Czy sex po ostatnim krwanieniu jest bezpieczny?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

u85
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2006, 13:52
Skąd: Wilanówia
Płeć:

Czy sex po ostatnim krwanieniu jest bezpieczny?

Postautor: u85 » 01 lis 2006, 14:10

Witam wszystkich... jak widac jestem tutaj nowy. Mam pewien problem.
Od prawie miesiaca razem z moja kobietka zaczelismy wspolzycie (ja 20Lat ona 17Lat. jestesmy dla siebie pierwszymi partnerami w zyciu jak i w lozku). Robilismy to 4 razy, byla niesamowita rozkosz, ale zawsze po kazdym razie rodzily sie obawy ze moglismy sobie wpasc. Wiadomo ZAWSZE uzywalismy gumek (unimil - truskawkowe). Po trzecim stosunku obawy zajscia byly bardzo ogromne poniewaz szczytowalem w srodku (oczywiscie do kondona). Zestresowani czekalismy na jej okres. Na szczescie się doczekalismy:)

Po okresie tzn. po ostatniej nocy kiedy miala krwawienie (wg.niej 5 dzien), nie wytrzymalismy i zaczelismy się kochac. Wczesniej wyczytalismy na internecie ze po ostatnim krwawieniu sa dni nie plodne, wiec ryzyko zajscia w ciazy jest mniejsze. Najbardziej co mnie odstraszalo to to ze mojej kobietce z pochwy wydzielala się brazowa wydzielina ktora osadzala się na kondonie. Jak zwykle po stosunku bylismy happy z rozkoszy, ale nastepnego dnia zaczela ja bolec glowa, miala zawroty... trwalolo to jakos 4 dni. Teraz mamy obawy ze...

Prosze doswiadczonych o pomoc, czy mamy cos robic, czy sex po ostatniej nocy krwawienienia (w dzien wydzielala sie brazowa wydzielina) jest bezpieczny, jakie wtedy jest ryzyko zajscia w ciazy?????

Z gory dzieki, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Little-insane
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:31
Skąd: z domu :)
Płeć:

Postautor: Little-insane » 01 lis 2006, 14:25

ta brązowa wydz8elina to jeszcze po prostu końcówka okresu. jesli robiliscie to w gumce to nic się nie powinno stac ;) a te zawroty i bole glowy to zapewne przypadek... nawet gdyby cos sie stało to nie ma tak szybko objawów ciązy ;)
no i faktycznie, zaraz po okresie są dni nieplodne- jednak mimo wszystko bez gumek ani rusz :P
"...Niepokorna i zła bram nieba nie sięgnę..."
surykat4
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 23 wrz 2006, 15:00
Skąd: niewazne
Płeć:

Postautor: surykat4 » 01 lis 2006, 14:51

hmm... wiesz...powiem tak : kobieta ma dni nieplodne wtedy gdy w pochwie jest zupelnie sucho. wtedy mozna zalozyc ze sa te dni ale tych dni jest z reguly malo a plemniki ktore wpuscisz do jej blony moga tam wytrzymac nawet do tygodnia i pozniej zaplodnic jajeczko ;] wiec lepiej jeszcze stosowac prezerwatywy :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 01 lis 2006, 15:11

surykat4 pisze:hmm... wiesz...powiem tak : kobieta ma dni nieplodne wtedy gdy w pochwie jest zupelnie sucho. wtedy mozna zalozyc ze sa te dni ale tych dni jest z reguly malo a plemniki ktore wpuscisz do jej blony moga tam wytrzymac nawet do tygodnia i pozniej zaplodnic jajeczko ;]

Najpierw sam postaraj sie czegos nauczyc, a nastepnie pouczaj innych. Suchosc pochwy u mlodej kobiety to jakas przedwczesna menopauza chyba , albo wynik zazywania srodkow antykoncepcyjnych. W gruncie rzeczy zdrowa pochwa nigdy sucha zupelnie nie jest, a sluz zmienia sie w zaleznosci od dnia cyklu. A z tymi tygodniowo zyjacymi plemnikami-terminatorami to bym nie przesadzala.
u85 pisze:mnie odstraszalo to to ze mojej kobietce z pochwy wydzielala się brazowa wydzielina ktora osadzala się na kondonie.

