Depilacja... u facetów!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 maja 2007, 07:08

jamaicanflower pisze:Ty naprawdę masz 28 lat?

Tak, mam. Czy jak się ma tyle lat, to powinno się wszystko o tym wiedzieć?. Dodam, że od 4 lat jestem ze stałą partnerką i nie miałem wielu kobiet w swoim życiu. A na ten szczegół zwracam szczególną uwagę. Może to taki fetysz, ale czy aż tak dziwny, żeby od razu na mnie skakać i czepiać się mojego wieku?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 07 maja 2007, 07:17

Owlosienie lonowe to owlosienie szczatkowe, czyli takie, ktore wystepuje u naszego gatunku od samego poczatku jego istnienia. Z biegiem czasu pozostalo jedynym owlosieniem tego typu spelniajacym nadal swoja przypisana funkcje ochronna. Jezeli popatrzysz na osoby, ktore rodza sie z owlosieniem szczatkowym, np. na plecach (nadal nie sa to wcale tak rzadkie przypadki), to zobaczysz, ze owe owlosienie jest zawsze pokrecone i dosc grube. Nie ma wiec znaczenia kto ma jakie wlosy na glowie bo jest to uwarunkowane przez tysiece lat ewolucji. Co nie zmienia faktu, ze niektorzy moga miec bardziej proste, niektorzy bardziej pokrecone. I faktycznie, po naszej ingerencji potrafia odrastac troche inaczej.

Na biologii to bylo moi drodzy, w liceum.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 maja 2007, 09:02

runeko pisze:Na biologii to bylo moi drodzy, w liceum.

nie bylo :>
Awatar użytkownika
Kitty_X
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 07 maja 2007, 09:32
Skąd: Disneyland
Płeć:

Postautor: Kitty_X » 07 maja 2007, 11:19

John Rico pisze:ja bym nie potrafił ... na bank bym sobie cos zrobił ;] u uwazam ze facet ogolony w tych okolicach wyglada chyba troche smiesznie, jesli nie ogoli nóg ... a nogi to juz przesada ;//


A ja uwazam, ze wyglada smiesznie kiedy gaszcz jego wlosow zaslania to co ma najlepszego... <lol> Wybacz.
Ze nie wspomne juz o sexie oralnym i dlugich wlosach miedzy zebami.... o_O
X.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 07 maja 2007, 11:35

Kitty_X pisze:Ze nie wspomne juz o sexie oralnym i dlugich wlosach miedzy zebami
nie wiem jak to tam u Ciebie wyglada, ale ja jakos wlosow mojego faceta miedzy zebami nie posiadam nawet po seksie oralnym, wiec nei wiem czy to kwestia umiejetnosci czy tego, ze moj facet jakos mniej linieje?

a co do grubosci wlosow, to moj teraz zapuszczone po kilkukrotnym goleniu ma raczej takie jak mial przed goleniem
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Kitty_X
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 07 maja 2007, 09:32
Skąd: Disneyland
Płeć:

Postautor: Kitty_X » 07 maja 2007, 11:45

Akurat z moim facetem nie mam w tym wypadku probemu bo nie jest owlosiony jak malpa, sam nieznosi takich wlosow wiec je po prostu depiluje. Ja tylko wyobrazilam sobie, co by bylo gdybym miala takowego...<lol>
Z reszta piszac o wlosach miedzy zebami nie mialam na mysli ich wypadania, ale sam fakt ich istnienia tam gdzie w danym momencie, jak wiadomo, przytykasz usta... ;P
X.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 07 maja 2007, 11:50

Kitty_X pisze:Z reszta piszac o wlosach miedzy zebami nie mialam na mysli ich wypadania, ale sam fakt ich istnienia tam
akurat to co mam w buzi nie jest owlosione,

Kitty_X pisze:nie mam w tym wypadku probemu bo nie jest owlosiony jak malpa,
moj jakos malpy tez nie przypomina chociaz aktualnie sie nie goli
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 07 maja 2007, 13:01

nie mialam do czynienia w swoim zyciu jeszcze z jakims "klaczkiem" i nic mi nie przeszkadzalo ,ale gdyby sie trafil jakis szczegolnie zarosniety mozna by odrobine przystrzyc to i owo w koncu ( jak napisal ktos wyzej) po co ukrywac to co ma najlepszego :)
Awatar użytkownika
lemonka
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2006, 22:09
Skąd: z poddasza
Płeć:

Postautor: lemonka » 07 maja 2007, 13:26

ale wygolone jajeczka zawsze lepiej smakują niż zarośnięte, gadajcie sobie co chcecie
...szczęście to piórko na dłoni co zjawia się gdy samo chce i gdy się za nim nie goni...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 07 maja 2007, 13:57

soulvibrates pisze:ale gdyby sie trafil jakis szczegolnie zarosniety
no wlasnie tu sie zgadzam, jak facet naprawde szczegolnie zarosniety to powinien przycinach chociaz, ale jak nie jest obrosniety wszedzie to mi nie przeszkadza
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Kitty_X
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 07 maja 2007, 09:32
Skąd: Disneyland
Płeć:

Postautor: Kitty_X » 07 maja 2007, 23:12

madziorka.m pisze:
Kitty_X pisze:Z reszta piszac o wlosach miedzy zebami nie mialam na mysli ich wypadania, ale sam fakt ich istnienia tam
akurat to co mam w buzi nie jest owlosione,

Kitty_X pisze:nie mam w tym wypadku probemu bo nie jest owlosiony jak malpa,
moj jakos malpy tez nie przypomina chociaz aktualnie sie nie goli



Nie odnosilam sie do Twojego faceta, to po pierwsze.

