na pozór wydaje.
:)
tank girl pisze:A w ogólnym ujęciu NIC nie ma sensu - z naszą egzystencją włącznie
w ogolnym ujeciu owszem.

tank girl pisze:Które stanowisko? Bo dyskusja była dość rozbuchana i stwierdzeń padło w niej sporo ;d
łoj, w tej "rozbuchanej dyskusji" ciezko wskazac cos konkretnego, tak ogolnie :) po prostu zupelnie nie zgadzam sie ze Wstreciucha
tank girl pisze:Ty, jesteś kobietą, a nie młodym facetem :)
ogolniej - jestem mlodym czlowiekiem :P i dlatego w tym miejscu podalam przyklad moich kolegow
tank girl pisze:Nawet mając chętną dziewczynę, za którą ponoć szaleje, na podorędziu? :>
kwestia oporow sie klania
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 27 maja 2007, 18:44

tank girl pisze:Które stanowisko? Bo dyskusja była dość rozbuchana i stwierdzeń padło w niej sporo ;d

łoj, w tej "rozbuchanej dyskusji" ciezko wskazac cos konkretnego, tak ogolnie :) po prostu zupelnie nie zgadzam sie ze Wstreciucha

Okay, rozumiem :)

tank girl pisze:Ty, jesteś kobietą, a nie młodym facetem :)

ogolniej - jestem mlodym czlowiekiem :P i dlatego w tym miejscu podalam przyklad moich kolegow

No ja już nie takim młodym, ale do ostatniego pruchna mi nadal daleko ;d
W każdym razie, nie unifikowałabym podejścia młodych chłopców i dziewczyn, bo różnią się one, i to bardzo.

tank girl pisze:Nawet mając chętną dziewczynę, za którą ponoć szaleje, na podorędziu? :>

kwestia oporow sie klania

I te jego "opory" są właśnie wysoce podejrzane.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 maja 2007, 21:32

tank girl, siedzisz facetom w głowach, tak? :> 7 miesięcy to dużo? Dla niektórych tak, dla innych i 2 lata może być zbyt mało. Nie ma reguły. Kwestia subiektywna, do bólu subiektywna.

Więcej myślenia, mniej bredni :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 27 maja 2007, 21:46

TedBundy pisze:tank girl, siedzisz facetom w głowach, tak? :>

Nie, nie siedzę, pisałam przecież, nawet kilka razy :)

7 miesięcy to dużo? Dla niektórych tak, dla innych i 2 lata może być zbyt mało. Nie ma reguły. Kwestia subiektywna, do bólu subiektywna.

Doprawdy? Nawet dla faceta, który rzekomo fascynuje się daną kobietą? Nawet dla młodzika, który ledwie dobiega dwudziestki? :>

Więcej myślenia, mniej bredni :]

Przyganiał kocioł garnkowi :]
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 maja 2007, 21:51

tank girl pisze:Nawet dla faceta, który rzekomo fascynuje się daną kobietą? Nawet dla młodzika, który ledwie dobiega dwudziestki?


tym bardziej dla takiego :) Bo w gadce kozaczyć może, a gdy przychodzi co do czego, łapie potężna spina. Bardzo możliwa sytuacja.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 28 maja 2007, 02:43

MaSiA pisze:Może nie powinnam była na niego tak bardzo naciskać?

Co za czasy... Znowu musze napisać: pokolenie frugo. Jak od zawsze jestem wściekłym przeciwnikiem klerykalnego zakazu skesu przed ślubem, tak teraz widze, że dla tego tępego bezmyślnego pokolenia to by było idealne rozwiązanie. Chłopak nie wie z czego żyje, a laska go prosi... n/c
Awatar użytkownika
MaSiA
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 17 maja 2007, 18:09
Skąd: XxXxXxX
Płeć:

Postautor: MaSiA » 28 maja 2007, 10:20

Mamy w związku ciężkie chwile. A zanim go zostawić to może porozmawiać i sobie wszystko wyjaśnić co? Bo wg niektóre osób to najlepiej iść na łatwiznę-mężczyźni to nie zabawki też mają uczucia i czasami okazują je i kochają bardziej niż kobieta.
"Życie jest jednak trochę za krótkie by żyć samemu, by być w pojedynkę..."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 maja 2007, 10:26

MaSiA pisze:A zanim go zostawić to może porozmawiać i sobie wszystko wyjaśnić co?

