Moja dziewczyna

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

digidy

Postautor: digidy » 25 gru 2006, 14:43

Krepelek pisze:[...] a co do tych żartów no to mówię Ci ja jestem niemodna bo ja sie niespotkałam z takimi żartami na imprezach :D a doskonale zrozumiałąm że to pogląd Twoich koleżanek i dlatego piszę że ja niestety lub stety nie spotkłam sie z tym a że Ty piszesz że tak jest normalnie na imprezach to mówię że ja jestem chyba nie na czasie i tyle :)


O w morde, przepraszam, teraz przeczytalem i nagle oslupialem! Patrzylem tylko na nick i zobaczylem "Kropelek" wiec nawet nie patrzylem na plec i od razu ubzduralem sobie ze jestes facetem. Przepraszam, <pokoj>:-).
Krepelek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 04 kwie 2006, 19:55
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Krepelek » 25 gru 2006, 20:50

digidy pisze: wiec nawet nie patrzylem na plec i od razu ubzduralem sobie ze jestes facetem. Przepraszam, <pokoj>:-)

Tak jestem kobietą:) a czemu to zmienia to zmienia Twój pogląd ??
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 25 gru 2006, 22:56

Wprowadzenie trzeciej osoby do zwiazku, to zawsze problem, nigdy niczego nie rozwiaze na dluzsza mete. Trzecia osoba to tak naprawde ucieczka od odpowiedzialnosci, stalosci, wygodne wytlumaczenie niedojrzalosci, latwe na pozor wprowdzenie do zwiazku urozmaicen. latwiej tak, niz sie zmienic, niz pracowac, niz obmyslac czym w sobie zaskoczyc partnera. Moze przyjrzyj sie Kermit swojej partnerce pod tym katem?
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
BoomEr
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 sie 2005, 18:44
Skąd: MP
Płeć:

Postautor: BoomEr » 26 gru 2006, 00:19

Piekna historia. Bylem swiadkiem podobnej i szczerze powiedziawszy popieram wiekszosc ze wprowadzenie trzeciej osoby do zwiazku to duze ryzyko zwiazane z np. utraceniem tej wlasnie wewnatrz zwiazkowej intymnosci.
digidy

Postautor: digidy » 26 gru 2006, 16:07

Krepelek pisze:Tak jestem kobietą:) a czemu to zmienia to zmienia Twój pogląd ??


No niby nie, ale troszke sie dziwilem na poczatku ze od razu znalazl sie facet o takich pogladach choc wiem ze duzo na pewno jest takich:-).
Krepelek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 04 kwie 2006, 19:55
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Krepelek » 28 gru 2006, 21:58

digidy pisze:No niby nie, ale troszke sie dziwilem na poczatku ze od razu znalazl sie facet o takich pogladach choc wiem ze duzo na pewno jest takich:-).

Hahaha niekażdy facet jest za wprowadzeniem trójkąta. Właśnie przyznałeś że faceci głownie kierują się pociągiem fizycznym :D mówiąc że zdziwiłeś sie że znalazł sie taki facet którym niby bylam ja :)
zakochanaaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 30 sty 2007, 21:09
Skąd: z nieba:)
Płeć:

Postautor: zakochanaaa » 12 lut 2007, 17:05

hym ja bym nie mogla sie kochac z dwiema osobami :>:P ostatnio rozmawialam wlasnie o trojkacie z chlopakiem i powiedzialam ze nie wyobrazam sobie tego zeby druga jakas dziewczyna byla obok widziala moje kochanie nagie do tego by dotykala go na moich oczach on by w nia wchodzil.. oooo niee ... szybciej bym sie rozplakala widzac takie cos nib=z bylabym zadowolona;/ naszczescie moj mis powiedzial ze tez nie chce czegos takiego bo powiedzial ze mnie kocha nie chce zeby ktos mnie ogladal nago czy cos procz niego .. nie wiem .. dla mnie trojkaciki to tak nie bardzo sa podniecajace .. i stosuje sie je chyba tylko w tedy gdy sie na maksa nie kocha bo mozna wtedy oddac ciadlo drugiej osobie, podzielic sie z nia .. o nie nie .. to nie dla mnie :D:D wiec nie wiem Kermit:D ja bym na miejscu Twojej dziewczyny byla zazdrosna;d no ale skoro ona lubi obie plcie to nie mam nic przeciwko;d;d :P
*...dLa KażDEgO CzŁoWieKa JeST gDZieś Na ZieMi CząSTkA NieBa...*

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 461 gości