Plemniki dwóch mężczyzn

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 gru 2006, 18:08

kiedyś naukowcy odkryli,że Słońce koło Ziemi się kręci. Że Aryjczycy powinni rządzić światem (tutaj może i rację mieli <diabel> ), że Słowianie to podludzie. Wiele ciekawych rzeczy poodkrywali naukowcy :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 gru 2006, 18:21

TedBundy, niby tak. Ale z drugiej strony oni jednak nei raz cale zycie nad tym spedzaja, Wiec ich eksperymenty i wyniki maja wieksza wage niz Twoje niczym nie uzasadnione tezy.
Ja te zmoge lansowac z eniebo jest fioletowe w zielone kropki. Ale skads wiadomo z enie jest. I nie tylko rpzez to co widzimy.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 05 gru 2006, 18:38

Moze mi ktos po krotce wyjasnic w jaki sposob niby to plemniki ze soba walcza ?? taranuja sie nawzajem albo odgryzaja ogonki ? :? dla mnie to jakis pseudonaukowy belkot, sa jakies potwierdzone informacje na ten temat ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 05 gru 2006, 18:50

Obrazek

Malo tego, z tego co wiem to nawet plemniki tego samego samca przescigaja sie miedzy soba i w pewnym sensie walcza o dotarcie do "mety". Wiec niby jak by to mialo wygladac ? plemniki jednego samca sie jednocza i walcza z plemnikami innego samca ? <hahaha>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 05 gru 2006, 19:37

TFA pisze:dla mnie to jakis pseudonaukowy belkot, sa jakies potwierdzone informacje na ten temat ?


Publikacja ta wyrocznią nie jest i w sumie każdy naukowiec może i banialuki wypisywać, ale z drugiej strony póki co to on ma większe kompetencje, aby się wypowiadać w sprawie plemników niż my.
Notka o autorze: R. Baker jest wykładowcą zoologii na uniwersytecie w Manchesterze. Opublikował wiele książek i ponad sto artykułów naukowych. Od 1988 korzystając z pomocy tysięcy respondentów prowadził badania... itd.

Nie wiemy czy autor ma rację czy jej nie ma. Dlatego właśnie możemy teraz polemizować...
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 05 gru 2006, 20:00

jak zobaczę to choćby na discovery - jakiś filmik spod mikroskopu to uwierzę!
jak na razie to dla mnie teoria!

po co plemniki maja mieć armie, skoro ludzie łączą się w pary z reguły i chyba rzadko się zdarza "wojna plemników" trochę mijało by się to z celem, chyba, że to jakaś pamiątka z czasów dinozaurów
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 05 gru 2006, 20:49

amazonka pisze:Notka o autorze: R. Baker jest wykładowcą zoologii na uniwersytecie w Manchesterze. Opublikował wiele książek i ponad sto artykułów naukowych. Od 1988 korzystając z pomocy tysięcy respondentów prowadził badania... itd.


Wielu takich mamy na swiecie, chocby Sitchin czy fizyk Szypow, ktorym sie w glowach poprzewracalo. Zdobyty tytul niestety nie wyklucza oszolomstwa, dopoki nie bedzie to potwierdzone ofcjalnie jest to dla mnie wyssanme z palca.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 gru 2006, 00:10

TFA pisze:sa jakies potwierdzone informacje na ten temat ?
Co przez to rozumiesz? Bo ja moge znalezc jakies badania o tym czy cos, ale wtedy napiszesz jak Ted o tym?To po co ja mam w ogole szukac <foch>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 gru 2006, 00:37

Mam na mysli informacje z profesjonalnych portalow medycznych, albo publikacji naukowych, a nie ze stron typu ufo.pl
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 gru 2006, 07:34

TFA pisze:Mam na mysli informacje z profesjonalnych portalow medycznych, albo publikacji naukowych, a nie ze stron typu ufo.pl
amazonka pisze:R. Baker jest wykładowcą zoologii na uniwersytecie w Manchesterze. Opublikował wiele książek i ponad sto artykułów naukowych. Od 1988 korzystając z pomocy tysięcy respondentów prowadził badania...
Juz bylo podane jedno źródło. Ok moze faktycznie poszukam...
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 07 gru 2006, 00:58

vkajot pisze:po co plemniki maja mieć armie, skoro ludzie łączą się w pary z reguły i chyba rzadko się zdarza "wojna plemników" trochę mijało by się to z celem

Bo ludzie są z natury poligamiczni, a to że łączą się w pary, to tylko i wyłącznie nasza kultura i cywilizacja sprawiła. A trwa ona zbyt krótko, żeby plemniki "zdążyły sobie uzmysłowić", że nie muszą się zwalczać. (Zresztą posty z działu miłość, uczucia, problemy ukazują, że jednak czasem muszą).

vkajot pisze:jak zobaczę to choćby na discovery - jakiś filmik spod mikroskopu to uwierzę!
TFA pisze:Zdobyty tytul niestety nie wyklucza oszolomstwa, dopoki nie bedzie to potwierdzone ofcjalnie jest to dla mnie wyssanme z palca.

A ja nie rozumiem w ogóle czym Wy się tak bulwersujecie. To rzecz dawno potwierdzona, tylko po prostu się o tym nie mówi, bo nic w tym takiego dziwnego ani szokującego. Po prostu facet ciekawie to w książce opisał. A wiecie, że macie coś takiego jak białe krwinki i jaka jest ich rola? A inne bakterie, które mają się całkiem nieźle w Waszych organizmach? I wierzycie, że białe krwinki zwalczają wirusy, bakterie i obce komórki, mimo że nie widzieliście filmiku na discovery? To co takiego jest w plemnikach, że im odmawiacie prawa do walki? ;)
Dla niedowiarków jeszcze jeden link.
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 07 gru 2006, 01:00

Anula pisze:Bo ludzie są z natury poligamiczni, a to że łączą się w pary, to tylko i wyłącznie nasza kultura i cywilizacja sprawiła. A trwa ona zbyt krótko, żeby plemniki "zdążyły sobie uzmysłowić", że nie muszą się zwalczać.

Ależ typowa, podwójna moralność i postępowanie za nią idące sprawiło, że plemniki tak wyewoluowały, żeby zwalczać wrogie... :]
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 08 gru 2006, 22:38

Anula pisze:Bo ludzie są z natury poligamiczni, a to że łączą się w pary, to tylko i wyłącznie nasza kultura i cywilizacja sprawiła. A trwa ona zbyt krótko, żeby plemniki "zdążyły sobie uzmysłowić", że nie muszą się zwalczać.


Ale czy aby na pewno to kwestia kultury?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 450 gości