Krew menstruacyjna.
Jesli Twoja kobieta ma regularne cykle, to nie ma powodow do obaw, a wspolzycie bez prezerwatywy w Waszym wypadku , oczywisacie bylo glupota.
Jej zawroty glowy czym by nie byly, to z pewnoscia nie sa ciaza, co najwyzej grypa albo stresem.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
u85
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2006, 13:52
Skąd: Wilanówia
Płeć:

Postautor: u85 » 01 lis 2006, 16:10

Wstreciucha, kto tu mowi ze robilismy to bez?! Bez gumki, ani rusz!

Głownie moj problem polega na tym, że strsujemy sie z partnerka z powodu tego ze miala bóle glowy, zawroty zaraz po wspolzyciu ( na nast. dzien )

Little-insane pisze:ta brązowa wydz8elina to jeszcze po prostu końcówka okresu. jesli robiliscie to w gumce to nic się nie powinno stac

Spoko, teraz bede spokojniejszy.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 01 lis 2006, 16:12

u85 pisze:Wstreciucha, kto tu mowi ze robilismy to bez?! Bez gumki, ani rusz!

w takim razie czego sie obawiasz ? Ciaza to nie katar !!
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 01 lis 2006, 19:00

surykat4 pisze:kobieta ma dni nieplodne wtedy gdy w pochwie jest zupelnie sucho

surykat4 pisze:plemniki ktore wpuscisz do jej blony moga tam wytrzymac nawet do tygodnia

zaraz spadnę z krzesła <hahaha> i taki ktoś bierze się za doradzanie... <hahaha>
u85, wyluzuj trochę... jeśli gumka nie spadła, ani nir pękła, to jak może dojść do zapłodnienia... plemniki to nie duchy, które przenikają przez ściany... no a brązowa wydzielina to pozostałość po krwi menstruacyjnej. Jeśli chodzi zaś o bóle głowy i zawroty dziewczyny, to chyba sami się narkęcacie, że mogła zajść i stąd się bierze stres i ból głowy. Jak ma człowiek stresa, to tak się dzieje.
surykat4
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 23 wrz 2006, 15:00
Skąd: niewazne
Płeć:

Postautor: surykat4 » 02 lis 2006, 19:20

no co Ty :P tak pisalo w ksiazce :P no wiec fess :) babka gadala wiec powtorzylem :) ale jak to nieprawda to sorki :) a wlasnie :) pamietacie moj temat?? o tym ze moja dziewczyna lubi ostre zabawy?? teraz jest super :P teraz robimy wszystko :P ze szczegolami nie bede opowiadac bo z krzesel pospadacie :O hehe :) pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
fortunaaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2006, 20:14
Skąd: wz.nadzieji
Płeć:

Postautor: fortunaaa » 02 lis 2006, 20:03

Pamietam ,że na poczatku tez miałam ciągłe obawy że zajde w ciąże. Przed każdym okresem przeżywałam taki stres że przesuwał mi się kilka dni!! Teraz na szczęscie troche czasu minęło i biore tabletki którym ufam na pewno bardziej niż prezerw.

[ Dodano: 2006-11-02, 20:17 ]
No i prawda jest ze kilka dni przed i po miesiaczce nastepuja dni nieplodne co zmniejsza znacznie ryzyko zajscia w ciaze. Nie przejmuj sie skoro byliscie zabezpieczeni :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lis 2006, 16:30

0 mozliwosci. MOze poczekajcie jeszczetroche skoro byle zawrotem glowy sie denerwujecie? :|

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 404 gości