zrób tak bys nie miała sobie nic do zarzucenia, żebys nie mogła powiedziec, ze zaniedbalas, nie walczyłas, olałas, ale jednoczesnie tak bys potem nie czuła sie tak jak bys sie płaszczyła i zebrala o cos.
Powazna rozmowa nie zaszkodzi. ale ona ma byc rzeczowa, bo bezowocnych chyba miałas juz wiele.
MaSiA pisze:Bo wg niektóre osób to najlepiej iść na łatwiznę-mężczyźni to nie zabawki też mają uczucia i czasami okazują je i kochają bardziej niż kobieta.

czasami zostawienie kogos nie jest takie łatwe. Jesli kochasz walcz, jesli widzisz realne szanse naprawiaj. ale jesli to nie da rezultatów to rozstan sie, miłosc masochizmu nie usprawiedliwia
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 28 maja 2007, 10:48

MaSiA pisze:A zanim go zostawić to może porozmawiać i sobie wszystko wyjaśnić co?

Pewnie i czekamy na relację :) Napisz tylko, dlaczego ta rozmowa wyjaśniająca nastąpi dopiero po 7 miu m-cach? <hmm>
Dzindzer pisze:zrób tak bys nie miała sobie nic do zarzucenia, żebys nie mogła powiedziec, ze zaniedbalas, nie walczyłas, olałas, ale jednoczesnie tak bys potem nie czuła sie tak jak bys sie płaszczyła i zebrala o cos.

Taa... żeby potem nie było: "bo to zła kobieta była" ;DD
Dzindzer pisze:Jesli kochasz walcz

Tylko, jeśli on kochałby, to nie musiałaby walczyć, ale to już rozmowa na inny temat :)

Daję 70% na to, że człogistka ma w tym przypadku rację, ale to się okaże... <pijak>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 28 maja 2007, 11:14

Mona pisze:
MaSiA pisze:A zanim go zostawić to może porozmawiać i sobie wszystko wyjaśnić co?

Pewnie i czekamy na relację :) Napisz tylko, dlaczego ta rozmowa wyjaśniająca nastąpi dopiero po 7 miu m-cach? <hmm>

No właśnie. Tyle czasu i jeszcze nie rozmawialiście? :|

Mona pisze:
Dzindzer pisze:Jesli kochasz walcz

Tylko, jeśli on kochałby, to nie musiałaby walczyć [...] :)

Też mi się tak wydaje.

Daję 70% na to, że człogistka ma w tym przypadku rację, ale to się okaże... <pijak>

Czas pokaże. Chociaż powiem szczerze, że wolałabym się mylić bo życzę MaSi i jej chłopcu jak najlepiej :)

Swoją drogą, "czołgistka"? ;d A Bestię (Beast of War) oglądaliście? :>
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 28 maja 2007, 11:21

tank girl pisze:Chociaż powiem szczerze, że wolałabym się mylić bo życzę MaSi i jej chłopcu jak najlepiej :)

Ja oczywiście też, ale nie da się uszczęśliwić wszystkich, a czasami rozstanie jest najlepszym wyjściem, skoro mieliby "walczyć" 20 lat.
tank girl pisze:Swoją drogą, "czołgistka"? ;d A Bestię (Beast of War) oglądaliście?

Ty nie zaczynaj tutaj - wal z tym do "Wyraź to..." ;) Nie oglądaliście ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 28 maja 2007, 11:23

Mona pisze:
tank girl pisze:Chociaż powiem szczerze, że wolałabym się mylić bo życzę MaSi i jej chłopcu jak najlepiej :)

Ja oczywiście też, ale nie da się uszczęśliwić wszystkich, a czasami rozstanie jest najlepszym wyjściem, skoro mieliby "walczyć" 20 lat.

No, niestety, obawiam się, że tak długo to nie potrwa, i że wybranek MaSi spotka lada moment kobietę, przy której jego dziwne "blokady" i "opory" natychmiast samoistnie znikną....
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
MaSiA
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 17 maja 2007, 18:09
Skąd: XxXxXxX
Płeć:

Postautor: MaSiA » 28 maja 2007, 12:43

Może pozna-może nie. Do tej pory próby zerwania nie odnosiły sukcesów. Cały czas walczy.
"Życie jest jednak trochę za krótkie by żyć samemu, by być w pojedynkę..."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 405 gości