A po drugie, krotko mowiac, dla mnie brak wlosow jest bardziej higieniczny i estetyczy w sensie wizualnym, niz obecnosc wlosow. To wszystko.
X.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 maja 2007, 06:27

depilacja - jak najbardziej :) Ale u kobiety.
Ciekawe, z czego wynika to popieranie męskiego golenia. Na "przyrządzie" włoski nie wyrastają, więc niepotrzebny dym <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
toya

Postautor: toya » 08 maja 2007, 09:49

lemonka pisze:ale wygolone jajeczka zawsze lepiej smakują niż zarośnięte, gadajcie sobie co chcecie


noo pewnie ! mniam ;p

dlatego lubie u mojego mezczyzny, to ze goli sie tam delikatnie
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 maja 2007, 10:19

TedBundy pisze:Na "przyrządzie" włoski nie wyrastają, więc niepotrzebny dym

gdzie masz dym. a na dole u podstawy przyrzadu włoski rosna, a jajeczki tez obrosniete, a człowiek i im pieszczoty by dał, a jak oklaczone to nie da
TedBundy pisze:z czego wynika to popieranie męskiego golenia

z upodobani, z braku czerpania przyjemnosc wyciagania sobie włosów z buzi. albo bo tak
co to za umysł otwarty który sie golenia ( nawet cudzego) boi
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 maja 2007, 10:30

Dzindzer pisze:a człowiek i im pieszczoty by dał, a jak oklaczone to nie da


da się, da :]

Dzindzer pisze: albo bo tak
co to za umysł otwarty który sie golenia ( nawet cudzego) boi


zdecydowanie, kobieta ogolona być powinna :) Słuszna uwaga <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 maja 2007, 10:49

TedBundy pisze:da się, da :]

no chyba, ze Twoimi ustami, bop moimi we włosy jajowe sie nie da, bo włascicielka owych ust ( zeby watpliwosci nie było to ja) odmawia. a jak sa tak cudnie wygolone to az sie chce piescic
TedBundy pisze:zdecydowanie, kobieta ogolona być powinna :)

a gdzie ja tu o kobiecie pisałam ??
i kto powiedzial, ze powinna, jak chce niech sie goli, jak nie chce to po co
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 08 maja 2007, 10:55

popieram Dzindzer ,lizanie wsosow w zadnen sposob mnie nie podnieca..
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 08 maja 2007, 11:02

Ja też popieram. W żaden sposób nie jest przyjemne, albo podniecające to, że mam odruchy wymiotne po lizaniu owłosionych jajek. Dlatego jak już musze pieścić oralnie faceta to ogolonego, ewentualnie przyciętego odpowiednio.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 maja 2007, 11:13

Marissa pisze:albo podniecające to, że mam odruchy wymiotne po lizaniu owłosionych jajek

mam tak samo.
a do tego wstret do włosów wszelakich poza włascicielem i poza grzebieniem. Jak wlosy w wannie to wołam mojego by zabrał, jak go nie ma to z odraza i rekawiczka usuwam krzywiac sie.
Marissa pisze:Dlatego jak już musze pieścić oralnie faceta to ogolonego, ewentualnie przyciętego odpowiednio.

ja to cenie kombinacje przycinania z goleniem, nad fiutem przyciete, bo takie to mi sie ładniusie wydaja, ale przy pachwinach ogolone, jajca tez golone i okolicew odbytu tez
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 08 maja 2007, 11:16

Mój były kiedyś z pretensją w głosie powiedział że on jajka to też po coś ma. A dla mnie po prostu nie do wyobrażenia było to, że gdy miał nieogolone, to nawet pocałować. To było ohydne <belt>
Ja nie wiem... Od kobiety to się wymaga żeby była schludnie przycięta, wygolona, ale facet to jak jakiś zwierz musi być.
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 08 maja 2007, 11:16

Dzindzer pisze:
Marissa pisze:albo podniecające to, że mam odruchy wymiotne po lizaniu owłosionych jajek

mam tak samo.
a do tego wstret do włosów wszelakich poza włascicielem i poza grzebieniem. Jak wlosy w wannie to wołam mojego by zabrał, jak go nie ma to z odraza i rekawiczka usuwam krzywiac sie.
Marissa pisze:Dlatego jak już musze pieścić oralnie faceta to ogolonego, ewentualnie przyciętego odpowiednio.

ja to cenie kombinacje przycinania z goleniem, nad fiutem przyciete, bo takie to mi sie ładniusie wydaja, ale przy pachwinach ogolone, jajca tez golone i okolicew odbytu tez



..i odrazu to higieniczniej i estetyczniej wyglada az sie chce zajmowac tym wszystkim :)
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 08 maja 2007, 15:23

Marissa pisze:Dlatego jak już musze pieścić oralnie faceta to ogolonego, ewentualnie przyciętego odpowiednio.

Oj tak, po przystrzyżeniu na pewno łatwiej dotrzeć do wszystkich rozkosznych zakamarków i samej czerpać z tego przyjemność. A jak widzę dłuższe kudełki, to zamiast skupić się na dawaniu rozkoszy, ja zastanawiam się, ilu bakteriom dały schronienie :/ Tylko dlaczego "jak już muszę"? Nie lubisz tego?
Marissa pisze:A dla mnie po prostu nie do wyobrażenia było to, że gdy miał nieogolone, to nawet pocałować.

Ja się nie mogłam powstrzymać przed pieszczotami, nawet gdy nie był dokładnie ogolony, ale wtedy jeszcze nie miałam porównania. Odkąd oboje odkryliśmy urok gładkich jąder nieogolenie się mu nie zdarza ;)
Marissa pisze:facet to jak jakiś zwierz musi być.

Bo dla niektórych brak owłosienia równoznaczny jest z utratą męskości. <glaszcze>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 maja 2007, 15:49

Tak czytajac komentarze (i po obserwacjach z autopsji :P) ile kobiet tyle zdan, jedne lubia wygolonych, ale wlosy im nie pzreszkadzaja, inne lubia zarosnietych, jeszcze inne lubia tylko wygolonych itd. itd.) Ja zeby byc gdzies posrodku gole sobie tylko jajka a nad swoim donglem przystrzygam na krotko :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 08 maja 2007, 15:51

jamaicanflower pisze:Tylko dlaczego "jak już muszę"? Nie lubisz tego?

Nudziło mnie to.

jamaicanflower pisze:Ja się nie mogłam powstrzymać przed pieszczotami, nawet gdy nie był dokładnie ogolony, ale wtedy jeszcze nie miałam porównania. Odkąd oboje odkryliśmy urok gładkich jąder nieogolenie się mu nie zdarza ;)

A u mnie po prawdzie było tak, że dla mnie nie było fajne robienie mu orala, więc robiłam to jak uważałam że "powinnam". Ale było minęło.
jamaicanflower pisze:Bo dla niektórych brak owłosienia równoznaczny jest z utratą męskości.

Tak samo jak noszenie japonek <hahaha>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 maja 2007, 15:51

soulvibrates pisze:i okolicew odbytu tez


no tu juz bym nie pzresadzal ;DD
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 maja 2007, 16:48

TedBundy pisze:
Dzindzer pisze:a człowiek i im pieszczoty by dał, a jak oklaczone to nie da


da się, da :]



Skoro sie da, to dlaczego tak 500 tysiecy razy podkreslasz,ze kobieta ma byc wygolona. Przeciez sie da ! Hipokryzja.

Sama nie jestem zwolenniczka depilacji facetow, ale jakby mi facet powtarzał ciagle,ze kobieta wygolona byc musi, a sam cieszyłby sie jaka to z niego owlosiona malpla, to by mi sie jakichkolwiek pieszczot odechcialo.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 maja 2007, 17:29

Ja tam nie lubie (tzn. lubie ale nie wymagam) cipek wygolonych na zero, lubie przystrzyzony paseczek nad cipka, zeby tylko tam nizej miala wygolone, tak jak i ja gole jaja.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 maja 2007, 17:35

Skoro sie da, to dlaczego tak 500 tysiecy razy podkreslasz,ze kobieta ma byc wygolona. Przeciez sie da ! Hipokryzja


bo kobieta ma być, IMO, wygolona :] Tak, jestem wstrętnym szowinistą,ale to warunek podstawowy. W końcu XXI wiek <diabel>
Moja się kiedyś mnie pytała, jak tam ma być u niej "w dole" , by mi się podobało. Tak jak jest - riposta była krótka. I oczywista :)

Marissa pisze:Od kobiety to się wymaga żeby była schludnie przycięta, wygolona, ale facet to jak jakiś zwierz musi być.


:]

brawo <browar>
Bo dla niektórych brak owłosienia równoznaczny jest z utratą męskości


jak któryś ma trzy włoski na krzyż na klacie i nie tylko na klacie, to i problemu nie ma <diabel> Ja lubię swoje kłaki tu i tam :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 maja 2007, 17:38

Ja na klacie tez bym za cholere nie zgolil, ale wygolone jaja to i dla mnie wygoda i dla niej wieksza przyjemnosc, a co za tym idzie i dla mnie wieksza przyjemnosc :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 08 maja 2007, 17:40

TedBundy pisze: W końcu XXI wiek
akurat jak dla mnie facet nie MUSI byc wygolony, ale skoro Ty uwazasz, ze kopbieta musi to Tobie na zlosc kobieta powinna powiedziec ze Ty tez musisz. dlaczego w XXI wieku kobiety musza sie tam golic a mezczyzna nie?
TedBundy pisze:jak któryś ma trzy włoski na krzyż
a jak kobieta ma 3 włoski na krzyz? :> :>
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 412 gości